2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ay dimi yaaa amin inş bende sabırsızlıkla bekliyorummm herşeyin hayrlısını versin rabbim

O sahneleri kaç kere izledim ama hala gözümden yaş geliyor yok bende sezerciğe girerken ağlayacağım analşılan kendimi hazırlıyorum hayal ediyorum ama vakit gelince duygular çoşaçak anlaşıldı

kaydirigubbakcemile3 ne fenasın sen yaaaaa,hey allammmm.. ay gozumden yaş geldı..
opuyorumnanaktan ama harbiden orcinal bi millett
mesela anneme orda diyolarki kaç tane subayın var anacıığımda diyor benim bitek abim subay(dayım subaydırda)
tabii ordakiler kopuyo çünkü subay demek bekar kız demekmiş ne bilsin bizim hatun
bide diyorki minik kızım var esra (pek minik) o zamanlar evin bekrayızı küçüğüz felan tabee onlar yine kopuyo çünkü minik köpek yavrusu demekmiş köpek yavrusuda oldukkk
bide diyolarki süleyman demirel çok pezewenk adammm annem bi utanıyooo bi utanıyooo meğersem pezewenk iri şişko gibi bi anlama gelirmiş :roflol:
aminn ne önemliside bu kesinlikle hayırlı inançlı evlatlar olması ve öyle yetiştirebilmek rabbim herkesin gönlüne göre versin

Ulenn Esra... mahfetttınn benı be kadın.. uzun suredır aglamıyordum haa.. orada da agla agla perısan olmayalım bız hanımlar??

Var ya.. "yaşamak" senin gibi bişi Esra.. az once aglıyordum.. sımdı de kahkahalarla gülüyorum.. ay off mahfoldumm..

:roflol::roflol::roflol::roflol:

yemek yapıyoru aklımdan geçen bi yemek yaptım şuan kokusu çıkmaya başladı ve tam istediğim bi koku demekki tutturmuşum... dünden çorbam var yanına bi de makarna.. ohh mis gibi..

kızlar ben 4 litreyi rahat rahat içiyorum gerisi ekstra sizde de öylemi?

Var ya.. "yaşamak" senin gibi bişi Esra.. az once aglıyordum.. sımdı de kahkahalarla gülüyorum.. ay off mahfoldumm..

önce ağlatıp dağıtıyor sonrada güldürüp toparlıyor anacım biz hamile gadınlarız bu kadar iniş çıkış yaşatılırmı yaf -tatlicadiarzu-

didecim esek ısırmasına biraz guldum kusura bakmazsan minis senide tosun kovalamasına yani tamam az deil cok guldum affedin beni ne olur :)):))
anacım gül valla gülünmiycek gibi degıl.ama halada inek ve cinslerınden cok tırsarım,acayip bı fobi bıraktılar bende.
yuh dıyorum adetlere bak,kesınlıkle katılıyorum görmemiş bi millet şu ayran meselesı cuuk oturuyor

Allah senın iyiliğini versin kız kereeeee yarıldım gülmekten beeahhh.:roflol: :roflol: :roflol:

ben eskisi kadar içemiyorum ama işin ilginci gecede 1.5 lt sürahiyi doldurup yanıma alıyorum oda sabaha kadar bitiyor 24 saate bölersek sanırım okadar oluyor
bu günlerde süte dadandım desem öyle canım süt istiyor içip geziyorum gece hem süt hem su

hamile gafaynan börek mi yapılır?

Önce fırını ızgara ayarında unuttuğum için böreklerin üstü yandı. (hafif karardı) sonra da dinlenmek üzere uzanırken altı karadı. Yanarım yanarım o sıcakta mutfakta onları sardığıma yanarım

Bı de yan komşunun tabağına koyup verecektim 2 tane. Kadının tabağı 1 aydır bende. Taze fasulye de koyulmaz ki o tabağa

ÖÖÖÖFFFFFFFFFFF

e ekstrasıda süt meyve suyu çay vs... ama ben eskisi kadar su içemiyorum yani 4 ü bulmuyo artık 3 te kalıyorum
Esraaaaaaaaaaaaaa nolur devam et - daha daha ????
daha çoook varda aklıma gelmiyo kaydirigubbakcemile2
önce ağlatıp dağıtıyor sonrada güldürüp toparlıyor anacım biz hamile gadınlarız bu kadar iniş çıkış yaşatılırmı yaf -tatlicadiarzu-
e öyle dengelemek lazım şekerim

boşver komşunun tabağını illa bişimi vermen gerek hamile kadınsın sennn
hem sana bişi sorucam senin faceteki arkadaşlarını kurcaladım orda bi evrimmm var bizim evrim diil dimi oooo yani oysa düşüp bayılırım bi fotosou var seçemedim çok şişman bi gadınnnn

hahahahaha ay bugün herkes bi alem - gül gül koptum valla - ee yenmez mi şimdi??

aynı dert bendede var ne koysamda versem tabağı diye haftaya planlarım var mamlar yapcem artık onlardan..benimkide nerdeyse 1 ay olcak..valla benim tabağım sende olsaydı tazefasulyey bayılıdımcokacimcoook

aa linki yenı gördüm süpeR,Allah ım bizede nasip etsın hayırlısıyla inşallah.bız izlerken aglıyoruz hele bıde kucagımıza aldıgımızda neler hissedicez aklım almıyoo

tazeee banada öyle olmuştu tabak kalmıştı kaç hafta bende fıstık koydum verdim bi tabak dolusu antep mamulüüüü zemuszemus

ahh ahh içilmemı kuzu,gece zaten kafadan enaz 1 litre bıtıyo.gun içinde ise nekadar içiyom bılmem ama şu linki izleyene kadar yarım litrden fazla su içtim düşün artık.ayrıca gun içinde kac tabak karpuz yıyom bıde o var.karpuzun %95 inin su oldugunu herkez bılıyodur galıbaa ,tam bı balık oldum balık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…