2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

merhaba kizlar bende 12+3 gebeyim bugun ikili teste gittim bebek iyiydi fakat idrar yollarimda iltihap cikti doktor suda cozunen bir ilac verdi ama ben tedirginim benim gibi olan varmi aranizda bu arada benide listenize eklerseniz cok seviniriimmmm

hosgeldin canim, bende cok sukur oyle bisi yok ki hamile olmadan once normalde cok sik idrar yolu enfeksiyonu olurdum, simdi de korkuyorum acikcasi tekrar olur diye..Ilaci doktorun verdiyse guvenlidir, yoksa niye versin, vucudunda enfeksiyon olmasi bebise daha zararli sonucta...

Norraacım tek kelime ile MAŞALLAH diyorum canım, çok yakışmış hamilelik :nazar: Gamze olayını da ayva'yı yerken baş ve orta parmağınla kendi yanağına bastırıp gamze yaparsan bebeğinde de olur diye biliyorum. Annem kardeşime hamileyken yapmıştı ve olmuştu hihoyyyt Tesadüf mü yoksa gerçekten oluyor mu bilemem fakat ben denedim bayılıyorum çünkü gamzeye yerimseniben

tesekkurler iremcim, valla bi deniyim su ayva olayini bende cok seviyorum,midemede iyi geliyor, bide her aksam esimle aliskanlik haline gertik meyve yemeyi, yerken arada o da kaynar:)))ama genetik mi onuda bilmiyorum acikcasi benim annemde vardi gamze, bende ve esimde de var, bakalim bilimmi hurafeler mi galip gelicek???

mrb kaynana gelin ilaç ismini yazmamışsın ama tek seferlik kullanım için ise banada verdi kullandım geçmedi ama azalma oldu şimdi başka ilaç kullanıyorum ama ilaçtan 2 adet kaldı ama hala rahatsızım sanırım gene geçmedi dr.verdiği ilaçları araştırmadan kullanmıyorum çok pinpirikliyim bu konuda senin ne gibi şikayetlerin var bahsedermisin

Son düzenleme:
mrb ağustos anneleri kimse yok galiba arkadaşlar benim göbek deliğim çok ağrıyo bilgisi olan varmı 20 hafta civarında başlar yazıyo nette ama anlıyamadığım bir ağrı var daha önce laparaskopi olmuştum acaba onun etkisimidir şuan Allahın izniyle 12haftalığız kilo felanda almadımki bide ayağı kalkınca kasıklarım çok ağrıyo neden acaba

merhaba kizlar bende 12+3 gebeyim bugun ikili teste gittim bebek iyiydi fakat idrar yollarimda iltihap cikti doktor suda cozunen bir ilac verdi ama ben tedirginim benim gibi olan varmi aranizda bu arada benide listenize eklerseniz cok seviniriimmmm

hoşgeldin canım.iltihap hakkında bi bilgim yok ama endişen varsa doktoruna sor yada o sana bişi demiştir.ufacıkminicikeller canım bu dönemlerde bel,kasık ve karın ağrıları normalmiş.kafana takma ama doktoruna sor.
hepiniz hoşgeldiniz kıssllaarr
a.s.

gizze güzel dileklerin için saol canım

kaynana gelin hoş geldin canım ilacı doktorun verdiyse korkma birde bol su iç.

ufaakminicikeller bel kasık ağrısı bende de çok var.doktorum ilk başta uyardı bu tür ağrıların olacak korkma diye

mrb ağustos anneleri kimse yok galiba arkadaşlar benim göbek deliğim çok ağrıyo bilgisi olan varmı 20 hafta civarında başlar yazıyo nette ama anlıyamadığım bir ağrı var daha önce laparaskopi olmuştum acaba onun etkisimidir şuan Allahın izniyle 12haftalığız kilo felanda almadımki bide ayağı kalkınca kasıklarım çok ağrıyo neden acaba

göbek agrisi hakkinda hicbir fikrim yok ama benimde kasik agrilarim vardi ve krapf gibiydi. ayrica ayaklarima ve kalcama vuruyordu.doktor bana magnezyum yememi tavssiye etti.magnezyum vücudu gevsetip rahatlatiyor ve krampflari engelliyor.suan cok rahatim ve artik iki günde bir bir tane iciyorum.bence sende doktoruna sor ve önerirse magnezyum yiyebilirsin. :CüvCüv:

merhaba kayra42
bende şuan hamileyim ve allah izin verirse Ağustos 2009 da anne olacağım
Rabbim hayırlı doğum nasip etsin
bu hafta bazı testlerim var onları yaptıracağım nasıl geçiyor hamileliğin kayra42

merhaba kayra42
bu hafta bazı testlerim var onları yaptıracağım nasıl geçiyor hamileliğin kayra42

aşk olsun melike bir tek kayra mı var burada? aramıza hoşgeldin. Allah hepimize sağlıklı doğumlar göstersin. Kaçıncı haftadasın?

kızlar hepinizin fotolarına bakmaya çalıştım hepiniz cok güzelsiniz...bende albüm ekledim herkese acık deil ama bakmak isteyenler olursa hemen eklerim.....

merhaba kayra42

hoşgeldin melike hayırlı hamilelikler dilerim.......a.s.

çok teşekkür ederim kızlar ( tazefasulye ve figenn)
ben aslında sık sık giriyorum bakıyorum neler var diye ve allah nasip etti şimdide hamileliğimi paylaşmak istedim baktım kayra 2009 ağustos annelerini soruyor bende hemen yazayım dedim o denk geldi yani... tabiki sizlerde varsınız
ben allah nasip ederse 7 haftamın içindeyim daha çok yeniyim yani bilmediğim bir sürü şey var ve ilk bbeğim siz deki durum nedir?

babymom merhaba canım. beni de listeye ekler misin? doğum tarihim 27/01/1977. son adet tarihim 18/11/2008. teşekkürler...

gunaydın gizzecim

herkese gunaydın arkadaslar yaklasık 1 saat sonra 2li icin drda olmam gerek
sabaha kadar heycanlandım gecen bulantılarım kusma seklinde sabah sabah basgosterdi
simdi idare eder durumlarındayım cok bşsey yiyemedim
gelince hemen yazarım

Sana da günaydın babymom,
İyi haberlerle dönmeni bekliyoruz. Hem uzun uzun da bebişini göreceksin. Benim de bu akşam 2li testim var. Ben de .ok heyecanlıyım. Uzun bir aradan sonra bebişimi görücem büyümüş olarak inşallah...

gelince hemen yaz bekliyoruz canım...

Bu arada yeni gelen herkese de hoşgeldiniz sefalar getirdiniz:1hug:

X