2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

nick benzerlıgı demekkı,ama bebegıni kaybedenler baslıgındakı düşük yapanlar topiğine girdiysen o topiği ben acmıstım yazın.orda aynı nıcte oldugum bır arkadas var belkıde onu görmüşsündür.Allah bıurdaha böyle bır acıyla basbasa bırakmasın benı.bu bebegım sımsıkı tutunsun inşallahhhhhhh

:roflol: :roflol: :roflol: ayy cok güldüm ya demek sen hastayım deyince kacıyo hee.sunada bak sen.valla ozaman sen hep hasta olmalısın yanı şakacıktan :jeyyar: artık tecrübelerıne dayanarak hasta olucan ve o geldıgı gun tekrar yataklara serılcen.ve yaptıgı yemegınde melemen oması herseyı acıklıyor zaten :roflol:

eşinin işi daha da zor o zaman. dinsizin hakkından imansız gelirmiş, sen de deli gibi davran, ruh hastası gibi, korksun gitsin. sonra da çevirirsiniz kazı "hamilelik hormonları" filan diye

:roflol:sırnaşık şeysupersin aftabru valla dsunmedim degil, hatta arasira uygulicam vallasırnaşık şey

mrb arkadaşlar bende göbeğimin resmini ekledim bakarsanız sevinirim

iste benimkide tam senin gibi uff ya daha 10+2 ama 4-5 aylik gibi, bi is arkadasim var kadin 5.5 aylik hamile neredeyse ayni gobeklerimiz sinir oluyorum benim daha 2.5 ay yani 3 ay sonra kapilardan sigmam heralde...:CüvCüv:

walla arkadaşlar yarım saat önce çektim 8+5 günlüğüm doktor normal böyle şişlik diyo gaz varmış bide hap kullanıyorum bu kadar çok şişti işte

iste benimkide tam senin gibi uff ya daha 10+2 ama 4-5 aylik gibi, bi is arkadasim var kadin 5.5 aylik hamile neredeyse ayni gobeklerimiz sinir oluyorum benim daha 2.5 ay yani 3 ay sonra kapilardan sigmam heralde...:CüvCüv:

bende senin gibi düşünüyorum kapılardan geçemicem diye hiç bir pantolonum olmuyo bügün lastikli hamile pantolonu aldım rahatladım

DARNESSFIRE, gerçekten o kadar oldu mu göbeğin? yoksa duruşundan mı öyle çıkmış?

mrb arkadaşlar bende göbeğimin resmini ekledim bakarsanız sevinirim

canım masallah ama bunun cogu gaz ve odem ins rahatlarsında normal boyutuna donersin ben hamile oldugumu ogrendigim anda sistim birden herkes anladı ama sonradan normale dondum . aksamları boyleyim sabahları rahatım

eşinin işi daha da zor o zaman. dinsizin hakkından imansız gelirmiş, sen de deli gibi davran, ruh hastası gibi, korksun gitsin. sonra da çevirirsiniz kazı "hamilelik hormonları" filan diye
:roflol::roflol::roflol: Koptuuuuum :roflol::roflol::roflol:

bugun ogle yemeginden beri eksime bulantı karısık bi haldeyim ya gecti die seviniyodum bulantılar ama gecmemis demekki tam

walla arkadaşlar yarım saat önce çektim 8+5 günlüğüm doktor normal böyle şişlik diyo gaz varmış bide hap kullanıyorum bu kadar çok şişti işte

valla doktor normal dediyse kesin o foto ışıktan ya da duruştan dolayı göz aldatan bir fotodur. zira 6 aylık gibi duruyor bence. kaç kilo aldın allahaşkına sen?

hakıkatttende bende baktım valla benımde şimdi çekip koyasım geldı he yalnız değilim yupyyyyyyyyyy cok cici görünüyosun ama cnm bnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…