2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

afiyet olsunfasulyem aksam saatinde yemissin valla kalori eder direkama hamile olunca tabi artık kalori falan dusuncek durumda değilsin :)

ya bu benim ticker ne zaman son kutucuga gececek bilgisi olan varmıdırrrr ???
35+2 de sanırım geçmek üzersin
evet filmlerden etkilenmeyin diye yazmışrım hemen pırtlamıyor :roflol:
CADIARZUsengözlerimebaksanab
:Saruboceq:bende doğum sancısı çekerken hep YA BASIT çekeceğim sizinde aklınızda bulunsun bence
şimdiki sancılarınızdada YA HAY deyin
:roflol::roflol::roflol:
HAYIRLI olsun çok güzeller
[

kızlar bugün kasıklarım çok ağrıyor. 2 kasığımın ortası sanki bebişim elinle deşiyor orasını ve sertleşiyor devamlı. çalışmalar var orda. sizde de oldu mu benim haftalarımda.
evet artık başaldı bendede epeydir var

çok şık ellerine sağlık zarif gadın :lepi:
ay iki gündür aynı anlattığını yaşıyorum resmen acıyor ve göbeğimin sol tarafında mor minik çizigi oluştukafamçokkarıştı

evet canım kimseler yoookkk biz artık 36.yı bitirdik 37. haftaya başladıkk ne güzell dimii alkisalkisalkis
:lepi:
seninki baya yoklamış aman dikkat et bol bol dinlen
normal canım hemen hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz sakin ol ve olumlu düşün hormonların etkisi
kızlar albüme resim koydum. şimdi çekilmiş taze tazee.

çok tatlısın oryada yorum ekledim sipsiviri göbişin maşallah hiçte 20 kilo almış gibi görünmüyorsun
burda alınmaca yok bak hormonların etkisi buryada yansıdı :1hug:
kolay gelsin canummm... çok yormuyorsun dimi kendini.

artık hiçde kolay gelmiyor göbiş öne öne çekiyor ama sağol canım
of bugün çok yoruldum kızımın odası çok dağılmıştı iki makina çamaşır vardı katlandı yerleşti evi eşim süpürdü sonra yemek hazırladım geriye mutfak kaldı onada dayanacak gücüm kalmadı bekliyor

hoş bulduk ama gitmişsin

ay evet bebeğin alnı filan resmen boncuk boncuk terliyor bizdende seller sulr akıyor bitirse diye gözünün içine bakıyordum bend eama yazık benimki zaten toplasan 1 hafta etmez emdiği benim doğumumun olduğu senede haziranda 40 derece sıcaklar vardı 20 haziranda sıcaklık almış başiını gitmişti

doktorun haberine sevindim icin rahatlamistir..

...cukulatasiz hayat mi olur, nasil canin cekmez, ... yoksa nutellasiz hayat dusunemem...
Çekmez miiii, hem de nasıl:çok üzgünüm:Ama evlat olunca işin ucunda..bir şekilde geçiyor hayat çikolatasız da:sinifsinif:
Başınız sağolsun canım. Ne acıdır bilirim kaza sonucu birilerini kaybetmek. Allah kalanlara sabır, sağlık versin:Saruboceq:
Oooof of! 6 sene oldu Tarçın'ımı vereli:a015:Resmen ailemizin neşesiydi. Eve geldiğimizde o kocaman cüssesiyle üzerimize atlar, vücudumuzda yalanmadık yer bırakmazdı. Hala hatırladıkça gözlerim dolar. Ama o mutlu ve sağlıklı. Bunu bilmek çok rahatlatıyora.s
Geçmiş olsun canım. Ama sen netten okuduklarına değil, doktorunun söylediklerine güven. Nette bilen bilmeyen her kafadan bir ses çıkıyor. Oysa ki her hasta, kendi bulgularıyla değerlendirilir. Doktorun önemli bir sorun görmediyse SORUN YOKTUR

evrisim cok guzel olmus kalpli kutuların

Evrişşşş, hastane içinde yaptın demek..Bravo çok cici olmuş..

evris bayildim, zevkli hatunsun, ellerine saglik.....

Tesekkur ederım guzel dıleklerınız ıcın kuzular..

Aidamm, daha uygulamadım annem.. Ama pervın basladı uygulamaya..

evet canım kimseler yoookkk biz artık 36.yı bitirdik 37. haftaya başladıkk ne güzell dimii alkisalkisalkis

tebrıkler arkadaslarım, yenı haftanız kutlu olsun.. bızım de yarın baslıyor :))

seni de düdükleyecekler bir gün evrim.unutma bunu.dediydi dersin.aklına gelicem ağlayacaksın.

Eski Türk filmi repliği gibi olmuş bu yafrumm yaaa kaydirigubbakcemile3

Allah yardımcın olsun be annem.. zamanında,saglıkla ınsallah.

benim catlaklar mor ve kırmızıya donustu boyunayken enine olanlar eklendi perperisan gobek deligi cevrem

Kıyamam sana yaaa.. e bende de gobek altı denen sey kalmadı... ben nerelere kendımı atam tutemm..

eeevvrriiiimmmmm çok güzel olmuş eline sağlık çok kibarrr bende gelim doğumuna banada ver bi kutuuu opuyorumnanaktan

Sana her ıkısınden de gondermeyen ne olsun be kadın..

DİDEcim, tabii ki Evrim takılıyor da, ben bir öpücem onu müsait bir zamanda...

LAL maşallah çok güzel olmuşsun :)

Fuyrun... yiyorsa öpünüs.. zemuszemus

Ya hakaten bu sıcakta.. hıc klımasız.. nası olacak.. hele kı ben sıcakta dırek nefes darlıgı cekıyorum.. nası yapacagız bu ısı.. Esrakoooooooooooooo,hıc mı sansımız yok yaffff??

Selam kızlar
geçmişe anca bakacam - alıntılardan gördüm Evrim kutuların çok şık bayıldım resmen - çok zevklisin valla

Allah kurtarmış yavrucakları:gitme:Sana bundan sonra Elmayra diyebilir miyim?lülülülülülü
Oy topiğimizin gülüüüüopuyorumnanaktanBiz de seni seviyoruz tombik şirinŞeniz
ayy inşallahhh ben şuna inanırım hayvan sevmeyen insan sevemezzz benim oğlum sevsinnn getirsinnnn
Ben eminim tam bir hayvan manyağı doğuracağımdan:lepi:Annesi tam manyak, e babasında da ortaya çıkmayı bekleyen bir potansiyel var. Hele bir aklı ersin, benden iguana istemezse neyimlaelaelaelaelae
"Bana herşey seniiii....hatırlatıııyoooor"kaydirigubbakcemile3

İki defa -10 da kalınır mı kingde? Çıldırıciim..
kaydirigubbakcemile3
3 yıl sonra bebek yapınca tedaviyle olması gerkiyormuş.yeni bir yaklaşım tıpta yeni ufuklar.ne dersin nurdan?
E öyledir tabiilmaz:
Karnıma ağrı girdi gülmekten yav:roflol:
E burada evin içi zaten o sıcaklıklarda oluyor kapı pencere açmazsak. E bebek de cereyanda bırakılamayacağına göre, body fena fikir gibi görünmedi banaCADIARZU
hihoyyyt

Pazara gıttık geldık.. ınsanın bu havada dısarı cıkması ıcın aklını kacırmıs olması lazım acıkcası.. nedenın yoksa kafanı camdan bıle uzatmayacaksın baba.. neydı o yaa.. nası bı nem var.. kolunu koluna degdırsen zamkla yapısmıs gıbı oluyorsun

ankarada çok sıcak ve sıkıcı evdede çatlıyor insan ama mecburiyet olmadıkça çıkamak en doğrusu gerçekten

ben kaseler vardı su muhallebisi yapmıştım sakızlı verdim kurtuldum.diğer kmşuya un kurabiyesi koydum.eski evde yoktu böyle al ver.ne güzeldi be.
Ben çok yakın olmadığım bir komşumun tabağını, yakın olduğum komşumun verdiğiyle geri gönderdiğimi bilirimkaydirigubbakcemile3O kadar da hamurişinde becerikliyimdir yanelaelaelaelaelaeEvde gram hamurişi yapmadan böyleyim, yapsam ne olurum düşünemiyorumkafamçokkarıştı
Allahtan eşimin ailesinde kırk yılda bir çıktığı için, kız çocuk daha makbul. Yoksa biri bir densizlik edip öyle bir cümle kursaydı terbiye sınırlarını aşardım muhtemelen.klava:Şimdi kızım olacak diye ekstra bir sevinç var
Ah kuzum ya:1no2:Ne zordur kim bilir. Bir tarafıma 2 saatten fazla yatsam kalçam oyulmuş gibi ağrıyor. Çok şükür diğer tarafıma dönme şansım var diye avutuyorum kendimi
Ben hamileliği ilk düşündüğüm zamanlardan itibaren hep kız istedim. Hele Semih, benden çok meraklıydı kız çocuklarına. Ama onların ailede hep ilk çocuklar (hatta çoğunlukla sonrakiler de) erkek olduğu için, erkek doğurma ihtimalimi nispten fazla görüyordum. O zaman da kendimi şöyle avutuyordum: Olsun, erkek olursa annesine daha düşkün oluryerimseniben
Güzelim daha önce de yazdım; VAJİNA ASİTLİĞİ YÜKSEK BİR ORTAMDIR VE BU ASİTLİĞİN KORUNMASI HAYATİ ÖNEM TAŞIR. Gözünüzü seveyim yapmayın şu kocakarı icatlarınılmaz:
Selamlar herkese,
bilgisayarım geldii :dance: özlem bitti : ) seo ya kalk artık demek yok
rhat rahat yazarım

hurma yesem şekerim kaç çıkar :bbo:
Oh gözün aydın, güle güle kullan
Hurmayı benim listeden çıkarmıştı doktor. Bütün kuru meyvelerle birlikte
Ve sonunda bitirdim...
Usta işi olmuş:lepi:Şapka çıkarıyorum:içelim:
buarada izmirde doğum yapcak arkadaşlar doğum fotocusu tuttunuzmu
Evet, sevgilimnaniknanik
Gözünaydın. Maşallah bebişe de
cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook
Buradan bakınca çok kolaymış gibi geliyoryerimseniben
baby im son 4 güçlü ıkınmada bebek geliyomuş..aşağı yukarı 20 dk.felan sürüyomuş o da..büyük abdestini yapacak gibi hissediyomuşsun..meğerse o bebeğin kafası oluyomuş..

..
Evet, hatta annelerin %80'i bu sırada büyük abdestini kaçırıyormuşyerimsenibenYani bir de bu korkumuz olacak şimdikafamçokkarıştı

öncelıkle herkeze kocaman bır merhaba..cok mutluyum doktora gittik

Maşallah kuzucuğa
size komik bisey anlatıcam ben iice sıyırıom galiba.

dun eva mendesle karsılıklı oturuyos ...
Bir açık toto vak-ası dahakaydirigubbakcemile3
Veeeeeeeeee.. hastane sekerlerimin kutuları da bitmiştir,üzerine hoşgeldin kuzey yazısınıda yapıstırıcagım bu hafta.. Bu halini İftiharla sunarımmm siseeeee :)))
alkisalkisalkis
Geçmiş olsun güzelim. Senin kuzu böyle sürprizleri seviyor anlaşılan. Bol su, bol dinlenme, bol nefes egzersizi. Bu ara benimki de coştu:1shok:
kaydirigubbakcemile3 koskoca türkiyede iranlı nasıl buldum hayret ediyorum ben de ama iranlı olduğunu çok sonra öğrendim. yani 2 yaşında gelmiş buraya. sarışın yeşil gözlü.
Eh sizden afet çıkar o zaman:1shok:Maşallah
Ben seni gayet iyi anlıyorum adaşçığım. Kadın muhabbeti hiç çekilmez:dilcikar:
Oyy kuzucukopuyorumnanaktanNe güzel bir duygudur kim bilir:1rolleyes:
Ben diyorum ki, sabahtan evi güzelce bir havalandırayım. Sonra salondaki klimayı açayım, o birkaç saat çalışsın. Bu arada kuzucuk oturma odasında dursun. Klimanın serinliği oraya kadar geliyor zaten. Salona alacağım zaman da 10-15 dakika öncesinden klimayı kapatayımfisfisfisYav ne bileyim, benim de çok gözümde büyüyor o iş:1shok:

Oğluşuna nice mutlu, sağlıklı yıllar Esracığım. Ececik o kadar aceleci olmayacak inşallah annesi. Düşünme sen öyle

Kocam gitti benim. Hem de benim sevdiğim etli yeşil biberlerden almış gelmiş. Közleme yapıcam cokacimcoook

bu arada kutunuzu ben de çok beğendim bağyan, 50 tane alıntı yaptıktan sonra bilg kilitlendi bu nedenle dünkü alıntılar uçtu. kurdeleyi nerden aldın?

ADAŞÇIM sen de anlıyorsun beni değil mi a.s.

DÜN GECE BEN DE ÇOK KORKTUM

Akşam 11 gibi yatmıştım. 12 gibi bir sancıyla uyandım. Ama ne sancıkafamçokkarıştıAdet olacakmışım gibi ama daha ağırdı. Saat tutayım dedim sancı ne kadarda bir gelecek diye. 1 saat boyunca hiç kesilmedi:1shok:Bu arada ben habire tuvalete taşınıyorum birşey var mı diye. Sonra odadaki esintinin çok fazla olduğunu farkettim. Üstüm açık yatmıştım. İyice sardım karnımı pikeyle. Öyle uyumuşum. Anlaşılan karnımı üşütmüşüm, ağrı ondanmış. Çok şükür şimdi birşey yok

ERKEK ÇOCUK SEVDASIYLA İLGİLİ

Antep'te çalışırken Semih nüfus sayımında görevliydi. Bir eve girmiş, etrafta nereden baksan 12 çocuk dolanıyor. "Aile reisi"ni almış karşısına, demiş kaç çocuğunuz var? Adam "dört"(!) demiş. "Yok artık" diyor. "Sırf o odada en az 10 çocuk saydım ben, eminim bahçede de vardı". "Bak amca" demiş, "büyük cezası var, hepsini söylemek zorundasın" Adam biraz zorladıktan sonra "7 tane de kancık(*)" demişklava:

*kancık = dişi hayvan

Güzelim daha önce de yazdım; VAJİNA ASİTLİĞİ YÜKSEK BİR ORTAMDIR VE BU ASİTLİĞİN KORUNMASI HAYATİ ÖNEM TAŞIR. Gözünüzü seveyim yapmayın şu kocakarı icatlarınılmaz:..

muhakkak ki iyi niyetinle uyarını yapıyosun canım ama yine de yapmayı düşünüyorum..annelerimizi ebeler hep bu şekilde doğurtmuş..ve yırtıksız gayet rahat bi şekilde..bazı çocuk dr.ları bile pişiği gidermek için tavsiye ediyorlar, asiti alınmış zeytinyağını..ve çok iyi geliyor..

aman üşütme sancısıda pek kötü olur geçmiş olsun dikkatet

arkadaşlar şu zeytinyağı işini demeyim diyorum ama ben de pek doğru bulmuyorum.doğal olabilir ama ph dengesini falan bozmasın.nacizane önerim doktorlarınıza sorsanız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…