2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Allaha emanet olun evladınla Angelım.. bızı habersız bırakma tabı kı.. kılosu falan cok cok guzel.. maşallahhhhh.

Esracım; haberden dolayı arada kaynadı.. prensesının odası sahane olmus kuzum.. Nazar boncugu koy bı yerlerıne odanın.. Allahım ıcıne sındırsın boyle daıma..

Esracım odanız çok güzel olmuş herşey okadar uyumlu - güle güle kullanın - avize çok güzel evet Petrik gibi bende hala alamadım hiç bir şey sinmiyo içime

canım benim esim satınalmacı sirket is yaptıkları tabelacı firmayayaptırdı ozel olarak malzemesi dakota uzeri folyo imis simdi soyluyor:))) pvc imis bir nevi tabi aynısından berke bey e de yapıldı gri gmus renkli olmasını ustunun biz istedik

Esracım; haberden dolayı arada kaynadı.. prensesının odası sahane olmus kuzum.. Nazar boncugu koy bı yerlerıne odanın.. Allahım ıcıne sındırsın boyle daıma..

sagol canımm koydum bile tabi resimde çıkmamıs

canancım bende takıntıdır herseyuyumlu olcakkendimde oyleyimdir saatim cantam ayakkabım tokam evde bile olsam uyumlu renklerde olacaktır mutlakaB) suslu biriyim galiba:))

Allaha emanet olun evladınla Angelım.. bızı habersız bırakma tabı kı.. kılosu falan cok cok guzel.. maşallahhhhh.

teşekkür etim hepimiz allaha emanet habersiz bırakmam merak etmeyin gündüz olmasamda gece bakmaya çalışır bilgi veririm evet kilosu ve gelişimi iyi dedi umarım agrılarım azalır ve aldırmam gerekmez..

milkshake canım çooook sevindim sağ salim kuzucuğuna kavuşmana. Allah sağlıkla, huzurla büyütmeyi nasip etsin. Daha dün konuştuk kızlarla doğurmuş olabilir mi diye. Sayende şom ağızlı oldum:kedi:

Allah'a emanet olun ikiniz de. Büyük bir mutlulukla yazdım detaylarını listeye. Darısı bekleyen bizlerin başına:teytey:

Yfrog - b46.jpg
bud abenim yaptığım kapı süsü ama becerebildim mi yüklemeyi bilmiyorum

HEPSI SAHANE CANIM ELERINE SAGLIK.. BAYILDIM...

buzusuk beynimle 2. en sonra anladim:)))kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
tazefasulye pişiriyorum : ) sizler neler yaptınız ?

yemek pişince markete gidicem oğlumun ilk bezini alayım : ))
firinda karnibahar-patates ograten, yanina tavuk izgara, salata..

:1shok::1shok:nasi yani, saka gibi:1shok: ay ben bi fena oluyorum, allah anali babali buyutsun tatlim, gozun aydin, en kisa zamanda foto isteriz..

gecmis olsun canim, allaha emanet olun..

Eee kızlar bu kuzucuğun ismi ne oldu ki:uhm:Listeyi ilk defa tam dolduracağım diye seviniyordum ama isim kısmı boş kaldıCADIARZU

Esra odaa super olmus ya, iyi gunlerde kullanin..
ben daha Teonun odasini hazirlayamadim, sanirim bize yatak odasini o dogduktan sonra alicaz eylul gibi, bizim dolaplari ancak ozaman vericem ona, suan bi yatak bi komidini var yavrumun(( perdeleri trde yaptiricam..

Eteklerim feci tutuştu benim ya
Hemen temizlik şirketini aradım - haftaya gelecekler - haftaya pazara kadar evim hazır olması lazım

simdi 2 gundur bi korku basladi, ya doktorum tatildeyken acil sezeryana girmem gerekrse, kim yapicak, arkadasi beni ayin tee 30unda gorucek...tanimadigim adammi beni sezryan yapicak...

Biliyordum ben boyle olacagını.. uykudan uyandık resmen.. herkes panıkte...

Son düzenleme:
bide kizlar baska bi paranoyamdan bahsedeyim, ozellikle toplu tasima araclarinda yada kalabalik ortamda sanki karnima darbe yiyecekmisim gibi geliyor, etrafa bakiyorum habire???siyirdim iyice sanirim, ve refleks olarak elim karnimda surekli..

simdi 2 gundur bi korku basladi, ya doktorum tatildeyken acil sezeryana girmem gerekrse, kim yapicak, arkadasi beni ayin tee 30unda gorucek...tanimadigim adammi beni sezryan yapicak...

aynı durumdaydık ve bana sen moral vermiştin..şimdi ben sana hatırlatayım. oradaki bütün doktorlar eminim senin doktorun kadar iyidir. hatta belki hayırlısı öyledir. fazla düşünme oluruna bırak.. ben öyle yaptıım-tatlicadiarzu-

Tamam kızlar..sakin...sakin....İlla ki yaşayacağız bu süreci. İyi şeyler düşünün gözünüzü seveyim. Güzel tarafından bakın. Çoğunuzdan hafta olarak geride olan bir arkadaşımız sağ salim yavrusuna kavuştu. Buna sevinmek lazım bence, paniklemek değilopuyorumnanaktanDünürüm tanımadığın adam sanki kasap mı olacak? O da doktor olacak illa ki ve illa ki hayatında defalarca yapmış olduğu bir işi tekrarlayacak. Tabii ki tanıdığın doktorla daha rahat edersin ama bunun için kendini strese sokmaya değer mi? Bak bana, doğumuma kimin gireceği hakkında en ufak bir fikrim yoknaniknanikTakıyor muyum? Hayırlaelaelaelaelae

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…