2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

bugün helin doğuruyodu..belki de doğurdu şu an...hayırlı haberini alırız inşallah en kısa sürede..

Bis de geldik dr.dan..herşey gayet iyi durumdaymış..3200 kg.olmuşuz..
dedim benim alt takımlarda acayip bi çalışma var, ne durumdayım bi bakın.usg den baktı, kanala girmemiş, çatı muayenesine gerek yok şu an dedi..kafası gayet hareketliymiş..39 a sancın felan olmazsa o zaman bakalım, hem kilosunu daha iyi görmüş oluruz, hem de şu an kurcalayıp da erken doğumu tetiklemeyelim dedi..hazırlık yapıyodur çatın, sancıların da bu yüzdendir dedi..içim rahatladı biraz..
maşşalah bebikinee hersey yolunda neguzel.benımkızında kafası hareketlı be hıssedıyorum zatne dıyodum heralde catıya yerlesmeye calısyo ondan bu hareketlıklık.demek dogru tahmın etmısım
gözümden uyku akıyo ama uyuyamıyorum..mafoldumben

mafoldumben sormaa aynı durumdayımmmmafoldumben başım agrıyo artık hergun böle az uyumaktanmirmirmirmir

ay biliyorum evrimimmm haber verdi dün sağolsun şok üstüne şok yaşadım zatiii
fotmuda koymuşsun korkunççç çıkmışım bendede senin daha ne fotoların varr koymuyorummm :icecream:
haftaya doğurmazsam buluşalım yine mantı yiyelim aynı mekanda delikafadulden
koy güzelim nasıl pozum varsa koy, hodri meydan.... korkumuz mu var?
tamam şeker doğurmamış olursak haftaya tekrar gider yeriz mantı. ne güzel serin serin oturduk di mi?

olmaz
ben bebişimin fotosunu koyarsam kesinlikle bi maşallah isterim ve bu durumda mutlaka yorum yapılması gerekir bence yorum yapılmalı bebişlereee ne olucakii okumaz es geçersin sadece fotolara bakarsınnnn yada şöyle olur mesela fotoyu koyan arkadaş yada ilk yazan arkadaş editleyip resimleri oraya ekler fotolar hep başta durur yorumlar sonraya kalırrr
ben yorum yapılmasın mı dedim kıl kuyruk......
keşke fotoları kolayca görmenin bir yolu olsa diye dedik. yani mesela topiğe giriyorsun 11 sayfa olmuş ama arıyorsun bakıyorsun sadece 2 foto var. fotoları peşpeşe koymanın bir yolu var mıdır? ya da ne biliim , sadece fotolu mesajları ara gibi bir seçenek olsa.... bütün sayfalara bakacak vaktimiz olmayacak, hepimiz sıkışacağız, hiç vaktimiz olmayacak.

dedim benim alt takımlarda acayip bi çalışma var, ne durumdayım bi bakın.usg den baktı, kanala girmemiş, çatı muayenesine gerek yok şu an dedi..kafası gayet hareketliymiş..39 a sancın felan olmazsa o zaman bakalım, hem kilosunu daha iyi görmüş oluruz, hem de şu an kurcalayıp da erken doğumu tetiklemeyelim dedi..hazırlık yapıyodur çatın, sancıların da bu yüzdendir dedi..içim rahatladı biraz..

maşallah MERCİMEK. kilosu filan ne kadar güzel canım. gözünüz aydın. yarın gider HATIRAnın bebişini de görürsün.

bugün saat 2'debizde dr. a gidicezzz bakalım ilk kez nst ye bağlanıcazzz falan gecen

hafta gittiğimizde diğer dr.umuz çatıya girmiş çok az yerleşmesi gereken yer kalmış

diyordu bakalım bu dr. ne diyecekkkk...aaayyyyy haadii artık yaaa bende doğurmak

istiyorummm ama benim kızın rahatı pek yerinde

maşallah MERCİMEK. kilosu filan ne kadar güzel canım. gözünüz aydın. yarın gider HATIRAnın bebişini de görürsün.

saolasın nazanım...yarın bebeğin kontrolü varmış..hastaneye gitceklermiş..bi ararım bakalım ne zaman müsait olursa..

ayyy kızlar milkshake'in kızı çookkk tatlı çok sevimli yaaaa canımbenim kocaman MAŞAALLAHHH ona insan bakmaya doyamaz doğurunca inanımaz bişey bunlar tam bi mucize yaaa

günaydınlar a.s.

Dr.dan GELİYORUZ...
Herkese selam olsun..
bugun dr.a gittik kızımız ii Allaha cok şükür.48 cm.boyumuz olmuş ve 2700 gr. olmuş :nazar:
Artık haaftada 1 gormek istiyor dr.umuz.her gittigimizdede nst ye baglıycaklar.bugun de bagladılar cok şükür her şey yolunda...Ama bir turlu yuzunu goremiyoruz gostermiyor küçük bebeğim.anlaşılan surpriz yapıcak bize..
şimdi de geçmişi okumayaa çalışıcam bakalım neler var.1 gun bile girrmeyince uçup gidiyor sayfalar...
maşallah kuzuna

Hatıra'yla konuştum şimdi...sesi o kadar pozitif ki anlatamam..sanki doğurmamış gibi, hala şaşkınmış, sürekli oğluna bakıyomuş bu benimmi diye...geceleri uyutmuyomuş sıpa, gündüz gayet güzel uyuyomuş..
doğum sancısının regl sancısı yanında solda sıfır olduğunu söyledi. (benim de regl dönemlerimin acayip sancılı geçtiğini bildiği için)..
bana o kadar moral verdi ki anlatamam sizlere..içimi rahatlattı..
yarın kontrolümü bi atlatayım gidicem bebeği görmeye kızlar...beklerim mutlaka gel dedi...gitmezmiyim hiç..canım benim..

Seçil resim çekmeyi unutma (arkadaşlarda hatırlatmış ama) oğlumun adaşını çok merak ediyorum : )

bunun dışında herkes iyi dimi - yok bir yaramazlık???
bende bugün doktordaydım - nst ye de bağladılar - herşey yolunda bende ( yani bebeğin ufak olması dışında) Nst de anormal bişey çıkmadı sancım felan yokmuş hala, bebişim hala kordonuna dolanık ve çıkmaz bu saatten sonra yeri okadar geniş değil artık dedi doktor - 2100 olmuş anca ama 36. hafta ve 2000+ artık doğursam da erken doğumdan sayılmazmış ve bebişe hiç bir zararı olmazmış - içim rahat hiç aklıma kötü bişiler getirmiyorum hatta erken gelir felan bile düşünmüyorum artık - 3 haftam var her hafta nst - bu arada hiç memnun kalmadım nst den - ipleri canımı acıttı zaten bir kalabalık bir kalabalık 15 dakka bile tutmadı beni hemşire
Canan güle güle kirlenmesin evin kaydirigubbakcemile3
2500 gr ı geçer hayırlısıyla kafana takma sen bol su iç

dedim benim alt takımlarda acayip bi çalışma var, ne durumdayım bi bakın.usg den baktı, kanala girmemiş, çatı muayenesine gerek yok şu an dedi..kafası gayet hareketliymiş..39 a sancın felan olmazsa o zaman bakalım, hem kilosunu daha iyi görmüş oluruz, hem de şu an kurcalayıp da erken doğumu tetiklemeyelim dedi..hazırlık yapıyodur çatın, sancıların da bu yüzdendir dedi..

Maşallah kuzuna son haftalarda yapılıyor demek çtı muanesi ben biraz kasıyorum kendimi o muaneden

eeee kızlar hani nerdesinizzz yarasamı oldunuz yawwww geceleri burda sabaha kadar yazışmışsınız şimdi uykuyamı yattınz....ben gece 12 -01 gb yatıyorum sabahta 6-7 en gec 9 gb hortluyorumm yaa

günaydın kızlar mercimek doktordan gelmişsin hayırlı haberlerle gözün aydın

kızlar sakalyn in bebeğini fotorafını koydum ya ben diğer topiğe o mesaja ekliyim isterseniz diğer fotolar gelincede ama sakayn dışında foto bırakan olmadı diye biliyorum. akşam 20.00de çıktım daha bakmadım akşamk mesajlara varsa eklerim. milkshakeinki albümünde albümden alıp ekleyememki ayıp olur

ben geldim tohtordan

renkli dopplere girdik cok uzun surdu biara fenalastım basımın altına yastık istedim seydeyi kaldıttırdım resmen bayılacaktım ama neyseki herseyimiz normal cıktı. nstde ufak ufak kasılmalarım cıktı zaten size diodum ya var kasılmam die. drum bugun bakuye donuyomus yarın isbası:)) asistanı dogum oncesi kan ve idrar analizlerini istedi onları verdim ama sonucları almadım.yarın kadın gelince konusucam telde nezaman gel derse gidicem. asistanı bile dioki cok stres yaptım deniz hn gelmeden dogurcan die herkeste bi stres havası var ben haric. bi arkadasımda aradı dun dio galiba annenler havaalanından direk hastaneye gelecekler . tovbe tovbe..babasıda gelemedi filan dio.. biara kalp atısları azaldı asistan emrahtan cikolata almasını istedi cikolatayı yedikten sonra tekrar 160lara cıktı.

bide cok komik bisi anlatıcam emrahın kalca kemigi agrıodu kac gundur gitmisken fizikciye goserelim dedik dr canak rontgeni istedi :)))) cok guldum ben dopplerdeyken oda canak rontgeni cektirdi :))

he bide suyumda hafif azalma cıktı. sınır 16 imis bende 13 cıktı. zaten demistim ya size bu hafta su icemiorum die farkındaydım yani olayın. bide 76 kg ile 17 kg almıs bulunan bir hatunum . haftada 1 almısım yine. enson 3 hafta once gitmistim kendi klinigime. tansiyon normal.

bide asistan kasılmalarım icin magnezyum yazdı ama almadım alsammi bilemedim simdiye kadar hic almadım simdiden sonra bilemedim olmazsa yarın dra sorarım telde

benden haberler bukadar

ay pardon kızlar ya şimdi gördüm didecim sağolsun yapmış benim düşündüğüm şeyi çok güzel olmuş eline sağlık

dün akşam eşimle yürüyüşe çıktı, sol kasıgım o kadar çok ağrıdıki anlatamam
Çağan sürekli sol tarafıma vuruyor galiba ondan ağrıyor, dinlenince geçiyor Allah'tan
yürüyüşleri kısa kesiyorum bu yüzden

bide yanımda detaylu ult icin sıra bekleyen bi kız vardı 16 haftalıkmıs ama kızı gorseniz tam citir yani karın yok lalin yeni hamile kaldıgı hali gibi. bana demezmi ikizmi diee :))) yok dedim tekiz :))

gözün aydın baby e artık normal kasılmaların çıkması annesi 38 e az kalmış ben nstdeyken de aynı şey oldu hemşire açmısın dedi evet dedim eşime çikolata aldırdı. çikolatayı yerken kasılmaların şiddeti arttı acaba çikolata kasılmamı yaptı die düşündüm. ama sende öyle bi şey olmamış birde elimi karnıma koyunca kalp atışları yavaşlıyodu sakinleşiyodu sanki çok acayip gelmişti

bak bunu sormayı unuttum ama benimki girmedi daha kanala cunku karnımın altı kafasının oldugu yer cok acıo radyologada sordum oralar cok acıo die kafası burda dedi yani karında . kanalda olsa icerde olur

BABY sabahın köründe kalkmış, bi de monolog yapıyorum diyo.... güzelim aramızda saat farkı var. sen yine hortlamışsın anlaşılan. bebek doğduğunda uyku konusunda en az sen zorlanacaksın galiba BABY. Şu hamilelik mahvetti senin uyku düzenini.
GYPSY , sen de karga b..k unu yemeden uyanmışsın. bu enerji güzelim? yoksa yoksa... hani şu doğumdan birgün önce verilen fazla enerji mi?

sorma ya insallah dedigin gibi olur nazancım. 2 saatte bir uyandırıp emzirmek gerekcek .gece tutmasında krizleri sabahın korune razıyım cok severim erken kalkmayı o havayı tenefus etmeyi

gözün aydın baby e artık normal kasılmaların çıkması annesi 38 e az kalmış ben nstdeyken de aynı şey oldu hemşire açmısın dedi evet dedim eşime çikolata aldırdı. çikolatayı yerken kasılmaların şiddeti arttı acaba çikolata kasılmamı yaptı die düşündüm. ama sende öyle bi şey olmamış birde elimi karnıma koyunca kalp atışları yavaşlıyodu sakinleşiyodu sanki çok acayip gelmişti

cikolatayı yiyince kasılma cıkmadı benim. oncesinde cıktı. babasının sesini duyunca bi arttı kalp atısı yada ben ona cok asık baktıgım icin de olmus olabilir. :)) ama ona senin sesini duydu die dedim oda gitti cocugu heycanlandırıom die :))

saat 2ye gelio bugunde davetliyim ama evin yakınında biyere. gitmeden bicorba bi pilav koyimda aksam yemegi olsun emrah gelmeye yakında yanına patates kızatırım olur biter simdi teferruatlı yemekle ugrasamıycam cunku cok yoruldum hastanede. insan sapsallasıo ya

X