2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ayy canım valla uzakta olmasıyla alakası yok benımkı yakında bi üst sokagımda oturuyo ama daha hiç ne tartısmamız ne baska bıseyımız olmadı.ama eşim sagolsun zaten hıc ezdırmez benı.2.5 yıllık evlıyız cogu kez eşim olmadan gıtmedım yenı yenı gidiyorum.ben şunu anladım fazla yüzgöz olmıycan şekerim.aradakı mesafeyı hep koruycan.üzerime düşeni yaparım kayınvalıdemde benı cok sever,öyle evıne gıttıgımdede iş yaptırmaz bana.oturda yüzünü göriyim der.valla ne kadar az gıdersen okadar kıymetlı oluyon kaydirigubbakcemile3 ama şaka bı yana dedegım gıbı cokda severım kayınvalıdemı ne benim ona ters bı sözüm olur ne onun bana.

ayyy canım valla sen bu şekılde stresten bebegınıde üzüyon ama olmaz böyle.yıne öyle kötü şeyler deme domuz falan ama bıdaha doktora eşinle gıt ve doktora dekı "ben zaten gunduzlerı calısıyorum bırde eve gıdıp agır iş yapmam bebek için zararlı olmazmı "de.eşini başka türlü inandıramıycaksın galıba.yada annene söyle konussun kayınvalıdenle bı çözüm bulun yanı bu işe.

ben de bu aralar acayip duygusal oldum.normal de de sulugözüm de.bu ara felaket...hele akşam bir haber kanalında gazzedeki küçük bir kızı gösterdiler.annesi, babası ve 3 kardeşi ölmüş.hayatta yapayalnız kalmış.ağla ağla....hüngür hüngür...o gözleri ne kadar anlamlıydı....acı doluydu....bir an için dedim, benim de bazı yaşadıklarım acı mı?......senağlama.....sabah geldim işe.eşimle konuştum , uzakta çalışıyo ya kendisi....al bi daha döktürdüm.hüngür hüngür.....bir an için kendimi yapayalnız hissettim.o yanımda olmayınca...kimsesiz....senağlama

:1hug: :1hug: :1hug: ayy canım arkadasım benım cok sağol.ever ya kocaman olmus şok olduk zaten.nasıl kıpır kıpırdı anlatamam teyzesi.valla mükemmel bı duyguymus onu anladım.inşallah hepimiz hayırlısıyla alıcaz bebeklerımızı kucagımıza

yaa sorma ben onlara nerdeyse 1 aydır aglıyorum hıc dayanamıyorum.biz bebegımız oldugunda nasıl gözümüzden sakıncaz bı düşse bıyerı acısa canımız gıtcek ya gazzede o yavrusu ölen analar ne yapsın.bende önceden sulu gözlüydüm ama suan tabı daha coksenağlama dizide bıle bamm telime dokunsun bişe hemen yaş hazır gözümde akmayı beklıyo sankı. dedıgın haberı izlemedım heralde bıde onu izlesem hepten kopardım kesın

kızlar sımdı bana akıl verın cok sınırlıyım ve mantıklı düşünemiyorum anneme gıtmıyorum ama kaynanamlada konuşmayı düşünmüyorum ne yapmalıyım eşimede surat asayım dıyorum onunda pisikolojısı bozuldu yada kaynanamla konusmalımıyım konusursmda kavga ederım dıye korkuyorum herkeze surat edıcem eve gıdınce cok femayım ya eşimide üzdüm ama ya annemıde özledimmmmmmmmmmmmmm ama gitmicem ve hıncımı almak istıyorum eşim arkamdan huzursuz olucak onun için annemı ertelıcem AKIL VERIN BANA NE OLUR YA

SENCE BEN AĞUSTOSTA DOĞURMAYACAKMIYIM???
CANIM BİRAZ SERT YAZMIŞSIN AMA BEN GENE DE ALTTAN ALARAK AÇIKLAYAYIM. BANA HİTABEN YAZMIŞSIN AMA LİSTEYİ BEN YAPMIYORUM. BEN SADECE (KİMSEYEDE ZAHMET VERMEMEK İÇİN) LİSTEYİ YENİDEN YAPIP BENİ DE EKLEYİN GİBİ İSTEKTE BULUNMADAN ALDIM LİSTEYİ, KENDİMİ EKLEDİM CANIM. BİLGİNE yerimseniben

BİRDE ZATEN ANNEME GITMEK ISTEMEMIN SEBEBI PAZAR GUNU ARKADASIM GELICEKTI ZATEN SAYESINDE 1 TANE ARKADAŞIM KALDI ODA 1 SENEDIR KAYNANAM YUZUNE KAPIMI AÇMIYODU KAYNANAMA DEDIM GÜLSEN GELICEK DIYE AMAN GELMESIN UĞRASAMAYIZ YOK TEMIZLIK YAPICAZ 3 GUN SURER TEMIZLIK FALAN DEDI bende anneme gıdıp onuda oraya cagracaktım kalıp pazar akşamı eşim fb. stadında görevlı maçta maç çıkısı benı alacaktı sımdı kız bana pazar gunu gelıcek ONUDAMI ERTELEYEYIM GELMESINMI PAZAR GUNU BANA rezıl eder kaynanam etrafı döker temızlık dıye huzurda vermez sımdı kız ıık geldıgındede oyle oldu bundada olursa bıdaha gelmez kız ya

Canim benim kiyamama seninde zormus, gerci bizimki dunden beri kuzu gibi hatta sabah bulasiklari makinaya koydu, mutfagi toparladi, cok sasirdim, sen otur dedi bana turk kahvesi yapti(2 yudum ictim sadece dokunur diye) cok sasirdim, cidden arada patlamak gerek demekki..kötükedihüso

comely ve minik lebek bebislere tebrikler
deniz yildizi hogeldin canim....

Comely ve minik kelebek, tebrik ederim kızlar ikinizide.. Yazdıklarınızı okudukça inanın bende çok mutlu oldum, koca birer MAŞALLAH ikinizede

Mercimekimm bende 9 şubatı bekliyorum sabırsızlıkla hihoyyyt Darısı başımıza arkadaşııım :Saruboceq::Saruboceq:

Son düzenleme:
Comely cok zor bi konu ama sana bisi diyimmi, gecen gunku tartismadan sonra kayinvalidem dun aksam hicbisey olmamis gibi yine bize geldi ben kardesine gider belki dim, ama yuzsuz geldi ve biey oamis gibi davrandi bende oyle davranim hatta inadina sen sakrak guldu, esimle disari yemege gittik, sabah kahvaltiyi hazirladim ,baktim bitince bu topladi herseyi, mutfagi toparladi, tencereleri ovdu, bana kahve yapti, cok sasirdim, birazdan disari cikicaz, aksam icin bisiler cikarcam bakalim hazirlicakmi yemegi, aksama kadar da gelmei dusunmuyorum...arada mesafe koup tepki gostermek gerekiyor, kizlarin ddigini uyguliycam sonrada hormonlara vurarim isi........

Ayy hizli yazinca yanlis yazmisim ben guldum yani neseli darandim cok esimle kikir kikir gulustuk hep:))oda sinir olmustur heralde....dun bide gorumceme anlattim olayi, oda benden yana oldu, tek basina kaldi:))))))

hepinize merhaba arkadaşlar bende allah izin verirse agustos annesi olacagım bugün tam 9+1 günlük hamileyim :CüvCüv:muhtemel dogum tarihim 28 agustos görünüyor mide şişkinliği var ama çıkarmadım hiç sürekli tok hissediyorum kendimi istahsızlık var ve uykuya düşkünlük inşallah hepimiz sorunsuz hamilelikler geçirir ve bebişlerimizi hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucagımıza alırız:Saruboceq:

selam kızlar 11 haftam bitti 12 haftada yapılacak olan 2 li tarama testini özeldemi yaptırmam gerek yoksa herhangi bir devlet hastanesinde de yaptırabilirmiyim acaba ? yaptıran arkadaşlar cevap verirse sevinirim dr memnun degilim degiştiricem galiba

ben hamile oldugumu ögerndigimde eşime ilk söyledigim şey sakın annene söyleme dedim söylemeyide düşünmüyorum 2 senedir kendi evime geçtim onu bile söylemedim hiç sevmedim sevemiyorumda kadını geçerli sebebim var gerçi 75 yaşında ama olmadımmı olmuyor işte dogumdan sonra belki canım isterse bebegi götürür gösteririm biraz kinciyimdirde

hosgeldiiiinnnnn, amin insallah canimm:CüvCüv:

ayy yalniz degimisim arkadaslar:) bana bide ne cok koydu biliyomusunuz ben torununuzu onemsediginizden bile emin degilim dedim o da siz zaten boyle yaparsaniz onemsemem dei:1shok: biz ne yapmisiz anlamadim, herseyi yapan o:1shok:

Merhaba sünger53, Hoşgeldin cnm aramıza, senin için de herşey sağlıkla ve gönlünce olsun inşallah:Saruboceq:
Başakcımm ben özelde yaptırıcam nasip olursa. Devlet hastaneleri hakkında bilgim yok canım. Nasılsın bu arada? bebişin nasıl?

doğumevi ve devlet hastanelerinde de yaptırabilirsin
ben özel bir kadın doğum dal polikliğine gidiyorum orda yaptırdım testimi ekstra bir ücret istemediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…