2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar bu haftalara kadar böle hafif depresyon tarzı birşey yaşadım sabahları asık suratla klkıp gülmeden geçti günlerim.9. haftadan beri pek bi komik oldum.ağlarsam hüngür hüngür ağlıorum gülerken de kahkahadan boğuluorum. ve üstümden yük kalkmış gibi hafifim.benimseme dönemi miydi ? böle içim içime sığmıor.sanki hormonlarım artık mutlu olup sevinmeme izin vermeye başladı.sizlerin duygu hali nasıl

Uzun videosu olup da nete koymak isteyen arkadaşlar. www rapidshare.com'u 100 mb'a kadar kullanabilirler. Ben yükledim, hiçbir problem de yaşamadım

yaa, ben cinnet geçirdim geçen gün, kaç defa denedim ,rapid üyeliğim de var, 25 mb ı yükleyemedim bir türlü.. Olmadı olmadı.. Gıcık oldum :)

Lalece o kadar güldüm ki yazını okuduğumda. Bİrebir olmasa da ben de çok sulugöz idim geçen 2 hafta. Şimdi iyiym çok şükür.. Eşim alışmıştı arık yerli yersiz ağlamalarıma :))

yaa, ben cinnet geçirdim geçen gün, kaç defa denedim ,rapid üyeliğim de var, 25 mb ı yükleyemedim bir türlü.. Olmadı olmadı.. Gıcık oldum :)

Üyeliğe gerek bile yok gülüm ya. Bir yerde bir yanlışlık yaptın herhalCADIARZU

Üyeliğe gerek bile yok gülüm ya. Bir yerde bir yanlışlık yaptın herhalCADIARZU

Canım onun için üye olmadım tabii ki, eşim de ben de film ve dizi izlemeyi çok seviyoruz, netten indirip indirip izleriz. O nedenle üyeyiz. Email adresime gelen link değil mi? Onu açmıyor bir türlü..

mrb arkadaşlar benim gibi kayınvalidesinden şikayetçi olan amma çok arkadaş varmış siz dua edin ayrı evlerdesiniz ben altlı üstlü oturuyorum yeme içme bi yerde bide görümce var onu hiç söylemiyorum zaten Allah hepimizin yardımcısı olsun Allah hepimize sabır versin AMİİİİN..

Yaa kızlar siz böyle şeyler anlattıkça taa Adana'ya gidip kayınvalidemi alnından öpesim geldi.delikafaduldenAllah razı olsun, geçen gün telefonda dedi ki, canının çekip de yapamadığın birşey varsa söyle ben kargoyla gönderivereyim. Ah canım elif anneciğim, kıymetini bilememişim meğer. Bize yalnız geldiğinde biraz işlerime karışıyor diye rahatsız oluyordum. Kayınpederimle birlikte geldiklerinde onu bile yapmaz. Güzel güzel yemekler pişirir, ne kadar kalırsa o kadar yardımcı olur bize. Sağolsun valla:asigim:

benimkide iyiliğine iyidir ama oğlunu kıskanıo eşim yanımdayken ii yokkan söliceni söylüyo walla yaşımda küçük pek cvpta veremiom ama geçinip gidioz yine

yok canım ya yakın deiliz ben izmirliyim eşimin işi dolayısıyla erdxekte oturuyoruz bu hafta gidicektim ama böle olunca dinleniyorum evde annem geldi yanıma.normalde yanlızım.
nilüferde cok üzüldüm yaa.allah herkesin sağlılklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin.:Saruboceq:

2009'UN EN GÜZEL ANNE ADAYLARI VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1.aftabru...........................................1 agustos
2.helin hivda......................................1 agustos
3.Esin123…………………………….....2 ağustos
4.Kayra42.........................................2 agustos
5.ASLI……………………………..........2 ağustos
6.entelliye…………………………........2 ağustos
7.Caninuss.......................................2 ağustos
8.sakaleynmaster..............................2 agustos
9.Arda..............................................3 ağustos
10.gizze...........................................3 agustos
11.Badibade......................................4 ağustos
12.defnedamla...................................5 agustos
13.essraa.........................................5 agustos
14.calimero 26..................................6 agustos
15.gamze_hlm..................................7 agustos
16.aidaa...........................................7 agustos
17.dlkltn...........................................8 agustos
18.minik_kelebek..............................8 agustos
19.baybmon.....................................8 agustos
20.dide.............................................8 agustos
21.güzel edirnem..............................9 agustos
22.angeleyes_3...............................10 agustos
23.CEMRESİ……………………...……10 ağustos
24.3karanlık1mucize.........................10 agustos
25.Evriş.......................................... .11 ağustos
26.Milk shake..................................11 ağustos
27.eftalya66....................................11 agustos
28.nazlı_03......................................13 agustos
29.mercimekim................................13 agustos
30.gelgit…………………………...……14 ağustos
31.başak35……………………......…..14 ağustos
32.figen............................................16 agustos
33.esrako........................................16 ağustos
34.nicole78......................................16 agustos
35.fasulyeko...................................17 agustos
36.comely 08..................................17 agustos
37.keops35.……………......…..........18 ağustos
38.tazefasulye................................18 agustos
39.masmavi....................................18 agustos
40.prenses.....................................19 agustos
41.nora..........................................19 agustos
42.sampuan....................................21 agustos
43.ebrar06......................................23 agustos
44.petrik.........................................24agustos
45.sal_der......................................24 agustos
46.dnzyildizi84...............................25 agustos
47.emis..........................................25 augstos
48.sedaa........................................25 agustos
49.tuana3434..................................26 agustos
50.siney.........................................26 agustos
51.İrem34.......................................26 ağustos
52.darknessfire...............................26 agustos
53.lalace........................................27 agustos
54.desdona....................................27 agustos
55.flawlessd...................................28 agustos
56.sünger53...................................28 agustos
57.nilüfersahh.................................29 agustos
58.ukalam......................................29 agustos
59.ma_ci_de...................................29 agustos
60.burko........................................30 agustos

minik kelebek canim benim dogum tarihimi doktor 19 agustos diye degistirmisti soylemeyi unuttum, yukarida duseltmeyi yaptim sana zahmet olmasin diyekaydirigubbakcemile5

Annenin yanına gelmei çok iyi olmuş. hem sana çok iyi bakar hem yalnız kalmamış olursun canım. Senin adına çok sevindim :1rolleyes:

Bu arada senin albümüne de şimdi baktım Norraa. Çok hoş bir bayansın ve çok güzel bir gelin olmuşsun yerimseniben

Senin de taze fasulye gibi çok hoş gamzelerin var. Ben de bebeğmin gamzeli olmasını çooooook istiyorum...:Saruboceq: Batıl bir inanç olduğunu düiünüyoum ama bunun için hamilelikte bol bol ayva yemek gerekiyormuş öyle duymuştum delikafadulden

Norra ve taze fasulye, sizin anneleriniz size hamileyken hiç ayva yemişler mi acaba?

cok tesekkur ederim canim buarada gobuslu halimi de yeni ekledim istersen onada bi bak:)) benim esimde gamzeli ama bende ayva olayini duydum hergun olmasa bile gun asiri yiyorum ayva ama annem yemismi hic bilmiyorumCADIARZU

buarada gescmis olsun kayra, bebisnide cok sevindim masallah ne cok buyumus:))
gizze buarada ben senin resimleri goremedim, herkes gorsune ayarli degilmi??

buarada gescmis olsun kayra, bebisnide cok sevindim masallah ne cok buyumus:))
gizze buarada ben senin resimleri goremedim, herkes gorsune ayarli degilmi??

Şimdi seni irtibat listeme ekledim cnm arkadaşlık teklifi de gönderdim. Kabul edersen resimlerimi görebilirsin.

Bu arada göbüşlü resmilerine bayıldım. Sana hamilelik çok yakışmışşşş. Yüzüne çok tatlı bir şirinlik gelmiş... Göbüşünde büyümüş maşşallah.. Ben de bu akşam çekip ekleyebilrsem eklerim göbüş fotolarımı :sm_cool: Çok özendim walla.

Kedişini de gördüm arada. Çok güzelll. Benim de bir kedim vardı ama ama eşim sevmediği için annemde kaldı. Şu aralar da sevemiyorum malum toxoplasma tehlikesi yüzünden ama ev kedilerinden hiç bulaşacağını zannetmiyorum.

gizze resimlerini gordum, umarim bebisinin gozleri sana benzer, masallah cok guzel gozlerin varr, benim annem ve kardesleri hep mavis bebisiminde renkli gozlu olmasini cok isterim.....

Canım, çok şekersin. Bİlmiyorum ki, sorsam beni mahfeder şimdi. "Nasıl inanıyorsun böyle hurafelere" diye :)

gizze resimlerini gordum, umarim bebisinin gozleri sana benzer, masallah cok guzel gozlerin varr, benim annem ve kardesleri hep mavis bebisiminde renkli gozlu olmasini cok isterim.....

norraacım senin de maşallahın varmış. :) Çok güzel bebişlerimiz olacak kızlarr

[Çok teşekkür ederim...İnşallah gönlümüze göre olur cnm. Tabi önce sağlık sıhhat sonra sana mavi gözlü bir bebiş bana da gamzeli versin inşallah yüce Rabbim.
Çok mu şey istiyoruz..

Bu arada teşekkürler taze fasulye. Sen de çok hoş tatlı bir bayansın. Ben de hurafe olduğunu düşünüyorum bu tarz söylemlerin ama merak ettim sadece. Ayvayı da severek yiyorum zaten.

Son düzenleme:
merhaba kizlar bende 12+3 gebeyim bugun ikili teste gittim bebek iyiydi fakat idrar yollarimda iltihap cikti doktor suda cozunen bir ilac verdi ama ben tedirginim benim gibi olan varmi aranizda bu arada benide listenize eklerseniz cok seviniriimmmm

Hoş geldin. Bana idrar kültürü yapılmıştı ve temiz çıkmıştı. Yarın başka testler için gideceğim. Sende bir şey olacağını sanmıyorum. Germe kendini, ialç kullanırsın, geçer..

cok tesekkur ederim canim buarada gobuslu halimi de yeni ekledim istersen onada bi bak:)) benim esimde gamzeli ama bende ayva olayini duydum hergun olmasa bile gun asiri yiyorum ayva ama annem yemismi hic bilmiyorumCADIARZU
Norraacım tek kelime ile MAŞALLAH diyorum canım, çok yakışmış hamilelik Gamze olayını da ayva'yı yerken baş ve orta parmağınla kendi yanağına bastırıp gamze yaparsan bebeğinde de olur diye biliyorum. Annem kardeşime hamileyken yapmıştı ve olmuştu hihoyyyt Tesadüf mü yoksa gerçekten oluyor mu bilemem fakat ben denedim bayılıyorum çünkü gamzeye yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…