2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

comely tesekkürler yazmışsın bakalım doğru cıkcak mı!bende erkek hissediyorum gerçi.kızlar biraz önce doktordan geldik iyiymiş cok şükür.yeni kanama yok dedi.olcağının sanmıyorum dedi.inşallah!her lavaboya girdiğimde kalbim ağzıma geliyo.ama cok şükür bebişimin mimik kalbinin atışını gördük.

aftabru tum wc sıkısık girersen usg ye her zaman daha iyi goruntu alırsın tum batın yani karın ultrasonlarında geçerli diye biliyorum bu durum.

ama beni hastanede önce wc ye gönderdiler özellikle uyardılar gidin diye. sonra da doktor sordu "gittiniz mi wc ye" diye. hani sanki mutlaka boş olması gerekiyormuş gibi üstünde durdular

comely ve esrako benimde 9 kasım aynıyız benimde tahmini doğum tarihi 16 ağustos.

benimde 13 kasım ama benim ilk doğumum sezeryan oldugu için ikincide öyle olmak zorunda bu yüzden 38 ile 39 hafta arası alırız dedi dr oda oda agustosun başına geliyo tahminen 7- 10 agustos arası alıncak bir problem olmazsa

ya kızlar ama benımkı 11+2 ya sızınkı 10+5 nasıl oluyo pekı anlamadım valla bı sey ben benım 5 gun sonra tam 3 aylık olucak dr. mu yanlıs dedı acep ama resımlerımdede oyle cıkıyo hayırlısı bakalım yarın belllı olur ıkılı için gıdıcem yarın bekleyın benı merakla olurmu kızlar

kıslar ne yapıyosunuz bakiim? :)bu arada su akbüm işini denedim siz herkese acık modunu mu işaretlediniz?pek güvenli gelmedi de!

kıslar ne yapıyosunuz bakiim? :)bu arada su akbüm işini denedim siz herkese acık modunu mu işaretlediniz?pek güvenli gelmedi de!
İyilik canım sen nasılsın? bugün işler acaip yoğundu çok az girebildim ama elimden geldiğince takip etmeye çalıştım gelişmeleri yerimseniben Albümü bence arkadaşlarına özel ayarla, gerek yok herkesin bakmasına sengözlerimebaksanab

merhaba kızlar nasılsınz.ben mide bulantılarım yuzunden giremedim şimdi biraz daha iyiyim.epeyde kilo verdim.bundan sonra alırım herhalde fazlasıyla kilo.

Slm kıslar sizler hamişsiniz size bi soru sora bilirmiyimmmmmm llütfennn

haydi sor sorrrrr:):dance:

TŞKLERR
şimdi ben dünn doktora gittim bi yumurtam war 26 mm boyutunda!!dün çatlama iğnesi verelim dedi ben verdiği ilacı bulamadım yaptıramadım bugün aradım geçti artık yaptırma dioo teldeee soru 1) sizce 26 mm yumurtayla hamiş kalma olasılığım ne 2)sizceeee yumurtam ne zaman çatlarrr 3)HAMİLE KALIRMIYIM YAAAAAAAAAAAAAAAAAA

çok zor bi doru sordun yawff ben valla hiç korunmadan evliliğmin 6 ayında hamile kaldım sen ne kadarlık evlisin

neyse mesai saatim bitti benim kaççıorum çok tşk ederim allah tamamına erdirir nazarlardan korur inşallahh

kızlar merhaba.dün gecem ve bugünüm berbat geçti.ama şimdi emin olmasam da rahatım.dün gece ve bu sabah kavuniçimsi lekeler geldi iç çamaşırıma.çok korktum.bugün burda tatil heryer.devlet hastanesi bulup gittik.alttan kontrol yapılmıo tabi anlattım kaşıntı ağrı sıvı rengi herşei.ilaç verdi antibiotikli krem. ama hala altımdan renkli sıvı gelio.mantar deil dedi bakmadan nası anlıosa.ne bu kızlar. bebeğe baktık ultrasonda iidi baya yatıo keyfi yerinde. bu akıntı ne olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…