2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

nesrin hadi inşallah iyi şeyler söyler ekdokrin uzmanı zor iş şekerle uğraşmak ama canım sabret azıcık kaldı

YÜREĞı GÜZEL ANNELERRR
beni merak eden
haberlerimi bekleyen
sevinçlerimi paylaşan
üzüntülerime ortak olan
benimle endişe duyan
nacizane espürüklerime gülen
sizlerin o güzel yüzünde ufacık tebessüme bıraktırabiliyosam ne mutlu banaa
ıYıKı VARSINIZZZZZZ
hamileliğimin en güzel hediyesinden biride sizlersinizzzz
HEPıNıSııı ÇOK SEVıYORUMMMM opuyorumnanaktan

Bence bebişin dogsun.. bız onu senın elınden alalım hayrına, ha.. olma mı?? Ulen senın hayvanın olmaktansa,hayvan kendını köprüden atsın daha ıyı?? bu ne ya.. eskı turk fılmlerı gıbı.. ors.. olan mı ararsın.. kuruyup kalan mı?? kim bvurduya gıden mi?? püüüüüüüü.. bence sen alma bişi... bırak.. sokakta yaşasa kedı, bundan daha ıyıdır :1shok:

ok canım erken doğurmazsam gelicem inşallah doğumdan sonra opuyorumnanaktan

Efsane geri döndü :roflol:

ayy anam senden korkulur heee,aman ha uzak dur bizdenkaydirigubbakcemile3 yazık hayvancıklara.hele encokda kaplumbağınıu kurumus olması kötüymüş beeaahh.ben sadece uzaktan sevrım hayvanları,kedılere asla el süremem ama özellıkle tüğlü pamuk gıbı kedılere bayılrım yanı uzaktan kaydirigubbakcemile3,ama evinde bakan bırı varsada huy gelır bana su bıle içemem orda.sankı evde bakılan kedı pis olcak dedıgınızı duyar gıbıyım ama elımde degıl.evde kedı köpek bakılmasına pek sıcak bakmam yanı elimde olan bişe degıl.saçma sapan seyler gelır aklıma.besledıgım tek hayvan türü balıktır kaydirigubbakcemile3 ama kac tane öldü ben bakarken bılmıyorum :kedi: oyüzden evlendıgımızden berı evdekı koca akvaryumla koçişim ilgilenır,banada balık katili der:umursamaz: eve papagan alma konusundada baya bı cebelleştik şükürki hamıle kaldımda ikna oldu almadı.ama suan 4 gözle bebegın dogmasını ve bıraz büyümesini beklıyor almak için.papaganlarıda cok severım ama öel acıkta durunca korkarım ben ufacık kanarya kusundan bıle köşe bucak kacardım küçükken

Seninde iyi olmana sevindim.Testleri çarşamba yaptırıcam vural beyede perşembe gidicem bakalım 1 haftada ne değişecek. Devlet hastanesinde yapılan testlerde karaciğerle alakalı olan şeyler yüksek çıkmıştı genelde onlar korkuttu gözümü işte. İnşallah 1 haftaya geçerde korktuğumla kalırım sadece. Bide Kemal Çağan o kadar hareketliki strese giriyolarmış ya bu durumda acaba ondanmı diyorum nerdeyse hiç durmuyo. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik diyodum Allahım yüzüme bakar inşallah , hepimizin tabiki sağ salim bi kavuşsak kuzularımıza hayırlısıyla.

esra kuşum sen alma bişii..istihkakını doldurmuşsun annem..bırak hayvanlar özgür yaşasın..

mercimekim noldu sana tatlım geçmiş olsun??o kadarda incık cıncık geçmiş okuyorum illa atlanıyo bişilerrr..

dün midemi üşütmüşüm kuzum..allah ne verdiyse çıktı..bugün iyiyim..muck

ama ama ben ağlarım şimdi..:1no2:

karaciğerle ilgili bişey çıkabilir bence de..hemen kötü düşünme işte..başka çözümleri olan şeyler de olabilir..
benim de randevum perşembe 09.45 te.:))

yok tatlim ya cok cici bi hamim buldum, cok nazik ve anlayisli, hayvanlarida cok seviyor, gozum hic arkada kalmicak, yoksa o manyaga vermedim canim kedisimi...

masallah bebisine canim

kiz allah senin iyiligini versin, T cetveli soksunlar barikaydirigubbakcemile3parmaklarla hayali yaklasik bi olcum yapiliyor, ne cetvelikaydirigubbakcemile3

laelaelaelaelae niemişşş yaa alıcamm iştee :umursamaz:
ok canım erken doğurmazsam gelicem inşallah doğumdan sonra opuyorumnanaktan
ay inşallah canımmm ne harika olurrr opuyorumnanaktan
Efsane geri döndü :roflol:
Şeniz
yaa iyideee ben hayvancıklara bişi yapmadımki hep dış etkenler yüzünden yoksam ben çok severimmm yaaa alıcam bakıcam ecelleri geliyosa ben napimmm :gitme:
kiz allah senin iyiligini versin, T cetveli soksunlar barikaydirigubbakcemile3parmaklarla hayali yaklasik bi olcum yapiliyor, ne cetvelikaydirigubbakcemile3
t cetveli biraz büyük gelir delikafadulden

allahim komedi filmi gibi ya yarildim gulmektenkaydirigubbakcemile3sırnaşık şey
bencede tatlim sen biis alma, birak onlar dogal ortamlarinda mutlu huzurlu yasasiinlar...

buarada ben sana ozelden msj atmistim aldin mi??

belki muayene esnasında cetvelle ölçmüyorlar ama dr. belki her parmağının kaç cm geldini hatta işte 4 parmağınla muayene ediyorsa 4 parmağının kaç cm geldiğini biliyordur:roflol: yoksa eğer göz kararıysa yandık herkesin gözünün kararı farklı yemek yaparken derler ya göz kararı iyide benim gözümün kararı ne ben bilmiyorum ki yada bunun normali nezemuszemus bence senin yakışıklı toktorununda gözünün kararı yokmuş ki senin çatını daracık yapmış yada adamın parmacıkları küçücükmüş o yüzden cm olarak çatın dar çıkmış olabilirkaydirigubbakcemile3

allahim komedi filmi gibi ya yarildim gulmektenkaydirigubbakcemile3sırnaşık şey
bencede tatlim sen biis alma, birak onlar dogal ortamlarinda mutlu huzurlu yasasiinlar...

buarada ben sana ozelden msj atmistim aldin mi??

aldım tatlım cvpta verdimmm opuyorumnanaktan

kız ÇıNGENE ESRA okurken yarıldım valla gülmekten yazık bütün hayvanların başına gelmeyen kalmamış bunca şeye rağmen hala hayvan alıcam diye tutturuyorsan yaa pesss diyecek birşey bulamıyorum bırak hayvanlar doğal ortamında mutlu mesut yaşasınlar güvende kalsınlar:)))))))))

:roflol: buda farklı bi yaklaşımmm delikafadulden
bence benim yakışıklı dohtor bozmasının parmakları kafam kadardır bu yüzden koca parmağı girmeyince çatımı küçük sandı halbuki sorun onun parmkalarındaaa delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…