2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

merhabalar herkese a.s
dnzyıldızı hoşgeldin sağlıklı hamilelik geçirirsin inşallah

bulantılarım yok diye çok konuştum hatta endişelendiğim bile oldu
dün akşamdan beni bulanıyorum, sabah kahvaltı edemedim bulantıdan açım cokacimcoook başım dönüyor kasıklarım ve belim ağrıyor
doktorum burun tıkanıklıgı için bebeklerde kullanılan burun damlası verdi
inşallah geçecek ümitliyim : )

merhabalar herkese a.s
dnzyıldızı hoşgeldin sağlıklı hamilelik geçirirsin inşallah

bulantılarım yok diye çok konuştum hatta endişelendiğim bile oldu
dün akşamdan beni bulanıyorum, sabah kahvaltı edemedim bulantıdan açım cokacimcoook başım dönüyor kasıklarım ve belim ağrıyor
doktorum burun tıkanıklıgı için bebeklerde kullanılan burun damlası verdi
inşallah geçecek ümitliyim : )

teşekkür ederim cnm sende umarım :) benimde midem çok bulanıyor ilaç saatlerim geldiği halde almayı hiç istemiyorum o iğrenç megadyn ve folic plusı senağlama

tünaydın arkadaşlar.denizyıldızı hoşgeldin......a.skızlar malak gibi yatmak belim ağrıyo valla.bebişime bişi olucak diye ödüm patlıyobenneyaptımki

slm arkadaşlar,
benim ve doktorun hesabına göre bi aksilik çıkmazsa 24 ağustos da bebişim kucağımda olacak.. ve size bişey sormak istiyorum.
ben 10 haftalık hamişim. şimdiden bunu düşünmek için biraz erken ama sezeryan olmak istiyorum.sezeryan da bebeği ne zaman alıyolar 9 ay 10 günlük sürenin dolmasını mı bekliyolar bi kaç gün önceden mi alıyolar

slm arkadaşlar,
benim ve doktorun hesabına göre bi aksilik çıkmazsa 24 ağustos da bebişim kucağımda olacak.. ve size bişey sormak istiyorum.
ben 10 haftalık hamişim. şimdiden bunu düşünmek için biraz erken ama sezeryan olmak istiyorum.sezeryan da bebeği ne zaman alıyolar 9 ay 10 günlük sürenin dolmasını mı bekliyolar bi kaç gün önceden mi alıyolar

hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin
benimle aynı gündesin sat kaç ?benim 17 kasım
bildiğim kadarıyla buna doktorun karar veriyor bebeğin gelişimine göre uygun zamanı doktor seçiyor

kızlar günaydınn. noracım çok çok üzüldüm.aynı dert bende de vardı. oğlunu görmeye gitmeyen anne evlendiğimiz gün bize bir yapıştı düğünden sonra bizimle kalmaya başladı.................kültür farkı çok önemliymiş evlenince anladım.ama bu sefer kapı çalmayı nezaket kurallarını evimizin kurallarını öğreteceğim. :)
..................tatlı badem yağı mı olmalıydı söylerseniz çok sevinirim :)

Lalece Allah yardımcın olsun. Sıkılıp bunaldıkça paylaş bizimle içine atma. Daha kötü oluyor insan. Göbiş için tatlı badem yağı olması gerek diye biliyorum. Ama ben Dalinin bebeyağını aldım.

canım eger lekelenmen yada dayanılmıycak kadar sancın falan yksa bıse olmamıstır inşallah.fazla ıkınmak iyi degıl o konuda dıkkat etmek lazım.ya kabız olunca bı yemek kasıgı zeytınyagı içerler yada şimdi mideniz bulancak ama pamukla popolarına süereler.içmenın bı sakıncası olurmu bebege bılmem ama pamukla sürmenın sana faydası olur sanırım:1rolleyes:

Minik kelebekcim şu pamuk olayı var ya... korkunç bi şey. Hiç de fayda etmiyor :bbo: Doktor bana bir toz verdi, dışarı çıkamayınca akşamdan bir bardak suda eritip içiyorsun. Ertesi gün rahatlıyorsun. İnanın korkudan daha onu bile içemedim. wc.ye çıkma fobisi başladı bende :1ninca:

kızlar ben geldim bebişim 11+3 dedi ve erken oldugunu düşünüyorum dedi 5cm olmuş ama ıkılıyı tam kesin olsun dıye haftaya cumartesı yapalım dedı ama zuzumu gördüm allahıma şükürler olsun yaaaaaaa

kızlarrr ben geldımmmm hihoyyyt ayy cok mutluyum anlatamam sizeeeee.doktora gıttık ben tabı masaya yattıgımda bebegımı en fazla 10+3 olmasını beklıyoduk gec döllenmeden dolayı amaaaaaaaaaa bebeğim annesine bı süpriz yaptı ve kocamaan olmus kendı vaktını yakalamısss nerdeyse kuzum tam 11+3 geldıı.... gecenkı test sonuclarıma baktı hersey normal cok sükür rubella falan.ve dıger testler.ikili için kan verdım 10 gun sonra tekrar gıdıcem ınsallah hem kontrol hem sonuclara bakcak.ense kalınlıgı 1cm normal dedı doktor kollar bacaklar yerınde cok şükür,Allah ım nasıl kıpır kıpır nasıl taklalar atıyo görmenız lazımdı.yaa müthiş bı duygu Rabbim herkeze nasip etsın.Allah ıma bınlerce kez şükürler olsun bu duyguları yasattıgı için inşallah kucagımıza almakta nasıp olur.ayy amma uzun yazmısım ama anlayın kızlar :asigim:sevıncten ne yaptıgımı bilmez durumdayım :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

minik kelebek ve comely çok sevindim sizin adınıza.....darısı başıma...6 şubata.....gel artık beklemekten yoruldummmm.................

minik kelebek ve comely çok sevindim sizin adınıza.....darısı başıma...6 şubata.....gel artık beklemekten yoruldummmm.................

BENDE IKILIYI YAPTIRAMADIM HAFTAYA DEDI AMA BEBİŞİMİN HAREKETLERINI GÖRÜNCE COK MUTLU OLDUM VE BU GÜN ANNEME GIDECEKTIM COK MUTLUYDUM TAKI EŞİM ARAYIP GİTME DIYENE KADAR o kadar ağladımkı kaynanamla konusmus temıslık var falan kım bılır yıne neler dedıkı ona bırbıorımıze gırdık arada kaldı eşimde ne dıyım bıktım arada kalmaktan dıyo cokkkkkk kötüyüm kapatırkende telı NE HALIN VARSA GÖR GİT DEDI SONRADA BEN SENI IDARE EDERIM DEDI YUZUME KAPATTI TELI su anda bıle ağlıyorum cok morelım bozuk nefret ediyorum benı bu kadar ağlatmaya ne hakkı var onun ya MERCİMEKİM cok sevındım sanada ama suanda cok fenayım ya

merhaba kızlar nasılsınz.ben mide bulantılarım yuzunden giremedim şimdi biraz daha iyiyim.epeyde kilo verdim.bundan sonra alırım herhalde fazlasıyla kilo.
ayy canım nerelerdesın sen yaa,valla cok merak ettık senı.neyse bulantıların yüzünden girememıssın olsun okadar.inşalah 3.aydan sonra alırsın kıloları üzülma
kızlar merhaba.dün gecem ve bugünüm berbat geçti.ama şimdi emin olmasam da rahatım.dün gece ve bu sabah kavuniçimsi lekeler geldi iç çamaşırıma.çok korktum.bugün burda tatil heryer.devlet hastanesi bulup gittik.alttan kontrol yapılmıo tabi anlattım kaşıntı ağrı sıvı rengi herşei.ilaç verdi antibiotikli krem. ama hala altımdan renkli sıvı gelio.mantar deil dedi bakmadan nası anlıosa.ne bu kızlar. bebeğe baktık ultrasonda iidi baya yatıo keyfi yerinde. bu akıntı ne olabilir
canım muhtemelen iltahaptır.sonucda kan degıl kahverengıdee degıl.hamılelıktede olurmus bazen benımde bazen sarımsı bazen beyaz gelıyo.hamılelıkte akıntı normal zaten
İyi akşamlar arkadaşlar.. Bende uzun zamandan beri sizi takip ediyorum okuyorum ama ilk defa yazıyorum. Uzun uğraşlardan 2 aşılamadan sonra bizde bebişimize kavuştuk benim düşük ihtimalim var (polikistik over hastasıyım) ve doktor hamileliğim boyunca eve hapsetti diyebilirim karnım çok şişti bende hergün göbeğimden iğneler vuruyorum düşmesin diye ayrıca haplarda kullanıyorum. O kadar şiştim ki dedim yürüyüş yapabilirmiyim en azından yarım saat bana kızdı o kadar uğraştın bebeğinin ölmesini mi istiyorsun al kiloyu ne olacak sanki dedi normal doğum şansım sıfırlanmış oldu neredeyse :kızgın: Anlayacağınız eve hapis durumdayım ve hergün buradayım pazartesi randevum var bakalım ne olacak ? :1rolleyes: Hesaplayıcılardan doğum tarihi 25 ağustos yazıyor ama bence daha erken olacak :ecrin_bebek: İnş. hepimiz sağlıklı bir şekilde şirin bebişlerimizi kucağımıza alırız :nazar:
hosgeldın canım aramıza ve hayırlı olsun.olsun kılolarını takma kafana bebek dogduktan sonra verırsın inşallah,yalnız doktorunun tavrınıda hıc begenmedım ne o öyle bebegının ölmesını mı istiyorsun falan gıbı sorular.daha ne yanı.hayır yürümen sakıncalı olur de tamam yanı.neyse canım inşalah hepimiz sorunsuz bı hamılelık sonunda saglıkla bebeklerımızı kucagımıza alırız
merhaba kızlar... ya birsey soracağım size ama bende dunden beri kasıklarımda ağrı var ödüm kopuyor ağrı olunca.karnımın içi çekiliyor gibi bazende boşluğumuz ağrır ya sankı öyle ağrıyor mesela hapşurunca falan daha artıyor ağrısı kasılıyor hissediyorum.normalmı acaba gecen senede bu zamanlarda düşük olduğu için ödüm kopuyor.bulantılarım ilk zamana göre azaldı ama devam ediyor genede 5 kilo verdim 1 ayda ama 2 haftaya kadar tamamen gecer herhalde.
ayy canım o kasık agrıları cok norma.bende gecen cok korkmustum hatta agladım bıle korkudan ama cok normalmıs.önce rahım büyüdüğü için sonra bebek büyüdüğü ve hareket ettıgı için.ayrıca bebeklerımız daha yukarı cıkmadılar asagıdalar ondan kasılmalr fazla.zamanla onlar yukarı cıkcak ve rahat etcez inşalah
SENCE BEN AĞUSTOSTA DOĞURMAYACAKMIYIM???
:emir_bebek:
canım niye öyle dedın,sen muhtemel dogum tarıhını yazmısmıydın? gözden kacırmıs olabılırım oyuzden listede yoksundur.söyle hemen eklıyım senıdeyerimseniben
BENDE IKILIYI YAPTIRAMADIM HAFTAYA DEDI AMA BEBİŞİMİN HAREKETLERINI GÖRÜNCE COK MUTLU OLDUM VE BU GÜN ANNEME GIDECEKTIM COK MUTLUYDUM TAKI EŞİM ARAYIP GİTME DIYENE KADAR o kadar ağladımkı kaynanamla konusmus temıslık var falan kım bılır yıne neler dedıkı ona bırbıorımıze gırdık arada kaldı eşimde ne dıyım bıktım arada kalmaktan dıyo cokkkkkk kötüyüm kapatırkende telı NE HALIN VARSA GÖR GİT DEDI SONRADA BEN SENI IDARE EDERIM DEDI YUZUME KAPATTI TELI su anda bıle ağlıyorum cok morelım bozuk nefret ediyorum benı bu kadar ağlatmaya ne hakkı var onun ya MERCİMEKİM cok sevındım sanada ama suanda cok fenayım ya

ayy üzülme canım yaa nebıcım insanlar varya.hem temızlık varsa var sana temızlıkmı yaptırcaklar.pes yanı.zaten gunduzlerı calısıyosun bıde eve gıdınce temızlıkmı yapıcan yok artık.eşindede hata var burda senı terslemesıne ne gerek var.neyse bosver üzülme sen bak bebegın ıyı neguzel kıpır kıpır oynuyomus işte nıye kafana takasınkı düşüncesiz kaynananı

mercımekım ve helıncım tesekkur ederım evet inşlallah güzel haberler alırız herzaman.mercımekcım sende inşalah güzel haberlerle döncen doktordan.

mercımekım ve helıncım tesekkur ederım evet inşlallah güzel haberler alırız herzaman.mercımekcım sende inşalah güzel haberlerle döncen doktordan.

canım senı tebrık edıcektım yanlış yazmısım mercımekım yazmısım kafam cok karısık ağlamaktan başıma ağrı gırdı nefret edıyorum ya offfffffffff offffffff ben hıc ıyı değilim ya

:nazar: 2009'UN EN GÜZEL ANNE ADAYLARI VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ :nazar:

1.aftabru...........................................1 agustos
2.helin hivda......................................1 agustos
3.Esin123…………………………….....2 ağustos
4.Kayra42.........................................2 agustos
5.ASLI……………………………..........2 ağustos
6.entelliye…………………………........2 ağustos
7.Caninuss.......................................2 ağustos
8.sakaleynmaster..............................2 agustos
9.Arda..............................................3 ağustos
10.gizze...........................................3 agustos
11.Badibade......................................4 ağustos
12.defnedamla...................................5 agustos
13.essraa.........................................5 agustos
14.calimero 26..................................6 agustos
15.gamze_hlm..................................7 agustos
16.aidaa...........................................7 agustos
17.dlkltn...........................................8 agustos
18.minik_kelebek..............................8 agustos
19.baybmon.....................................8 agustos
20.dide.............................................8 agustos
21.güzel edirnem..............................9 agustos
22.angeleyes_3...............................10 agustos
23.CEMRESİ……………………...……10 ağustos
24.3karanlık1mucize.........................10 agustos
25.Evriş.......................................... .11 ağustos
26.Milk shake..................................11 ağustos
27.eftalya66....................................11 agustos
28.nazlı_03......................................13 agustos
29.mercimekim................................13 agustos
30.gelgit…………………………...……14 ağustos
31.başak35……………………......…..14 ağustos
32.nora............................................15 agustos
33.figen............................................16 agustos
34.esrako........................................16 ağustos
35.nicole78......................................16 agustos
36.fasulyeko...................................17 agustos
37.comely 08..................................17 agustos
38.keops35.……………......…..........18 ağustos
39.tazefasulye................................18 agustos
40.masmavi....................................18 agustos
41.prenses.....................................19agustos
42.sampuan....................................21 agustos
43.ebrar06......................................23 agustos
44.petrik.........................................24agustos
45.sal_der......................................24 agustos
46.dnzyildizi84...............................25 agustos
47.emis..........................................25 augstos
48.sedaa........................................25 agustos
49.tuana3434..................................26 agustos
50.siney.........................................26 agustos
51.İrem34.......................................26 ağustos
52.lalace........................................27 agustos
53.desdona....................................27 agustos
54.flawlessd...................................28 agustos
55.nilüfersahh.................................29 agustos
56.ukalam......................................29 agustos
57.ma_ci_de...................................29 agustos
58.burko........................................30 agustos

arkadaslar yenı gelen arkadaslarımı ekledım,aramızda olan ama adı burda olmayan arkadaslar varsa eger muhtemel dogum tarıhlerını yazsınlar bende eklıyım a.s. a.s. a.s.

ohh ohhh baya kalabalıklastık inşallah hiçbi eksilme olmadan sonuna kadar gideriz ve sonra dogum yapanlara terfi ederiz inşalahhhh
:eek:

comely üzülme canım yaa.annene gidip mutlu olacaksan git bence.temizlik felan da yapma sakın.hafif işlerle uğraş.eşinin de seni üzmesine izin verme.seni anlamasını sağla.uff yaa sinir oldum bu kayınvalidelere..............benimki uzakta aramız pek iyi ondan..şu ana kadar da pek bişeyini görmedim.

benı nasıl anlamasını sağlaya bılırımkı sanıkı ben yalandan yere kasıklarım ağrıyo belıme ılkkez gecen ağrı gırdı yalanmıs gıbı oğlunu dolduruyo temnızlık hastası benım kaynanam iş iş iş iş yapmamak içinmiş bnm yalanlarım eşimi doldurmaya calışıp ona duygu sömürüsü yapıyo ağrım varken ben nasıl yardım edebılıurımkı ya 51 yasındayım yaslandım tek yapamıyorum falan maşallahı var mubarek pek bı kokoş ama domuz gıbı aslındada :.(

senle dr.a gelsin eşin.sen de dr.unu tembihle önceden.''dinlenmesi gerekiyo'' desin.kocanın yanında sıkı sıkı tembihlesin ''kendine çok dikkat etmen gerekiyo, can taşıyosun, sakın kendini yormıycaksın'' vs.vs. desin işte bişeyler.inanıyorum o zaman fazla üstüne gelemezler, en azından eşin.

kızlarrr ben geldımmmm hihoyyyt ayy cok mutluyum anlatamam sizeeeee.doktora gıttık ben tabı masaya yattıgımda bebegımı en fazla 10+3 olmasını beklıyoduk gec döllenmeden dolayı amaaaaaaaaaa bebeğim annesine bı süpriz yaptı ve kocamaan olmus kendı vaktını yakalamısss nerdeyse kuzum tam 11+3 geldıı.... gecenkı test sonuclarıma baktı hersey normal cok sükür rubella falan.ve dıger testler.ikili için kan verdım 10 gun sonra tekrar gıdıcem ınsallah hem kontrol hem sonuclara bakcak.ense kalınlıgı 1cm normal dedı doktor kollar bacaklar yerınde cok şükür,Allah ım nasıl kıpır kıpır nasıl taklalar atıyo görmenız lazımdı.yaa müthiş bı duygu Rabbim herkeze nasip etsın.Allah ıma bınlerce kez şükürler olsun bu duyguları yasattıgı için inşallah kucagımıza almakta nasıp olur.ayy amma uzun yazmısım ama anlayın kızlar :asigim:sevıncten ne yaptıgımı bilmez durumdayım :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
çok sevindim canım tubişim küçük kelebeğimiz maşallah kocaman olmuş...
kıpır kıpırmış yer onu teyzoşu...

bende 2009 haziran annesiyim Allahın izniyle kızlar hepinizi tebrik ediyorum en kısa zamanda bebişlerinizin cinsiyetlerinide öğrenirsiniz sonra gelsin doğum...

X