2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ESRAKO, canım eşime devamlı telefonda rapor verdim durdum zaten :) Pazarda olduğumu biliyordu. Eve de o varmadan döneyim istedim yoksa kesin beynimi ütülerdi bu kadar gezmen şart mı diye :))) Akşam 5.45'te evimdeydim. markete felan da uğradım.. yemeklerimi de o gelmeden yetiştirdim, oh rahatladım :)

Canım, temizlik konusunda öyle birden sinirim bozuldu. Neyseki geçti... İnsan bazen saçma sapan şeylere takılıveriyor işte.. neyse geçti bitii çok şükür..

Kızlar, bu arada Burko'nun listesinde Kayra sez. 30 Temmuz gözüküyor. Normal doğum yapmış ama.. Ben birşey mi kaçırdım, nasıl oldu bu?

süpeerrrrr olmus evrimcım.ya bu tülü nerden bulmus acaba sefa hanım.çiçekcıdenmı almak lazımkı bılemedım ben.benımde dıs kapıya yapılcak tülden ama hala bı tül bulamadım bölee

hmm anladım canım,demekkı arkadasım estetık dikişi yapıştırma sandı .kaydirigubbakcemile3 banada öle anlatınca ilk yadırgadım yapıstırma tutarmı falan die ama 8 ay oldu dogum yapalı ve sadece ince bı çizgi var seeryan yerınde cok düzgün yane
Saat 22:57 de yazmışsın mesajı. 11'de uyuyo musun? :1shok: Ancak hasta falansam yatarım 11 de, şok oldum :)) Davuk seni :))
:kedi: kuzu ben 3 aydır falan engec 11.5da sızıyorumm televızyon izlerken mirmirmirmir hakan artık alıstı.hadı dıyorum şu filmi izleyelım ,barı ben seceyım filmin yarısında sızıyorsun diyo.ben tabı hayır bu filmi cok merak edıyorum uyumam dıyorum yıne ben secıyorum filmi.ama oda ne yarısında ben hoopp uykuyaa.ama tabı sabahta 4.5 tan sonra 6ya kadar baykus kesılıyorum o ayrı
hadı gözün aydı9n canım herseyı yolunda olmasına sevındım.sezeryan tarıhınde bellı olmus.hem sana boşuna tarıh erken gelmesın,buhaftalara geldık cok sükür.sezeryan sanırım 38 haftalıkkken olcan dımı.gayet normal bı hafta.hadı gözünaydın
buarada akıtı meselesı düşündügüm gibi cıktı.son zamanlarda artarmıs zxaten akıntı.bizimkide öle oldu sanırım.bende cuma gıdıyoru inşallah

kızlar bugün güneş tutulması olacak, dikkat edin tutulma anında güneşin ışınları çok zararlıymış
canım o tutulma yaşandı sanıyorum tüekiye saatiyle sabaha karsı 3.5 da galıba.ama tam emın degılım.
amannn ebrucum yaa,dert ettıgın sey bu olsun.ne bellı tekrar yagmur yagmayacagı.boşverr salla gıtsın
canım cok gecmıs olsun,valla kötü bı gece olmus senın için.kesın ceyranda falan kaldın üşüttün tabe.neyse suan ıyı olmana sevındım.

Gözün aydın Nazan.. daha da kılo alacaktır annesı.. onunde zaman var.. en hızlı aldıkları zaman dilimindeler zaten.. ki kılosu da ıyı oldukca.. masallahh Naz'ımıza..

hey masallah kuzuya bak, super kilosu boyu, allah naarlaran saklasin...

PINKY gecmis olsun tatlim, tun ayni sey banada oldu, ama snirim benim yedigim bisey dokundu, mide bulantisi terleme; sicak basmasi,ama allahtan uzun surmedi, Tibet kofte ekmek alip gelms kadinla bana oglen icin onu yemistim, onada dokunmus, baharat v.s. falan heralde, hayret surekli aldigimiz biyerdi ama....

evrimcim istanbulda bostancı dolaylarında bizim ev ama buralarda komlpe firtina var birkaç gnudur su andada deli esiyor bardagımdakı cay yanyatıcak nerdeyse içi dolu iken :))

benartık cay içme isini aha bir salladımhele aneztezi dr u baktı kan degerlerime kanınıziyiymis dedi hehe oldum içtigim demirlerin sonucu sanırım ve çok rduzgun içiyorum sbaha erkenden uyandıgımda ac karnına bira det dedim son ong un çayımı içeyim sonra emzirirken hiç hiç içemiycem kafein çocuk uyumaz vs hesabı.)
xsu ara hersey isalladım anlayacgaınn

ayy canım kayra dogum yapmıss.hadı gözüaydın.cok sevındım boyu kılosu haftasına göre cok ıyı.zaten 40.haftayı beklese belkıde bebek kılolu olacagından normal doguramazdı,herseyın hayırlısı.ilk normal dogumumuz bellı oldu.inşallah resmınıde görebılırız enkısa zamanda bebişimizinn.

GELGıTin de tarihi mi belli olmuş? öyle bişey anladım ama.... yaaa ne olur bana otlakçı demeyin ama biriniz yazıversenize şimdi gelgitin msjlarını aramayayım. ben kucaküstü kullanma konusunda da çok uyuzumdur. istediğim yere tıklayana kadar saniyeler geçiyor. mouse la da aram kötü yani. birazdan pc nin başına geçerim ayağımın şişi insin de....

Petrik canım, başka kadın bulunabilir elbet, yani bir sorup soruşturmam lazım arkadaşlarıma.. Üşeniyorum biraz da.. böyle beni bir afakanlar bastı, hiçbirşey için kılımı kıpırdatmak istemiyorum nedense.. Dolapta da kıyma var, onları köfte yapıp dondurucuaya atmam lazım, yufka aldım sarıp onu da dondurucuya atmak için.. ama burada oturuyorum öyle.. totomu kaldırıp işe girişmem gerek..

Ah be annem ya.. derdımız bu olsun.. kıyamam sana.. doguma gıt sen.. bırıısı basında durur yapar be yavrum o kadar dert edıyorsan.. üzme kendını.. ay gelır paralarım valla senı Ebruuuuuuuuuuu

Çok çok gecmıs olsun Pinkymm, iyi olduguna sevındım kuzum.. söz, herkes sırasıyla doguracak.. :)) uzme sen kendını.. :))

sabah camasır toplarken aklıma sen geldin :) sonra milkshakein sırra kadem basması vs. sonra kendim geldim aklıma yok ya sanmam olmaz öle dedim insallahta olmaz ya . temmuz annelerine baktım sabah masallahları var dogurmuslarda topik acmıslarda yazısıolar.. bende sizsiz kalmayı dusunemem

kizlar bu ruyalar hormonlar yuzunden mi sapitti, sabah aglayarak uyandim, hala kendime gelemedim(
1. ruya Tibet yine beni aldatiyor, ciroz bi kizla, hatta babasi da yaninda ve onayliyor bunu...
2. ruya annemle kavga ediyorum buraya geldigi ilk gun, cunku havaalaninda bizi beklemeyip haber vermeyip taksiyle eve geliyor 69 euro veriyor taksiciye, bende delimisin niye aramiyosun o kadar para verilirmi diyorum...sonra kavga cikiyor..
yani bu ikisi ust uste arada bi cis molsiyla fazla geldi 1 gecede...

hayır olsun kuzu..

boşver üzme kendini...miillet bebeğini görmeye gelcek zaten..

hayırlı olsun yavrunuz..sağa salim kucağınıza alırsınız inşallah..bu anlarının tadını çıkar..her anı çok kıymetli çünkü..:)

ebruska bende bu pazar gunu ayagıma terlik bulamadım die agladım sinir bozucu asık suratla gezdim durdum insana geliolar arada

aynı şeyler gene yaa.:) pazar günü terlik aradık durduk..kaç model beğendiysem numarası yoktu..sinir oldum tüm gün..

araştırmacı gazeteci çözmüş olayı gene..:) gözü aydın olsun kayra'nın..kilosu boyu gayet iyi..çok şükür muradına erdi..darısı başımıza inşallah..

saol tatlım..tabiki tek başına yapılmaz..uzanmamak lazım...babalar devreye girecek artık..:)

maşallah maşallah..kendini kurtarmış artık annesi..doğana kadar biraz daha alır 3 ü geçer merak etme..

kızlar kayra hani bebgini 28 haftalıkken karnında kaybeden sonra endise ile o haftalrı bekleyen arkadasımızdı dimi yanılıyormuyum ?

evet o.

kızlare bende 2010 şubat annesi olacağım rabbim ağustos annelerinide bir avazda kurtarsın sağlıkla alın yavrularınızı kucağınıza.

Merhaba Nazan'cım, Gelgit'e 27 Temmuz için gün vermiş doktor..

Ammaaa ayrıntıya gırmıssın Esra ya.. esen balkon.. yok cay var.. yok cay yan yatıyor.. var yaaaaaaaaaaaaaa, alacagın olsun be kadın.. ben de sabaha kadar klıma altında.. hava devırdaimsızlıgından basıma agrı gırdı gırecek dıye camlar acık su an vantılatör karsısında.. cay mı??o da ne :1shok:

Yaz sen annem.. yaz.. Allahtan onunde fazlalık olan cinsiyetten değilim.. kesin,organ su an yerlerdeydi... mafoldumben

maşşalah kuzunaaa.3 kılo olmus bıle.38+küsürdesın ve hala hiç sancın cıkmadıgına göre bebegın 3300 falan dogacak galıba nazo cum.hiç canını sıkma.zaten senın gıbı fit bı hamıleden 3.5uğun üstünde bı bebek dogsa şaşardık

buarada evet bebek sanırım 40.haftayı doldurduktan sonra kakasını yapıp zehırlenebılıyo içerde.en idealı 40 dolmadan dogması.hepimiz için hayırlısı artık
Ya babacım nerede senın ev.. seyımızden bızım ter akarken sen nası üşürsün Esra... Esra cıldırtma benı yaaaa

gel bacııımmm ben senı misafir edem evımde.dünaksamdan beri ev bi seerinkı sorma.üzerimde askılı elbıseyle üşüdüm ve penye esfoman gıydım öle duruyomzemuszemus hava süper burda
valla dısarısı enfazla 24 derce evde 21 derece tabı nemle beraber azcıkdaha fazla hissediliyodur anca okadar yane

SELAM ARKADAŞLAR GÜNAYDIN HEPıNıZE.BENDE DÜN DOKTORA GıTTıM .38+2 ıDıM DÜN DOKTOR GEL CUMA GÜNÜ ALALIM DEDı.BENDE NORMAL DOĞURMA ŞANSIM YOKMU DEDıM Kı VARMIŞ BENı DÜŞÜNDÜĞÜ ıÇıN SEZERYANLA ALAYIM DEMıŞ 2 DAKKADA SANCI ÇEKMEDEN.BEN BEKLEMEK ıSTıYORUM DEDıM.EN AZINDAN 39+1 YANı 27 TEMMUZU TAMAM DEDı.OZAMANA KADAR SANCIM TUTTU TUTTU TUTMADI SEZERYAN OLUCAM ALLAH NASıP EDERSE.PAZARTESı SABAH 07:45 TE HASTANEDEYıM.BEBıŞıM 3650 GR OLMUŞ.SUYUM BıRAZ AZALMIŞ.BAKALIM HEPıMıZ ıÇıN HAYIRLISI DıYELıM.:kedi:

Kayrada bebişini almış kucağına ne güzel ilk normal doğum ondan geldi sanırım
Darısı bizim başımıza inşallah keşke girip nasıl olduğunu neler yaşadığını anlatabilse ne güsel olur
bu arada bebişe maşşallah boyu kilosu gayet yerinde allah uzun ömürler versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…