2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

klava:klava:Çok üzgünüm çoook kız çocuğu kadar güzel bişey olamaz bence yazık ya bunlar insanmı böyle konuşam cesaretini nasıl buluyorlar ay çıldırıcim bi çığlık atsam olmazmı delikafadulden

ay ay ismimizde eklenmiş dopuyorumnanaktanoğum şeklimizde sezeryen canım kesin kaydirigubbakcemile5

kızlar bi araştırmamla aslan burcuna 23 temmuzda giriliyormuş şimdi dohturum 22 derse 23 olmazmı desem ni der sizce 1 günle çocuğun hakkını yemesek zira doğal olsaydı doğum aslan olacaktı

Kızlar selam herkese...
Hava biraz rahatladı ıstanbul'da. Terlemeden oturabiliyorum şu an, şoklardayım :1shok:

sakaleyn
cim ismi aslan olmadı bari burcu mu aslan olsun diye düşündün :)

Bis buradakı pasara gıtmedık.. Üçkuyular dakine gittik.. orada hem cesıt cok.. hem de Emlak Bank sakınlerını mılyoner sanan pazarcılardan kurtulmus oluyorum.. afffiiyet olsun annem böbürlerin...

Carsamba pazarının orada, yol guzergahında bı yun falan fılan satan yer.. ama cok ılerıdekı degıl.. pazara cok yakın olan yer.. hanı o donercının oldugu yerın caprasına dogru bıras asagıda kalıoo.. ama 12 metre almama ragmen yetmedı furcum... 33 adedıne yettı.. daha almam gerek.. gerısını sen hesapla artık..

Gecmıs olsun kuzum.

Son düzenleme:

e yuh dicem artık kötükedihüso

belkı o kancıkları kadın baska adamdan yapmıstır.. evlattan saymadıgına göre.. öküz!! onu da essekler dogurdu o zaman.. töbe töbeeeeeeeeeeee

arkadaşlar şu zeytinyağı işini demeyim diyorum ama ben de pek doğru bulmuyorum.doğal olabilir ama ph dengesini falan bozmasın.nacizane önerim doktorlarınıza sorsanız.

+1

pislük

bende senı sevıyorum cici şey :mymeka:

listeye göre evrim en geç doğuruyor muradına erdi

benım muradım zamanında dogurmak.. hanım hanımmmmmm!! laf atacam dıye sapıttırrrmayalım lüffennn lmaz:

Kızlar selam herkese...
Hava biraz rahatladı İstanbul'da. Terlemeden oturabiliyorum şu an, şoklardayım :1shok:

sakaleyn
cim ismi aslan olmadı bari burcu mu aslan olsun diye düşündün :)

yok be kuzu ismi zaten aslan değildi abalmız öyle söylüyordu bizde bulana kadar öyle dedik
ama aslan burcu olmasını istiyorum eşi yengeç kızım ikizler ben oğlak
yani ateş su hava toprak 4 grup da bulunacak bizim evde alkisalkisalkis

Bis buradakı pasara gıtmedık.. Üçkuyular dakine gittik.. orada hem cesıt cok.. hem de Emlak Bank sakınlerını mılyoner sanan pazarcılardan kurtulmus oluyorum.. afffiiyet olsun annem böbürlerin...

arabamıs yok bisim, nasıl gidelim üçkuyular pazarına mafoldumben evde biber bitmişse çarşambayı mı bekleyelim? kim neyle böbürleniyor. bazen seni anlamakta güçlük çekiyorum kuzum...

biz ne dedik olum.zaten yannış bakmışım listeye.algıda seçicilik olmuş

arabamıs yok bisim, nasıl gidelim üçkuyular pazarına mafoldumben evde biber bitmişse çarşambayı mı bekleyelim? kim neyle böbürleniyor. bazen seni anlamakta güçlük çekiyorum kuzum...

Allaamm yaa.. hamile misin hemşireeee kaydirigubbakcemile3

böbür yane.. bıber demek ıstedım... :roflol:

ay hıc gulecegımm yoktu kaydirigubbakcemile3

aman ne bileyim?? "gene neye laf sokuyor bu kadın" dedim kaydirigubbakcemile3

terbıyesıs.. ne zaman nerene laf soktum ben.. sız kadınlar hep bolesınıss.. laf altında laf ararsınıss.. semıyorumm sıslerı ısteeeeeeeeeeee,nerede benım askerlık arkadaslarımmm laelaelaelaelae kaydirigubbakcemile3

hormonel yanılma yaşamışsın sanırım canım... gel hadi, yapmayın böyle...

canım ayrıntılı yazmışsın sağolasın, benim de bildiklerim zaten aşağı yukarı bunlarla sınırlı, ama merak ediyorum yani doğum yapacağımız hastaneler bizim önümüze böyle bir teklif getirmeyecekk mi, getirmezlerse elbette ki yılda 1000 taneye eyvallah demek zorunda kalırlar... bizde adettir işte bir işin adı konur, ama kendi, işlemez...

aynı dumansız hava sahası gibi, İstanbul'da vapurlarda vs. uygulanmıyor kardeşim bu yasak. Güvenlik görevlileri bir tırsak, uyarmaya çekiniyor, cezai hiçbir yaptırımı uygulanmıyor ama ne dumansız hava sahası var... mok var...

ben de öperim didooo... kız evlat öyle tabi çok kıymetli..

son ay kazığı yedim sanırım ben, son dakka kazığı için bakınız: bebek aşağı inerken o esnada oluşacak yeni çatlaklar kafamçokkarıştı

koridordakilere de tüpürem...

,amcalara alkışş alkisalkisalkis

geçmiş olsun, o ağrılar hep var...

di do be ni ko va la ya mazzz kiii

benim catlaklar mor ve kırmızıya donustu boyunayken enine olanlar eklendi perperisan gobek deligi cevrem

vichy efsanesi pörtledi mi yani?? (

çin mallarını almıyoruz dimi kızlar. tepkimizi belli edelim koyun olmayalım lutfen..ve dualarımızıda eksik etmeyelim..

almıyoruz pinkym, ama esas mesele şimdiye kadar almamış olmaktı, iş işten geçti biraz...

hormonlar canım, ben de ağlıyorum zart zurt, önemseme, başka birşeylerle uğraşmaya çalış..
şarkı dinleme, eşinin lafını da dinleme, hava sıcaksa geç pervanenenin karşısına serinle, komedi filmi izle..

:mymeka: mıymıntı hatun nolcekkk :dilcikar:

:mymeka:

çok güzel yaa :) tepkiler geliyor süper

anladım esrakom, teşekkür ederim açıklamaların için.

hala lost pess.kaç ay oldu kızım

hakikaten haa

kızlar albüme resim koydum. şimdi çekilmiş taze tazee.

maşallah.

Listede talep edilen değişiklikler yapılmıştır. Kendisi bilgisayarımda kayıtlı duruyor. Bir dahaki güncellemede yeni halini görebilirsiniz.

Tarih sırasına niye koymamış bu kız? dediğinizi duyar gibiyim. E malum, her an herşey olabilir. Beklenen tarihlere göre liste yaparsam arada erkenci bebişler çıkarsa liste hepten p...ç olur. O yüzden gerçekleşen doğum tarihlerine göre son düzenlemeyi yapacağım. Bilginize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…