2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

DıDEcim, tabii ki Evrim takılıyor da, ben bir öpücem onu müsait bir zamanda...

LAL maşallah çok güzel olmuşsun :)

ESRAKO geçmiş de olsa ben de BERKE nin doğum gününü kutlarım. dün atlamışım kusura bakma lütfen..

DERYA hoşgeldin.

ARDA yazdığını gördüm, ama öyle melankolik bir durumum yok. Bu nedenle yalandan bişiler yazmak istemedim.

bis de kahvaltımızı baptık geldik..çayımızı yudumluoz..

Lal cim arkadaşlık teklif ettim..kabul edersen göreyim gül cemalinin son halini..:)

kaçıncı kez duşa girdim bilemiyorum.gece uyandm çok soğuk kapattım klimayı sonra bir uyandım sucuk gibi olmuşum açtım tekrar.sabah bir uyandım bığazım şiş..bebişleri nasıl koruyacağz bu ısı değişiminden.klimayı açmasak sıcaktan isilik falan olurlar,terlerler,açsak üşütürler.aç kapa en fenası

mercimek ne kahvaltısı canım..öğlen kahvaltısı desem değil..ikindi kaliba

oglumun dogumgununu kutlayan tum arkadaslarıma sevgilerimi iletiyorum çok tesekur ederiz teyzelerii
dun valla bole hani tarih tekerrur edermi hesabi bir heyecanyaptım hani dogururmuyum istermisin aynı gun falan oldum ama adet tarihlerine bakılırsa berke ile aynı miyadda dogmas için 19 temmuzda dogması gerekiyor allah korusun dogmasın erkenden ama yani haftaya pazardan sonra hayatımda ilk kez 37 . haftalara girmisolcam daha evel gormek nasıp olmamıstı son heycanlı gunum simdi 19 temmuz aynı donemde yine dogurmam dimi:))

valla didos iste o kısımçok feci zor oluyor
hatırlarım emzirirken gazete ile soyle kendimi serinletmek için bile hava yaptıgımda bebege gelcek yok usuycek falan diye korkardım boynumdan heryerimden sular aka aka emzirirdim oy uzden emzirmek bana çok illet bir is geldi pes ettim erkenden bıraksın diye gozunun içine baktım oda zaten çok emmedi ama bu sefer çok istekliyim nolursa olsun emzirmek istiyorum uzun uzun sıcaklar olsabile
ama çok zor oluyor bebmek usuycek diye cam pencere çok acılmıyor klima hiç hiç acılmıyor artık dua etcez eylul çok sıcak olmasın diye agustos ole boyle geçer de

bugün böle oldu dide..sabah kahvaltısı..:))) eşim tatilde ya bugün..bu saate kadar uyudu adam..ben bi ara uyandım..hatta topiğe bile girdim..bişeyler attım ağzıma , geri yattım..şimdi kalktık..

nesrinnnnn

dun oglumun dogumu gunu serefine ilk kezz seker kız olusumdan beri bir dilim pasta yı yedim yani normal ile kuçuk arasında bir dilimdi ama yedim ve bir saat sonra sekerim 160 cıktı korka korka olctumm 200+ ları gorurum diye odum koptu ama demekki pasta çok kotu etki yapmıyor yada yedigim saat aksamustu saati idi sabah yesem kesin daha çok çıkardı yani içim rahatladı pasta yedim yaa inanılmaz dimi)

valla bebeği nasıl koruycaz bu sıcaklardan düşünüp duruyorum ben de..napcaz allahaşkına?? bi ara ondan sormuştum şu soğuk hava nemlendiricilerinin serinletme özelliği varmıdır diye..malesef yokmuş ama..salondaki klimayı açsam diyorum yatak odasının da kapısı açık olur oraae geçer serinlik diye düşünüyorum, bi yandan da ses faktörü de var..püff

ama ama daha temmuz ve evin içi klimasız 30 derece. ağustos daha sıcak oluyor.ne yapsak
bugün böle oldu dide..sabah kahvaltısı..:))) eşim tatilde ya bugün..bu saate kadar uyudu adam..ben bi ara uyandım..hatta topiğe bile girdim..bişeyler attım ağzıma , geri yattım..şimdi kalktık..

sefanız olsun.

Ben de hep bu yönünü düşünüyorum. İnşallah bu kadar ! sıcak olmaz...

ben beşiği salona koyayım biz de salonda yatalım diye düşünmüştüm.klima salonda diye.

ben beşiği salona koyayım biz de salonda yatalım diye düşünmüştüm.klima salonda diye.

dokunur yav minicik onlar, osursak üşütecekler, çok dikkatli korumak lazım.

Valla ESRA dün TV de gördük, adam nasıl yiyordu pastayı... saat 10.30 du, Özsütü aradım "servisiniz devam ediyor mu" diye. evet diyince adam nasıl mutlu oldum :) hemen gömdük birer dilim :)

pervinnnnimm seni rüyamda gördüm...

sancılarım başlamış hayırr şimdi değil diye haykırırken pervin geliyor bana 23 temmuz senin tarihin endişelenme diyor, nasıl rahatlıyorum anlatamam bir huzur bir sakinlik, hala devam ediyor.. öpüyorum seni pervinim, huzur kraliçem...

minikim gözünaydın , maşallah kuzuna,

esrakom berkeye uzun ve mutlu yıllar diliyorum, tarihin ve saatin hayırlı uğurlu olsunnnn

şimdi hiç mi bebişle salona gelmiyeceğiz. kendi odasında terleyecek salona geldik mi üşütür..Burada klimasız yaşanmaz arkadaşlar..öyle böyle değil.rüzgar bile sıcak esiyor.Allahım sen yardım et.belki oğar doğmaz sıcakla karşılaşırsa alışır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…