2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Belli Meltem 20 Ağustos dedi normal doğum tarihi bu
eski doktorumda 18- 24 ağustos arasında olur demişti hayırlısı

tazem burcum ayhh koptum ya inanmıyoruuum eşin remne diken üstünde yahu snein. biz henuz o kıvamda değiliz yani sözlerden etkilenme kıvamanda değiliz henuz. eşim sadece ben uhh yada ayyy ayy gibi sesler çıkardıgımda gözlerini faltaşı gibi açıp noldu diye bana bakıyor...

buarada ayagımdaki sızı halen geçnedi hani sabah bahsetmiştim kaslarım zedelendi sanırım diye. ayhh sıcak suyla yıkadım aynı anda hafif hafif masaj yaptım işe yaramadı sonra bandajla sıkmadan sardım. sarınca gayet iyi yürümemde de sorun yok ama sargıyı çıkarınca tekrar acıyor napcam ya.. agrı kesici bi jel kas gevşetme özelliğide var ama prospektüsünü bulamadım.ayhh bana bi akıl verin yavv...

hoşgeldin jenny canan..:)

ça ça ça ayça sende durdun durdun biz hamaratlandı yahı. maşallah.. ayy o yelek çok hoş bişi ollurrr.. yapılışı varmı bende babannesine söliyimde örsün. benm elimde işim var çünkü. biraz küçük örüp 2 aylıkken falan giydirmek lazım çok cici bayıldım

valla hiç anlamam örgüden
annemin eski komsusu kızıma bir dolu kıyafet ördü ellerine sağlık valla

Biz de gittik geldik dr.a..çok şükür herşey yolunda bi sıkıntımız yok...oğlum 2900 gr., 50 cm.de boyumuz..38.haftada çatı muayenemiz var..

Hatıra'yla karşılaşamadık gene..püfff..

gozun aydın mercimekimmm massallah kuzuyaa

getirengoturen sagolsun derler ya sagol haberler için evrimcimm
ilk iki bebek adanadan hadibakalım

aa bi dakka deryanın ki helinden evelmiydii??

heheee çok iyi yaa sizde buz devrindeki gibi parola koyun ordaki parola SEFTALİ idi :)))

EVROŞ gerçekten o sepeti sen mi yaptın?
maşalah arkadaşlar, topik becerikli hatunlarla dolu. ben kendimden utanır oldum

all bendende o kadar nazan yaa ayneler yapıyorlar inanamayarak bakıyorummm nehamarat haturlarsınız yahuu

selamlar herkese

saahtan pazara gittik gorumcem ve komsu ile, ay alahım buldgum duvar ustunde ben ara ara dinlendim onlarkadar çok gezemedimt abi ay yanıma bir yaslı teyze bitiverdi her oturma molamdaB)) cok alem hele birtanesi sivri biber almıs kızım canın cekti ise al bi tane ye bak tatlı imis diyor yok deim biber leçok aram yoktur yani durdukyere yesil biber yanında birsey olmadan katur kutur yenirmi yahu kadın israr ediyor cekmistir kokmustur bak ye aa delimisin teyze diycetim ki demedim tabi yok ben yiyemem simdi istemyorum lutfeğnn dedim
ay onrdan çıktım cafeye oturdum iste milleti bekliyorum onlar uzun uzun geziyor yan masada iki uç hatun ayaklarıma bakıp vah vahh der gibi acıyarak beni inceliyorlar ayaklar tabi rdavul gibi parmak arası terligin ipleride germis oralar inmis diger yerler baloncuuk gibi ay acımıyor bakmayın oyle diycektim yani acıyarka
hani sanatcılar falan sokakta yuruyemez ilgiden rahatsız olur ya bende oyle oludm çok iyi anlıyroum onları simdi dikkat eçekmeden sokakta yurumeyi çok ozledim ya pazarda yanımdang eçen kadınlar bile allah kurtarsın ay ay busıcaklard a aman dikkat fala yani saolsunlar guzel dilekler sunuyorlar ama sıkıtlldtımm bayıldım gorunmez olmak istiyorummmmm

aaaaaa durmam ben hiç..Sen benim albümdeki etamin işlemeleri görmedin mi..Telkırma şal da yaptım çok ama onları koymuyorum... şimdi bebek şeylerine sardım o ayrı..benimki stres atmak için..elimde bişey olunca çok mutlu oluyorum..

Tek Parça Bebek Yeleği ve Yapılışı | Örgü Modelleri

burda yapılışı var..

selamlar herkese

saahtan pazara gittik gorumcem ve komsu ile, ay alahım buldgum duvar ustunde ben ara ara dinlendim onlarkadar çok gezemedimt abi ay yanıma bir yaslı teyze bitiverdi her oturma molamdaB)) cok alem hele birtanesi sivri biber almıs kızım canın cekti ise al bi tane ye bak tatlı imis diyor yok deim biber leçok aram yoktur yani durdukyere yesil biber yanında birsey olmadan katur kutur yenirmi yahu kadın israr ediyor cekmistir kokmustur bak ye aa delimisin teyze diycetim ki demedim tabi yok ben yiyemem simdi istemyorum lutfeğnn dedim
ay onrdan çıktım cafeye oturdum iste milleti bekliyorum onlar uzun uzun geziyor yan masada iki uç hatun ayaklarıma bakıp vah vahh der gibi acıyarak beni inceliyorlar ayaklar tabi rdavul gibi parmak arası terligin ipleride germis oralar inmis diger yerler baloncuuk gibi ay acımıyor bakmayın oyle diycektim yani acıyarka
hani sanatcılar falan sokakta yuruyemez ilgiden rahatsız olur ya bende oyle oludm çok iyi anlıyroum onları simdi dikkat eçekmeden sokakta yurumeyi çok ozledim ya pazarda yanımdang eçen kadınlar bile allah kurtarsın ay ay busıcaklard a aman dikkat fala yani saolsunlar guzel dilekler sunuyorlar ama sıkıtlldtımm bayıldım gorunmez olmak istiyorummmmm

usenmeyeyim kalkıp odanın son halinin resminiçekip geleyim dedim bekleyin kizlarrr
ama dolabın içindeki en guzel giysiler tabiki hastane çantasında saklı:)

kızlar limit bitmems eski talimata goremi ne mail atmıslar emrah aradı gorustu daha yarısını bile kullanmamısım megersem rahatladım birden..

esrako al bendende okadar walla artık bakmasınlar die dısarı cıkmak bile istemiorum

tazecik yazık onura ya heran tetikte galiba caktırmıolar ama bizden stresliler sanırsam

telkırma masllah cok hamaratsınız

sepette cok guzelmis evros

Ben de çok şaşırdım pinky :) Bu aralar biraz daha hassaslaştı sanırım.

Doktorunu arasana ağrınla ilgili? Madem o kadar kuvvetli ağrıyor?

esra fotoları bekliyoruz
bu arada dışarda göbeğime bakarlarsa baksınlar hiç rahatsız olmuyorum hayatımda kaç defa daha böyle koca göbekli olacağımki

Biz de rahatladık beybim, demek bizimlesin:)
evet, sanırım dediğin gibi, bizden telaşlılar :) Bugün bana "artık yanından fazla uzağa gitmek istemiyorum, ne olur ne olmaz" dedi. Dedim aşkım sen gitmek istersen git bir yere, annem var, babam var. Yakın oturuyoruz. Yok, olmaz diyor :) Akşam üstleri baskete çıkıyor oda evin 50 m uzağında :)

O patiklere bayıldım ya - konvers topikimizin en hamaratı kim? örsün bizim kıza bi çift alkisalkisalkis

Bu arada buz devrindeki şeftali muhabbetine çok gülmüştüm - topikimizin parolası olsun Şeftaliiiiiiiii laelaelaelaelaelaelaelaelaelae

tazefasulye pişiriyorum : ) sizler neler yaptınız ?

yemek pişince markete gidicem oğlumun ilk bezini alayım : ))

ayy babym bizmlesn yani... ohh iyi olduuu..rahatladık forumcak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…