2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Yafrum.. sen ıkıncı bebek ısteyen bır kadınsın.. bence bunu al.. dıgerınde de kullanırsın.. alma dıgerını derım ben.
evet kuzum haklısın hatta 3. yü bile düşünüyorum
delikafadulden
o zaman ikinci şık uygundurrr bugün alırısss :sm_cool:
zaten son eksiklerim puset ve oto koltuğu idii oda tmmdır amaoto koltuğu nası bişi bakcam bilmiyorum :çok üzgünüm:
kaç kg felan almam gerek CADIARZU

aynen öle valla haklısın
puseti netten aldık onun için
180 derece yatıyor olması gerekiyormuş sırt bölümünün yeni doğan için aklında olsun
iyi akşamlar
bebek görmeye gidiyoruz eşimle
bugün doğdu

ça ça ça ayçaaa
nabersin
sende gelirsin dimi pztsi buluşmayaa hıı hıı gelsenee sendeee

evet canım buda tam yatıyormuş zaten
sanada iyi akşamlar opuyorumnanaktan

valla anacım sizin oralar cok sıcak oluyo sanırsam.mecbur öle yapacaksınız,26 yada 27 derecede duracak,hep aynı ısı olunca bebege dokunmaz belkı,bıde klımaya ters gelen bıyerde yatar bebek.zaten eylül ayı cokda sıcak olmas belkım.bı agustos zorlıcak gıbı.valla ben klimalı yerde bebegın durmasına cok karsıydım ama sizin oralar baya yanıyo sanursam oyüzden doktorada sorarak bı hal çaresıne bakacaksınız artıkınnn

Reca ederım kuzum..

Hmm o konuda da cok bılgım yok ama.. 0-18 kg arası alacagım.. orası kesın.. cunku ıyıce buyuk almamın bı esprıısı yok.. yıne de bakalım ne gorusler gelecek, merak edıyorum..

Dıdom.. ıste cok sıcaga kalırsa da bu sefer ıstahı kesılıp isilik cıkarıyormusş bebekler.. yazdım kadın yukarıda.. okusana bı sahmet
okudum kafama yatırmaya çalışıyorum
ayy meltem saraçhaneye gittim kıl oldum o satıcılara adamlar tok satıcı pazarlık felan hikaye bende netten alıcam
senin aldığın model pahalıydı ama ben daha uygun bişiler alıcammm

o chicconun araba aynı bizim aldığımızdan.hatta önce bunu aldık sonra gittik kırmızısıyla değiştirdik.baya işlevsel özellikleri var.ben çok beğendim şahsen.sapı dönmüyor ama üstü dönüyor bebişi görebiliyorsun.bu renkin oto koltuğu da vardı.bu renk çok güzel hem senin bebişin erkek al derim.

EVRİŞİm buarada paylastıgın bilgiler için saol cok faydalı oldu.ben encok bebegın düşmemiş göbegınden korkarıımm.bakamam bıle,canı yanar die.nası yapcaz bu işi bilmem.gercı yaımda annem olcak muhtemelen ama dşününce bıle içim acıyo

ben mutfağa doğru yol alayım
yemek yapıcam

banada yapsana banadaaaa.hiç mutfaga giresim yookkk :umursamaz: kim yemek yapcak şimdii.cok uyusugum bugun.aslında havada cok güzel serin serin ama işte gel görki bende yapacak istek yok

esra işte o alacağın arabanın kumaşından 0-18 kglık oto koltuğu var.o da çok güzel.

bu chicconun fiyati ne tatlim..

benim oto koltugu setin icindeydi 0-13 kg, 1-1.5 yas sonrasi daha uzun vadeli bisi alicaz oto koltugu olarak..

Evris bisi sorcam kuzu ya, bu seni gobek bagi bilgisinden, gobek dusunce yikayin diyor, ama burda 2. gun hastanede yikiyorlar bebgi..nasil olcak ki, gobek dusmeden yikamak iyi degilmi??ben bilmiyorum??hergun yikicaklar burda...

babay minis hklisiniz tabi kayinvalideden duysam delirirdim zaten ,a ama sikar oyle bi yorum yapmasi biraz..neysee amaan geldi gecti, durmucam uzerinde, alah bebisimi saglikla kucagima versin, gerisi boss, benim yine icim kipir kipir...bozmicam moralimi...ya nasil bi ikizlarim ben ya, nasil dengesiz bi insanim, dakikam dakikama uymuyor..

Evris bisi sorcam kuzu ya, bu seni gobek bagi bilgisinden, gobek dusunce yikayin diyor, ama burda 2. gun hastanede yikiyorlar bebgi..nasil olcak ki, gobek dusmeden yikamak iyi degilmi??ben bilmiyorum??hergun yikicaklar burda...

ya benım annemde öle dıyor,göbegıne su degdırmeden tabı yıkıycaz dio.bebek kokar 10 gun yıkanmadan dio.ama tabı doktor ne dıycek bakalım

ya benım annemde öle dıyor,göbegıne su degdırmeden tabı yıkıycaz dio.bebek kokar 10 gun yıkanmadan dio.ama tabı doktor ne dıycek bakalım

hele bu sicakta isilik olur yavrucaklar...cunku gittigim seminerdede yikanicaklarini soyledi, gobek bagini koruyup..ama bilmiyorum..

seninkinden dimekkk seninkini beğenmiştm ama bu modelinden olduğunu bilmiyordum tmm karar kesinleşmiştir rengine bayıldım zaten kızada gider bu renk turkuaz hastasıyımdır
esra işte o alacağın arabanın kumaşından 0-18 kglık oto koltuğu var.o da çok güzel.
bakayım fiyatlar nasıl takım olar ne güzelll
bu chicconun fiyati ne tatlim..

benim oto koltugu setin icindeydi 0-13 kg, 1-1.5 yas sonrasi daha uzun vadeli bisi alicaz oto koltugu olarak..
225 tl canım taksitte oluyorrr

maalesef burcumuzun en belirgin özelliği ciddi bi denge problemi var
ruh halim o kadar oynakki anlatamam

Tırsacagımı sanmıyorum ben.. hasur huşur yıkarım cocugumu.. pansumanını da kendım yaparım.. ne demek kuzum.. ıse yarıyorsa ne mutlu.

Yafrum gobegıne su degdırmeden yıkayacagız gerekırse,Tugba da yazmıs.. aynısı.. sterıl bantla kapatıp yıkarıs ıcabında.. dogru olan da bu dur zaten cunku bu sıcakta cocuk nası dayansın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…