2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

bugun ogle yemeginden beri eksime bulantı karısık bi haldeyim ya gecti die seviniyodum bulantılar ama gecmemis demekki tam

ya evet o bulantilar bi tuhaf siozde adi sabah bulantisi bende aksama dogru oluyor bide bigun oluyo bigun olmuyo, oluncada bisey yedirmiyor...

darknessfire cok erken bir sislik bu bence cok fazla tuzlu yeme , gazlı yiyeyceklerde yeme beslenmene dikkat et sutu filan ılık ic. 9.haftada bukadar sisilik normal deil cocuk daha 2cm ancak bence dikkat etmelisin canım kilona ve gazına

noracım durumun gerçekten zor anlamayan yada anlamamazlıktan gelen insanla ugraşmak gerçekten çok zor olayın tek güzel yanı eşinin senin yanında olması yapıcagın tek şey sende onun sana davrandıgı gibi seninde ona davranman aftabrunun dediği gibi ilerde bişey olursa hamilelik psikolojisi deyip içinden çıkarsın allah kolaylık versin valla sana..

norraa sabah bulantım olmamasını tercih ediyorum bide elma kaynatıp iciorum o rahatlatıo zaten midemi bide zaten yavas yavas gecme donemi. kokulara karsı tiksintim gecti gibi hala parfum surmuyorum aama enazından soludugum hava ve ictigim su kokmuyor simdilik. ama aksamları bulantım daha cok oluyor vede halsizlik yapıyor bende

babymom ya her taraftada yazın var o tarıfı bende aldı gercekten börek gibi oluyomu ya merak ettım soğan kokusu olmuyomukı bendemı yapsam acep aksama eşim soğandan nefret eder ama

valla doktor normal dediyse kesin o foto ışıktan ya da duruştan dolayı göz aldatan bir fotodur. zira 6 aylık gibi duruyor bence. kaç kilo aldın allahaşkına sen?

şuan 70 kiloyum ne kadar aldım tam bilemicem özel doktora gitmedim acilde dr normal olduğunu söyledi gerçekten resimdeki kadar göbeğim bide açık renk kıyafet giyip koyayım istersen ama gerçekten o kadar

comely onu yap bence o cok guzel oluyo sogan kokusunu bırak paptes oldugu bile anlasılmıyor annemin tarifidir o esimde bayılır uzerine corekotu susam serp super oluyor. genelde yapıyorum esim kahvaltıda yiyor ya ben oraya un yazmayı unuttum yaklasık 2 bardakta un koymak lazım hemen editliyim o yazıyı

selam kızlar
doktordan yeni geldim ve içeri girer girmez size yazayım dedim
ikili test sonucumu doktora gösterdim çok iyi dedi.sonuçlar şöyle

kombine risk 1:9508 doktor kombine risk önemlidir bizim için dedi.hemen hemen onbinde bir gözüküyo risk dedi

ikili test 1:7723

trisomy 18+NT <1:100000

yaş riski 1:475

doktor sonuçları çok beğendi çok şükür
kızlar her gittiğimde bir gün kazanıyorum bebeğim bu seferde13+1 günlük 68,8 mm çıktı.ikigün önce 60 mm i biraz geçmişti.iki günde 7-8 mm almış olabilirmi yoksa daha önce duruşundan mı kaynaklanıyor acaba.ama bebişimi her gittiğimde büyümüş görmek çok güzel.
cinsiyeti hakkında yorum yapacaktı ama bebeğim sırtını tamamen dönmüş ve bacaklarını kendisine doğru çekmişti.bütün omurga kemikleri sayılıyordu.parmaklar sayılıyordu çok netti ama önünü dönmedi.artık bir daha gidişimde öğreneceğim

bu arada serbest beta hcg ye yorum yapılıyordu bir ara tam ne idi hatırlamıyorum. benim serbest bete hcg 15,9 sizce yorumlara göre kızmı erkekmi.gerçi hiç farketmiyor

kızlar çok şükür 13.haftam bitti.14.haftadayım.inşallah hep böyle güzel gider hepimizinki

Son düzenleme:
helin çk sevindim güzel haberlerle gelmişsin
maşallah bebeğine darısı başımıza
bu ayrıtıları usg ilemi gördün yoksa doopler ile mi ?

çok sevindim canım bebeklerin büyümesi heyecanımızı arttırıyo herşeyin yolunda olması çok güzel darısı benim başıma bende haftaya gidicem inşallah bende güzel haberlerle dönerim inşallah sonuna kadar sorunsuz geçer canımm

helincim gozun aydın canım cok ama cok sevindim
bak 2 gun daha kazandım tahminimizden daha cabuk buyuyo bebisler

ya galiba 50den kucuk olunca kızdı ben biliodum ama birden beynim durdu resmen

gözün aydın cnm Allah kucağına almayı nasip etsin

ben yoğunluktan uzun uzun kalamıyorum , göz atıp atıp çıkıyorum, buarada bir börek tarifi filan mı kaçırdım? iyi ki kaçırmışım. canım çekerdi. yapamam da zaten. iyi olmuş iyi olmuş görmedğim

comelyy hadi bakalım bende sana kırıldım alındım :)) sordugun soruların bir çoguna yanıt verdim hiç birinde donup bana hitaben bir sey yazmadın lülülülülülü nolcak simdi :uhm:

bitanem özür dilerim yazmamışmıyım ya genelde yazardım ama nasıl yazmadım cok cok cok özür dilerim:1hug: affedildimmia.s.[/QUOTE]

takılıyorum hayatım sen herseye alınıyorsun e bende alınayım dedim :)) yoksa hiç boyle seylere takılmam.

bende varmışımmmm orada ya benım satım kasım 9 ve herkez baska dıyo kımı 8 ağustos kımısı 13 dıyo sence ne zaman

comely benimde sat ım 9 kasım aynı gunmusuz. ve hesaplayıcılarda 16 agustos çıkıyor dogum tarihi sezaryan olursan sende benim gibi muhtemelen austosun ilk haftası alıncak bebekler.
16 austos 40 haftanın tamamlandıgı tarih çunku sezaraynlarda 38-39., haftalarda alıyor çogu dr

ya bende bekliorum ne gous uçlarım koyulastı ne karnımın ortasında gobek deligi altında tuylenme cizgi belirmesi vs oldu.
ben zaten gobegimin orta kısmını minicik her seferinde agda yaptırıyordum tek tuk de olsa birkaç tuy oldugu için yine oyle devam ediyorum.

yok yaaaa ben koymam :)))) sen ve senin gibiler burda oldugu surece koymam:) yani 50-60 kilo arası kisiler var oldugu surece:)
benim su an 4-5 aylık gibi ama zaten oncedende mi dem falan vardı benim kilo almıstım son donem 72 kilo ile hamile kaldım su an 74 um ama karnım zaten hamile değiknede biraz dik yurumesem hamile sanıbalilcek nitelikteydi:)

serbest beta hcg 50 den dusukse erkek 50 den yuksekse kiz diye yazmıstı arkadasalr dogrulugu olup olmadıgını ilerleyen haftaarda ogrenceğiz :)

gözünaydın arkadaşım, sonuçlar gerçekten çok güzel. benim kombine riskim de 1:7500 çıkmıştı. yaşıma göre çok iyi. yaş riskim 1:270 çünkü. doktor amniyosenteze gerek yok demişti.
maaşallah ne kadar büyümüş!!!!! foto koysana, en çok seninki bellidir şimdi? karnınız şiş mi giriyorsunuz usg ye? ben wc ye gidip öle girmiştim usg ye.

bhcg yüksekse kız olma ihtimali artıyormuş ama bunlar kesinleşmiş bulgular değilmiş. mesela bir arkadaşımın kızı olacak ama değeri 42 çıkmıştı.

aftabru tum wc sıkısık girersen usg ye her zaman daha iyi goruntu alırsın tum batın yani karın ultrasonlarında geçerli diye biliyorum bu durum.

ESRAKO, aşkolsun, bak darknessfire koymuş fotosunu hem de 6 aylık gibi göbeği. çok şirin ama daha erken bence. lütfen yediklerine dikkat et darknessfire.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…