2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

nesriin bende tazefasülye pişiriyorum zeytinyaglı..yanına prinç pilavı düşünüyorum ama belkide makarna yaparım...bide patates sALATASI

yahubez demişken kendimizie ne alcaz yahu..hastanede oldugumuz sürece hastane karşılıyormuş ama orkidin gece boyutundan alsak yetmezmi.illa hasta bezimi alcas...

Gülistan senle aynı yemekleri ypıyoruz 2 gündür, makarna patates pilav malesef onlar yok menüde
semizotu salatası yapıcam sadece

ben orkid gece aldım 1 paket , hastane çantama koydum ne olur ne olmaz diye
hastabezinden kullanmam ben en kötü orkidi 2 tane kullanırım çok fazla kanamam olacağını sanmıyorum umarım olmaz

Esra çok güzel olmuş odanız, perdenizde pek şık o modeli görmemiştim daha önce
cibinliğimiz aynı galiba, bizimkide mavi yıldızlı : )
güzel günlerde kullansın Ece hanım

Ay ne güzel prenses odalarını görünce bayılıyorum..perden de çok hoş esrako.. pardon ecenin perdesi o..

yahubez demişken kendimizie ne alcaz yahu..hastanede oldugumuz sürece hastane karşılıyormuş ama orkidin gece boyutundan alsak yetmezmi.illa hasta bezimi alcas...

Bence orkid gece al pinkym. Zaten eğer yetmezse hastaneden verirler. Kaldı ki hastanelerin her tarafında var malzeme satan yerler, oralardan da temin edilebilir çok zorda kalınırsa.

Püfff, kızım olsaydı neler yapardım, neler... Ne kadar güzel olmuş Esra... Güle güle kullnasın Ece, güle güle büyüsün :) Bayıldım...

Esra avizeyi nereden aldın uyumlu olmuş odayla, benimde almam lazım

kızlar hemen girip çıkıyorum geçmişi göz atamadım.....

size bir müjdem var kızımmm doğduuu.... pazartesi günü size yazmıştım pembemsi akıntım var demiştim o akşam dr. a gittik akıntım yoğunlaşmıştı 3 saat gözetim altında kaldım 3 cm açılmam oldu fakat kızım ters durduğu için pazartesi gece 23.00 de sezeryanla doğum yaptım.... kızım 35+6 haftalık 2840 gr 47 cm boyunda doğdu.... 2 gün hastanede kaldık dün çıktık ancak bugün nete girebilme fırsatı bulabildim.... ağustos annelerinin ilk bebeğini doğurmak bana nasip oldu:))))) hatta temmuz annelerinden bile önce doğurdum:))))) kızımın erken geleceğini tahmin ediyordum ama bu kadar erkenini düşünmüyordum.... şuan ikimizinde sağlığı yerinde sadece ememiyor onunla boğuşuyoruz 3 gündür mama verdik ancak bugün süt sağma makinesiyle birkaç kez verebildik onun haricinde herşey yolunda şükürler olsun..... ben çıkıyorum görüşmek üzere.....

bunlarda son donem ayaklarımın hali ki eklemekistiyorum benim ayaklarım 40 numero dur ama inceciktir kemikkemik asla taraklı degildirsu an korknuç gorunuyorlar sokaklarda kadınların acıdgıı kadar var dimi:)))

Son düzenleme:
Esra avizeyi nereden aldın uyumlu olmuş odayla, benimde almam lazım

canım avize odanın takımını aldıgımızmobilyacının hediyesi cibinlikvshepsinin aksesuarlrı yıldızlı takımyapıyolar o sekilde
cibinlikekstra ucretli idideavize hediye

ayyy aaa diye bagırmısım okuyuncaa sibel ya tahmin etmistikzatne izne çıkmadan dyogurdun ya pes valla son ana kadar ciddi ciddi calıstın

ee kuveze flan konmadı dimi kızınay inanamıyorummm yanibir arkadas daha dogurdum demisti ama o bizim hep yazıstıgımız kisilerden değildi sen ilk oldunb enimiçin gozun aydın canımg ule gule buyut

sibell resim yokmu resimm kızının resmini istiyoruz son olarak ismi ne olduu unutmusum listeyidebulamam simdi ay inanamıyorum ya hadi gozun aydınnn agrın falan varmızormuydu
neden sezaryana aldılar peki 3 cm acılma var diyemi orasını anlamadım

aaaaaaaaaaa inanmıyorummmmmmmm hayırlı olsun canım benim - gözlerim doldu :gitme:

kızlar meraba bende birkaç gündür giremiyorum bir sürede giremiyeceğim çünkü c.tesi misafirlerim var yatılı doğum için geliyo 1 ay kadar benim misafirim olucak bu yüzden girme şansım pek olmaz geceleri bakabilirsem bakmaya çalışıcagım geçmişe bakmadım umarım ters bir durum yoktur herkesler iyidir bende iyiyim bugün dr gittim oğluşum 3 kilo olmuş ama biraz agrılarım var eger geçmezse bende temmuz sonu gibi aldırabilirm dr bana bıraktı şu anda dogmasında hiç bir sorun yok dedi herşeyi çok güzel dedi biraz daha dayanıcam olmadı aldırıcam ama merak etmeyin mutlaka size bilgi veririm şimdidien herkesleri çook öpüyorummm...

delikafadulden İnanmıyorummmmm.. Agustossss annelerının ilkiiii.. ilk bebegııı, ay düşüp bayılıcammm...... imdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat delikafadulden

Sibel hayırlı ugurlu olsun.. Allah analı babalı buyutsun.. bır de fotosu olsa, ne sahane olurdu.. cok cok gecmıs olsun arkadasımmm benım yaa..

süper valla herşeyin yolunda olması güzel maşallah kuzuna annesini özlemiş demek erken gelmiş ikinizinde iyi olmasına çok sevindim canım darısı bizlerin valla ememiyosa sabret oda acemi daha alıcaktır sabırla dene biraz rahatlayınca meleğinin resminide koyarsın kendine ve meleğimize iyi baka.s.

Ayyy, hayırlı olsun dünürüm. Ay inan gözlerim doğdu :))) Sağlıkla, sıhhatle, mutlulukla huzurla büyüsün inşallah. Haydi geçmiş olsun...

gözün aydınnn milkshakee valla çok şaşırdım ve sevindimm ne güzel aramızdan ilk anne olan sensin allah analı babalı sağlıkla büyütmk nasib etsinnn...darısı bizm başımıza...bende heveslendim şimdi ne güzel..

ESRAKO oda süper olmuşşş o harfleri nerden buldun canım ben kaç gündür arıyorum bulamıyorummmmm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…