2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

minikim maşallah..getirdiğin haberler en çok bana yaradı.ortak şikayetlerimiz vardı ya seninle.ben de rahatladım..

evet canım rahat bı nefes alabılırsın.buarada tesekkur ederriz,gercekten mutlu döndüm doktordan.aslında nts sonuclarıma bı göz attım sanırım ufak ufak sancılar cıkmıs ama doktor normal buldugu için sanıyorum bişe demedı bana.artık herhafta nts ye giricem.hakkımızda hayırlısı

günaydın kızlar. dün yazdıktan sonra hemen gittim yattım laptop filan açık kalmış. yattığım halde 12 dkda bir geldi . dedim bebek gelio heralde. bir regli ağrısı acı sertleşme. tosuncukta rahim kasıldıkça sıkışıo bi yere. derken geçti :) ne biçim şey bu ya. dinlendim bol bol o zaman bile kasıldım sonra kasılmalar bitti. bol obl su içtim. evriş gibi dua ettim daha deil die.ama çok korktummm.. en azından 35. hafta filan olayım

lalcim geçmiş olsun.zamanında gelsin kuzun.ben de geçen hafta yaşadım anlattıklarını.ama benim de geçti.

benim catlaklar mor ve kırmızıya donustu boyunayken enine olanlar eklendi perperisan gobek deligi cevrem

slm kızlar sabah deniz kenarında bi yüryüş ve ardından güzeeeeel bi kahvaltı ile ögle namazına muteakip kılınacak komuşumuzun cenazesine yetişmek için evimize geri geldik..sabah serindi hava çok hoşdu ama şimdi yine bunaltmaya başladı sanırım...

lal gelmiş. ayy iyi olmana sevindim. canım ya vallahi korkuttun bizide söyle ogluşuna az daha beklesin lutfen.. bu arada siz isim düşünmedinismi lal hiç söylemiosun.
seninle SAT larımız aynı ve 30 cu haftadan sonra başladım çatlamaya sen hala çatlamadıysan maşallah diyorum..:)

bugun parzar kimsecikler ugramas topiğe...eşim gelene kadar biraz mutfakda işim var..

çin mallarını almıyoruz dimi kızlar. tepkimizi belli edelim koyun olmayalım lutfen..ve dualarımızıda eksik etmeyelim..

Herkese merhabalar.yine sıkıcı bir pazar sabahı ve eşim yine yanımda değil.bir ben bir de bebiş başbaşayız.bu aralar benim kadar duygusal takılan varmı aranızda merak ediyorum.herşeye ama herşeye ağlıyorum ya.dinlediğim bir şarkıya, eşimin her lafına,havanın sıcaklığına,bebişin gelmeye yakın oluşuna ,onun odasına ve yatağına her bakışımda...vs.bu ne ya sulu zırtlak bişey oldum.depresyonamı giriyom acaba mafoldumben

öncelıkle herkeze kocaman bır merhaba..cok mutluyum doktora gittik sabah Allah ıma şükür bende güzel haberlerle döndüm.bebegım iyi,kılosu 2900 gr boyu 49 cm.ama ]

maşallah şevvalimize miniğim uyku setinde harika sağlıkla uyusun bebişin
.dondurma reklamına bizim gibi mutlu, dondurma gördü mü çıldıran hamileler konmalı. eva hiç te dondurma severe benzemior.
pohahaha süper fikir hatta nesrini yada esrayı koysalar o reklama reytingler tavana vurur valla delikafadulden
birde mumkunse oturarak içmeliyiz. ben elimden geldiğince yudum yudum içiyorum ve sokakdada olsam oturmayya özen gösteriyorum. napıyım kim ne derse desin herşey Ogluşumiçin...
zaten normaldede oturarak içmeliyiz tatlım ayakta su içmek kireçlenme yapıyor ve en güzel yanıda otuarak su içmek sünnet..ne güzel bir dinimiz var herşeyin tıbbi bi açıklaması var değilmi..bende elimden geldikçe oturarak içerim sokaktada olsa gerçi bu göbekle zor olur ama..
, esradan sonra bi gezenti de sensin, gerçi seninkiler daha faydalı işler :) en azından gezerken bazı işlerini bitiriyorsun yani
neyse enerjinize maşallah. .
:mymeka: mıymıntı hatun nolcekkk :dilcikar:
laelaelaelaelae napim seni bekledim bekledim bi baktım açılmış ama biz bişi yazamıyomuşuz çok üzüldümmmm naniknanik
show haberi izleyen oldumu aranızda? suna dumankaya selülit için formül verdi..1 kalemini yazamadım, aklımda da kalmadı..neydi acaba??
pervine sor o bilir delikafadulden

günaydııın kızlarrrrrrrrrr

geçmiş olsun canım son anına kadar seninle olsun

valla canım son hafta çatlayan tanıdığım bile var. maşallah değil bakalım bi 1 buçuk ay daha geçsin. insanlar 37 den sonra filan da çatlıyorlar.her an bekliorum kaşıntılarım hayra alamet deil. biz isim olarak farsça isimö koyacağız. babamız iranlı. azeri. hala beğenemedim zemuszemus erkek ismi ne zormuş. kız olsa hazırdı ismi.

sancılara gelince bebişler bi 35. 36. haftayı geçse rahatlıcam

Veeeeeeeeee.. hastane sekerlerimin kutuları da bitmiştir,üzerine hoşgeldin kuzey yazısınıda yapıstırıcagım bu hafta.. Bu halini İftiharla sunarımmm siseeeee :))) ]
eeevvrriiiimmmmm çok güzel olmuş eline sağlık çok kibarrr bende gelim doğumuna banada ver bi kutuuu opuyorumnanaktan
selam hanimlar ben kisa sure once epidural sezeryanla dogum yaptim......sormak istediginiz bisey olursa yardimci olabilirim, kolay dogumlar...
sağolasın dolphin hayırlı olsun bebişin
Mevlut ıcın lavanta koyup hazırlamıstım ya.. hastane ıcınde ıcıne bebek sekerı ve badem sekerı koyuyorum.. mıllete lavanta mı yedıreceksın dıyen düdük makarnalarına duyurulur zemuszemus
:roflol:
hangi düdük makarnası dedi onu :roflol:
ay kim olcekk seninkide soru yaneee :roflol:
Batman da, ne kadar tükkan varsa oralarda da düdüklendiği için bu terfıyı aldı bısden zaten..
:roflol:
kasılma nasıl bişey bi bilsem, belkim ben de yaşıyorumdur...Zaman zaman karnımda sertleşme oluyor, eğer bu kasılmaysa ok.
aynen ya bende bilmiyorum nası bişi olduğunu bide benim zamanım yaklaştı annamadım gitti -tatlicadiarzu-
delikafadulden laelaelaelaelae
geçmiş olsun kuzum şimdi nasıl kalçan bendede bi topuk ağrısı pöfff halaa devammm
lalcim nasıl bişi bu biraz daha ayrınıtılı yazsana kuzum sanada geçmiş olsun

canım şimdi göbek deliğinin sol tarafından başlıo ağrı acı, sağa ve kasıklara yayılıor. ve kaskatı oluyor . ve şekil değişior. mesela birden göbek deliğim kayboluyor etrafı şişmiş oluyor.bebekte rahim kasılınca sıkışıo her uzvu dışarı fırlıo. görüosun burası kol bacak diye. yani rahim toparlıyor her şeyi. ortada buluşuorlar.ve 30-40 saniye öle sert kalıyorsun. regli acısı oluyor. zaten anlıyorsun o ağrı başlayınca yavaş yavaş karnın sertleşmeye başlıyor.deişik bir ley. uzaktan annem karnıma bakınca kasıldığımı anlıyor çünkü karnımın şekli değişiyor. göbek deliği çevresi baya bir şekil değiştiriyor benim. vajinama da ağrı giriyor. benim 25. haftadan beri böyle. yalnız şu sıralar sıklaştı.

yahu nerdeyse bebeiş dogacak hala isim begenemedinmi.. kolay gelsin sana.işin zor. secenekleriniz neler?ve farsça olması şartmı yani türk ismi koysanız ayıplarlarmı sizi*

ben bide sizin tanışma faslınızı çok merak ediyorum ya eşin iranlı ya hani kayınvalidenler falan kültür olarak çok farklılar demiştin bide. hoş sen fıstık gibisin eminim eşin görunce çarpılmıştır kaçırmıyım bu kzıı diye düşünmüştürde sen ne durumdaydın?

kaydirigubbakcemile3 koskoca türkiyede iranlı nasıl buldum hayret ediyorum ben de ama iranlı olduğunu çok sonra öğrendim. yani 2 yaşında gelmiş buraya. sarışın yeşil gözlü.baya modern de kendisi.sölediğinde şok olmuştum aaaa bilmiyor muydun dedi. ortak arkadaşlarımız sayesinde tanıştık onlar da bişi dememişti. yani kimse gerek duymamış. anne filan deişmemiş hiç ama burda büyümenin verdiği şansla kendisi baya bi türk.alkisalkisalkis babası azeri iranlısı anne tam fars.fars dedin mi kaç bunu asla unutmayın.bayanları korkunç oluor. 1 senelik iran hayatımdan bunu öğrendim.isim konusunda ise zaten çoğu türkçe isim farsçadan geldiği için garip bir isim olmayacak kaydirigubbakcemile5 yuppiiii

İyi ki varsın dide.. Bu EVRİM gadını hemen başka yere bağladı olayı. Neymiş, sürekli sevişme muhabbeti yaparsam normalmiş. Sanki ben gidip erkeklere bu muhabbeti yapıyorum :1closedeyes: -ÇOĞUNLUKLA- kadın muhabbetini sevmiyorum, napiim. Dediğin gibi her şeyden bişiler çıkarmalar falan.. Hİç hazzetmem.

Allah allah LALcim yaaa? Nedir senin bu kasılma olayın? Benim bir kaç defa rahim toplanmasından başka bişi olmadı. Umarım senin sıpa da durur bir kaç hafta daha. Yaa bir de ben seni çok merak ediyorum. Son halinin fotosu yok mu? Koysana...

hmmm.. Allah mutlulugunuzu daim etsin ..sende sarışın renkli gözlüsün sizin bebeiş kuvvetle mutemel sarışın olur. hatta kıvanç gibi bişey olur herhalde.:)kıvanç tatlıtug yane..kaydirigubbakcemile3
sen evlenince direk iranamaı gittin yoksa evlendikden bi zaman sonramı gittin. ayhh benm ailem istanbul diye vermiyodu beni konyaya uzak oldugu için .

tazem burcum gelmiş. günaydın hanıııııııııııııım yenimi uyandınız gece kuşu. kız gece 3,30 mjlar falan yazmışsın herkes o saatte uyuyor cancagzuım ..

Çok şükür bugün serin kızlar yaaa... Dün gece çok komikti; Doruk muhtemelen elini uzatmış ve uyuyakalmış :)) karnımda ufacık bir tümsek. Elimi hafifçe koydum, okşadım, normalde hemen yer değiştirirdi bir kaç sn sonra. Hiç çekmedi elini. Onur da koydu, okşadı gene çekmedi. Belki bi 5 dk durduk öyle :) Sonra bir pozisyon değiştirdi, gene aynı yere koydu elini ve devam etti uyumaya :) Çok güzeldi yaaa opuyorumnanaktan

Sonra dün park yatağımızı kurduk artık. (aldığımız yerden adam gelip kurdu). Havalanması gerekiyormuş ya 1 ay önceden... Çok güzel :kedi: yakında yatak odasında biraz değişiklik de yapacağız yatağın baş ucuma gelmesi için.

Bir dee gece yan yatarken alttaki bacağımı uzatayım dedim (çok rahat ediyorum öyle), bir bastı tekmeyi Doruk :) (Bacağını kıvır, sofrada önüne eğilme,...) bir kaç dk sonra hafifçe gene uzatmaya çalıştım, gene yedim tekmeyi :) Bir de nasıl canım yanıyor :) Eşşek sıpası yaaa :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…