2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

29 Kullanıcı okuyor. (24 Kayıtlı kullanıcı ve 5 Misafir)
3Karanlik1Mucize, 050604, aftabru+, Aidaa+, bitanecix, cilgin_kedi, CüCüK, dide+, Ebruska+, eftelya66+, emrem1997+, erintra123, esrako+, evriş+, evros, flawlessd, maviş83, mentes, mercimekim+, minik_kelebek+, pinky_42+, sad, seerni, telkirma+

fay be didoyla 29 oldu :)

senin karnın indi mi aşağı mercimekim? göğüsle karın çıkıntısı arasında 4 parmak olması lazımmış inmiş demek için...

valla inmedi bana göre..göğüs ucunun altından ölçersek inemez de zaten.göğüsler kendinden geçmiş vaziyette..:kedi:..ama herkes karnın aşağıda doğum yakınmı diyo..inmesine inmedi..onlar bilmiyo

aynen bende öyle diyodum mercimek hap kullandığımdan beri öyle bi şikayetim yok ama acaba zararlımı böyle geciktirmek diyede korkuyorum. topikte kimseden duymadım geciktirmek için hap kullanan

aynen bende öyle diyodum mercimek hap kullandığımdan beri öyle bi şikayetim yok ama acaba zararlımı böyle geciktirmek diyede korkuyorum. topikte kimseden duymadım geciktirmek için hap kullanan

dr.un mu verdi...? yani erken doğum riskin felan mı vardı? o verdiyse niye verdi?..:bbo:

kaydirigubbakcemile3 güzeldi..

Ablanıza bi tabure çekin altına.. bı soguk su getırın.. kolonya kapın.. gelıorusss kıpırdama :eek:

kaydirigubbakcemile3 bekliyorum kıpırdamadan...

zaten kıpırdayamıyorum... mafoldumben

valla inmedi bana göre..göğüs ucunun altından ölçersek inemez de zaten.göğüsler kendinden geçmiş vaziyette..:kedi:..ama herkes karnın aşağıda doğum yakınmı diyo..inmesine inmedi..onlar bilmiyo

yok göğüs ucundan deil, çıkış noktasındandır sanırım. benim göbek hemen göğsün altından itibaren şiş, aşağı inmedi yani henüz...

Kızlar Dide nerede? Hala temizlik mi yapıyor bu hatun yoksa?
ayni seyi ben sorucaktim, gec kaldi..bundan sonra herkesten yoklama almak gerek..

Noracım hayırdır inşallah. Benim de rüyalarım uçuyor bu aralar. Hormonlardan herhalde. İyi yoralım, iyi olsun. Eşin seni çok seviyor ve çevresinden de destek alıyor. Annen seni ziyarete gelecek ve Anne, anneanne ve torun harika zaman geçireceksiniz.

oyledir dimi, bende ruyalari hep tersine yorarim, insalllah dedigin gibidir yada diger alternatif ben geceleri cidi ciddi usutuyorum..peki gorunmez teo icin yorumun nedir tatlim..

hey maşaşllah toipikimiz doldu taştı....
zaten ben bişeylere cvp veremye çalişirken sayfalar ilerlemiş oluyor.bugun çnemize vurdu belli...

NAZAN NAZAN ayyh aşk olsun gelin beklerim. ben sadece toplu taşıtlarala uzakalra gitmeyey guvenemiyorum eşimde beni heristediğim yere bırakam özelliği olmayan bi işe sahip.sizi beklerim herdaim. dun aklıma ne geldi. ayhh dogumdan sonra malum 6 ay emzirces inş. sütümüz olursa ve ebebkler emerse ya. hepberaber bizim evde olsak gun kıvamında ama her dakka birmizin bebişi acıkacak ve memeler fora oluruz artık aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.. nerden aklıma geldiyse...delikafadulden

Kızlar, alıntı yapıp yazmaya çalışıyorum "database error" veriyor sayfa.. :uhm:

Alıntı yapmadan deniyim bakiiim

ESRAKO, insanın aklını boşuna bulandırıyorlar değil mi? Ben de ne zaman bir mağazaya girsem ilk önce erkek mi diye soruyorlar... Kız karnı, erkek karnı olayına da inanmıyorum ben artık.. Tamamen hamile gadının vücut yapısıyla alakalı bence..

AFTABRUUU, demek 2 Ağustos diyorsunn.. Güzel tarih, hoşuma gitti :) Bakalım Naz hanım dinleyecek mi annesini..

Sayfalar uçuyor, hepimiz coştuk Mucize'm... Sanırım vakit yaklaştıkça heyecandan bir gaz geldi hepimize.. :teytey:

Kızlar, alıntı yapıp yazmaya çalışıyorum "database error" veriyor sayfa.. :uhm:

Alıntı yapmadan deniyim bakiiim

ESRAKO, insanın aklını boşuna bulandırıyorlar değil mi? Ben de ne zaman bir mağazaya girsem ilk önce erkek mi diye soruyorlar... Kız karnı, erkek karnı olayına da inanmıyorum ben artık.. Tamamen hamile gadının vücut yapısıyla alakalı bence..

AFTABRUUU, demek 2 Ağustos diyorsunn.. Güzel tarih, hoşuma gitti :) Bakalım Naz hanım dinleyecek mi annesini..

Sayfalar uçuyor, hepimiz coştuk Mucize'm... Sanırım vakit yaklaştıkça heyecandan bir gaz geldi hepimize.. :teytey:

evet ebruskacım, uçuyoruzzz, gerçi benim haleti ruhiyem an be an değişiyor... bir iyiyim bir kötü... bir umutlu bir umutsuz... bir depresif bir kahkaha modundayım.. ama her daim penguen modundayım o ayrı... :)

Geçen gün evde elleri de çektim omuz hizama, açtım avuç içlerimi, penguen gibi yürüdüm, sonra da oturup kendi halime güldüm kaydirigubbakcemile3 ayak bileklerim de boğum boğum oldu alkisalkisalkis süper bi vaziyetteyim yani :roflol:

ya hani son haftalar bebek asagı incekti mide sikayetleri gececekti son ongnudur sanki benim mide alev alev daha beteryanıyor su içip uzanıversem amanın hayatımın hatasınıy apmıs oluyorum hemen kalkamm gerekiyorof yaa nezaman midem rahatlayacakkk

NAZAN NAZAN hani kız resm eklicekdin sen...bi tek gypsymesram ekledi.. sizdede yokmu değişik pozlar...

ebruşka ebruuuu bende senn hep oglun olcakmış diye hatırlıyorum . heheheee

ismini ne koycanız yahu tickerina yazsana..

ya hani son haftalar bebek asagı incekti mide sikayetleri gececekti son ongnudur sanki benim mide alev alev daha beteryanıyor su içip uzanıversem amanın hayatımın hatasınıy apmıs oluyorum hemen kalkamm gerekiyorof yaa nezaman midem rahatlayacakkk

hem mide şikayetim hem de nefes alamama şikayetim tam gaz devam..iniyo gibi gözüküyo ama hiç bi değişiklik yok..bir de ben de gaz çıkarma şikayeti hala geçmedi..su içsem gaz çıkarıyorum..

Geçen gün evde elleri de çektim omuz hizama, açtım avuç içlerimi, penguen gibi yürüdüm, sonra da oturup kendi halime güldüm kaydirigubbakcemile3 ayak bileklerim de boğum boğum oldu alkisalkisalkis süper bi vaziyetteyim yani :roflol:
kaydirigubbakcemile3 Allah iyiliğin versin ya mucizem nerden aklına geldi bu tipleme ayhh ebnde hemen denedim ayhh koptum ya çok komik gerçekden...:roflol::roflol:

şimdi sahneyei anlatıyorum size..sabah uyandım tabi ben paytak paytak yürüyorum eşim iyi görunuyosun bi tek yürüyüşün penguen gibi dedi. bende ama ya napiim sen farklı bakmaya çalış dedim. seksi görunmuyomuyum dedim eşimin verdiği cvp ve ben dumur.......

"karnın burnunda aşkım ne seksiliği":gitme::gitme::gitme::gitme:

ya kızlar benim acayip başım ağrıo sinirden iki çatlıcam şimdi annemin teyzesigile gidicem gökhandan izin alamadım yaaa:jeyyar: yok hadi orda bişi olursa filanmış kendi akrabağsına gelince hiç bişi olmuo dün azcık soğuk davranıp surat asarak aldım izni hoş yürümicem bile araba gönderecek ama inat etti sinirden başım çatlıo parol alsammı acaba son günlere geldik yaa bişi olurmu ki

veeee su faturamız geldi. sabah akşam aldıgım duşların etkisini faturaya yansımış olarak görüyorum.evlendiğimizden beri ilk defa bu rakamda bi su faturası ödices.. gerçi pek saolsunlar hükümetimizin zam zam zam haberleininde etkisi var. Allah sonumuzu hayr etsin. yahu işi olmayan ekmek parası bulamayan insanlar ne haldeler kimbilir.
acaba adam akıllı bi yönetimin bu ülkenin başına geçtiğini görecekmiyiz..

evet ebruskacım, uçuyoruzzz, gerçi benim haleti ruhiyem an be an değişiyor... bir iyiyim bir kötü... bir umutlu bir umutsuz... bir depresif bir kahkaha modundayım.. ama her daim penguen modundayım o ayrı... :)

Hepimiz aynı durumdayız sanırım.. Olacak o kadar artık.. Doğum sonrasında depresif olmaktan korkuyorum ben. inşallah o zaman çok daha iyi hissederiz kendimizi..

Demek penguen gibi yürüdün heee, çok tatlısın yahu :))

Eşim benimle dalga geçiyor zaman zaman "aha, işte penguen gibi yürümeye başladın diye" o zaman yediremiyorum kendime hemen birleştiriyorum bacakları "hiç de bile, ben gayet normal yürüyorum" diyorum :))

X