2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Kacakkedi (Sebnemım) persembe gunu tetkıkler ıcın yatacak.. cuma gunu doguma alınacak arkadaslar..

Allah kurtarsın ya heycandan ölüyodur :) aslında bende galiba sabırsızlanmaya başladım :)) biran önce elime aliim diye - ama yok yok beklesin biraz daha - daha ev temizlenecek :)

Yan da yatabılıyorsun.. hemsıreye baglarken sole.. yan yatıcam nefesım daralıyor de.. o sekılde senı ayarlasınlar..

Yan da yatabılıyorsun.. hemsıreye baglarken sole.. yan yatıcam nefesım daralıyor de.. o sekılde senı ayarlasınlar..

saol canım doğru diyosun nefesim de daralıyo zaten göğüslerim karnımdan büyük oldular :kedi: - söylicem hemşireye

yahu kızlar barbunya ve mercimek çorbası var yanında ne yapmalıyım..ayhh beynim durdu...

siz bana cvp verirken bende azcık geçmişe uzanayım......

yahu kızlar barbunya ve mercimek çorbası var yanında ne yapmalıyım..ayhh beynim durdu...

siz bana cvp verirken bende azcık geçmişe uzanayım......

Cacık yap.. hem yogurt yemıs olursun.. bu bahane ıle.. ben her aksam yapmaya calsııyorum neredeyse.. bu bahane ıle yogurdumu da yemıs oluyorum.

defnecim az kalmis; hayirli olsun tatlim, sagsaglim insallah..

hakikaten sebnem ne heyecanlidir simdi:)))sagsaglim kurtarsin allah..

hmmm nerden başlasak..
evrimim sevgili bilgi bankamız anaç kadınımız saolasın alıntıdır yazısıyla verdiğin bilgiler çok faydalı.. ellerine saglık...

gypsm esram bizde henuz bebek arabası ve otokoltugu almadık tek eksikler onlar ..bebek arabasını dogdukdan sonra alcaz. otokoltugunuda bu aralar alırıs. marka konusunda arabamızı pierre cardin enigma alıcas. otokoltugunuda sanırım takım olsun diye aynı renkden olana 0-13 kilo arası olan pierre cardin alcas. araba pahalı ama otokoltugu okadar ucuk bi fiyat değil .araştırıyorus hala yani...ama 190 tl ye chicco yani senn veridğin linkdeki gayet uygun bir fiyat...bence al..hatta belkim bizde chicco alırıs..

defnem damlam ohh alışveriş derdin bitmiş. ne güzel güle güle saglıkla kullanaın aldıklarınızı inş..

jenny canan ahh sorma o deliksiz uyku 2 gundur bende de mevcut malum istanbul 2 gundurserin geçiyor geceleri hatta gunduz de aynı o yuzden çok rahat uyuyorum...

nurdaann annene kızma ayyh ben çok özlüyorum annemi mesela gecenlerde ablamla geldiklerinde istemeden bi konuda anneme yuksek sesle konustum annemde tamam nie kızıyosun dedi. hala içim içimi yiyor okadar abartılacak bişey değil ama aklıma geldikçe aglıyorum canm annem benim...
benim için neler neler yapıyor kıyamam ben ona ne derlerse desinler annelik bambaşka yani daha şimdiden hamile halimle bile ne kadar zormuş annelik diyorum ..bak yine agladım ya....gunde kaç kere tlf da konuşuruz her seferind ekuzum diye hitap eder bana. yaaaaaaaaaa neyhse ben yazamıcam azcık aglıyım gelirim sonra...

istanbuldaki hatunlarrrr
doğum fotocusu tutucakmısnız düşünüyormusunuz
ben ayarladım kendiminkini isterseniz linkini vereyim düşünürseniz yardımcı olucaklardırr
Ikisekiz Fotograf Grubu

Gerekırse galeta unu bıle yapabılırım.. evladım hasta olduktan sonra.. yemısım kalplerinin tümünü..

adam olsun herkes, kendini güç durumda bırakmasın değil mi, biz de bebek gördük miniminnacık, aile bana uzatmadıkça ben elimi bile uzatmam, uzaktan maşallah der dururum... bir de o bir reklam var, kadın hapşırıyor ve bebeği seviyor ama bebein yediği mama bebekte bakterilere karşı koruma çemberi oluşturuyor :)) öyle biri hapşırır hapşırmaz bir de elini bebişe uzatacak öyle mi, hah kendimden geçer canavara dönüşürüm! Uyarmadı demesinler :)

çok az kalmışşşş :sm_cool:

Kacakkedi (Sebnemım) persembe gunu tetkıkler ıcın yatacak.. cuma gunu doguma alınacak arkadaslar..

Allah yardımcısı olsun...

ben de nst ye girmedim henüz, ben de 5 dakikadan fazla dayanamam sırt üstü yatmaya..

bencede cacık bol sarımsaklııı
mmmmmm

sarımsak benim tansiyonumu feci düşürüyor, birkaç kez boş bulunup yedim, mahvoldum... mafoldumben

Yarın eşim Şile'ye bırakacaktı beni bir arkadaşımın yanına, birkaç gün geçirecektim ama hava muhalefeti dolayısıyla Şileyi düzgün değerlendiremeyeceğim için haftaya erteledik. Gerçi hava muhalefeti demem yanlış oldu, iyi ki serinledi hava, sabaha karşı harika bir bardaktan boşanırcasına yağmur manzarası izledim... Bütün bebişlere dua da ettim...

bende daha konuşmadım açıkçası
çeşitli paket fiyatları var bilidğim kadarı ile
ekiptekiler arkadaşım olduğu için fiyat muhabbetlerine girmedikkk
ama çok tatlı bi ekip mesela doğuma bayan giriyo bide erkek fotocu var oda dışarıda babayı felan çekiyor kare kare çok heyecanlıııı
reklamlar bitti lülülülülülü

sende çaktırmadan iyi geziyosun heee

kaydirigubbakcemile

Hadiyin ben kaçıyorum şimdilik - eve geçeyim artık karnım acıkmaya başladı - bugün altın yastığı diktirdim bizim sokaktaki yorgancıya yerimseniben - boncukçudan da bişiler aldım süslicem çok basit duruyo bu haliyle - Hoş altın asacak adam olur mu olmaz mı bilmiyorum ama dursun öyle yatağın bir köşesinde ufak bişey zaten :1rolleyes:

taze nerelerde yaaa yazmadı bugün hiç uyudumu bütün gün ne yaptı??
burkoda yazmadı bugünnn

piere cardin pusetlerde bebişi anne kendisine çevirip yatırabiliyor değil mi? Ben arabasında taşırken yüzünü millete döndürmek istemiyorum en azından başlarda...
Biz de puset ve ana kucağı almadık. Geçerken bim'İn camında gördüm cuma günü bir ana kucağı ve oyun parkı geli,yormuş fiyatlar da ana kucağı 40, oyun parkı da 99 gbi bişeydi, ama bakmak lazım tabi çin malı mıdır nedir, belki de kalitelidir. Almayanlar aklınızda olsun ben bi nedir ne değildir diye bakmayı düşünüyorum...

istanbuldaki hatunlarrrr
doğum fotocusu tutucakmısnız düşünüyormusunuz
ben ayarladım kendiminkini isterseniz linkini vereyim düşünürseniz yardımcı olucaklardırr
Ikisekiz Fotograf Grubu

pakette neler var ra ra ra esra ve ne fiyat verdiler?

ben geldim. ayhh bu aralar hepden sulugöz oldum ya... ailem konusunda çok hassaslaştımya...

hmm saolun kızlar verdiğiniz öneriler için. evet sonuç olarak bulgur pilavı ve yanına cacık yapıyorum.. isteyen buyursun gelsin.:)

he o zaman iş değişir tamam fiyat söyleyemezsin haklısın, reklamı yaptın geçtin köşeye köftehor :)

sende çaktırmadan iyi geziyosun heee

kaydirigubbakcemile

ra ra ra gezemedim işte, hava bozdu, gezmiycem zaten gidip yatıcam orada! :dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…