2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

buralarda kimse su-elektriködemiyor bizim dışımızda.belediye her sene değerli hemşerilerimiz birikmiş su faturalarınıza %80 indirim yaptık diyor tınlayan kim.evlerde 2-3 klima elektrik kaçak..hatta elektrikçi çağıracaktık eve bir sorun için kaçak dahil herşeyi yapıyoruz ağbi dedi..
devlet mecbur herşeyi bedava vermeye mantık bu.
geçen bir polis arkadaş şöyle birşey anlattı.bunlar göreve giderlerken bakmışlar yolda iki iki kişi el ediyor.şikayetleri var diye durmuşlar acele acele.meğer adamlar ekip otosuna otostop çekiyorlarmış.bunlar da siz kendinizde misiniz ekip otosuna ıtıstop çekilir mi demişler.cevap şu olmuş araba devletin değil mi? götğreceksiniz mecbursunuz.lanet olsun demiş çekmiş gitmişer.
eeeee yuuuuuuuuuuh diyorum ama inanırım çünkü ablamlar gecen tayin dolayısıyla diyarbakıra gittiler ve hala 3 yılları var sadece devlet lojmanlarında elektrk su faturası ödeniyormuş aynı zihniyet ordada var sanırım. devlet karşılamak zorunda gibi bi mantıkları var. ama hak hukuk bilmez bunlar. onların ödemedikleri biizm cebimizden çıkıyor.ahirette hesabını nasıl verecekler.ben birisinden iğne alamam rızası olm adan onun hesabı bile korkutur beni... ayhh buna ragmen bide devlete milletet sahip çıksalar ya ama nerdeeeeeeeeeee ..

ya hani son haftalar bebek asagı incekti mide sikayetleri gececekti son ongnudur sanki benim mide alev alev daha beteryanıyor su içip uzanıversem amanın hayatımın hatasınıy apmıs oluyorum hemen kalkamm gerekiyorof yaa nezaman midem rahatlayacakkk

heralde doğurduktan sonra rahatlayacak.benim son iki haftadır dahada beter oldu midem.mafoldumben

YETTİM ULAN YETTİM NE OLDU SİZE BELE COŞUKLAR

afiyet şeker olsun Allah muhabbetinizi arttırsın.furcu da annaesine çekmiş o zaman geyik hatun

sağol canım ciğerim.mopu tavsiye ederim

salifoya sipariş verdim.şanıma uygun bulursa alacak

vallahi de billahi çok güzel olmuş

hayırlısı olsun.beni bir sıra alta ittin bu hamlenle

ülkemizden izlenemeyecek

aman çok şükür finky.heyecanla okudum

kayra mı diyecektim ki kayraymış.sezo dan normala nasıl bir geçiş oldu acaba? Allah sağlık versin.foto da gelmez şimdi

maşallah bebişine.hayırlısı artık bundan sonra.

gece karın kaşınmasından yuyamadım habire çiş de cabası.o geçti bu sefer bağırsak sancısı..zar zor uyudum ve saat 11.00 da kalktım kahvaltımı ettim.sporhaberlerini izledim.gazetelere baktım hızlıca..ve geldim.hava çoook sıcak.klima boğazımı burnumu mafetmiş yine.sprey yapıyorum anca kendime geldim

buralarda kimse su-elektriködemiyor bizim dışımızda.belediye her sene değerli hemşerilerimiz birikmiş su faturalarınıza %80 indirim yaptık diyor tınlayan kim.evlerde 2-3 klima elektrik kaçak..hatta elektrikçi çağıracaktık eve bir sorun için kaçak dahil herşeyi yapıyoruz ağbi dedi..
devlet mecbur herşeyi bedava vermeye mantık bu.
geçen bir polis arkadaş şöyle birşey anlattı.bunlar göreve giderlerken bakmışlar yolda iki iki kişi el ediyor.şikayetleri var diye durmuşlar acele acele.meğer adamlar ekip otosuna otostop çekiyorlarmış.bunlar da siz kendinizde misiniz ekip otosuna ıtıstop çekilir mi demişler.cevap şu olmuş araba devletin değil mi? götğreceksiniz mecbursunuz.lanet olsun demiş çekmiş gitmişer.

Hoşgeldin Dide.. Demek gece boyna ayaktaydın.. neyseki evdesin kuzum, yat dinlen bari..

Söz meclisten dışarı, kimseyi istemeden kırmak istemem AMAAA, bazı yörelerimizdeki vatandaşlarımızın devletin imkanlarından bu kadar faydalanıp sonra da toplumda kutuplaşma yaratmaları, bizi beğenmemeleri ağrıma gidiyor doğrusu..

bende çok tembelim Ebru sadece uyumak istiyorum, birazdan yatışa geçerim öğle öğününe kadar uyurum :)

Maşallah kuzuna, gününüzde belli olmuş hayırlısı olsun

Petrik bak ben hala buradayım.. kaydirigubbakcemile3 İyi oldu hatırlattın bana ev ödevlerimi :) Artık işe soyunayım barii....

ulen pinkiiiiiiiiiiiiii, :mymeka:

suyum gelmiş anladım okurken... delü gadın, bi de başına veee koymuş... ulen doğuracak hatunlar forumunda fatura hiç aklıma gelmedi de suyum geldi anladım, i,çim pırpır oldu be :mymeka:

evet evet lütfen artık yazdıklarınıza dikkat edin yahu yasakkelime..cık cık cık olmuyor böyle... ben de aynı hisse kapıldım.. pinky, sancı falan yazdın, sonra suyla başlayınca..

Arkadaslar;

Bi arkadasımız dogum yaptı.. bugun sabah 6 da.. ama ne telefonunu bana vermıs, ne de tlf lıstemde kaydı var.. aradım acan olmadı.. mesaj attım cvp beklıyorum.. içimizden biri bu sabah normal yolla dogum yaptı ama kim?? Gazetecilik günlerime ger dondum..

okur ookumaz kayra bu dedim.doğru tahmin etmişim.çook sevindim çok bunalmıştı sancılardan.kilosuda cok iyi maşallah.

bir sorum vaar
yan yatırma yastıgını ve boğulma önleyici yastıgı yıkadınız mı kızlar ?

hmm bende öyle yıkayım
bebi kusunca boğulma önleyici yastık batacak makinada yıkanıyormu acaba

hımm bak onu düşünmemiştim... batacak tabi yastık, yıkanır sanırım makinada... yastık batmasın diye üzerine pike falan koysak ya da örtü o zaman da yastığın özelliği kalmaz, havayı geçirmez örtü... neyse bakalım bi kussunlar da üstüne o zaman düşünürüm kendi adıma :) ben şimdi doğuma odaklandım daha ziyade... yastığa kusmaları fikri henüz uzak geliyor bana... :)) delikafadulden

bir sorum vaar
yan yatırma yastıgını ve boğulma önleyici yastıgı yıkadınız mı kızlar ?
ben sadece kılofını yıkadım boğulma önleyicinin.kılıkfta 30 derece ibaresi vardı içi için de geçerlidir diye düşünüyürum.
Hoşgeldin Dide.. Demek gece boyna ayaktaydın.. neyseki evdesin kuzum, yat dinlen bari..

Söz meclisten dışarı, kimseyi istemeden kırmak istemem AMAAA, bazı yörelerimizdeki vatandaşlarımızın devletin imkanlarından bu kadar faydalanıp sonra da toplumda kutuplaşma yaratmaları, bizi beğenmemeleri ağrıma gidiyor doğrusu..
çok problemli denkklem gibi ebrucum.çok düşünüyorum ve araştırıyorum bu konuyu.

nazar ettik kendikendimize herkese KAL geldi.suspus olduk yine...

emrem ya sende tarih almışsın hadi hayırlısı olsun bakalım dmeek bu cuma yada pazartesiye....ayhhh heycan dorukdadır. saglıkla kavusursun inş. bebişine..

az önce hastaneden aradılar cuma sabahdan doktorum geç gelcekmiş. bende cumartesi sabaha aldım randevumu..

nazar ettik kendikendimize herkese KAL geldi.suspus olduk yine...

emrem ya sende tarih almışsın hadi hayırlısı olsun bakalım dmeek bu cuma yada pazartesiye....ayhhh heycan dorukdadır. saglıkla kavusursun inş. bebişine..

az önce hastaneden aradılar cuma sabahdan doktorum geç gelcekmiş. bende cumartesi sabaha aldım randevumu..

bir anda herkes susunca ne derler bilirsiniz, ben demem diyemem evriş oyar :)

ozaman bebi kusunca makinaya atıp yıkayacaksak, şimdide yıkanır, atıyorum komple makinaya

sonra uyurum biraz görüşürüz

Forum ahalisi haydin aksamustune gorusuruk, ben oglumla attiye gidip geleyim, bakalim neler oluyor disarda:)))

iyi alışverişler nurdan.ben de çıkmak isterdim ama 2 adım atsam fenalık gelir bu havada

X