2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

norraa kullanıcısından alıntı

kiz allah senin iyiligini versin, T cetveli soksunlar bari kaydirigubbakcemile3parmaklarlahayali yaklasik bi olcum yapiliyor, ne cetvelikaydirigubbakcemile3

ayyhhh T cetvelı heee,Allah iyiliğini versın noraa kaydirigubbakcemile3
neyse demek ben bılmısım,parmakla ölçüm yapılıyodur:1closedeyes: demıstım

çok teesüf ederim sizlere arkidişler yani ben bu hayvancıklara bişi yapmadımkineee hep şansızlıklar benii bulduuu maaleseffff mesela bitane daha kedim vardı halamın oğlu balkondan aşağıya atmıştı onu ikinci kattan Allahtan bişi olmamıştı yani gelen giden bişiler yaptı hayvancıklarımaa daha aklıma gelmeyen çook hayvan var en çokta annem çekti benden ve diyoki inşallah senin gibi bi çocğun olurrr eve bulduğu hayvanı getirirrr
ayy inşallahhh ben şuna inanırım hayvan sevmeyen insan sevemezzz benim oğlum sevsinnn getirsinnnn

kesinlikle cok haklısın evrimcim ya baksana hatunun eline dusen iflas olmamıs kız giren dul cıkmıs resmenkaydirigubbakcemile3

gypsymmmm bizde seni cok seviorus hayatımm keske istanbulda olsaydım ne guzel olurdu ama belkide ilerideki dostlugumuzun temelidir bu tatlım yaaa inss

eylemcim evet kasımamak gibi durumun yok ve kasıdıkcada isilik gibi cıkıo serefsizler vede iste onları yolunca cok kotu oluyo bacakların . neyseki senin merhemin var bende o da yoktu en iisi su sert kabakliflerinden al kasınma baslayınca biguzel ac ılık suyla sabunla kesele hem o kasıyo ya yolmazsın sonrada soguk su tut sonrada kremini sur canım rahatlarsın insallah

inşallah kuzummm kimbilir istanbula dönersiniz temelli bigü, hemde taksimde oturursann süper olurr yakın oluruz birbirmize ne güzelll

kızlar şu doğum işim netleşince acayip huzurlu oldum
yani hep liste başlarında doğurmak istemiyodum şimdi günümü bekliyeceğim için satı benden geç olanlar bile sezercik olacağından benden önce doğum yapıcak ne güzel yaaa
içim kıpır kıpırr gidim bi çikolata yiyim barimmmm

ben simdi dısarı cıkıcam markete dogru gidicem hava serin kapalı burda biraz yuruyum bari hemde almam gerekenler var gelince yazarım opuldunuss.

inşallah kuzummm kimbilir istanbula dönersiniz temelli bigü, hemde taksimde oturursann süper olurr yakın oluruz birbirmize ne güzelll

evet canım ya benim evim orda zati ingiliz konsoloslugunun altında hemen tepebası duragına cok yakın. istanbula geldigimdede kendi evimde kalıorum kaldıki k.valdemde bile kalsam onun evide flash tvnin orda. yani o civardayız bak cok ozledim istanbulum gelmis megersem

karaciğerle ilgili bişey çıkabilir bence de..hemen kötü düşünme işte..başka çözümleri olan şeyler de olabilir..
benim de randevum perşembe 09.45 te.:))

İnşallah iyi haberler alırım canım sağol. Bana randevu almanıza gerek yok ben buraya not alıyorum haftaya bu saatlerde gelin dedi 8:45 te gitcem ne zaman müsait olurda bakar bilemem tabiki. Belkiş karşılaşıız.
Hala çalışıyorum hiç sorma. Kardeşinde dershanede çalışıyomuş ya belki duymuşsundur bir rehber öğretmen sorunu çıktı dershanelerde. Tam izne ayrılacağım vakit. Rehber öğretmeni olmayan dershanelerin kapatılması bile gündeme geldi. Bizdede epeydir yoktu. Onun bulunması işlemlerin yapılması telaşına düştük, maalesef müdür bey işlemleri bilmiyo, ama çok güzel imza atar sağolsun :) Allahtan bulduk öğretmen, işlemleri yaptım onaylandı. Bu arada benim izin gitti 3-4 gün oynadı.Böyle olunca 13 ünden 13üne alıyorum maaşımı 10 gün daha geliyim tam maaş alıyım dedim , belki 14 üde gelirim ama başka bi aksilik olmazsa kesin 15 inde evimdeyim inşallah.

bu yazdıklarınızı okurken gülmekten kasılmaya başladım burda doğurucam sayenizde.sırnaşık şey

ben bunun için kardiyolağa gittim.sızdırma var dedi ama çok önemli değil dedi.birdaha 8.ayda gel dedi ama gitmedim..geçti şikayetlerim
sarsma mı evrişim..bir de kaz ısıırmıştı popomdan saldırdı resmen horoz gözüme atladı dedem kesti horozu.ha bide zincirini koparan bir öküz boynuzladı karnımdan ucuz kurtuldum.hayvanlar bana gıcık anlayacağın.esraya daha gıcıklar ki kendi kendilerini imha ediyorlar kendi kendilerini imha ediyorlar diyorum sana.şansızlık felen değil.dayanamıyorlar
t cetvelinin T kısmı değilse gene kabul:1shok:
külahım evde kalmış esra yanımda olsaydı ona anlatırdın

huzuru çikolataya bağlayan tek insansın sen..

herkes sıcaktan bahsediyor öğle arası kuaföre gittim.salifo bıraktı topu topu 2 dk güneşte kalmışımdır ama yok böyle birlşey intihar etmek isteyen 30 dk güneşte kalsın yeter.bir de çıkarıyorlar 2-3 aylık bebeleri kadınlar fellik fellik geziyorlar toplu halde.evinizde otursanız o çocukların başı kabak minicikler..nasıl bir gezme güdüsüyse bu anlamadım.şıkır şıkır giyinip sürü halinde dolmuşlara otobüslere biniyorlar..yazık o bebelere ya

DıDE tatlım yazık senin de hayvanlardan çekmediğin kalmamış, başına gelmedik kalmamış......
hayvanlarından ÇıNGENE ESRAdan çekmediği kalmamış........

sorma canım ne kadar bilinçsiz anneler var sadece kendilerini düşünüyorlar kendi gezmek eğolarının tatmin etmek için o minikleri bu sıcakta dışarı çıkartıyorlar biz büyük insanlar bile sıcaklara zor dayanıyoruz onlar ne yapsınlar... hele hele öğle sıcağında kimsenin dışarı çıkmaması lazım bebeklerin, yaşlıların vs.... ama bizim hatunlarda tam öğle vakti gezmeye gittikleri için evde otursalar birşeyleri eksilir neme lazım..... malesef evlatlarının değerini bilmiyorlar:mymeka:

valla bende aynen senin gibiyim ve malasef hala tüm hayvanlardan köşe bucak kaçıyorum laelaelaelaelae
kaydirigubbakcemile3 :roflol: :roflol: bencede alma sen hayvan falan esra ayy zaten sen gezerkene unutursun hayvancazı delikafadulden naniknanik
neyse için rahatladıya şükür canını sıkcak bişi kalmadı en azından
Dün mideyi üşütmüşüm kızlar..klimalı odadan sauna mutfağa gire çıka oldu sanırım..midede bişey kalmadı...bugün iyiyim ama..nane-limon içtim bol bol..çok iyi geldi..
geçmiş olsun tatlım
bende genelde penguen gibi yürüyorum geceleri ama topuğumdan dolayı diil
otur esra otur
esra evde otur
en azından doğurana kadar bea yoksa yollarda doğuracan :roflol:

gidip o dra mıçmak gerekirdi bu kadar telaşlandırdığı için seni ama neyse ii habere ulaştın sonuçta sositososito

ben maktülüm o katil milkçiğim

ayyy kıyamam sanaŞeniz

benim başıma pek birşey gelmedi hayvanlardan yana ama ben bir garibim bütün hayvanlardan korkarım kuş ve civciv dahil aynı ortamda bulunamam hiçbir hayvanla.... atıyorum kediyle beni aynı odaya kapasalar abartmıyorum atarım kendimi camdan aşağıya.... ha hayvanları seviyormuyum severim ama karşıdan kesinlikle ne dokunabilirim nede yaklaşabilirim......muhabbet kuşundan bile korkuyorum ben yaa:sinifsinif:

bu yazdıklarınızı okurken gülmekten kasılmaya başladım burda doğurucam sayenizde.sırnaşık şey
aman sakın haaa yerimseniben
kendini acındırma sende bak bütün hayvancağızlar sana saldırmışlar kesin bişi yaptın sen onlara çaktırmadan dürttün hayvanları sıkıştırıdın köşeye bi yere sonra initkam aldılar senden ben sölimmmm..
ben maktülüm o katil milkçiğim
laelaelaelaelae
bak mesela ben napcam sabah erken çıkıcam akşam serinliğinde giricem eve nasıı fikir hemide sıcaklarda kalmaz bebişim :lepi:
kaydirigubbakcemile3 :roflol: :roflol: bencede alma sen hayvan falan esra ayy zaten sen gezerkene unutursun hayvancazı delikafadulden naniknanik
bak bu ayrıntıyı unutmuşum ben evroşum hımmm bi çzöüm buluruz artıkınnn
oturucam artık tmm diyorum amaaa kendimi yine sokakta buluyorum ayaklarım beynime hükmediyor elimde değillll

Evet bugün alıyım ben o liflerden sağolasın .

behiyee naber yazmıyosun artık pek

bu arada gizzeden haber alınmasına çok sevindim iyi olsun yeterki..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…