2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

tebrikler canım..yalnız ense kalınlığı 1 mm'dir...3mm üstü risk oluyor zaten bildiğim kadarıyla

Hepinize Günaydııın kızlarrr a.s.
Yeni gelen arakadaşlara hoşgeldiniz diyorum, 2li testi olan arkadaşların da güzel haberlerini bekliyorum hihoyyythihoyyyt

merhaba coli-urinal die bir ilac tek kullanimlik deil yarim cay kasiigi ni suda eritip iciyosun bende senin gibi cok pinpirikliyim benim doktora gitmeden once bir sikayetim yoktu idrar kulturunden sonra cikti iltihap oldugu bir sefer kullandim ilaci bu seferde rahimimin ic kismi kasinmaya basladiiii bu ilac turkiyede varmi bilmiyorum ben arabistanda yasiyorum iste boleee canimm

gunaydın kızlar,
bütün haftasonu kaynatmışsınız. yeni gelenlere HOŞGELDİNİZ diyorum.
ben haftasonları hiç evde duramıyorum, eşim gezmeye çok düşkün olduğundan biz her fırsatta ayağı yanmış it gibi dolaşırız. ben de severim gezmeyi ama hamileliğimde biraz daha istirahat edebilmek istiyordum. dün mesela paintball a gittik. tabi ki ben oynamadım, izledim sadece. eşim oynuyordu, çok da başarılıdır bu oyunda, onun üzerinde bir damla boya yokken benim montum ve pantolunuma bir sürü boya sıçramıştı. hiç anlam veremdik, adam savaş sahasında tertemiz ben tribünde boyalı... sonrada rivada bir yere gittik grup olarak mangal ve sıcak şarap... çok eğlendik. ben şarap içmedim tabi ki...
buarada istanbullular biliyordur belki, çiya diye bir antep sofrası var kadıköyde, yöresel yemekler yapar nefis. cmts günü orda öğlen yemek yiyelim dedik alışveriş yaparken, meşhur bir yemeği var ayvalı tarak diye ayvalı pirzola... herkes bayılarak yer onu, ben nerdeyse kusuyordum kızlar çiyada. suratımı görmeliydiniz yerken. eşim de zorla bitirtti, neyse kusmadım. ama hala tiksintilerim ve bulantılarım devam ediyor.

canım al bendende okadar nede bayılırım gerılım filmlerıne.yanı yaratıklı seyler olursa bakmıyorum ama gerılımı falan cok severım.buarada senın gıttıgın fılm vampir filmi kaydirigubbakcemile3 zaten harry porter ın yapımcısı yapmıs galıba onu.onun tarzında bı film
ay canım üzülme yaa,7.aydan sonra duyar babasının sesını,zaten 6.aydan sonra tepkı vermeye baslar bebek fazla bıse kacırmıycaksınız yanı
Canım nilüferşahh eylül annelerine yazıyordu. Ama maalesef kaybetmiş bebeğinisenağlama. Bu listede adını görürse üzülebilir:çok üzgünüm:
cok üzüldüm ya,zaten ugramamıstı nezamandır.neyse inşalah aramızdan daha kımse eksılmeden devam ederız ama cok üzüldüm :çok üzgünüm:
kaydirigubbakcemile3 ayy canım ya sabah sabah ıyı guldurdun benı.valla hamılelık psikolojısı cok degıskenmıs oyuzden normal canım yasadıkların.ben pek moralım bozuk olmadım cok şükür ama sulu gözlüydüm bıara, hala öyleyim gercı
minik kelebek canim benim dogum tarihimi doktor 19 agustos diye degistirmisti soylemeyi unuttum, yukarida duseltmeyi yaptim sana zahmet olmasin diyekaydirigubbakcemile5
ayy askolsun canım ne zahmetı ya,ben sizleri cok sevıyorum ve hepde severek yaptım.bıdaha duymayım zahmet falan kızarım hııı klava:
merhaba kizlar bende 12+3 gebeyim bugun ikili teste gittim bebek iyiydi fakat idrar yollarimda iltihap cikti doktor suda cozunen bir ilac verdi ama ben tedirginim benim gibi olan varmi aranizda bu arada benide listenize eklerseniz cok seviniriimmmm
hosgeldın canım aramıza.listeye eklerım senı muhtemel dogum tarıhın neydı?
Bugün erkenci benim.

Herkese GÜNAYDINNNNN!kaydirigubbakcemile3
günaydın canım kaydirigubbakcemile2
hadı cxanım hayırlı haberlerle gel inşallah
tebrikler canım..yalnız ense kalınlığı 1 mm'dir...3mm üstü risk oluyor zaten bildiğim kadarıyla

öyledır canım heycandan yalnıs anlamıs olabılırım.valla ogün bebegımdan baska bıse görmüyodum

Son düzenleme:
güzel anneler günaydın nasılsınız kızlar ben çoookk kötüyüm grip oldum yanı sıra başım ağrıyor nefsimi güçlükle alıyorum yarın hemen doktora gideceğim sizde ne var ne yok kızlarrr:çok üzgünüm:

günaydın kızlar. yeni. gelenlere de hoşgeldinizzzz. baya kalabalıklaşıoruz. izmirde doğum yapacakların doğumlarına gitmek isterim gelmek isteyenleri de beklerim :) ben doktorumu seviorum kızlar izmirdeki ama sanki doğum olayında daha duygusal davranıp doktorumu deiştireceğim. kafam doktor konusunda karışık çok

NORRAA,
göbeğin hiç de büyüttüğün kadar yani 4-5 aylık gibi değilmiş. ama yine de belli olmuş epey. benimden biraz büyük. gizze de koymuş foto ama biz göremiyoruz. ben de mi fotolarımı "arkadaşlar" görecek şekilde kısıtlasam acaba?
MİNİKKELEBEK,
sen çok pozitif , çok tatlı bir insana benziyorsun. fotoların da öyle. senin yazılarını keyifle okuyorum. çok iyi bir anne olacaksın, inşallah. hepimiz gibi....

ÖĞRETMENLER,
tatiliniz hayırlı olsun. iyi tatiller diliyorum hepinize. aramızda çok öğretmen var, ne güzel çok imreniyorum size. ben de evde yatmak istiyorum.

Canim o foto sabah sabah ve ayipti soylemesi tuvalete ciktiktan sonra cekildikaydirigubbakcemile3 yani gazdabn ve kabizliktan eser yoktukaydirigubbakcemile3aksam daha buyuyor:CüvCüv:

:1hug: :1hug: canım cok incesın cok utandım şimdi cok sağol gercekten acayip bı doping oldu bu banakaydirigubbakcemile3 bende hepinizin fikirlerını cok önemsıyorum ve hepiniz cok ayrı bi degersiniz bana göre sizlerden cok sey öğrenıyorum.sizin fotolarınızada ben bayıldım.ama dedıgın gıbı bende figen ve gizzenın falan göremıyorum resımlerını.kızlar herkezede acık yapın şu fotolarınızı niye sadece arkadaslara yaptınız.ben uzun zamandır acık fotolarım herkeze hıc bıse olmazkı :sm_confused:

lalece cim senınde fotolarını göremıyorum,kaldırdınmı yoksa sendemı arkadaslara özel yaptın.

ya bende yenı fotoları eklıycem ama biz pc nın azizliğine ugradık bırazcık çöktüde :)) yenı resımnlerın cogu kayıpta,kocacım kurtarırsa onlarıda eklıycem

ÖĞRETMENLER,
tatiliniz hayırlı olsun. iyi tatiller diliyorum hepinize. aramızda çok öğretmen var, ne güzel çok imreniyorum size. ben de evde yatmak istiyorum.

teşekkürler canım.bol bol uyuyorum zaten.evde olmak çok güzel.rehber öğretmen olduğum için sabah 8.30-15.00 arası okuldayım hep.ama şimdi bol bol dinleniyorum

babymom ve gizze test sonrası bizi bilgilendirin heyecanla bekliyoruz.inşallah herşey güzel çıkar kızlar

2 saat sonra kontrolümüz var en son 1 ay önce gitmiştik bugün 11+1 im. İkili test falan yapacak sanırım doktor. Dua edin arkadaşlar bi aksilik çıkmasın.

fasulyekocum hayırlısıyla gıt hayırlısıyla gel,inşallah güzel haberler alcaksın doktordan ve ultrasona gırdıgınde gözlerıne ınanmıycaksın.enson 1 ay önce gıttıysen eger suan artık koları bacaları ve hatta cok belırgın olan burnuyla karsılasacksın.ben 20 gun önce gıttgımde bı pıhtıydı ve sadece 7+4dü 20 gun sonra gıttım kollar bacaklar kıpır kıpırdı ve 11+3 olmustu bebegım.hadı gelınce hemen yaz nasıl gectıgını

kizlar buarad gunaydin demeyi unuttum herkese bugun yogun bi gun burda, pek giremicem sanirim, yeni gelen arkadaslar hosgeldinz, kontrolu olan arkadaslara bol sans diliyorum, guzel habrerlerle insallah...

KUSURA BAKMA YALNIŞ ANLAŞILDIM GALİBA SERT YAZMAK İSTEMEMİŞTİM SADECE LİSTEYE HEVESLE BAKTIM VE İSMİMİ GÖREMEDİM DAHA ÖNCEDE LİSTEYİ GÖRMEMİŞTİM SEN YAPIYOSUN ZANNETTİM KUSURA BAKMA TEKRARa.s.

günaydıınn kızlaar hepinize..babymom hayırlı olsun inşl canım.bizim de önümüzdeki hafta sonu kısmetse bi terslik olmazsa iklimiz var.bende cok korkuyorum.inşl hepimiz hayırlı sonuçlar alırız..

AY ÇOK SEVİNİRİM 22 KASIM SAT TŞK:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…