2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Comely canim buarada unutmadan yarin icin sana bol sans testte, neguzel bebisini gorucen uzun uzun...

ayy canım yaa yazık sana gercektende.bune canım iyi hadı sende kalıyorda insan az bişelerin ucundan tutar.benım ananem kac yasında kadın yengemde dayımda calısıyor ve ananeme okadar tembıhler yengem anne sakın hiçbişe yapma die ama kadının içi rahat etmez hersabah kahvaltılarını hazırlar yemeklerini bi ceşitte olsa yapar.camasır yıkar asar toplar.valla senın kayınvalıdene notum sıfır anacım.keske evını satmasaymısta otursaymıstı evınde.şimdi kaldı basınıza.ee kızı falan konussun yada kayınpederın evıne gel falan dıe.ee tabı gıtmek istermı işini yapan var yemegıde önüne gelıyo pes yanı.bıde üstüne üslükj sen calısıyosun pes diyorum.anammm benım kayınvalıdem melekmiş maşşalah.kızım o yüzsüzlük yapıyosa sende yap,aksama ne pişirceksen koy tezgaha evden cıkarken söyle anne aksama şu yemek pişcek zahmet olmassa yaparmısın de,aksama ben ütü yapcam falan de.azcık yırtık olcan kızım bu konularda hıc ezdırme kendını.... amma dieycegım sey varmıstı heee :roflol:

Yazdıklarına kelimesi kelimesine katılıyorum canım bende, ay sinir oldum resmen Çok üzgünüm çoook

kızlar gobeginizde tuylenme varmı bende gobus ve meme uclarında tuylenme var hic hoslanmıyorum nasıl alacagımıda bilmiyorum. kız kardesim hamisken gobegine agda yaptırmıstı cok guzel olmustu ama burda agdacıda yokki bende yapamam kalakaldım oyle. fikirleriniz ne

Minik kelebek canim kendisi 51 yasinda ve resmen bir kokos, isi gucu giyinip suslenip alisveris yapmak, hep kendine hep kendine, zaten kayinpederim ve kiziylada pek ii degil arasi o yusden buraya kacti bence..Surekli hasta, surekli yorgun ev isine yada yardima gelince, o yuzden kayinvalidelerinizin kiymetini bilin valla...Ya bide yuzsuz elaeme de gelinim hamile her istedigini yapiyorum, hic biseye kosturtmuyorum diyo, aksam meyvesini bile ben soyup veriyorum tabakta.... offfff anammm offf cok dertliyim anlatsam forumlara sigmaz, anlatilmaz yasanir resmen....

bende sadece renginde koyulasma oldu, i cizgi kismi ve gogus uclarinda, oarad hazir agda falan bulup sen alamazmisin??

ayy canım benım göğsümde sadece etrafında koyulasma var,ama göbekte hamılelıkte cok tüğ artısı oldugunu duymustum sanırım dogumdan bısüre sonra dökülüyormus.ama tabı ozamana kadar ne yapılır bılmem

:1shok: :1shok: :1shok: neee 51 yasındamı,ayy gencecık kadın.hayret bişe yaa,şu pişkinliğe bak bıde millete senı yormadıgını anlatıyomus ölemı yanı.şöle kafasına kafasına vurmak lazımda işte koca kadın :mymeka: valla o yüzsüzse sende yüzsüz ol şekerim.dedıgım gıbı baska yolu yok bu işin ya ütülenceklerı cıkar ortaya anne bunları aksama kadar yapbılırmısın ben herseye yetısemıyorum de,yada koy tezgaha yapılcak seylerı aksama yemek yap de.belkı bıktırırsında kacıverır kaydirigubbakcemile3 valla yada bıkac aksam yemek yapma bakalım mıdem bulanıyo de cekıl kenara.sonra nasıol yapıyo.ohh bulmus şekerim o kolayını.valla sen hamılesın bu dedıklerımle kötü gelın olunacaksa ol,sen ve bebegın daha önemlısınız su durumda

bende de başladı göbeğimde babymom.kendim alıcam ama dr.a gitmeden önce.hazır ağdayla.bence sen de kendin yapabilirsin.
norracım pes diyorum başka da bişey demiyorum...

BABYMOM baktın fotolarına. biz hiç eşimle maç izlemeyiz. özendim size.
NORRAA çok merak ettim nasıl patladın? anlattığın kadarıyla senin kayınvaliden evlere şenlikmiş. ayyyy amaaaannnn bezdirir vallahi en sabırlı gelini bile. allah sana sabır versin. eşin de bir şekilde konuşsun annesiyle o kadar uzun kalmasın gelince diye. iki haftadan uzun misafirlik olmaz. hatta iki hafta bile kalsa evin herşeyine destek olması gerekir. hele de sen hamilesin. hergün yemeğini hazır etmeli bence başka bi iş yapmasa bile.

evde hazır sir agdam var ptesi dra gitmeden once alayım. gogus ucları zatenk koyulastı .

norracım cok yuz verme sana kalmadı meyvesini soyup eline vermek herkes istedigi meyveyi alsın soysun yesin hayret bisey cok sımarmıs seninki

aftabru tanıstıgımız ilk hafta beni maca goturdu. vazgecilmezi gs ve bende beraber olayım istiyo bende ondan once hic ilgilenmezdim ama onun hatrı icin ilgilenip mac seyrediorum evdeyken o maca bakıosa bende yanında pc de takılıorum hemde takip ediorum o sekilde yuvarlanıp gidioruz ama statta mac seyretmenin keyfi baska hem futbol hemde basket cok eglenceli oluyor.

canım dr. um dedı ve ultrason resmıne görede oyleyım yanı bılmemkı nasıl oluyo CADIARZU

nora kızma ama birazda senin hatan var burda çok şımartmışsın
3 günden sonra misafirlik olmaz, misafire izzeti ikram edersin de siz birlikte yaşıyor gibisiniz önüne meyveyi soyup neden veriyorsun, çok yoruldugunu yardım etmesini söyle yada eşine söyle o söyledin annesine ilginç bi insanmış, sende ana evladısın bunu hatırlamasını sağla

kbb den randevu aldım ama gidemedim ofiste kimse yok iizn alamadım
izileşmezsem yarın gidicem her yerim ağrıyo senağlama

kızlar az önce gezinirken anasayfada gebelık başlığına girdim orada düşük yaptım dıye bı baslık gördüm ve ismine tarıhıne baktım içimden sıcacık sular aşağıya indi ve çok korktum çünkü tarih bu gün ve isim MİNİK KELEBEK yazıyodu bızım kız sandım cok fena oldum o çalışmıyorum okula:lisans yazmış neyseki bizim kelebeğimiz evhanımı ve lise yazdığını görüncede bi an mutluluk yaşadım

kızlar, hani 12 haftası dolanlar göbek fotosu koyacaktı? benden başka koyan var mı? helin? kayra? diğerleri? ben çok belli olmadığı halde koydum bak, hadi sizi de bekliyoruz. ay doldukça göbekleri görelim. 3.ay doldu ben koydum, bi de 4.ay dolunca koyarım kısmetse.

canim benim daha 1.hafta dolmadi ama yarin cekip koyucam, sok olucaksiniz gobusumekaydirigubbakcemile3

ay kizlar esim konusmazmi kackere konustu, anlamiyo kadin, daha once buna benzer tartismalar oldugunda hep sert cikiyordu kotu cocuk oluyodu esim bende fisfisci gelin, simdi guzellikle anlatiyo yinede kadin yuzsuz anacimm.nappim kendime ve esime meyve soyarken onada hazirliyorum, yinede dayanamiyorum saygisizlik olur diye....Bulantim var hastayim diyince ertesi gin evde yok kardesine gitmis ben ne zaman iyilesiyorum geri geliyo aa bende sana yemek yapmaya gelmistim hastaymissin diyo, bakiyo ben o gelene kadar yapmis oluorum cunku yapmasam yaptigi en iyi halli yemek menemen yoksa da bu aksam kahvalti edelim ne var diyooo, ona kalsa hergun boyle gecistiriyo kadin...

AftabruCUM dun konu baska seylerden acildi esim aldi karsisina konusuyordu sonra ucu bana geldi, eee bende yutarmiyim bu sefer 4 sene icimde ne biriktirdiysem kustum, hatta daha bile sonradan aklima geldi keske onlarida soyleseydim dedim, ya kadin bana misin demiyo ne var canim diyo yuzsuz yuzsuz onun yaptigi hersey hakli...dun esimle donduk kaldik, dedik hic yormiyalim yirtmayalim kendimizi cunku resmen hasta....ciddiyim yani evlenmeden oncede biliyodum catlak oldugunu ama bukadar olabilecegini tahmin etmiyodum, biraksin bizi basbasa, esimde cok uzuluyor boyle bir annesi oldugu icin, hem bana karsi hem aileme karsi utaniyor ama kadin hasta iste...

ben koymak istiyorum ama daha 12ye gecemedimki
yarın evden ceker koyarım belki cok heves ettim :)

norracım napcan kadın napsan degismio cok sukurki esin sana destekci ya oda anasından yana olsaydı hepten fena olurdun . esine yaslanıosun enazından

eşinin işi daha da zor o zaman. dinsizin hakkından imansız gelirmiş, sen de deli gibi davran, ruh hastası gibi, korksun gitsin. sonra da çevirirsiniz kazı "hamilelik hormonları" filan diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…