2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

eeeee yuuuuuuuuuuh diyorum ama inanırım çünkü ablamlar gecen tayin dolayısıyla diyarbakıra gittiler ve hala 3 yılları var sadece devlet lojmanlarında elektrk su faturası ödeniyormuş aynı zihniyet ordada var sanırım. devlet karşılamak zorunda gibi bi mantıkları var. ama hak hukuk bilmez bunlar. onların ödemedikleri biizm cebimizden çıkıyor.ahirette hesabını nasıl verecekler.ben birisinden iğne alamam rızası olm adan onun hesabı bile korkutur beni... ayhh buna ragmen bide devlete milletet sahip çıksalar ya ama nerdeeeeeeeeeee ..

heralde doğurduktan sonra rahatlayacak.benim son iki haftadır dahada beter oldu midem.mafoldumben

Hoşgeldin Dide.. Demek gece boyna ayaktaydın.. neyseki evdesin kuzum, yat dinlen bari..

Söz meclisten dışarı, kimseyi istemeden kırmak istemem AMAAA, bazı yörelerimizdeki vatandaşlarımızın devletin imkanlarından bu kadar faydalanıp sonra da toplumda kutuplaşma yaratmaları, bizi beğenmemeleri ağrıma gidiyor doğrusu..

bende çok tembelim Ebru sadece uyumak istiyorum, birazdan yatışa geçerim öğle öğününe kadar uyurum :)

Maşallah kuzuna, gününüzde belli olmuş hayırlısı olsun

Petrik bak ben hala buradayım.. kaydirigubbakcemile3 İyi oldu hatırlattın bana ev ödevlerimi :) Artık işe soyunayım barii....

evet evet lütfen artık yazdıklarınıza dikkat edin yahu yasakkelime..cık cık cık olmuyor böyle... ben de aynı hisse kapıldım.. pinky, sancı falan yazdın, sonra suyla başlayınca..

okur ookumaz kayra bu dedim.doğru tahmin etmişim.çook sevindim çok bunalmıştı sancılardan.kilosuda cok iyi maşallah.

bir sorum vaar
yan yatırma yastıgını ve boğulma önleyici yastıgı yıkadınız mı kızlar ?

hmm bende öyle yıkayım
bebi kusunca boğulma önleyici yastık batacak makinada yıkanıyormu acaba

hımm bak onu düşünmemiştim... batacak tabi yastık, yıkanır sanırım makinada... yastık batmasın diye üzerine pike falan koysak ya da örtü o zaman da yastığın özelliği kalmaz, havayı geçirmez örtü... neyse bakalım bi kussunlar da üstüne o zaman düşünürüm kendi adıma :) ben şimdi doğuma odaklandım daha ziyade... yastığa kusmaları fikri henüz uzak geliyor bana... :)) delikafadulden

bir sorum vaar
yan yatırma yastıgını ve boğulma önleyici yastıgı yıkadınız mı kızlar ?
ben sadece kılofını yıkadım boğulma önleyicinin.kılıkfta 30 derece ibaresi vardı içi için de geçerlidir diye düşünüyürum.
çok problemli denkklem gibi ebrucum.çok düşünüyorum ve araştırıyorum bu konuyu.

nazar ettik kendikendimize herkese KAL geldi.suspus olduk yine...

emrem ya sende tarih almışsın hadi hayırlısı olsun bakalım dmeek bu cuma yada pazartesiye....ayhhh heycan dorukdadır. saglıkla kavusursun inş. bebişine..

az önce hastaneden aradılar cuma sabahdan doktorum geç gelcekmiş. bende cumartesi sabaha aldım randevumu..

bir anda herkes susunca ne derler bilirsiniz, ben demem diyemem evriş oyar :)

ozaman bebi kusunca makinaya atıp yıkayacaksak, şimdide yıkanır, atıyorum komple makinaya

sonra uyurum biraz görüşürüz

Forum ahalisi haydin aksamustune gorusuruk, ben oglumla attiye gidip geleyim, bakalim neler oluyor disarda:)))

iyi alışverişler nurdan.ben de çıkmak isterdim ama 2 adım atsam fenalık gelir bu havada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…