2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ayyy kıyamam sanaŞeniz

benim başıma pek birşey gelmedi hayvanlardan yana ama ben bir garibim bütün hayvanlardan korkarım kuş ve civciv dahil aynı ortamda bulunamam hiçbir hayvanla.... atıyorum kediyle beni aynı odaya kapasalar abartmıyorum atarım kendimi camdan aşağıya.... ha hayvanları seviyormuyum severim ama karşıdan kesinlikle ne dokunabilirim nede yaklaşabilirim......muhabbet kuşundan bile korkuyorum ben yaa:sinifsinif:

benzer durumdayız..dayımın bir kedisi var azman yaklaşsa delleniyorum kayınvalidemin bir kuşu var tepemde gezse çıldırıyorum..bir de gıcık bir kuştu iyiki rahmetlik oldu.ama kaz ve tavuk civcivim çok oldu.çok iyi anlaştık onlarla.büyüttüm besledim hepsini.

harbiden yarıldım esranın maceralarını hele o mart ayında evden kaçan şerefsiz azgın kedi bitirdi beni.

aman sakın haaa yerimseniben

kendini acındırma sende bak bütün hayvancağızlar sana saldırmışlar kesin bişi yaptın sen onlara çaktırmadan dürttün hayvanları sıkıştırıdın köşeye bi yere sonra initkam aldılar senden ben sölimmmm..

laelaelaelaelae

bak mesela ben napcam sabah erken çıkıcam akşam serinliğinde giricem eve nasıı fikir hemide sıcaklarda kalmaz bebişim :lepi:

bak bu ayrıntıyı unutmuşum ben evroşum hımmm bi çzöüm buluruz artıkınnn
oturucam artık tmm diyorum amaaa kendimi yine sokakta buluyorum ayaklarım beynime hükmediyor elimde değillll

esra esra kuzum sen gezmeden duramazmısın hamileyken hiç hamilelik süreci yaşamadın biz totomuzu zor kaldırırken sen zaten geziyorsun ok. maşallah bünyen el veriyor geziyorsun hadi onada birşey demiyorum ama........ bari oğluşun doğduğunda biraz otur evde...... senden korkuyorum ben sen doğurup ertesi gün sıkıldım evde deyip gezmeye gidersin:roflol:

ayyyyyy beynim uyuşmuş sıcaktan çok fenağlardayım arkadaşlar..kim dedi bize yazın doğur diye

çok teesüf ederim sizlere arkidişler yani ben bu hayvancıklara bişi yapmadımkineee hep şansızlıklar benii bulduuu maaleseffff mesela bitane daha kedim vardı halamın oğlu balkondan aşağıya atmıştı onu ikinci kattan Allahtan bişi olmamıştı yani gelen giden bişiler yaptı hayvancıklarımaa daha aklıma gelmeyen çook hayvan var en çokta annem çekti benden ve diyoki inşallah senin gibi bi çocğun olurrr eve bulduğu hayvanı getirirrr
ayy inşallahhh ben şuna inanırım hayvan sevmeyen insan sevemezzz benim oğlum sevsinnn getirsinnnn
peki uzaktan sevenler ama yakınında çok korkanlar yane benim gibilleeeeerrr kafamçokkarıştı
sarsma mı evrişim..bir de kaz ısıırmıştı popomdan saldırdı resmen horoz gözüme atladı dedem kesti horozu.ha bide zincirini koparan bir öküz boynuzladı karnımdan ucuz kurtuldum.hayvanlar bana gıcık anlayacağın.esraya daha gıcıklar ki kendi kendilerini imha ediyorlarc

:roflol::roflol::roflol:
benide horoz köpek falan kovaladı sende bütün hayvanlardan korkuyonmu dide ben pek çoğundan korkuyorumda bu yaşta herkes gülüyoyan konşunun küçücük köpeği var asansörde karşılaşınca benim çığlığım ve kaçmam o kadar komik oluyoki yazık kadın çocuklarına dikkat edin en azından doğurana kadar düşürteceksiniz çocuğunu diyomuş :roflol: tabi çocuklar benim çığlığım karşısında şokta oluyolar :1shok: bişi yapmaz falan diyolar hey allam yaaa
kendi kendilerini imha ediyorlar diyorum sana.şansızlık felen değil.dayanamıyorlar

delikafaduldendelikafadulden
..

:roflol: buda farklı bi yaklaşımmm delikafadulden
bence benim yakışıklı dohtor bozmasının parmakları kafam kadardır bu yüzden koca parmağı girmeyince çatımı küçük sandı halbuki sorun onun parmkalarındaaa delikafadulden
:roflol::roflol:

:roflol: buda farklı bi yaklaşımmm delikafadulden
bence benim yakışıklı dohtor bozmasının parmakları kafam kadardır bu yüzden koca parmağı girmeyince çatımı küçük sandı halbuki sorun onun parmkalarındaaa delikafadulden

kaydirigubbakcemile3

İnşallah iyi haberler alırım canım sağol. Bana randevu olmayan dershanelerin kapatılması bile gündeme geldi. Bizdede epeydir yoktu. Onun bulunması işlemlerin yapılması telaşına düştük, maalesef müdür bey işlemleri bilmiyo, ama çok güzel imza atar sağolsun :) Allahtan bulduk öğretmen, işlemleri yaptım onaylandı. Bu arada benim izin gitti 3-4 gün oynadı.Böyle olunca 13 ünden 13üne alıyorum maaşımı 10 gün daha geliyim tam maaş alıyım dedim , belki 14 üde gelirim ama başka bi aksilik olmazsa kesin 15 inde evimdeyim inşallah.

anladım canım..ha gayret az kalmış o zaman..benim kardeş çıktı dersaneden..parasını alamıyodu..kpss ye girdi..iyi bi not alırsa öğretmenliğe başvuracak bakalım..

ben bunun için kardiyolağa gittim.sızdırma var dedi ama çok önemli değil dedi.birdaha 8.ayda gel dedi ama gitmedim..geçti şikayetlerim

sarsma mı evrişim..bir de kaz ısıırmıştı popomdan saldırdı resmen horoz gözüme atladı dedem kesti horozu.ha bide zincirini koparan bir öküz boynuzladı karnımdan ucuz kurtuldum.hayvanlar bana gıcık anlayacağın.esraya daha gıcıklar ki kendi kendilerini imha ediyorlar
kendi kendilerini imha ediyorlar diyorum sana.şansızlık felen değil.dayanamıyorlar

t cetvelinin T kısmı değilse gene kabul:1shok:

külahım evde kalmış esra yanımda olsaydı ona anlatırdın

huzuru çikolataya bağlayan tek insansın sen..

:roflol:..yardınız adamı gülmekten..

esra esra kuzum sen gezmeden duramazmısın hamileyken hiç hamilelik süreci yaşamadın biz totomuzu zor kaldırırken sen zaten geziyorsun ok. maşallah bünyen el veriyor geziyorsun hadi onada birşey demiyorum ama........ bari oğluşun doğduğunda biraz otur evde...... senden korkuyorum ben sen doğurup ertesi gün sıkıldım evde deyip gezmeye gidersin:roflol:
yok ilk zamanlar çıkmam bir ay sonra çıkıcam delikafadulden yani ben çıkarımda bebişle çıkmam 1 ay evde oturulmaz tabekeeee
sende ayaklar çoktan baş olmuştu esra..yenimi anladın.
haklısınnnn
ayyyyyy beynim uyuşmuş sıcaktan çok fenağlardayım arkadaşlar..kim dedi bize yazın doğur diye
kesinlikleee ikinciyi doğuracağım varsaa haziran yada temmuzda çalışmalar başlıcak ama yok baktım eylüle kasıma sarktı ahanda bidahaki seneyi beklerimmm
bu neee yaaa bı sıcaklarrr pöffff

peki uzaktan sevenler ama yakınında çok korkanlar yane benim gibilleeeeerrr kafamçokkarıştı
yok kuzum korkmak ayrı kimisi iğrenti ile bakar ya mesela benim ablam ay nefret eder hayvanlardan korkarısın o ayrı o gıcık olur varlıklarına felan kıl kuyruk işte
dün manyak bi arkadaşım ben de ağustosta doğurmak üzere çalışmalara başlıycam dedi..ulen ben gazel mi okuyom dedim..
o arkadaşını bana yollasana sen arızamıdır nedirrr
sıcciyaaaaaakkkkkkkkkkk kafamçokkarıştı
havalar insanı ne hale getiryo böyle ciyaklatıyo işteeee
delikafadulden

ay öğlen az ötede terzi ve eczane var oraya gittim ve piştim mahvoldum hiççççççç gezilecek hava yok ist da yağmur yağsın yine dün akşam azıcık uyuyabildim

sıcciyaaaaaakkkkkkkkkkk kafamçokkarıştı

tatlım hepimiz aynı durumdayız ben şuan işteyim üzerimdeki kıyafetler bir ton gibi geliyor hele sütyen takmak işkence her yanım su gibi ter .... klima yok... oda hamam gibi bi keseci eksik yani.... bende kara kara düşünüyorum bir bahane bulup eve gitmek üzerimdeki kıyafetlerden kurtulmak istiyorum.....

tazeee sen korku filmi seviyodun dimiiii
son durak 4 geliyomuş ağustostaa nasıl izlicem bilmemmm kaçmaz bu film diğer seriler harikaydıııı
fragmanı süpeerrr

behiyee naber yazmıyosun artık pek

bu arada gizzeden haber alınmasına çok sevindim iyi olsun yeterki..

CANIM HEP BURALARDAYIM SİZİ OKUYARAK TAKİP EDİYORUM. AMA HALA ÇALIŞTIĞIM İÇİN ÇOK FAZLA FIRSATIM OLMUYOO. SİZİN MUHABETTLEREDE BAYILIYORUM GÜLMEKTEN. NE KADAR TATLI HAYAT DOLU İNSANLARSINIZ. SİZİNLE TANIŞMAYI NE KADAR İSTERDİM BİLEMEZSİNİZ..

AMA İLGİN İÇİN ÇOK SAOL TATLIM. ARTIK EVE GEÇİNCE DAHA SIK KATILIRIM DİCEM AMA O ZAMANDA DOĞUMLAR BAŞLIYACAK. BAKALIM KISMET ARTIKKKŞeniz

IKINCI COCUKTA tEO GIBI KAZA KURSUNU OLMAZSA KESINLIKLE YAZIN DOGURMAM.. en gec mayista dogcak sekilde olur...

kizlar toplanin buraya gelin ozaman, bikac gundur baya iyi bura..ama haftaya yine articakmis sicaklik:KK43:(((

tazeee sen korku filmi seviyodun dimiiii
son durak 4 geliyomuş ağustostaa nasıl izlicem bilmemmm kaçmaz bu film diğer seriler harikaydıııı
fragmanı süpeerrr

ben de ben de çok severim..korku filmi manyağıyım..izledim fragmanı kesin gidicem..

bende korku filmi çok severim
hamile olduğumu bilmediğim ilk 5 haftalık dönemde testere 3 ü izlemiştim ve içim kalkmıştı ertesi günler eşim 4 ve 5 izledi dvd de ama ben dayanamıycam deyip ilk defa izleyememiştim canım kızımın ilk korku filmi testere 3 oldu annem normal biri değil demiş olabilir mafoldumben

Selam nabersiniz
Biz bugün bebiş arabımızı aldık + bebek çantası Mağzada epey sürdüm denedim akşam da evde sürerim :) heycan bastı iyice kızımı nasıl gezdirecem :) Bu akşam artık kesin hastane çantalarını hazırlicam :))
Biraz geçmişe göz atayım

anladım canım..ha gayret az kalmış o zaman..benim kardeş çıktı dersaneden..parasını alamıyodu..kpss ye girdi..iyi bi not alırsa öğretmenliğe başvuracak bakalım..

Aldığım duyumlara göre kapanıcakmış zaten o dershane umarım yanlış duyum almışımdır. İnşallah iyi bi puan alırda atanır.

Selam nabersiniz
Biz bugün bebiş arabımızı aldık + bebek çantası Mağzada epey sürdüm denedim akşam da evde sürerim :) heycan bastı iyice kızımı nasıl gezdirecem :) Bu akşam artık kesin hastane çantalarını hazırlicam :))
Biraz geçmişe göz atayım

Güle güle kullansın kuzucuğun inşallah.

X