2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

e brüksel yapmışkennn
batmana uğramamak olmaz dimi yolumuzun üstü nasılsa delikafadulden
beni de hatırladınız sonunda.
Bıraz saparıss ama.. rahat gıdılır.. yannıs Dıdo arabaya bıner, medenıyete gelırse.. bır daha gerı donmez oralara.. ondan korkuyorumm kaydirigubbakcemile3
2 yıl önce ben de medeniyetteydim ama köreldim şimdi.alışveriş merkezi görsem içinde yatacak kıvamdayım o kadar yani
Pervın, kılo ıcın acacagımız topıgın adını buldummm.. 365 günde Devr-i Kilo...

Nası ama.. ilham kaynagımmm Nurdannnn... :))))
devr_i daim kilo olmasın da aman aman
benim krem işine dönmüş bir düşürdüm elimden bir kutu krem elbise dolabının içine girdi önce oradan zıpladı tüm odada yuvarlandı ve tüm halıları batırdı..biz niye düşürüyoruz birşeyleri.koordinasyonumuz mu bozuldu.hergün hergün bıktım valla..meyve doldu mutfak dolabının altı..dün yıkamuş olduğum mercimeği düşürdüm bir de sinirle bir temizledim sorma..süzgeci bir çarptım sapı kırıldı. yalnız değilsin inan bana.

o serinlemeden 4-5 dk sonra kaynamaya başlıyor oda ben de çok denedim..sonra ne olacak yavrular yine terleyecek.bir de emzirirken çok terliyor bebekler.haketten ne yapacağız biz.acaba direk kendi odalarına koysak sıcağa alışsalar daha mı iyi..belki adapte olurlar hemen.ama bir de isilik durumu var..çok kafama takılıyor.hergün yıkarız zaten..ha bide göbeği düşünceye kadar yıkamayın deniyor bazı kitap ve dergilerde..ama nette bazı yerlerde de yıkanabilir deniyor.ne yapmalı? yıkamalı da göbeğe su değdirmemeli mi?

benim annemle senin annen ne kadar da benziyorlar..ben adını bile söylemedim o yüzden.gelince öğrenir.insanın morali bozuluyor.istiyorsun ki seninkle heyecanlansın,sevincini paylaşsın.neyse yazmayacağım daha fazla yaşayan anlar.

Biz de 13 Temmuzda evlenmiştik. Dün 4. seneyi bitirdik. Bana da ısrarla uğursuz gün başka bi günde evlen demişlerdi., ben batıl inançlara çok karşı olduğum için ısrarla o gün evlendim..Sen takma anneciğini, yapıyorlar öyle şeyler..

:umursamaz::umursamaz:

aynen benim uzuldugum nokta o sevincimi paylassin, her seye muhalefet olma hayatta, olaylar bazen senin istemedigin yonde gider, bogusmak yerine, olumlu yonunu gor, tadini cikar...

aynen benim uzuldugum nokta o sevincimi paylassin, her seye muhalefet olma hayatta, olaylar bazen senin istemedigin yonde gider, bogusmak yerine, olumlu yonunu gor, tadini cikar...
ama kuzum herkesin bi fıtratı var bunu değiştiremzsin sonuçta seni üzdüğünün farkında değil içinden geleni söylüyor kötü niyet felanda yok sonuçtaaa
kaldıki bende asla inanma batıl inançlarım yoktur sende içini rahat tut bence gül ve geç..

oyle tabi de uzuldum yinede, huyu boyle biliyorum..neysee....bebisim geliyo..

Dıdom.. ıste cok sıcaga kalırsa da bu sefer ıstahı kesılıp isilik cıkarıyormusş bebekler.. yazdım kadın yukarıda.. okusana bı sahmet

Baba.. bu ürün sıfırsa ben de Madonna yımm,çatır çatır kullanılmıs, yalancı ınsanlardan bişi alma derım ben.. marka konusunda bilgim yok ama..

benim de tercihim chicco dan yana olur
biz de chicco travel sistem aldık fiyattan dolayı 12 taksitle ödüyoruz
avantajlı ürünlerden almıştık
istersen saraçhaneye bak ama sadece nakitte pazarlık şansın var canım

Baba.. bu ürün sıfırsa ben de Madonna yımm,çatır çatır kullanılmıs, yalancı ınsanlardan bişi alma derım ben.. marka konusunda bilgim yok ama..

bende anladım ikinci el olduğunu zaten ist. dükkanı varmış görmeden almayıss ama nurdanın dediği gibi chiccoyu tercih edicez sanıım
hemde satışı izmirde ordan gelicek
delikafadulden

evrisim cok thanks gusel bilgiler icin canım aydınlandık

norram ya bakma sen onlara evrisin dedigi gibi sıkıysa k.valden sana icinden geceni soylesin soylerse ogluna soyler onlar ancak . annenin yeri ayrı nekadar melek olursalar olsunlar bu kıyası unut. kadın napsın 1 ay uzun geldi demekki. bısbulunup 13 ugursuzda demis olabilir. uzulme sen

esram puset almadım daha ondan meydanı tecrubeli arkadaslara bırakıorum

lalcim saol hayatım

ayy meltem saraçhaneye gittim kıl oldum o satıcılara adamlar tok satıcı pazarlık felan hikaye bende netten alıcam
senin aldığın model pahalıydı ama ben daha uygun bişiler alıcammm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…