2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Arkadaslarım Selamlar..

3 600kg, 50cm boy adı:Servan;

Bu güzel cocugu doguran annenin adı da HELıN.. :)) bugun sabah 9 da sezeryana gırıp saat 10 da cıkmıss.. sesi cok dıngın, cok hoş geliyordu. Herkese cok cok selamı var.. benim gözler yine foşur foşur.. :)

bi uyu bi kalk serseme döndüm resmen
çok fenada ishalim düngecedemn beri
doğum başlangıcı belirtilerinden biride ishaldi değilmi
bakalım hayırlısı kaldğım yerden devam edeyim geçmiş okumaya

kocaa bir maşşalah servan bebeğe allah analı babalı büyütsün
oh ne güzel helindende aldık güzel haberleri darısı başımıza

Tesekkur ederım Emrem.. Allah razı olsun..

Bugun hayatımda ılk kez ellerımı yumruk yaparken canım cok acıdı.. hayatımda ellerımı boyle gormemıstım.. ve evet, yüzümde de cıddı şişme var.. 30 senelık evrimlikten cıktım.. şükür ki az kaldı..

Gözün aydın.. Masallahh...

gözümden uyku akıyo ama uyuyamıyorum..mafoldumben

Kıyamam sana yaa.. hepımıs topumus aynı be yavrum..

Pervinim, tesekkur ederim güzel dileklerin için..

oy oy Maşallah hayırlı olsun kuzumuz sağlıklı, ne kadar çabuk bitmiş sezeryanı maşallah

bi uyu bi kalk serseme döndüm resmen
çok fenada ishalim düngecedemn beri
doğum başlangıcı belirtilerinden biride ishaldi değilmi
bakalım hayırlısı kaldğım yerden devam edeyim geçmiş okumaya

2-3 adet muz ye Esra iyi gelir, bol su iç susuz kalma halsiz düşersin

bugün yataktan kalkarken aklıma bişey geldi acaba doğuran anneler şimdi rahat yatıyomudur diye düşündüm aylarca yüz üstü yatamadıkya dün keşke sorsaydık. ama bu seferde bebişler uyutmuyodur dimi??

bu an koptuğum andır geçmişi okumaya devam edeyim dedim ve senin yazın çıktı karşıma olduğu gibi alıntı yapıyorumki kaçıran olmuşsa okuyabilsinnn
Allahım ne güzel anlatmışsın nası bi duygudur bu ne kadar kolay olmuş bizede nasip et rabbim böyle doğumu bebişinin maşallahı var bu kadar erken olmasına rağmen kilosu ne kadar güzel
yani topiğimizin ikinci normal doğumu senden geldi demek
sağlık büyüsün hatıram
ayrıntılı yazdığın için ayrıca binlerce tşkkür çok ihtiyacım vardı böyle bir yazıya inan..

merhaba kızlar çok zor bir gece geçirdik yusufumla çok ağldı sabah sat 4.5 tu ancak uyutabildik çok yorgun vede uykusuzum şimdide emmiyor beni sol göğsümde iyi durumda
ağlıyor kızlar sonra görüşürüz

Ben geldiiiimzemuszemus
Sıcak mıcak ama evim evim güzel evim yavopuyorumnanaktanÇok özlemişim bilgisayarımı. Tabii kim bilir neler olmuştur. Ben birkaç saat geçmişi okurum artıkkafamçokkarıştı

bebişi annem tesilm aldı mecburen mama veriyorum ya sütümde geldi ama kuzum benim sanırım ilaç sütün tadını değiştirdi bi çekip bırakıyor yavrum

Slm kızlar ben gec katıldım aranıza, agustos dogumları baslamıs bile. Benim de sat a göre dogum tarihi 29 agustostu ama bebiş in gelişimi 3-4 gun onden gidiyordu.
Birkaç kişi suyunun azaldıgını yazmıs ben de merak ettim. ptesi dr a gittim suyum azalmıs, 17 gün önce 6 cm miş ptsi 3.5 cm çıktı su. dr acaba azar azar geliyo sen mi farketmiosun dedi yok dedim gelen bişey, alttan bakıyım dedi baktı yok gelen bişey, nst ye baglayalım dedi, bebeğin kalp atışları normal çıktı ve hiç sancı yok. şimdilik bi problem yok ama daha da azalırsa erken alamk zorunda kalabiliriz dedi :1shok: bebeğin hareketlerine dikkat et azalırsa haberim olsun, 3-4 gunde bi kontrol edelim dedi. bugun kontrole gidiyorum stres oldum 3 gndür. Suyu azalanlar var mı benm gibi? dr lar ne dedi?

helinde doğurmuş gözümüz aydın olsun maşallah kuzuya da
bu arada doğum hikayelri topiğimiz hayırlı olsun bende en kısa zamanda ekleyeceğim
ben bebişime bakayım sanırım mama mücadeleside veriliyor of ne oldu yavruma yediremiyoruz emmiyorda

ay yavrum kıyamam gazdanmı ağlıyor acaba
Allah kolaylık versin Derya, sen tecrübelisin bizler ne yapıcaz acaba.. galiba bende oğlumla birlikte ağlarım : )

slm ben geldim zannetmeyinki uyudum. sabahdan idrar tahlii vermeye gittim. malum yarın randevum varya elimde hazır olsun asiyeciğime hemencik vereyim..henuz sonucunu almadım umarım herşey normal çıkar.

çamaşır yıkadım yine.saolsun kayınvalideciğim astı..malum uzanmamalıyız.bişeyler yedim şimdide sütümü içicem.

Kıyamam kıyamam,içim burkuldu yaa.. Allah yardımcın olsun be yavrum.. tez zamanda duzelır ınsallah.

ay yavrum kıyamam gazdanmı ağlıyor acaba
Allah kolaylık versin Derya, sen tecrübelisin bizler ne yapıcaz acaba.. galiba bende oğlumla birlikte ağlarım : )

Sen bunu yazdın ben buna da agladım Petrik.. sonumuz hayrola ınsallah :))

Heryerım şiş, canım cok acıyor.. duşun altına gırıp bıraz durasım var.. sankı ılık su ıyı gelecekmıs gıbı hıssedıyorum..

azcık geçmişe baktım.

didom didom
huuuuu sen kime dion kız ben karnı burnunda derken hamile ddimek istedim bi kerem. bilios dimeeeeeeee....
ayrıca dün finali izledik ayhh 2 tane final vardı 2sinide izledik. sezon finali olan acıklı değildide diğer final break olanı içimi parçaladı ayhh hüngür foşurt aglaya aglaya isledim.. eee şimdi yeni bi dizi bulmak lazım. lost sarmadı biziz acaba supernaturelimi izlesek?karasız kaldık tavsiye ettiğiniz dizi varmı hatunkişilerrrrrrrrrrr???bu yaz geçmez böyle zaten tv islemioz.Mehmet Akif gelene kadar vaktimiz var sonra zaten oglumla ilgileniriz.o minik mucizeyi seyrederiz.:)

Esrako Esrako Esrako

ben bambu sepetin tüm örtülerini yıkadım. zaten bu sepetin orjinal örtüleri değil. orjinali pembeliymiş.eşimin amcakızı ilk bebeğinde almış 2.ci bebek erkek olunca bunukendileri dikmişler. o yusden öyle pamuklu falan değil.saten örtüden dikmişler sadece yatak kısmında kapitone kullanmışlar.ben herşeyini yıkadım.içindeki sunger yatak bize biraz ince geldi saolsun kayınvalidem tam o boyutlarda pamuk yatak yaptı Allah eksikliğini göstermesin..

sen olmasan nolurdu halimizzz çok merak ediyorum..
kızım için yorumlarınızı bekliyorummmmm DÜNÜRÜM nerdesin bak bakalım kızımı begendinmi kararından caymadın dimi:)))))
valla sibelcimm senin dünür vazgeçerse felann ilk talip benim bilesinnn
iyi bari merak etmiştim sağol arayıp haber verdiğin için
senin doğum yaptıgını kim haber verecek bize kimi arayacaksın ?
evrim foruma 12 saat süre içinde girmemiş olsun hemen üstüne çullanırz merak etme sennn ya ozy ya evrim illa arar ulaşırız bizzz :lepi:
güzel haberlerini bekliyoruz tatlımmm
ooo sen uğrarmıydın buralara nevincimmm
tarihniz hayırlı olsun kuzuuu
bence başka bi doktorada git için rahat etsin benimde başıma aynı türde olay gelmişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…