2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ben kalkayım yavas yavas hazırlanayım.2.5ta arkadasta olmam gerek. anca agır vasıta hazırlanırım. aksam gelince gorusuruzz.

nurdan hormonlar zıpladı bende dun gordum ya kızın biri emraha yazılıomus bnde zeyna gibi sallıyorum kızı bacagından havada ordan burdan hayt huyt :))

size doyum olmaz kactım

normal doğum yapıcak arkadaşlar doğum tarihiniz içinize doğuyomu? sezaryanların tarihi belli oluyoya aslında benim aklımdada hep tarih var kendimi o tarihe şartladım o tarihte olması çok yüksek ilk başta 14 ağustos diyodum ama ben şu an doğumu geciktirici hap alıyorum altı saatte bir biraz hapı geciktirince sancılarım geliyo 3ünde hapı bırakım ve 4ünde doğum yapacağımı düşünüyorum o güne kendimi şartladım. bakalım ne olacak

Emrem.. ne cuma sı ya.. bu cuma mı?? :1shok: bekle kuzum bekle.. erken daha.. masallahh bebısının kılosuna ama.. suyu da azalmıs ya.. bakma sen bana.. hakkınızda hayırlısı olsun arkadasım.[/QUOTE]

evet bu cuma için dedi ama pazartesiye kadar beklicem.hayırlısıı.

insanın kendini bilmesi ne güzel..kaydirigubbakcemile3...çok tatlısın yaa..

havanın soğukluğu mu??? yanıyorum ben alevv alevv...klimayı açıyorum bacaklarım sızlıyor, kapatıyorum yapış yapış oluyorum..pert oldum ben pert..mafoldumben

ılk normal doğum gerçekleşmiş demek ha..Kayra, allah analı babalı büyütsün..Gelsen de doğum hikayeni anlatsan bize. Ben de seni sezeryan olacaksın diye biliyordum..

bakalım bende merak ediyorum kaçıncı olucağımı.hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

evet canım 27 temmuza gun aldı gelgitt

ya bende sırra kadem basanlardan olmiycam diye sartlıyorum kendimi olmam heralde ya bizim evde herdaim pc de laptop ta acık evdekiler takılıyor arada mutlaka acıken iki dk da olsa girer ses veririm hergun olmasada iki gunde bir ne bilim napcamki baska evde

ya çok alem senin bu ruyalar nurdan ya bari tibetcige trip falan yapma yani ruyalar sonucunda adamın sucu gunahı yok:)

ya evrimim ya sende esnet biraz nolcakk kuzular tosun gibi oldu artık biraz çay içmisin kanlarıçekilmiycek yaa ama sıcaktan içilmiyor dersen ona birsey diyemem tabi

gozunaydın canmı benim bebis 38+2 de alıncak ama sekerim vs oldugu için dr çok tutmak istemiyor ilk dogumumda sezayan buda oyle olcak
aslında dr a gorec 39+1 de alınmısolcakçunku sat ımı değistirdi altı gun onde diye ama ben katılmıyorum 3 gun falan onde o yuzden eski satımı baz alınca 38+2 de dogum yapcam diyüokrum

ya mucizem ya bu kadar eziyetç ekiyoruz son gunler haftalar azıcık kendimzii mutlu edelim diye dusunuyorum bendekeyif yapalım tadını çıkaralım yani alkol içmedigimiz surece diger içeceklerin buyuk zararıolcak degil ya fare zehiride degli arada birkaç cay fazla içmissin nolcakk yada kola yani ben okadar katı olmama taraftarıyımkendimi mutlu hissetmem en onemlisi
tabi bir votka redbul icebilsem kendimi deli mutlu hissetcem ama okatdar abartmıyorum tabiki cay la fanta ile idare ediyourum:)))

İlk normal doğum gerçekleşmiş demek ha..Kayra, allah analı babalı büyütsün..Gelsen de doğum hikayeni anlatsan bize. Ben de seni sezeryan olacaksın diye biliyordum..

Giden gelmıyor.. acep nedendir?? haberlerı zor alıyorum agızlarından, kaldı ki dogum hıkayesı ha Telkırma.. sen bı cay koy da bız onu ıcelım be annem karsılıklı.. cok beklerıss daha

bebisin kilosu gayet ii 1 haftada fazla kilo almazsada rahat dogurursun canım. sezeryan olcaksanda sorun yok demektir. hadi bakalım gelgitle aynı gun :) 2 bebis haberi

evet pazartesiye kadar 5 gün var günde 30 gr alsa 3800 olur ve sorun olmaz sanırsam.allah hepimizi bir avazda kurtarsın hakkımızda hayırlısını versin.bu arada normal doğum u duyunca bu sabah zeytinyağ içmeye başladım.:lepi:

Mucize, üzülme canım kıyamam ben sana.. Ben gelirim sana, kendimi paralatmaya, nolcek sanki.. zemuszemus

nurdan hormonlar zıpladı bende dun gordum ya kızın biri emraha yazılıomus bnde zeyna gibi sallıyorum kızı bacagından havada ordan burdan hayt huyt :))

size doyum olmaz kactım

bu rüya senaryoları iyi gişe yapar valla..demedi demeyin..kaydirigubbakcemile3

Pert mi oldun.. modelin kactı senın.. ay alemsın sen be kadın kaydirigubbakcemile3

kasım 2008 aplaaa..:sinifsinif:

40.haftanı doldurma dedi doktor.evet dedğin gibi kilosu çok iyi ve fazla beklemeyelim dışkısını yapar ozamanda tehlikeye girmesin dedi.o yüzden pazatesine kadar beklicem açıkçası bende artık korkmaya başladım.hayırlısı inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…