2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Ebrusum sikma canini, bak benim camlar 2 hafta once silindi, bide ondan 1-1.5 ay once ve her seferinde bu kez son dedim, ve silindiginin ertesi gunu yagmur yagdi, simdi gor yine ayni leke leke, storlari acinca, ama bi daha sildirmeme, dogum sonrasi sildidirim artik, hem kadinin zamamnini aliyor, hem garantisi yok yagmurn:)))

Gel parala beni Evriş'im.. En azından bir bahanem olsun di mi ama :)) Mercimek'im, MinikKelebek sizleri de bekliyorum ha, Evriş'i tek başına yormayalım..

Saolun canlarım.. valla sayenizde rahatladım zaten.. öperim hepinizi..

gozun aydin canim, hayirlisi olsun:))

Muck a.s. bırakma zaten bızı.. daha acılacak cok topık var onumuzde, bebişlerin topiği, kıloların topıgı..

Hem de 69 euro ha.. ne 70, ne 65?? kaydirigubbakcemile3

Babası da kızın elınden mı tutuyormus Tıbetle aldatırken kaydirigubbakcemile3

Sen var ya böbreklere kadar açıkta uyumussunn be yafrumm.. bu nası ruyalar bole.. hem de çiroz :roflol:

aynı sallama durumu birazcık bende de mevcut gazlı içecek konusunda sallıyorum ben de b,ir de çayı da içtim ara ara :S yapmasaydık iyiydi ya neyse...

Ha bir de yumurta yemi,yorum artık resmen Çok üzülüyorum b u duruma ama yiyemiyorum işte ühüüüü

kızlare bende 2010 şubat annesi olacağım rabbim ağustos annelerinide bir avazda kurtarsın sağlıkla alın yavrularınızı kucağınıza.
saol canım,Allah sziede hayırlı hamılelık gecırmeyi nasıp etsın.

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 tebrik ederim noraacım seneryolar müthiş.
evet hormanlarımızdan kaynaklanıyormus kabus görmemiz.özellıkle sonayda cok olurmus.hatta genelde ölümle ilgili rüyalar cok görülürmüş.senınkıler normal düzeyde kabus yanı üzülme kaydirigubbakcemile3

aftabru guzel haberlerle gelmissin drdan gozun aydın. bendeki su gece olan acı ve wcye zor yetisme eger mesanem cok doluysa oluyo sonrasında dikkat ettim diger kalkmalarımda acı cekmedim cok fazla..

Öyle canım ya, yağmurun da garantisi yok zaten.. Olmadı ben doğuma giderken annemi bırakırız evde, kadın gelir temizliğini yapar bir yandan.. Sonra annemi eşim hastaneye getirir, hmm bak şimdi ürettim bu fikri.. ilham verdiniz bana canlarrr..opuyorumnanaktan

Tabe tabe sıkın kuru tabancaları havaya.. yok mısafır edeyım falan.. dötümüzü tuvalete zor kaldırıyoruss.. anlatmayın bana yaff.. hay derecenıseee... kıyamam, bı de bırascık nem varmıs haa.. ay canımm benımmm laelaelaelaelae

Emrem.. ne cuma sı ya.. bu cuma mı?? :1shok: bekle kuzum bekle.. erken daha.. masallahh bebısının kılosuna ama.. suyu da azalmıs ya.. bakma sen bana.. hakkınızda hayırlısı olsun arkadasım.

dimi niye 69 acaba bi onceki aldatma ruyasinin etkisindemiydim halakaydirigubbakcemile3
yok babasi onlarla resim cektiriyordu gulerekkaydirigubbakcemile3
yok ben bi daha ustumde gecelik varken cami acik birakmiyim, alttan esmis bayakaydirigubbakcemile3

maşşalah bebegınee.ayy senın tarıhede bellı oldu hadı hayırlısı bakalım.ee tabı bbek buyudukce suda azalıyor iyice bebek kapladıgı için keseyı.neyse kacıncı olcan bakalım.27 temmuza sankı bıkac daha dogum var gıbı

bebisin kilosu gayet ii 1 haftada fazla kilo almazsada rahat dogurursun canım. sezeryan olcaksanda sorun yok demektir. hadi bakalım gelgitle aynı gun :) 2 bebis haberi

pinky geçmiş olsun canım dün geceyi çoğu arkadaş zor geçirdi sanırım. rüyalar havanın soğukluğu çarptı sanırım bizleri.
petrikçim sağol verdiğin link için ama bitmiş güneş tutulması türkiyedende hiç görülmüyomuş ben çok severim böyle olayları geçen seferkini tam yerinden izlemiştim..offf. antalyada eğlenceler falan süperdi

Verdiğim ilhamların telif hakkını alıyorum ben yannıs.. haberın ola.. kaydirigubbakcemile3

evriss ne guzelligi bea :) guzellikmi kaldı kocam bile erkek eli tutuorum sanıorum derken :)) benim derdim sagsalim dogursamda guzellessemde :)))))))))))

normal dimi, dunde Teo gorunmezdi zaten, bu gece alah kerim bakalim, sansimiza ne cikicakkaydirigubbakcemile3

Merhaba Emrem, normal doğum istiyorsan 40. haftanını doldurana kadar bile bekleyebilirsin.. Sonuçta bebeğin ne zaman geleceğini bilemezsin. Gerçi bebişinin maşallahı var, kilosu gayet iyi.. Belki ondan doktorun sezaryen olursun diye düşünmüştür.. Hayırlısı nasılsa öyle olsun..

kızlare bende 2010 şubat annesi olacağım rabbim ağustos annelerinide bir avazda kurtarsın sağlıkla alın yavrularınızı kucağınıza.

allah razı olsun..siz de hayırlısıyla alın kucağınıza..

hayırlısı evet..allah ne zaman uygun gördüyse o zaman verecek..

geliyorum bekle..

aşkolsun kuzu senın için kalkar bu toto yerden falla bakk.ama dedım ya azcuk nem var işte idare ediver zemuszemus

totolar tez örtüle....

sağol canım, amin, darısı başınıza...

ben de gelirdim ebru ama bacağımı kaldıramıyorum mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…