2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

a.s :roflol: haklı adam, sen de bir penguensin artık... alış buna kaydirigubbakcemile3

evelsi gunde bize oldu benzer bi durum, tibet saymaya basladi "sen cok tatli cok seker cok mincik mincik (liste uzuyor)..v.s. oldun", ama bunlarin hic birinde seksi yada cekici kelimesi yok, ne yani dedim beni artik hic begenmiyormusun, hic cekici bulmuyormusun, uzun bi sessizlik, hmm tabi yani sen artik anne oluyosun ama dogumdan sonra eski formuna kavusacagina inaniyorum gibi gecistirme bir cumlemafoldumben

ulen pinkiiiiiiiiiiiiii, :mymeka:

suyum gelmiş anladım okurken... delü gadın, bi de başına veee koymuş... ulen doğuracak hatunlar forumunda fatura hiç aklıma gelmedi de suyum geldi anladım, i,çim pırpır oldu be :mymeka:

senin bu gökhan pek oricinal yahu...

bişey olacaksa evde tek başınada olur. sen eşine gitmek istediğini söyle tekrar. baktın olmuyor hala amaan boşver takma kafana yahu gezmeye gidemedin diye de canını sıkma be yafruum... baş agrısınıda geçirmek için olayı düşünme bebişini düşün pozitif bir enerji yay vucuduna...

ama parol içilebirlr bi ilaç yane..

Kız deme öyle :) Son dakikada yapmasınlar bize öyle sürpriz.. Biz şimdi onu DEFNE kızımız diye aylardır seviyoruz, oğlan çıkarsa çocukcağızı da aylardır yanlış sevmiş oluruz kaydirigubbakcemile3

valla benim için hava hoş. ben gelir açarım. ne de olsa kimse kimseye bakmayacaktır, herkes kendi sıpasının derdine düşecektir. yoksa aramızda sapık var mı?
.
işte de GYPSY nin mantı pozu

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy nasıl güldüm anlatamma haaaaaaaaaaaaaaa koptum valla. heeeeeeeeeeeeeee

aman ne biliim ya bukadarda bğzüşük beyinli oldugumuzu unuttum birden napiim herşeyi paylaşıyorum ya sizinle zil çaldı faturA GELDİ FALAN YAZIYIM DEDİM AMA HİÇ AKLIMA BÖLE Bİ ŞEKİLDE OKUNABİLECEĞİ GELMEDİ...
ayrıca mucizem sence suyum gelse ben herşeyi bi kenara bırakıp sakin sakin ve uzun uzun forumamı yazarım delikafaduldendelikafadulden:roflol::roflol:

aha bi anlasa nerde olacaksa olur keşke öle kolayca doğsa ama anlamıo ama sonkez soruom die msj attım oda ii arabayla bırakırlar ozmn dio yok yozgat avuç içi kadar bi yer zaten gezmeye gidemedimden deilde enson nişanlıyken gördüm milleti 1 sene oldu canım yaa allahtan 2 sene sürüomuş bi yerde okudum erkekn evliliğindeki kıskançlık
bölede annem yoruluo bir dolmuşluk annemle aramız beni gelip burdan alacak kuzum yaa yokta demio hemen geliom dedi şu sıcakta kadında sürüklenio buraya

Son düzenleme:
kizlar bende mi gypsy oldum yahuu, evde olmak bana yaramadi, benim kendimi disarilara atasim var, acaba bi carsiya inip gesemmi, indirimlerde var, dogum sonrasi icin bikac dana kiyafeti bakarim kendime...havada cok sicak degil, ben bi dolanip geleyim makindaki camasirim bitince..

ne biliym işte beyin büzüşük zaten... sen de hamile olduğuna göre, su gelse haber veriym de öyle çıkayım diyebilirmişsin gibi geldi bi an... benim gelse suyum ve KK açık olsa, 1 cümle yazar ve öyle evden çıkardım, 30 saniyeden bişey olmaz nasılsa mantığıyla... tabi çok paniklemediysem.. ama size de haber vermek isterdim... kaydirigubbakcemile3

benle ESRAKOnun mantı pozu ile EBRUSKA nın mantı pozu arasında ne kadar fark var di mi? biz nasıl saldırmışız ama di mi?ben resmen kendimden geçmiş görünüyordum GYPSY mahsus öle mi çektin?

yavaşııın yahuu bu nehızzz yetişermıyorummm hangı msja ne yazacagıma karar veremedım enson sadece okumus olmakla yetıondım kaydirigubbakcemile3

aynen gecen ay mıde şikayetım azalmıstı ama bı haftadır cayır cayır yanıyoo yemek borum.gercı hergun degıl,sanırım yedıklerımle ve kızımın cok kıpırdamasıyla alakalı.hele gece uyanınca kana kana su içip yatmak yokmu.ölüyorum bazenlerı.gavıskon içmeye kalkıyorum tekrardan.dünden berı rahatım bakalım durum bugun ne olceeekkkk

YETTİM ULAN YETTİM NE OLDU SİZE BELE COŞUKLAR
afiyet şeker olsun Allah muhabbetinizi arttırsın.furcu da annaesine çekmiş o zaman geyik hatun
sağol canım ciğerim.mopu tavsiye ederim
salifoya sipariş verdim.şanıma uygun bulursa alacak
vallahi de billahi çok güzel olmuş
hayırlısı olsun.beni bir sıra alta ittin bu hamlenle
petrik nerelerden görülüyomuş acaba güneş tutulması biliyomusun??
ülkemizden izlenemeyecek
aman çok şükür finky.heyecanla okudum
kayra mı diyecektim ki kayraymış.sezo dan normala nasıl bir geçiş oldu acaba? Allah sağlık versin.foto da gelmez şimdi

maşallah bebişine.hayırlısı artık bundan sonra.
Kızlar Dide nerede? Hala temizlik mi yapıyor bu hatun yoksa?

cidden dide nerelerde yahuu

na ni na Dido gelmiş, hoşgeldin kuzu..kahvaltını baptınmı?
gece karın kaşınmasından yuyamadım habire çiş de cabası.o geçti bu sefer bağırsak sancısı..zar zor uyudum ve saat 11.00 da kalktım kahvaltımı ettim.sporhaberlerini izledim.gazetelere baktım hızlıca..ve geldim.hava çoook sıcak.klima boğazımı burnumu mafetmiş yine.sprey yapıyorum anca kendime geldim

buralarda kimse su-elektriködemiyor bizim dışımızda.belediye her sene değerli hemşerilerimiz birikmiş su faturalarınıza %80 indirim yaptık diyor tınlayan kim.evlerde 2-3 klima elektrik kaçak..hatta elektrikçi çağıracaktık eve bir sorun için kaçak dahil herşeyi yapıyoruz ağbi dedi..
devlet mecbur herşeyi bedava vermeye mantık bu.
geçen bir polis arkadaş şöyle birşey anlattı.bunlar göreve giderlerken bakmışlar yolda iki iki kişi el ediyor.şikayetleri var diye durmuşlar acele acele.meğer adamlar ekip otosuna otostop çekiyorlarmış.bunlar da siz kendinizde misiniz ekip otosuna ıtıstop çekilir mi demişler.cevap şu olmuş araba devletin değil mi? götğreceksiniz mecbursunuz.lanet olsun demiş çekmiş gitmişer.

bende çok tembelim Ebru sadece uyumak istiyorum, birazdan yatışa geçerim öğle öğününe kadar uyurum :)

Maşallah kuzuna, gününüzde belli olmuş hayırlısı olsun

:1ninca:

bir sorum vaar
yan yatırma yastıgını ve boğulma önleyici yastıgı yıkadınız mı kızlar ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…