2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

pinky sagol kuzum zahmet oldu, ama gormus oldum, annemle cikinca bi bakayim, belki bulurum, super olur..

burkonun listede herkes sezeryan gözükiii zatiii ben bile delikafadulden
Ay sen yazınca farkettim:kedi:Ben nasıl olsa tarihi kesinleşenleri yazıyorum oraya diye "kes-yapıştır" yapmıştım. Hemen düzeltiyorum. Pardon:kedi:

Bu arada şu Ege yakışıklısından sen de çıkarabilirsin hiç korkma. Genetik açıklmasını yapmayayım şimdi de kısaca şöyle diyeyim; iki karadan sarı çıkma olasılığı az da olsa vardır da, iki sarıdan kara çıkarsa kocaya mahkeme yolları mübahtırkaydirigubbakcemile3
ben geldim tohtordan
Sen de iyi haberlerle gelmişsin babym. Hadi gözün aydın
Oyyy maşallahopuyorumnanaktanNe güzel teker teker geliyor kuzular. Allah saklasın hepsini:Saruboceq:
bi uyu bi kalk serseme döndüm resmen
çok fenada ishalim düngecedemn beri
doğum başlangıcı belirtilerinden biride ishaldi değilmi
bakalım hayırlısı kaldğım yerden devam edeyim geçmiş okumaya
Hadi hayırlısıCADIARZU
Kıyamam sana yaaa:teselli: Az kaldı canım, az daha sabır...

Ah yazık kuzucuğa:sinifsinif:Nasıl zordur kim bilir onu o şekilde görmek. Allah sabır versin. İnşallah bir an önce düzene girer canım
burkoooo ömür biter bu geçmiş bitmezzz
şu listeyi güncelle artıkınnn
benide sezodan çıkarrr hüüüü sezo istemiyom bennnn
E sizler böyle haldır huldur yazarsanız tabii bitmez. İlk mesajımdan beri okuyorum yemin ederim ya:umursamaz:Yemeğimi bile bilgisayar başında yedim
kaydirigubbakcemile3İlahi Teo. Oğlum sen de Buse kardeşin gibi kukuyu dürtsene!Gerçi o da gıcık oluyor ama ne yapalım:bbo:
ohoooo bütün yediklerinle helalleşirsen mandaları da geçersin ben sana diyim.kımıl zararlısısın sen biliyon de mi?öksüz kalacak tantuniler sen doğurunca vah vah.korkarım hastaneyede getittirirsin sen.
İstanbul'da olsam ziyaretine giderken vallahi de billahi de çift pideli tantuni dürüm götürürdüm Esra'ya:roflol:

Evrim'e termosta çay, Taze'ye de "dııııııt" götürmek iyi fikir olabilir (O "dıııt"ı yazamayacağım burada ama kendisi "en"ler listesine bile girdi anlayın artık:jeyyar:)

Kalıbımı basarım sarışın olacak! Ahanda buraya yazıyorum:1closedeyes: Misal bizimki de kesin sarışın ve koca kafalı olacaklaelaelaelaelaeBilim bu.
Muck! Öperim seni düşünceli adaşçığım. Ama yorulma sen. Annem geliyor nasıl olsa. Ona aldırırım artıkyerimseniben

gerci ben nerden bulcam burda kapitoneyi, baska bisi uydururum artik...

Onu da ısteme artık gosunu sefeyım annenden.. kadını ucaga almayacaklar, senın ıstedıklerını getırecegım dıye..

Kızlar ben azcık çıkayım. Köfte yoğurayım, buzluğa atayım. Hem akşama da ızgara yaparım, pilav salata ile... sonra görüşürüz.

Ya takıp edıyorum da bır haftadır kofte yogurup yogurup dolaba koyuyorsun Furcu.. abartmasan annem.. sabak aksam kofte mı yedırteceksın ınsanlara..

Burko, evet evde oturup bekleyecek değilis Evrim doğurunca. Ama beni almanız lazım, dolmuşa binip Çınarlı'ya gidemem, anlıyorsun değil mi? a.s.

Valla ne sahane olur.. gelırken kofte ekmek ısterım senden Furcumm..

Hay Allah, boş bulundum dünürüm yaaa:kedi:"Müstakbel eşin" diyecektimyerimseniben

kaydirigubbakcemile3ben gelirken soz bohcasini yapip geleyim barikaydirigubbakcemile3
icine bebek bezi, bikac citcitli body, corap, pisik kremi falan koyarim..

kizlarr kayinpederimi yolcu ettim az once, yarinda annecigim geliyor...sevindirikim ben cok...

ayyne guzel simdiden gozun ayıdın olsun canım

esraaaaaaaaa nazannın dediği konusunda ciddimisin yoksa kekliyomusun bizi...........ayyyyyyyyyyyy hadi dizilin sırayla emekliyelim çuf çuf tren gelir hoş gelir....hihoyyyt

ayhh keklemek deyince canım kek çekti.......

valla sakası yoktu gayet acıknet emekliyince donuyormus dedi hemen bir timsah yurusuyu yapın bulusup normal doumcular:))))))

e evrim sen simdi ikinci sezaryanıda epiduralmi olcann bir sakınca falan varmı pespes yakıntarihte olunca genl mi olcann ??

epidural miyomameliyatıda pek keyifli olmasa gerek uyanık myom alınmasını izlemek duymak hani bebek oldumu tamam da

ya çok yasayın emi koptum burda tum yorumlara yazana kadar muhabeti kaçırdım is guç biryandan iyiki varsınız ya su ozel gunlerime nese kaynagı oluyorsunuz

Ya takıp edıyorum da bır haftadır kofte yogurup yogurup dolaba koyuyorsun Furcu.. abartmasan annem.. sabak aksam kofte mı yedırteceksın ınsanlara..
..

evet ya bende farkettim bu kız durmada öle yazıyor ya yapmayı planlayıp forumdan çıkıyor ama unutuyor yada durmadan köfte yapıyor...

bu arada içine azcık karbonat koyun çok güsel oluyor.şişiyor ve pofudukpofuduk oluyor..

he bu kadar köftenin yanına azcıkda fasulye haşlayıp koy burcum piyazda yaparsın. ama sen yeme gaz yapar. heheeee

ayy evriim bugun dehşetsin ya valla çok yaşa sen emi oglunla eşinle..:)

dido nerde yaff yinemi toto devirdi bu gypsymesramda yok yahu ne toto devirmeye meraklı bunlar. ayhh çok tembelsiniz yaaaaaaaaaa

Hazıran da olmustum gecen sene.. ıkısının arasından 1 sene gecmesı gerekıyormus.. bızım de ole oldu. Valla harıka dakıkalar gecırdım dıyemem.. hatta kollarım baglanmasaydı fırar etmeyı cıddı cıddı dusunmedım de degıl.. ama sakınlestıcı verıldıgı ve bu durum çeneme vurdugu ıcın.. amelıyathane ekıbıne yazık olduguna emınım :))

Nese kaynagı dedın ya; bır de arada boyle keyıflı yazısmalarımızı şu dilde degerlendırenler oldu burada.. "benı eğlendırın dıye gırdım.. kastınız beni :))) " ah eski dostlar ahh hakıkaten de.. bu sözü vatani görevini Batman da yapmakta olan canım kardesım Dıdo solemıstı.. sıradaki parcayı da ona ve eşinin kısaltılmıs adı ile Salifo ya ıstıyorum ( esının adını nası kısalttıgından ruh halını anlıyorsunuzdur artık :)) ) şarkk görevi bi de insanlara iyi geliyo diye bilinir, al işte, durum ortada.. :))))

Son düzenleme:

Çocugu bırakıp seyyar satıcılıga baslamasın da bu.. köfte pıyaz dıye dıye.. ınsanların burnundan soksan gene yenmes bı sure sonra onlar.. dusunsene her gun bı kılo kıymadan kofte yapıyor bu kadın neredeyse.. bu da bı difrisi doldurur.. sus sus.. pıyaz mıyaz deme şimdi.. bı de ona baslamasın..

eveeettt bu kadar gulmek yeter, sabahtan beri bekledigim buyuk an geldi, ben kendimi yolmaya gidiyorum, becerebildigim kadar, gerisini venus halledicek...:)))ustten basliyim asagilara kadar allah ne verdiyse..dua edin bana..

http://www.kadinlarkulubu.com/agustos-anneleri/296761-2009-agustos-kuzulari-burada.html helini de ekledim.benden sonra doğuracak arkadaşları da eklerim inşallah.örnek esra 42 de doğuracağı için
valla gülistan yaaa
nazan konuusunda keklermiyimmm
o bizim olgunumuz dolgunumuzzz
bide kızyo bana bana niye dolgun dedin diyee
artık kocaman göbişi ve kocaman memişleri var dolgun diilde nee dimi amaa
kadın 36 beden elbiseyle düğüne gidiyor sen dolgun diyorsun.çok utanmazsın be
Nie baba, sezeryan olunca dua edılemıyor mu??? ulen ne sezeryanmışş beaa.. hayatımı kaydırdı falllaaaa :)) ne itibar kaldı, ne gelenek, ne de dua hakkım.. hay ben bole işinnnnn şakkıdı
he valla ben de üsüldüm..siz kaybettiniz kendime ederim
oyyyyy manyakkkk.benim miyomu da kanama çok olmazsa ve yakınsa kesi yerine çıkaracak doktor..dışarı fırtladı zaten ağrı da var hafif
ayy evriim bugun dehşetsin ya valla çok yaşa sen emi oglunla eşinle..:)

dido nerde yaff yinemi toto devirdi bu gypsymesramda yok yahu ne toto devirmeye meraklı bunlar. ayhh çok tembelsiniz yaaaaaaaaaa

ne totosu yaaaa işimiz gücümüz var.yemek de yapmadım daha..dün dışarda yeyip atlattık bu gün mecbur artık

uykunu aldın galiba yine çenene vurdu..şarklara gelesin evrim ben kısaltma diye iddia ettim mi hiç? uzatma dedik uzatma artıkopuyorumnanaktan

uykunu aldın galiba yine çenene vurdu..şarklara gelesin evrim ben kısaltma diye iddia ettim mi hiç? uzatma dedik uzatma artıkopuyorumnanaktan

Valla tam tersi.. uykususluk basıma furdu.. gece sevımsızdı yıne.. hala daha uyuyamıyorum.. :))) tamam tamam mıyavlama.. ugrasmıycam senle"n"..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…