2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

iremcim şimdi biraz daha iyiyim dün dr minoset verdi sadece çok zorda kalırsan iç dedim bende 1 tane içtim bol bol tavuk suyuna limon sıkıp içtim nerdese gıdaklamaya başlıyacaktım ama ilaçdan daha iyi geldi olmassa bende özelde yaptırayım hiç ugraşmayayım hastanelerde

aa canım ama buseferde ben alınırım bak :1closedeyes: bana nıye zahmetlı bi iş olsunkı gecen bı arkadaşa istinaden yazzdım onu,çünkü listeyı falan düzenlemek hosuma gıtmıstı otomatıkman ben devraldım bayadan berı hergun yenı bırilerini ekledım uzun bı süre ve seve sevede yapıyorum.ama senın cvp yazdıgın arkadasa bende yazdım cvp galıba yalnıs anladı.çünkü ben müneccim degılm kımsenın muhtemel dogum tarıhını bılemem ama o yazdıda ben gözden kacırdıysam özürde diledim ufak bı yalnıslık oldu galıba.
anam canım senınkı bızım yazılanlarımı okudu ne kaydirigubbakcemile3 kadını burdan berı korkuttuk galıba.fazla kötü elektrik yoladık kadına kaydirigubbakcemile3 ohh yola gelsın işte azcıkkaydirigubbakcemile3
hoşgeldın canım aramıza,valla iştahsızlık mide şişliği vs cogumuzda olan seyler.hamileliğin cilveleri
canım ben özelde yaptırdım,devlette de yapıyolardır muhtemelen bı arıyıp öğrenmen lazım.benım 46 lira tuttu 2li test.anlasmalı oldugundan

ayy canım yaa yapma be bosver.valla bu dünya ne sana nee ona kalmaz.gelmıs 75 ine duyma artık ne dıyosa.yazık oda üzülüyodur ama ondada gurur varsa arayıp sormuyodur belkı.gercekten Allah korusun ölüp giderse yasayamazsın vicdan azabıyla.emınım cok gecerlı sebeblerın vardır ama inan ne olursa olsun oda anne,inşallah düzelır aranız :1hug:

kızlar şu hamileliğin hafta ve gün olarak gösteren cetvelini nasıl yapıyorsunuz yardımcı olurmusunuz

hoşgeldin canım tüp bebekmi seninki sanki tüp bebek bölümünden hatırlıyor gibiyim seni

ben iki tüp bebek yaptırdım ama tutmadı.şimdi doğal yolla hamile kaldım.kısmet doğal yolla olmasınaymış
iştahsızlığın zamanla geçecek ben iştahsızlıktan iki kilo vermiştim ama artık kilo almaya başladım iştahım açıldı

helincim izmirde o kadar çok özel hastane ve polikilinik varki hangisine gidicegimi bilmiyorum herkes biryer öneriyor kendince dogum yapıcagım hastaneye karar verdim ama ssk ile anlaşması olmadıgı için diger yerlerde kontrollerimi yaptırmak istiyorum yardımın için sagol canım

2009'UN EN GÜZEL ANNE ADAYLARI VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1.aftabru...........................................1 agustos
2.helin hivda......................................1 agustos
3.Esin123…………………………….....2 ağustos
4.Kayra42.........................................2 agustos
5.ASLI……………………………..........2 ağustos
6.entelliye…………………………........2 ağustos
7.Caninuss.......................................2 ağustos
8.sakaleynmaster..............................2 agustos
9.Arda..............................................3 ağustos
10.gizze...........................................3 agustos
11.Badibade......................................4 ağustos
12.defnedamla...................................5 agustos
13.essraa.........................................5 agustos
14.calimero 26..................................6 agustos
15.gamze_hlm..................................7 agustos
16.aidaa...........................................7 agustos
17.dlkltn...........................................8 agustos
18.minik_kelebek..............................8 agustos
19.baybmon.....................................8 agustos
20.dide.............................................8 agustos
21.güzel edirnem..............................9 agustos
22.angeleyes_3...............................10 agustos
23.CEMRESİ……………………...……10 ağustos
24.3karanlık1mucize.........................10 agustos
25.Evriş.......................................... .11 ağustos
26.Milk shake..................................11 ağustos
27.eftalya66....................................11 agustos
28.nazlı_03......................................13 agustos
29.mercimekim................................13 agustos
30.gelgit…………………………...……14 ağustos
31.başak35……………………......…..14 ağustos
32.nora............................................15 agustos
33.figen............................................16 agustos
34.esrako........................................16 ağustos
35.nicole78......................................16 agustos
36.fasulyeko...................................17 agustos
37.comely 08..................................17 agustos
38.keops35.……………......…..........18 ağustos
39.tazefasulye................................18 agustos
40.masmavi....................................18 agustos
41.prenses.....................................19agustos
42.sampuan....................................21 agustos
43.ebrar06......................................23 agustos
44.petrik.........................................24agustos
45.sal_der......................................24 agustos
46.dnzyildizi84...............................25 agustos
47.emis..........................................25 augstos
48.sedaa........................................25 agustos
49.tuana3434..................................26 agustos
50.siney.........................................26 agustos
51.İrem34.......................................26 ağustos
52.lalace........................................27 agustos
53.desdona....................................27 agustos
54.flawlessd...................................28 agustos
55.sünger53...................................28 agustos
56.nilüfersahh.................................29 agustos
57.ukalam......................................29 agustos
58.ma_ci_de...................................29 agustos
59.burko........................................30 agustos

arkadaslar yenı gelen arkadaslarımı ekledım,aramızda olan ama adı burda olmayan arkadaslar varsa eger muhtemel dogum tarıhlerını yazsınlar bende eklıyım a.s. a.s. a.s.

ohh ohhh baya kalabalıklastık inşallah hiçbi eksilme olmadan sonuna kadar gideriz ve sonra dogum yapanlara terfi ederiz inşalahhhh

dogru söylüyorsun minik kelebek ama ilk bebegimi onun yüzünden kaybettim ben evladımın acısını ne yapsam içimden atamıyorum ilk bebegimdi benim beni o kadar üzdüki üzüntüden bebegimin bir süre sonra kalbi durdu ben çok sesiz biriyim onun karşısında hiçbirşey söylemem mesafemi korurum bana izmirli gelin diyorlar gerçi kendide izmire baglı bergamada oturuyor ama gelinin 1 tane denilince kadına ne oluyor anlamadım şimdi agzıyla kuş tutsa gözümde yok be canım kolay degil 4 aylıktan büyüktü yavrum

maşşallah bize kızlar 59 kişi olmuşuz bile agustosta nufüs patlaması yapacagız

evet bende seni hatırlıyorum ben 3 denememde hamile kaldım çok şükür rabbim tamamına erdirir inşallah bende kilo veriyorum ama bebeğin gelişimi haftasına göre bire bir gidiyor çok şükür inşallah benimde geçer ilerki haftalarda

Canım benim sakın alınmaa sen, sonra ben çok üzülürüm ve bu böyle kısır döngü halinde devam eder :teselli: Ben samimi duygularımla yazdım zahmet oluyor diye çünkü gerçekten takip etmen çok zor, gözden kaçırman o kadar doğal ki.. Birde çok şükür her geçen gün çoğalıyoruz, her seferinde yeniden yapman numaralarını baştan sona değiştirmen kolay değil.. Zaman ayırıyorsun ne de olsa, emeğine sağlık. Ben kendim yapabilirim diye düşündüm ve yaptım hepsi bu yerimseniben Ben kendi adıma teşekkür ederim arkadaşım sana a.s.

ooh şükür canıım, ii olmana çok sevindim.. Bir baş ağrısı bir diş ağrısı, dayanılmaz olur. Gelmiş geçmiş olsun bitanem. Demek neredeyse gıdaklamaya başlıyacaktın haa, çok güldüümmm :roflol: Canım imkanın varsa özel biraz daha avantajlı tabii.. Kendin daha rahat edersin yerimseniben Gerçi ben de geçen gün sordum arkadaşlara yaklaşık ne kadar tutar diye, 50 TL civarı herhalde. Genede ssk, bağkur veya emekli sandığı gibi haklardan yaralanabiliyorsan özel de olsa bunlarla anlaşmalı olan bir hastaneyi seçmeye çalış canım.

evet canım 1 tane az 2 tane karar olacak herkese ben 2 bebegimi dünyaya getirdigimde ailemi tamamlamış olacagınm nasipse ayyyy anacımı göresim geldi sabah geldi anacım kızımla bana yaprak sarması yaptı biraz götüreyüm sonra görüşürüz kızlar

cnm benide eklermisin 26 ağustos

kızlar şu hamileliğin hafta ve gün olarak gösteren cetvelini nasıl yapıyorsunuz yardımcı olurmusunuz
Canıım,
1- Baby Gaga: Free Pregnancy Tickers that count-down your Pregnancy Due-Date! adresine git
2- background kısmından arka fonunu belirle
3- weekly text kısmını development olarak seç
4- get ticker butonuna tıkla
5- Yes, I know about cord blood baking butonuna tıkla
6- 3 tane adres yazan kutucuk çıkacak karşına, buradan 2 kutudaki adresten (http://tickers.baby-gaga.com/p/dev212pr___.png) gibi çıkan kısmı kopyala
7- Profilindeki hakkımda kısmındaki kilo takip bölümüne yapıştır.
Güle güle kullanıp, bebişinin gelişimini keyifle takip eta.s.

Oooooooh Afiyetle bakalım cokacimcoook Görüşmek üzere canıım a.s.

aman kızlar sabredelim şimdi benim kayınvalidem tekrar gelior ve çökmeye karar verdi gene 2 aya yakın kalacakmış. ya sabır diorum ve moralimi bozamıcak bebişime de zarar veremicek :)

bu arada 2 saatte bir yemek yiorum.çünkü hep açım.ve hep wc deyim.bazı yemeklerden hala tiksiniyorum. geçmedi. kızlar bebeklerimiz ne zaman oynamaya başlıorlar.ne zaman ben de görebilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…