2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

sağolun kızlar kasık ağrılarım var dedim kayboldum kusura bakmayın.2 kayıptan sonra korkuyorum işte ama rahatladım yanı bu zamanlada sadece bende olmaması normal olduğunu gösteriyor.sağolun kızlar.bende saf kayısı yağı aldım fındık yağıda iyi geliyor çatlaklarada kakao yağı.ama daha kullanmaya başlamadım arada bir bebe pudrası sürüyorum nemlensin karnım diye o kadar.bundan sonra yağlarıda kullanırım artık.

kızlarrrrrr... napıo herkesssss.ctesi tabi gezin :):)): gezcek yer olmazsa benim gibi pinekleyin :)

Kısssıııııım, çok sevindim arkadaşım.. Bu sana 1 hafta gider artık :)

minik kelebek ve comely masallah bebislere gozunuz aydın. bende cok merak ediorum kuzumu buaralar karnımin ici acıo bide belim cok agrıdı bugun . misafirlige gittim sonlara dogru adımı kacırdılar Filistin ve hamile kadınlara yapıla iskencelerden konusmaa basladılaar elim ayagı titremeye basladı anında kalktım eve geldim nekadar dusuncesiz insanlar gozumun icne baka baka konusup duruyolar kıl oldum rsmen evime geldimde rahatladım

huzurlu ortamlarda bulunmamız lazım ama huzursuzlar bizi buluor . şimdi neyse belki ama 2 aya kadar bebişimiz bizimle tepki vermeye başlıcak.bizim kalbimiz kaldırır belkş bazı şeyleri ama onların ki çok zayıf.ultrason deil de kalp atışı dinlenen bi alet var ya.ona ne zaman girilmeye başlanıcak.şimdi çok minik olduğundn duyulmuo kalpleri.bir de steteskop alsak hehehehe kendimiz duyabilir miyiz kalp sesini.

hoşgeldin dnzyıldızı84 hayırlı saglıklı ve rahat bir hamilelik geçirmeni dilerim

minik kelebek çok sevindim herşeyin yolunda olmasına darısı bizlerin başına ne güzelll haberler allah nazarlardan korusun

kayınvalidesiyle sorun yaşayan arkadaşlarada allah sabır ve kolaylık versin zor işler bunlar arada eşler olunca ne yapıcagını şaşırıyo insan çok zordur benim kayınvalidem yok yaşadıklarınızı anlayamam belki ama yazdıklarınızı okuyunca inanamıyor insan niye böyle kötü ve anlayışsız oluyolar öyle olunca ne geçiyo ellerine allah yardımcınız olsun

kızlar iki gündür bebişimin oynayışını hissediyorum .darısı sizlerin başına .kayınvalide konusu hiç bitmez en iyisi hiç düşünmemek ve konuşmamak .yanında kayınvalidesi bulunanlarda çok sıkarsa sizi kalbini kırmadan o anda cevabını verin derim içinize atmak size ve bebişinize stres olarak geri döner

bebeişinin hreketini nasıl hissediyorsun.yani nasıl ayırtediyorsun

lalce
ben 8+5 iken gittiğimde hareket ediyordu görülür derecede.10+0 iken gittiğimde ellerini nasıl oynatıyordu anlatamam.11+3 iken gittiğimde ani sıçramalar yapıyordu.12+5 iken gittiğimde dört boyutluda daha netti hareketler.kollarını yüzüne doğru çekiyor elini havaya kaldırıp yüzüne götürüyordu.13+1 de gittiğimde ise sırtını dönmüş ellerini kaldırıp duruyordu.bugün çok şükür 13+2 olduk.bir dahaki randevumda cinsiyetinide öğreniriz inşallah

babymom
karnımın içinde bende acı hissediyorum.sanki tam bebeğimin olduğu noktada.bel ağrıları bende çok fazla birde bel fıtığı olduğumdan daha ağır hissediyorum ama şu bir haftadır en fazla canımı göğüslerim acıtıyor felaket sızlıyorlar

canım ben göremedim hiç hareketleri gerçi doktora sorsam edior mu die belkş söler.2-3 hafta sonra kontrolüm var belkş o zaman görürüm :) çok merak ediorum bebişin hareketlerini.acaba burdaki aletler mi çok eski ya da ultrasoncumuz fazla mı robot en heyecan veren kısımları umursamıor.izmire gelince ben de 4 boyutluda baktırcam inşallah. bebişin cinsiyetini öğrenenler hemen haber versinler zaten çin takviminin sağlamasını yapıcaz :) ne zaman öğreneceksin sen cinsiyeti

arkadaşlar bebegin ilk hareketlerini karnınızda hafif seirmeler olarak hissedersiniz bazen nasıl kolumuz seirir aynı onun gibi daha sonra bu seirmeler farklılaşır ve net birşekilde bebegin karnınızdaki hareketlerini çok rahat hissedersiniz ben kızımda çok geç hissetmiştim hatta babaannem anneme kızmıştı neden kızla ilgilenmiyorsun onun ilk bebegi nerden bilsin hareti nasıl anlıyacagını diye bizi endişelendirmişti ama kızım suyunun içinde balık gibi yüzüyormuş birkaç gün öncede gece sag tarafımda hafif bir seirme oldu ama önemsemedim hissetmem için daha erken diye kızlar tecrübelerimi yazdım ama umarım kızmassınız

dün ikili test sonucumu göstermek için gittiğimde cinsiyeti hakkında da yorumda bulunacaktı ama bebişim ilk defa sırtını tamamen dönmüş ve bacaklarını kendine doğru çekmişti pozisyonda değiştirmedi.aslında doktorum üç hafta sonra gel hem cinsiyetini öğrenirsin hemde üçlü test yaparız dedi ama ben dayanamayıp en geç iki hafta sonra gideceğim

ne güzel bir duygudur kimbilir bende sabırsızlıkla bekliyorum

kızlar youtube dan hamilelikle ilgili videoları seyrediorum da bebeklerimiz pek bir çirkin şu an.13-14. haftalar deil de benim gibi 9-10 . haftadakiler :)))bi doğsun dalga geçicem koca kafa die

kızlar hepinizin yzılarını okudum amam ayrı ayrı cvp yazamam.genel bi cvp yazayım.nolursunuz kendinizi üzmeyin olan size ve bebişinize oluyo.:teselli:

ayy canım valla dedıgım gıbı kımbılır ne sebeblerın vardır demıstım,ne acılar yaşatmıs sana.işte böyle kötülük yapınca ne kar kaldı yanına.şu ömrünün en ilgiye ihtiyacı oldugu dönemde yalnızlıga mahkum etmıs oldu kendını.yinede inşallah hakkınızda hayırlısı olur artık bundan sonra.artık olan olmus sen bebeğini düşün annenın karnında ne güzelde büyüyo şimdi dimi
:1hug: :1hug: :1hug: canım ince fikrin için sağol.evet gözden kacırabılıyorum cunku herdakka burda olmaya bılırım ama bazı arkadaslardanda anlayıs beklerdım.cok kişi oldu benı fırcalayan kaydirigubbakcemile3 ama takmıyorum pek.benımde tersim pek bı terstır oyüzden bu güzel ortama tadsızlık girsin istemem ,artık gözden kacmıs kusura bakma diyorum.bazılarıda sitem edıyo nıye ben yokum listede die,ama ben müneccimmiyim nerden bıleyım muhtemel dogum tarıhını söle bende eklıyım şakkıdı buarada gercekten buyuk bı zevkle yazpıyorum heryenı bı hamile eklendıgınde ınan sankı cok bi yakınmıs gıbı sevınıyorum
valla ben 15.haftadan önce duyabılecegımızı sanmıyorum ama tabı dogrusunu doktorlar bılır heralde
Kısssıııııım, çok sevindim arkadaşım.. Bu sana 1 hafta gider artık :)
:1hug: canım benım sağol.valla bı hafta yetecek gıbı.bıde kameraya cektık gösterıyorum annemlere ablamlara falan.bayıldı herkez tabı basta ben olmak üzere:asigim: ve canım kocacım hersererınde yenı bır şaşkınlıkla izliyoruz
sağol canım inşallah sende görcen bebişini.aman ya böle densiz insanlara uyuz oluyorum işte.ya bu tiplerde bı cekememezlık oluyo galıba.ondan yapıyolar böle şeylerı yada gercekten yontulmamış kalaslar die düşünüyorum
minik kelebek çok sevindim herşeyin yolunda olmasına darısı bizlerin başına ne güzelll haberler allah nazarlardan korusun
saol canım amin nazar degmesın hıcbırımıze ve bebısıne inşallah,sıra sizde artık güzel haberlerı sizden alcaz inşallah
ayy canım ya daha erken degılmı kac haftalıktın sen.ayy cok merak edıyorum acaba ılk nezaman hissetcem.

yaa seyirmemi oluyo.o bazen bende oluyo ama bebekten oldugunu düşünmedım hiç.ve ddaha erken gıbı gelıyor.gercı sen tecrübelısın neyse dıkkat etcem bıdaha acaba bebegımmı die

2009'UN EN GÜZEL ANNE ADAYLARI VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1.aftabru...........................................1 agustos
2.helin hivda......................................1 agustos
3.Esin123…………………………….....2 ağustos
4.Kayra42.........................................2 agustos
5.ASLI……………………………..........2 ağustos
6.entelliye…………………………........2 ağustos
7.Caninuss.......................................2 ağustos
8.sakaleynmaster..............................2 agustos
9.Arda..............................................3 ağustos
10.gizze...........................................3 agustos
11.Badibade......................................4 ağustos
12.defnedamla...................................5 agustos
13.essraa.........................................5 agustos
14.calimero 26..................................6 agustos
15.gamze_hlm..................................7 agustos
16.aidaa...........................................7 agustos
17.dlkltn...........................................8 agustos
18.minik_kelebek..............................8 agustos
19.baybmon.....................................8 agustos
20.dide.............................................8 agustos
21.güzel edirnem..............................9 agustos
22.angeleyes_3...............................10 agustos
23.CEMRESİ……………………...……10 ağustos
24.3karanlık1mucize.........................10 agustos
25.Evriş.......................................... .11 ağustos
26.Milk shake..................................11 ağustos
27.eftalya66....................................11 agustos
28.nazlı_03......................................13 agustos
29.mercimekim................................13 agustos
30.gelgit…………………………...……14 ağustos
31.başak35……………………......…..14 ağustos
32.nora............................................15 agustos
33.figen............................................16 agustos
34.esrako........................................16 ağustos
35.nicole78......................................16 agustos
36.fasulyeko...................................17 agustos
37.comely 08..................................17 agustos
38.keops35.……………......…..........18 ağustos
39.tazefasulye................................18 agustos
40.masmavi....................................18 agustos
41.prenses.....................................19agustos
42.sampuan....................................21 agustos
43.ebrar06......................................23 agustos
44.petrik.........................................24agustos
45.sal_der......................................24 agustos
46.dnzyildizi84...............................25 agustos
47.emis..........................................25 augstos
48.sedaa........................................25 agustos
49.tuana3434..................................26 agustos
50.siney.........................................26 agustos
51.İrem34.......................................26 ağustos
52.darknessfire...............................26 agustos
53.lalace........................................27 agustos
54.desdona....................................27 agustos
55.flawlessd...................................28 agustos
56.sünger53...................................28 agustos
57.nilüfersahh.................................29 agustos
58.ukalam......................................29 agustos
59.ma_ci_de...................................29 agustos
60.burko........................................30 agustos

arkadaslar yenı gelen arkadaslarımı ekledım,aramızda olan ama adı burda olmayan arkadaslar varsa eger muhtemel dogum tarıhlerını yazsınlar bende eklıyım a.s. a.s. a.s.

ohh ohhh tammm 60 kişi olduk:sm_cool: inşallah hiçbi eksilme olmadan sonuna kadar gideriz ve sonra dogum yapanlara terfi ederiz inşalahhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…