2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Üzülme canım... Çatlayacağın varmış, senin ihmalinle ilgili bir durum değil ki.. Bebişler sağlıklı olsun yeter ki.. Mucizelerimizin hediyeleri.. zemuszemus

iim canım sende bizden oldun bizimde cogumuzun gobek cevresi ve altı catladı cok kotu 1 haftadır ozel krem aldım kullanıorum ama asagıyı goremiorum geciomu die ustlerde biraz iilesme varda yoksa iice gerilio die geciomu sanıorum bilmem

Pişik ve it balası ha kaydirigubbakcemile3

it balası da kediye mi deniyor, köpeğe mi yoksa?

Mucıze.. hosgeldın datlum... daha bır ıkı gun once arkadaslarla konusuldun.. cok ozlendın dıye.. haberın ola..

Ebruska.. Joker de var o yastıklardan.. ben ay seklınde bombelı olanlardan aldım kuzum.. kullananların cok rahat ettıgını duydum... ozellıkle de bel agrısı cekmemek adına.

Kızlar birşey soracağım. Hepiniz emzirme yastığı aldınız mı? Ben almadım ama alsam mı, yoksa bebişin doğum sonrasına mı bıraksam bilemedim...

ben aldim canim, suan bacakarasi yastigi yapiyorum benimki mus seklinde, ecis bucus her sekle giriyor:))cok rahat..icinde minik tanecikler var, elyaf yerine...

MUCIZE hosgeldin, dun kulaklarini cinlattik, yoksa evelsi gunmuyduCADIARZU neyse ole iste, ozledik seni..benim kedisimi verdik,((

eskiden beri çatlakları olan bir arkadaşım (kilo alıp vermekten onunki) geçmiyor çatlaklar ama bünyeye göre derinlikleri azaltılabiliyo diyor, epey araştırmış o... ama ben inanmak istemiyorum, geçecek bunlar geçecek... gerçi çok da umrumda değil ama yine de beklenen bir şey olmasına rağmen, beklentiler gerçeğe dönüşünce afalladım ühüüü :1shok::1shok:

kedisimi alan kadin mail atmis, iyiymis yavas yavas alisiyormus, dun koltugun altindan cikmmais, bugun yavas yavas ortami kesfetmeye baslamis, ama daha bisey yememis, sadece wc ye gitmis, kadin gozunuz arkada kalmasin, surekli yanindayim diyor((Az once okudum Tibet de bende actik yine musluklari(

hoşbulşduk evriş datlusu :) uslu durdu mu bu topik halkı ben yokken kaydirigubbakcemile3

Allah razı olsun cümlenizden ne diyeyim, ben de özledim herkesi çokkkkkkkkk

hoşbulduk norraaam, sağolun kızlar ben de özledim sizleri çok... aklımdaydı hep burası, bir ara rüyama da girdiniz, ama genel olarak özel bişey hatırlamıyorum, önceki arkadaşların gördükleri rüyalara dayanarak tırsmışım sanırım, kimseyi erken doğum yaparken falan görmedim yani, herkes zamanında inşallah :)

Kedoşunu da verdiğini gördüm şimdi tatlım yazışmalardan, ben de çok üzüldüm... Benim eşim de dayanamıyor, o da kızım da klızım diyip duruyor, bize evlattı resmen, yani anneliği henüz tam anlamıyla tatmadım ama şu anki hissimle kedim de bir evlattı benim için. O yüzden ne desem boş. Ama bir süre zorluk çekersini,z benden söylemesi,, bize haftalarca ev bomboş geldi :gitme: hala da öyle :gitme:

iki gundur eve girdigimizde karsilayan bize odaya kadar eslik eden birinin olammasi cok koyuyor, insallah cabuk alisiriz..kapiyi her actigimde tin tin tin kosucakmis gibi geliyor..cocugum icin baska bi cocugumu biraktim(

Bizimki de günlerce yeni ailenin yanına gitmemiş, ya üst kata çıkmış ya da koltuk altına saklanmış. Verdikleri mamayı da çok sevmemiş, aldık işte geri ama evde değil, geçici bir yerde sığıntı gibi, ay ben de açacağım muslukları şimdi ya, depreşti kedi aşkım (

O zaman alayım ben de bir emzirme yastığı.. Acaba normal yastık da iş görür mü diyordum ama belli bunlar daha faydalı.. sağolun kızlar..

Norra, geçmişi okumaya çalışırken gördüm.. Senin için zor olmuştur kedişinden ayrılmak.. Ama bak ne güzel, kadın duyarlı ve hassas bir tipe benziyor.. takdir ettim valla. duygusal bağ kurabilmek ve empati kurabilmek çok önemli.. en azından böyle birini bulmuş olman bile içini rahatlatır..

iki gundur eve girdigimizde karsilayan bize odaya kadar eslik eden birinin olammasi cok koyuyor, insallah cabuk alisiriz..kapiyi her actigimde tin tin tin kosucakmis gibi geliyor..cocugum icin baska bi cocugumu biraktim(

Yaw Nurdan.. bu yazdıklarını Ozgur e de okuyorum.. resmen mahfolduk yaa.. sız alısana kadar bızı de bıtıreceksınız.. ınan ıcım gıdıyor bu uzuntunuze.. anlıyorum da ne yasadıgını.. hayvan besleyen bırı olarak.. hem Ozgur, hem ben..

Allah yardımcın olsun be cıgerım.. en azından 10 ay sonra alacaksın.. ole dusun.. kısa bır ayrılık bu.. dı mı ama?? emınım Teo da cok sevecek onu.

Sen yıne uyuyamıyor musun Babymm?? senın orada saat baya gec oldu dıye bılıyorum..

suan itibari ile 1.26 canımcım saat.

12de odamıza gittik uyumak icin tam yattık bizim balık basladı hatta once emrah hissetti sonra ben sola dondum mecburen rahat hareket etsin die emrah uyudu ama minigim uyumadı bende bucukta kalktım tekrar ama suan uyuyo hareket yok lakin benim uykum yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…