2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Ebrusum sikma canini, bak benim camlar 2 hafta once silindi, bide ondan 1-1.5 ay once ve her seferinde bu kez son dedim, ve silindiginin ertesi gunu yagmur yagdi, simdi gor yine ayni leke leke, storlari acinca, ama bi daha sildirmeme, dogum sonrasi sildidirim artik, hem kadinin zamamnini aliyor, hem garantisi yok yagmurn:)))

Ah be annem ya.. derdımız bu olsun.. kıyamam sana.. doguma gıt sen.. bırıısı basında durur yapar be yavrum o kadar dert edıyorsan.. üzme kendını.. ay gelır paralarım valla senı Ebruuuuuuuuuuu :kızgın:

Çok çok gecmıs olsun Pinkymm, iyi olduguna sevındım kuzum.. söz, herkes sırasıyla doguracak.. :)) uzme sen kendını.. :))

Gel parala beni Evriş'im.. En azından bir bahanem olsun di mi ama :)) Mercimek'im, MinikKelebek sizleri de bekliyorum ha, Evriş'i tek başına yormayalım..

Saolun canlarım.. valla sayenizde rahatladım zaten.. öperim hepinizi..

SELAM ARKADAŞLAR GÜNAYDIN HEPİNİZE.BENDE DÜN DOKTORA GİTTİM .38+2 İDİM DÜN DOKTOR GEL CUMA GÜNÜ ALALIM DEDİ.BENDE NORMAL DOĞURMA ŞANSIM YOKMU DEDİM Kİ VARMIŞ BENİ DÜŞÜNDÜĞÜ İÇİN SEZERYANLA ALAYIM DEMİŞ 2 DAKKADA SANCI ÇEKMEDEN.BEN BEKLEMEK İSTİYORUM DEDİM.EN AZINDAN 39+1 YANİ 27 TEMMUZU TAMAM DEDİ.OZAMANA KADAR SANCIM TUTTU TUTTU TUTMADI SEZERYAN OLUCAM ALLAH NASİP EDERSE.PAZARTESİ SABAH 07:45 TE HASTANEDEYİM.BEBİŞİM 3650 GR OLMUŞ.SUYUM BİRAZ AZALMIŞ.BAKALIM HEPİMİZ İÇİN HAYIRLISI DİYELİM.:kedi:

gozun aydin canim, hayirlisi olsun:))

sabah camasır toplarken aklıma sen geldin :) sonra milkshakein sırra kadem basması vs. sonra kendim geldim aklıma yok ya sanmam olmaz öle dedim insallahta olmaz ya . temmuz annelerine baktım sabah masallahları var dogurmuslarda topik acmıslarda yazısıolar.. bende sizsiz kalmayı dusunemem

Muck a.s. bırakma zaten bızı.. daha acılacak cok topık var onumuzde, bebişlerin topiği, kıloların topıgı..

kizlar bu ruyalar hormonlar yuzunden mi sapitti, sabah aglayarak uyandim, hala kendime gelemedim:KK43:(
1. ruya Tibet yine beni aldatiyor, ciroz bi kizla, hatta babasi da yaninda ve onayliyor bunu...
2. ruya annemle kavga ediyorum buraya geldigi ilk gun, cunku havaalaninda bizi beklemeyip haber vermeyip taksiyle eve geliyor 69 euro veriyor taksiciye, bende delimisin niye aramiyosun o kadar para verilirmi diyorum...sonra kavga cikiyor..
yani bu ikisi ust uste arada bi cis molsiyla fazla geldi 1 gecede...

Hem de 69 euro ha.. ne 70, ne 65?? kaydirigubbakcemile3

Babası da kızın elınden mı tutuyormus Tıbetle aldatırken kaydirigubbakcemile3

Sen var ya böbreklere kadar açıkta uyumussunn be yafrumm.. bu nası ruyalar bole.. hem de çiroz :roflol:

evrimcim istanbulda bostancı dolaylarında bizim ev ama buralarda komlpe firtina var birkaç gnudur su andada deli esiyor bardagımdakı cay yanyatıcak nerdeyse içi dolu iken :))

benartık cay içme isini aha bir salladımhele aneztezi dr u baktı kan degerlerime kanınıziyiymis dedi hehe oldum içtigim demirlerin sonucu sanırım ve çok rduzgun içiyorum sbaha erkenden uyandıgımda ac karnına bira det dedim son ong un çayımı içeyim sonra emzirirken hiç hiç içemiycem kafein çocuk uyumaz vs hesabı.)
xsu ara hersey isalladım anlayacgaınn

aynı sallama durumu birazcık bende de mevcut :KK43: gazlı içecek konusunda sallıyorum ben de b,ir de çayı da içtim ara ara :S yapmasaydık iyiydi ya neyse...

Ha bir de yumurta yemi,yorum artık resmen :KK43: Çok üzülüyorum b u duruma ama yiyemiyorum işte ühüüüü

kızlare bende 2010 şubat annesi olacağım rabbim ağustos annelerinide bir avazda kurtarsın sağlıkla alın yavrularınızı kucağınıza.
saol canım,Allah sziede hayırlı hamılelık gecırmeyi nasıp etsın.
kizlar bu ruyalar hormonlar yuzunden mi sapitti, sabah aglayarak uyandim, hala kendime gelemedim:KK43:(
1. ruya Tibet yine beni aldatiyor, ciroz bi kizla, hatta babasi da yaninda ve onayliyor bunu...
2. ruya annemle kavga ediyorum buraya geldigi ilk gun, cunku havaalaninda bizi beklemeyip haber vermeyip taksiyle eve geliyor 69 euro veriyor taksiciye, bende delimisin niye aramiyosun o kadar para verilirmi diyorum...sonra kavga cikiyor..

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 tebrik ederim noraacım seneryolar müthiş.
evet hormanlarımızdan kaynaklanıyormus kabus görmemiz.özellıkle sonayda cok olurmus.hatta genelde ölümle ilgili rüyalar cok görülürmüş.senınkıler normal düzeyde kabus yanı üzülme kaydirigubbakcemile3

aftabru guzel haberlerle gelmissin drdan gozun aydın. bendeki su gece olan acı ve wcye zor yetisme eger mesanem cok doluysa oluyo sonrasında dikkat ettim diger kalkmalarımda acı cekmedim cok fazla..

Ebrusum sikma canini, bak benim camlar 2 hafta once silindi, bide ondan 1-1.5 ay once ve her seferinde bu kez son dedim, ve silindiginin ertesi gunu yagmur yagdi, simdi gor yine ayni leke leke, storlari acinca, ama bi daha sildirmeme, dogum sonrasi sildidirim artik, hem kadinin zamamnini aliyor, hem garantisi yok yagmurn:)))

Öyle canım ya, yağmurun da garantisi yok zaten.. Olmadı ben doğuma giderken annemi bırakırız evde, kadın gelir temizliğini yapar bir yandan.. Sonra annemi eşim hastaneye getirir, hmm bak şimdi ürettim bu fikri.. ilham verdiniz bana canlarrr..opuyorumnanaktan

gel bacııımmm ben senı misafir edem evımde.dünaksamdan beri ev bi seerinkı sorma.üzerimde askılı elbıseyle üşüdüm ve penye esfoman gıydım öle duruyomzemuszemus hava süper burda
valla dısarısı enfazla 24 derce evde 21 derece tabı nemle beraber azcıkdaha fazla hissediliyodur anca okadar yane

Tabe tabe sıkın kuru tabancaları havaya.. yok mısafır edeyım falan.. dötümüzü tuvalete zor kaldırıyoruss.. anlatmayın bana yaff.. hay derecenıseee... kıyamam, bı de bırascık nem varmıs haa.. ay canımm benımmm laelaelaelaelae

SELAM ARKADAŞLAR GÜNAYDIN HEPİNİZE.BENDE DÜN DOKTORA GİTTİM .38+2 İDİM DÜN DOKTOR GEL CUMA GÜNÜ ALALIM DEDİ.BENDE NORMAL DOĞURMA ŞANSIM YOKMU DEDİM Kİ VARMIŞ BENİ DÜŞÜNDÜĞÜ İÇİN SEZERYANLA ALAYIM DEMİŞ 2 DAKKADA SANCI ÇEKMEDEN.BEN BEKLEMEK İSTİYORUM DEDİM.EN AZINDAN 39+1 YANİ 27 TEMMUZU TAMAM DEDİ.OZAMANA KADAR SANCIM TUTTU TUTTU TUTMADI SEZERYAN OLUCAM ALLAH NASİP EDERSE.PAZARTESİ SABAH 07:45 TE HASTANEDEYİM.BEBİŞİM 3650 GR OLMUŞ.SUYUM BİRAZ AZALMIŞ.BAKALIM HEPİMİZ İÇİN HAYIRLISI DİYELİM.:kedi:

Emrem.. ne cuma sı ya.. bu cuma mı?? :1shok: bekle kuzum bekle.. erken daha.. masallahh bebısının kılosuna ama.. suyu da azalmıs ya.. bakma sen bana.. hakkınızda hayırlısı olsun arkadasım.

Hem de 69 euro ha.. ne 70, ne 65?? kaydirigubbakcemile3

Babası da kızın elınden mı tutuyormus Tıbetle aldatırken kaydirigubbakcemile3

Sen var ya böbreklere kadar açıkta uyumussunn be yafrumm.. bu nası ruyalar bole.. hem de çiroz :roflol:

dimi niye 69 acaba bi onceki aldatma ruyasinin etkisindemiydim halakaydirigubbakcemile3
yok babasi onlarla resim cektiriyordu gulerekkaydirigubbakcemile3
yok ben bi daha ustumde gecelik varken cami acik birakmiyim, alttan esmis bayakaydirigubbakcemile3

maşşalah bebegınee.ayy senın tarıhede bellı oldu hadı hayırlısı bakalım.ee tabı bbek buyudukce suda azalıyor iyice bebek kapladıgı için keseyı.neyse kacıncı olcan bakalım.27 temmuza sankı bıkac daha dogum var gıbı

bebisin kilosu gayet ii 1 haftada fazla kilo almazsada rahat dogurursun canım. sezeryan olcaksanda sorun yok demektir. hadi bakalım gelgitle aynı gun :) 2 bebis haberi

pinky geçmiş olsun canım dün geceyi çoğu arkadaş zor geçirdi sanırım. rüyalar havanın soğukluğu çarptı sanırım bizleri.
petrikçim sağol verdiğin link için ama bitmiş güneş tutulması türkiyedende hiç görülmüyomuş ben çok severim böyle olayları geçen seferkini tam yerinden izlemiştim..offf. antalyada eğlenceler falan süperdi

Öyle canım ya, yağmurun da garantisi yok zaten.. Olmadı ben doğuma giderken annemi bırakırız evde, kadın gelir temizliğini yapar bir yandan.. Sonra annemi eşim hastaneye getirir, hmm bak şimdi ürettim bu fikri.. ilham verdiniz bana canlarrr..opuyorumnanaktan

Verdiğim ilhamların telif hakkını alıyorum ben yannıs.. haberın ola.. kaydirigubbakcemile3

evriss ne guzelligi bea :) guzellikmi kaldı kocam bile erkek eli tutuorum sanıorum derken :)) benim derdim sagsalim dogursamda guzellessemde :)))))))))))

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 tebrik ederim noraacım seneryolar müthiş.
evet hormanlarımızdan kaynaklanıyormus kabus görmemiz.özellıkle sonayda cok olurmus.hatta genelde ölümle ilgili rüyalar cok görülürmüş.senınkıler normal düzeyde kabus yanı üzülme kaydirigubbakcemile3

normal dimi, dunde Teo gorunmezdi zaten, bu gece alah kerim bakalim, sansimiza ne cikicakkaydirigubbakcemile3

Merhaba Emrem, normal doğum istiyorsan 40. haftanını doldurana kadar bile bekleyebilirsin.. Sonuçta bebeğin ne zaman geleceğini bilemezsin. Gerçi bebişinin maşallahı var, kilosu gayet iyi.. Belki ondan doktorun sezaryen olursun diye düşünmüştür.. Hayırlısı nasılsa öyle olsun..

kızlare bende 2010 şubat annesi olacağım rabbim ağustos annelerinide bir avazda kurtarsın sağlıkla alın yavrularınızı kucağınıza.

allah razı olsun..siz de hayırlısıyla alın kucağınıza..

SELAM ARKADAŞLAR GÜNAYDIN HEPıNıZE.BENDE DÜN DOKTORA GıTTıM .38+2 ıDıM DÜN DOKTOR GEL CUMA GÜNÜ ALALIM .OZAMANA KADAR SANCIM TUTTU TUTTU TUTMADI SEZERYAN OLUCAM ALLAH NASıP EDERSE.PAZARTESı SABAH 07:45 TE HASTANEDEYıM.BEBıŞıM 3650 GR OLMUŞ.SUYUM BıRAZ AZALMIŞ.BAKALIM HEPıMıZ ıÇıN HAYIRLISI DıYELıM.:kedi:

hayırlısı evet..allah ne zaman uygun gördüyse o zaman verecek..

Gel parala beni Evriş'im.. En azından bir bahanem olsun di mi ama :)) Mercimek'im, MinikKelebek sizleri de bekliyorum ha, Evriş'i tek başına yormayalım..

geliyorum bekle..:eek:

Tabe tabe sıkın kuru tabancaları havaya.. yok mısafır edeyım falan.. dötümüzü tuvalete zor kaldırıyoruss.. anlatmayın bana yaff.. hay derecenıseee... kıyamam, bı de bırascık nem varmıs haa.. ay canımm benımmm laelaelaelaelae
.

aşkolsun kuzu senın için kalkar bu toto yerden falla bakk.ama dedım ya azcuk nem var işte idare ediver zemuszemus

totolar tez örtüle....

sağol canım, amin, darısı başınıza...

ben de gelirdim ebru ama bacağımı kaldıramıyorum mafoldumben

X