2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

nie elini sokup çeviremiolar mıymış? cidden bu cümleleri kuran hangi millet merak ettim.
valla onu burdaki türk milletide söylüyo sezeryan yokken yok ebeler elini daha doğrusu kolunu sokup bebeklerin ayakları ile kafa yerini değiştiriyolarmış:umursamaz::umursamaz:
delikafadulden:roflol:
kizlarr kayinpederimi yolcu ettim az once, yarinda annecigim geliyor...sevindirikim ben cok...
gözün aydın canım
:roflol::roflol::roflol:delikafaduldendelikafadulden

gypsyesra canım doğumdan sonra ilk zamanlar görüşüyorduk ama bazı arkadaşlar giremiyor galiba kk ya ben epeydir bakamadım oraya az önce baktım..bebekler büyüyünce zor oluyor..ama görüşenler var tabiki..

sezeryan yokken türk milleti ne güsel doğurtuomuş sonradan unutulmuş bazı değerlerimiz bak işteee bakk. artık bi bebek bile döndürtemios

evrim niye sezercik olanalarla konuşmayacaksın senim kim korkuttu be anam bana sor ne soracaksan

Konuyu Toplam 17 Kullanıcı okuyor. (16 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
evros, badibade, bitanecix, burko, evriş+, flawlessd, gelgit, hoho, LalEce, mentes, mercimekim+, nazar_boncugum, norraa+, petrik+, tuanamevsim, YELİZ

esraaaaaaaaa nazannın dediği konusunda ciddimisin yoksa kekliyomusun bizi...........ayyyyyyyyyyyy hadi dizilin sırayla emekliyelim çuf çuf tren gelir hoş gelir....hihoyyyt

ayhh keklemek deyince canım kek çekti.......

sezeryan yokken türk milleti ne güsel doğurtuomuş sonradan unutulmuş bazı değerlerimiz bak işteee bakk. artık bi bebek bile döndürtemios

yaaa işte yozlaştık anam bi doğumu bile beceremiyoz artıkım:1closedeyes:

evrim niye sezercik olanalarla konuşmayacaksın senim kim korkuttu be anam bana sor ne soracaksan

Yok annem yok.. mubalaga yapıyorum.. bı nevı dalga gecıyorus kendı aramısda.. yakın gecmısı bılmedıgın ıcın.. sımdı annatsam oldukca uzun surer.. :)) espürük yapıyoruss bı nevi..

valla gülistan yaaa
nazan konuusunda keklermiyimmm
o bizim olgunumuz dolgunumuzzz
bide kızyo bana bana niye dolgun dedin diyee
artık kocaman göbişi ve kocaman memişleri var dolgun diilde nee dimi amaa

bir doğum daha olmus maşallah.hayırlı olsun..

Noraaaaaaaaaaa bitti mi tadilat temizlik işleri
Foto istiyoz bizzzz
bitti yavrum, su camasirlarda bi bitsin, yarin annemde cici banyo ortuleri getiricek, onlari sere cekerim foto:))))

dimi ama, hey gidi eskiler heyyy..

deryacım
sezo oldun ama normal doğum gibi sancılar çekmişsin
ama rabbim en güzel mükafatını verdi Yusufuna kavuştunn
bizlerede dua ettiğin için Allah razı olsun senden
bende edeceğim dua aklımda hep o an var ve o an hepinize dua edeceğim inşallahh
eğer normal doğum olursa tam doğum anındaki dualar kabul olurmuş
ne kadar heyecan verici yaa her sancı vurmada bi isim geçiririm kalbimden yerimseniben

2 gündür sessizce okuyorum yazılanları ve salya sümük ağlıyorum.geceleri ara ara kestirerek uyuyordum şimdi o da yok.stres yaptım doğuma çeyrek kala...
eşimi bekliyorum hastaneye gideceğiz bakacağız nerde yatacağım nasıl olacak falan diye.

:)) Valla hiç belli olmaz lal! Benim sezo için tarih alan tüm arkadaşlarım o tarihten önce gerek su patlamasıyla, gerek kasılma ile gittiler, sezo olup çıktılar. Bence en güzeli o da..

Sakin sakin gidip sezo olmak da istemem, ben de GYPSY gibi bişiler yaşamak isterim aslında ama, normal doğuma hiç mi hiç sıcak bakmıyorum. Bu nedenle kjesilmeyi bekliycem mecbur, o günlerde bir sürpriz olur da yanında bişiler daha yaşarsam çok mutlu olurum ama :)

Bu arada ben sezodan 1 hafta sonra spora yazılmayı düşünüyorum. Hemen mekiğe başlıycam. -tatlicadiarzu- Ne de olsa normal doğurmuyoruz değil mi :)))

Nie baba, sezeryan olunca dua edılemıyor mu??? ulen ne sezeryanmışş beaa.. hayatımı kaydırdı falllaaaa :)) ne itibar kaldı, ne gelenek, ne de dua hakkım.. hay ben bole işinnnnn şakkıdı

dün eşimle dışarı ık doğumlarla ilgili konustuk falan sonra bana sordu normalde anestezi olmazmı diye yuhh dedim tv de demi görmedim yoksa kafamı yapıyorsun dedim.nasıl ıkınacak anne nasıl çıkcak dedim.ağzı açık kaldı yaaaaaaa dedi kabız olunca oncacık şeyi çıkaracam diye anam ağlıyor o bebeler nasıl çıkacak demez mi? yuh dedim ya dua et sezeryan olacağım normal doğum yapacak olsaydım zaten endişe var üstünede senden böyle sinir bozucu yorumlar duysaydım vururdum seni dedim.pes doğrusu pes......

Yok annem yok.. mubalaga yapıyorum.. bı nevı dalga gecıyorus kendı aramısda.. yakın gecmısı bılmedıgın ıcın.. sımdı annatsam oldukca uzun surer.. :)) espürük yapıyoruss bı nevi..

anladım yoksa korkacak bişey yok biraz ağrı sızı var ama hepside geçiyor ağrıların sebebini kucağına alınca insan herşeye katlanıyor

yok yahu neden edilmesin dua ne alaka şaka yapıyorsunuz değil mi?? yoksa ben iyice büzüşükleştim mi??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…