2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

o bendede var..botokslu gibi oldum ama bu cok normal bir durum..bende ilk aylarda ve son aylarda oluyor..yani gayet normal bir durum..

hadı hayırlı olsun canım,evet aramısda sezeryan olacakl olanalrın tarıhı kesınlestı.buarada maşşalah bebişinee,

hmm demek ona denıyo eşin yaşlanması.tahmın ettım zaten ama emın olayım dıe bı sordum.buarada dudakalrın şişmesı dogumun yakınlastıgına işaret die annem ve ablam sölemıstı.böle artık dogum baya yaklastıkca dudukalrın tersıne dönmüş gıbı gelcek sana dedı.benımkılerde hafıf etlendı gıbı geldı sankı bana.ee son ayımızdayız artık normal bunlar

kaydirigubbakcemile3 valla kısır aklıma gelmemıstı.. yaktıgın uzere kurmustum tüm kurguyu kaydirigubbakcemile3

Aidam.. once baan msj gonderdıgını solemıstın ama senden bana mesaj gelmemıs kuzum..

Masallah kızına.. Allah nazarlardan saklasın.

Haydi gözün aydın.. masallah ogluna.

aidaa maşallah bebişine canım
bende dudak şişmesi vs yok ama her hamilede farklı belirtiler olabiliyor

gözün aydın canım maşalah bebeğinede
inşallah güzel haberlerle gelirsin canım kaydirigubbakcemile5
hayırlı olsun maşallah bebeğine
benim 22 temmuz belli oldu
o bendede var..botokslu gibi oldum ama bu cok normal bir durum..bende ilk aylarda ve son aylarda oluyor..yani gayet normal bir durum..

benimde bu günlerde dikkatimi çekiyordu dolgun dolgun duruyorlar

sen daha iyi durumdasın ne lahmacunu azcık beyaz ekmek yedim fırladı, canımda neler istiyor bi bilsen sanki 3. ayımdayım feci aşeriyorum
2 ünite vuruyordum insülini 4 e çıkardı, 10 gün sonra tekrar gidicem

iyi olmanıza sevindim maşallah Yahya'ya şimdi hangi doktora devam edeceksin ??

bana Nisa çok yakın, hangi güne alacaksın söylede yogun oluyor bende o saate yakın alırım ayaküstüde olsa görüşmüş oluruz Asiye' yede söyleriz aynı gün doğurtsun bizi :))

Maşallah oğlumun adaşına
kalıntılarında geçer umarım bir an öncee

nesrin hadi inşallah iyi şeyler söyler ekdokrin uzmanı zor iş şekerle uğraşmak ama canım sabret azıcık kaldı

sağol tatlım insülin dozunu 2 katına çıkardı o kadar vucuduma uygun insülini bulmak lazımmız 10 gün sonra tekrar kontrol var, ama diyete sabretmek çok zor, sabırlıyımışım zor dayanıyorum

ben sadece kahvaltıda 1,5 - 2 litre içiyorum gün içinde kaç litre oluyor bilmem
içim yanıyor içim

aynı dert bendede var ne koysamda versem tabağı diye haftaya planlarım var mamlar yapcem artık onlardan..benimkide nerdeyse 1 ay olcak..valla benim tabağım sende olsaydı tazefasulyey bayılıdımcokacimcoook
kaydirigubbakcemile3 bende vardı komşunun tabağı hemde 3 farklı komşunun ,birinin komşunun oğluyla boş gönderdim, birine tatlı koydum, biri halen duruyor komşu evde yok :)

nesrincim az daha sabır tatlım herşey bebişin için
ben avicennaya devam gültepeye

bu arada Sakaleyncigim sen epidural mi yoksa genel anestezi mi istiyorsun?benim ilki genel anesteziydi ve ilk gün kendine gelemiyorsun..bu yüzden bunda spinal anestezi istiyorum..ama korkmuyorda degilim..

nesrincm benm bu haftaki randevum fos çünkü sevgili asiye hanımcım izinliymiş. haftaya kaldı bugun eşime söyledim hangi gun musaitsin randevu alıyım diye. oda bu hafta çok yogun olacagını ve doktora diğe hafta gitsek olurmu dedi..bende hemencik hastaneyi aradım.tabi asiyecim yokdu mürüvete bagladılar ona sordum 35 haftalık olcam diğer hafta daha öncesinde gelmemi gerektiren bi durum varmı diye. oda no proplem eger bi şikayetin yoksa sorun değil dedi. zaten 35 den sonra 10 gunde bir çagırır doktorun dedi. yani demem o ki;20 temmuz ve sonrasına kaldı benm randevum. istersen şöyle yaparız ben randevu alırken heemen bi sonrakirandevuyu sana alayım:) hem ardarada girmiş olurus hemde görüşürük orda da olsa.:) ne dersin hoş olmasmı? ama hastane sonrası bi yerlerde takılamayız malum ben bu sıcakda ordan eve kendim hemde toplu taşıtla gelemem.:)

bizim topikte sezercik doğuracak hep yaa diğer ayların anneleri gibiii
çok merak ediyorum normal kimler yapıcakk
ben bi doğum hikayesi yazıcammm hepiniz tırsıcaksınız doğurmaktannnn delikafadulden
tabee doğurmayan kalırsaa :jeyyar:

mami rejime girmiş 3 gündür yemek yemiyor akşamları bende pek mutluyum bu durumdan yemek hazırlama derdim olmuyorrr
dedim bunca zaman ne bekledin kaç aydır başlıyaydın her akşam ne yapıcam derdi pöffff yırttım bisüree
uzun sürmez bu durum bakalım ne kadar azimli çıkacakkkk

ayy bişey sorcam biliyorum bizim topikde kimse sevmez bu gülbeni ama ben bu aralar tv den uzak oldugum için şimdi eltim bişey söyledi dogrumudur? anam bu kadın ikizlerimi dogurmuş 30 haftalıkken?

bu kadar benzerlik pes..ama iyi insanlar özlerinde benimkiler.
büyük şehirden gelince zor oluyor.bazen çok bunalıyoruz ama yine de doğu hizmeti için iyi bir yer.
öküz öküzlüğünü yapacak işte
yok ben sadece teknik konuları anlatıyorum..

mesela: gyps parmaklanmış, dohtoru sezeryan demiş,sonra başka başka doktorlara gitmiş, doğru yolu bulmuş gibi...

nasıl??
harika
ben de seviyom suç onlarda onlar sevmiyo beni
aynı dert bendede var ne koysamda versem tabağı diye haftaya planlarım var mamlar yapcem artık onlardan..benimkide nerdeyse 1 ay olcak..valla benim tabağım sende olsaydı tazefasulyey bayılıdımcokacimcoook
ben kaseler vardı su muhallebisi yapmıştım sakızlı verdim kurtuldum.diğer kmşuya un kurabiyesi koydum.eski evde yoktu böyle al ver.ne güzeldi be.
manyaksın sen tadlusun.bayır gülüm benim
maşallah hayırlısı olsun inşallah.
küçük emrah tadında

seninle rejim yapmak yazık adama.3 gün bile dayanırsa helel olsun

he gülistan doğurmuş.adları da birininki savaş tanrısı ares öbürü neydi? esra bilir kesin

he gülistan doğurmuş.adları da birininki savaş tanrısı ares öbürü neydi? esra bilir kesin
:roflol::roflol:kaydirigubbakcemile3 demek savaş tanrısı ares. hahahahaaaaaaa kız dido sen vallahi evlere şenliksin hee..
ne yemeke yedin bakıım bu akşam yemegn yokdu senn..
ayrıca tazem burcumun sizin işyernde yalnız kalmanıza yaptıgı yorumu okudunmu.pesssssssssss dedim yahu bu halde olmasak neysede bu halde

pinky gerçekten ares koymuş adını..o tazeyi kaaleye alma sen. çenesine vurmuş onun.
yemek konusu kabus gibi oldu.sıcakta gitmek istemiyordum.neyse burada şehir dışına dığru çok büyük bir kebapçı var oraya gittik.üst kata çıktık bizden başka kimse yok açtırdım iki tane salon klimayı ohhh mis.ikramlar geldi zaten yarım karın olduk.iram dedikleri resmen yemek zaten buralarda yazmayayım şimdi.sonra ana yemekler geldi ve ne oldu bil<* elektrik kesildi.ter kan içinde nereme yedim bilmiyorum.korktuğum başıma geldi yani..hemen eve geldik açtım klimayı işte böyle.ama iyi oldu yemek yoktu evde.salifonun tek eksiği yemek yapma konusunda facia olması

Erimiş lokum gibi duruyorsun..

Ya bırak o kadını.. çenesine vurmuş bi hamile işte.. bır de mutfakta tecrubeyı.. mutfakta ki masaya oturularak kazanıldıgını sanıyo.. aramıza aldık bı kere.. ya sabır..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…