2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

amin inşallah canım.ben evlenir evlenmez gittim. biz bi süre ayrı kaldık o önce gitti işleri için. sonra ben gitmek için evlendim zemuszemus seneye yaz dönücez ama. o benden düşkün gezsin tozsun katlanamıo ordaki hayata. annemler tabi nerde mutluysan orda ol dediler ama özlem çok yıpratıor. az kaldı. hep izmirde olcaz kaydirigubbakcemile5

esrako nasılgeçti dün. ogluna hayırlı mutlu ve uzun ömürler diliyorum.. çok yorulmadın inş. dün dimi. onca misafir.

valla taze burcu 36. haftam bitsin rahatlıcam. benim bebe çok kalıcı değil içerde.albüme resim koyarım şaşırcan baya zemuszemus 20 kilo aldım

tazem burcum gelmiş. günaydın hanıııııııııııııım yenimi uyandınız gece kuşu. kız gece 3,30 mjlar falan yazmışsın herkes o saatte uyuyor cancagzuım ..

Öyle valla pinkycim :) kahvaltımızı ettik, çaylarımızı içiyoruz :) Biz yazın gece tarifesine bağlıyoruz, vampirik yaşam :) ama korkuyorum, Doruk da ilerde bana çektirecek mi böyle, biolojik saatini ayarlamakta problem yaşayabilirim. Gerçi her halükarda jet-lag yaşıyormuş bebekler de... Oturtmak zaman alıyormuş.

(JET - LAG : deniz aşırı ülkelere yapılan yolculuklarda saat farkından kaynaklanan gece - gündüz şaşırması. Örneğin buradan gündüz vakti uçağa bindin, ABD'ye gideceksin, senin bindiğin saatte orada gece, uçakta geçen zaman zarfında orada gün ışıyor, noluyor, 24 saat gündüz yaşıyorsun, feleğin şaşıyor, buna JET-LAG deniyor)

kaydirigubbakcemile3 senin açıklamanı yesinler..ögretmenlik kanında var yahu. alkışlıyorum seni pravooooooooo.

gecen hafta arkadaşım bende bi gece kaldı ertesi sabah havaalanına bıraktık 11 de bindi ama chicago ya gittiğinde yine öglen vaktiydi. bişey değil kendisi neyhse ama 1,5 yaşındaki kızı telef omuş yavrucak...

MASSALLAH KUZUNA MİİNİKCİMM GOZUN AYDIN UÇ KİLOYA VARDIN SAYILIR ARTIK

kızlar bugün kasıklarım çok ağrıyor. 2 kasığımın ortası sanki bebişim elinle deşiyor orasını ve sertleşiyor devamlı. çalışmalar var orda. sizde de oldu mu benim haftalarımda.

YA BENİM TATİLE GİTTİİM DONEMÇOK OLDU YOLCUKUL SONRASI FALAN KORKTUM EPEY ORALARDA BİRSEY OLCAK DİYE YANİ TAMAMEN DUZENSİZ MESELA EVDE DİNLENİRKEN FALAN HİÇ OLMUYOR GİBİ

KORDON KANI

canım ben kordon kanı saklatmayı dusunmuyorum ama kordon kanını bagıslayacaım bebegimin,
nasıl olcak dersen bu tamemen ucretsiz yine sen saklatacakmıssın gibi islem yapıyorlar senden birkurus talep edilmiyor tabi ilerde birilerine ilik falan uyarsa kullanılıyor bir nevi organ bagısı gibi dusun

kendim neden saklatmıyorum kordon kanı ile tedavi turkiyede henuz yok ualıp yurtdısına gidip orda tedavi olunabilir o daçok uzun is geliyor pek aklıma yatmadı
bu arada cesitli firmalar var bunlardan biri ONKİM diye bir firma bizim sabancı lardan birinin demet sabancının firması itu ile birlikte organize calısıyorlar itukampusu içindezaten sirketin ofisi falan
benim arkadasımda demet hn ın sekreteri indirim de yaptırcaktı bana 2500 yerine 2000 lira ya yaptırca aktım ama istemiyorum
xyıllıkta 500 dolar değil 100 dolar veriliyor kira olarak

zaten artık allah korusun ama sut disini falanda saklıyorlar hani ilerde birsey gerekirse sut disinden falan kullanırız diye dusundum

Yaaa, jet-lag ı bilmiyor çoğu kişi, "nece konuşuyor bu kadın" olmasınlar deyü açıklayayım dedim pinkym. Yoksa örtmenlik kanımda yok falla... Sadece okulda! Dışarda "hiç öğretmene benzemiyorsun" dediklerinde mutlu oluyorum. Yoksa öğretmenleri çok sevmem (eğitim camiasını pek sevmem) Çok dedikoducu, yıkıcı, olumsuz, bağnaz, yeniliklere kapalı ve üretkenlikten uzak oluyorlar. En azından benim rastaldığım örnekler hep böyle oldu. Sadece çalıştığım bir okul böyle değildi. Ondan da İzmir'e gelebilmek için ayrılmak zorunda kaldım.

esrako nasılgeçti dün. ogluna hayırlı mutlu ve uzun ömürler diliyorum.. çok yorulmadın inş. dün dimi. onca misafir.

guzel geçti canım çok sagol
zaten ben rahat bir insanımdır evime gelen misafirin cayı bitmis falan yay gibi firlayıp doldurmaya cabalamam ben hazırlıgı yaparım ilk cayları koyarım isteyen kalkar alır oyle hamarat bir tipleme değilim rahatıma ve canıma duskunumdur yormam kendimi gittigim misafirliktede belib ir samimiyetim varsa kalkar kendi cayımı kendim doldururum ev sahibine kulfet olmak istemem boyle bir yapım var
dolayısıyla su anki durumum netinceisnde zaten yayıldım hiçkalkmadım yerimden gorumcemlerzaten herseyi organize eder takip eder cayları yiycekleri falan dagıtırlar sagolsunlar çok iyilerdir yine onlar yaptı hersey iyikayıp paklayıp mutfagı tertemiz yapıp gittiler , ama tabi ortalarda dolandım yatıp uzanmadım belim sirtim biraz agrıdı aksam yuruyuse bile çıktımB)

ben gidiyorumm lost izlemeyeee
hala lost pess.kaç ay oldu kızım
ne dimek tazem ne dimek.takılıyo işte evrim sana.

allahım bugun hava harikaa serin hatta balkon biraz usutuyor bile insanı inanamıyorum nefis bir hava bu firsatı degerlendirip hemen utu yapmaya giriseyim bari:

bu herşeyi açıklıyor taze..katılıyorum sana.hiç sevmem ben bizim camiayı.reahber öğretmenleri de hiç sevmem.vıcık vıcık böyle..hümanistliği başka şeylerle karıştırmış.kaendilerini her konuda uzman sanan tiplemelerdir genelde meslektaşlarım..iş çalşmaya gelince kaytarmayı da çok severler.buradaki arkadaşları tenzih ederim

sıkıcı günüme bari siz renk olursunuz diye düşünmüştüm ama çok yanılmışım herkes eşe dosta selam göndermekle meşgul kimse bi cevap vereyim şu Allahın kuluna demiyo neyse yine de saolun sizlere iyi muhabbetler.

GEÇ DE OLSA BERKECıĞıN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLARIM.TATLI GÜLÜMSEMESı DAim olsun

hayırdır inşallah.bir şey mi sormuştun cevap alamadın? ben görmedim.yardımcı olabileceğimiz bir şeyse bir daha sor.böyle alınmaca daarılmaca yassak burada.bu topiği açmış biri olarak yakışmıyor sana.

en sonunda oturabildim nasılsınız arkadaşlar topik hafta sonları çok sessiz olurdu ama bu günlerde iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…