2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

bi an önce çık izninide dinlen tatlım iyi
olmana sevindim ne zaman çıkacaksınki??doğumlar başlar dedinnn
ben de ben de çok severim..korku filmi manyağıyım..izledim fragmanı kesin gidicem..
ayy dimee süperrr ben doğurmuş olurum öyle izlerim sinemaya zor giderim artık evde izlicezzz
sen nerde izledin testere 3 üü evdemi çünkü ben 5 i bile izledim hamile diildim izlerken kafamçokkarıştı

canancım güle güle kullansın bebişin
ben şu cicilere ne zamandır bakmıyorum bi oraları gezeyim barii

evde izledim canım normalde korku filminde hiç midem bulanmazdı ilk defa testere 3 de kötü olmuştum meğer hamileymişim o dönemde daha yeni minicikkken yani

dün manyak bi arkadaşım ben de ağustosta doğurmak üzere çalışmalara başlıycam dedi..ulen ben gazel mi okuyom dedim..
doğursun doğursun güzel oliyi..
sıcciyaaaaaakkkkkkkkkkk kafamçokkarıştı
yettim nere yaniyiii
valla biz bile isteye ağustosa denk gelsin diye uğraştık.toktor 1 güncük daha kıyak yapsaydı kızımda anası gibi 1 ağustos cumartesi günü doğacaktı.ben doğduğumda ramazan bayramının ilk günüymüş iyiki erkek olmadım adım bayram falan olurdu neme lazım.
tazeee sen korku filmi seviyodun dimiiii
son durak 4 geliyomuş ağustostaa nasıl izlicem bilmemmm kaçmaz bu film diğer seriler harikaydıııı
fragmanı süpeerrr
o da korku mu pehhh

al burdanda okadar ya.. bide susluler dersin dugune gidiolar ayaklarda 10 cm topuk nerdeyse burda duz gien kadın yok zaten herkes klasik dugunvari... ıyy hic gelemem valla normal bile olsam giyemem ise giderken ancak sıkır sıkır olmayı seviom sivil hayatta deil

dün manyak bi arkadaşım ben de ağustosta doğurmak üzere çalışmalara başlıycam dedi..ulen ben gazel mi okuyom dedim..

bence o agustosta kalmak icin calısmalara baslasın ilkbaharda dogursun kafayı yemis galiba

, angeleyes_3, babymom+, dide, eeylem2007, evriş+, fasulyeko, jenny_sh, LalEce, mercimekim, norraa, tazefasulye+

slm kızlar cidden burası inanılmazzz sıcakk insanın üstüne uyuşukluk veriyo zaten iyice ağırlaştıkkkkk

bizimki gec gelen bir bebis oldugundan heran gelmesi basımın ustuneydi. 2. de oyle olursa diycek biseyim yok ama canım kocacım dioki 2.nin son zamanları kısa denk gelsinde bende sana sarılayım rahat rahat sıcak sıcak :))) simdi yanıom die kacıo sarılamıo zavallım benim

ama ins zor zamanlarımız bidaha bu sıcaklara gelmez. benim bi arkadas 30 agustosta dogurmus cok fenaydı camın kenarında oturuyodum geceleri nefes almak icin dio

ben maktülüm o katil milkçiğim

kaydirigubbakcemile3

sende ayaklar çoktan baş olmuştu esra..yenimi anladın.

kaydirigubbakcemile3

Haydın gozun aydın.. gule gule kullanın..

gözün aydın canım - boşuna strese soktular seni
herşeyin yolunda olmasına çok sevindim

hayatım bozma moralini böyle şeylere - patavatsız düşüncesiz insanlar etrafımızda heryerde
boşveeer bu günler de geçecek :)

Dün mideyi üşütmüşüm kızlar..klimalı odadan sauna mutfağa gire çıka oldu sanırım..midede bişey kalmadı...bugün iyiyim ama..nane-limon içtim bol bol..çok iyi geldi..

çok geçmiş olsun - işte bu sıcaklarda olacağı bu....

Gelelim bana. Bizde dün dr daydık.2700-2800 kilo arasındaymış Kemal Çağan suyumuz iyi hareketleri iyi şükür.
Maşallah yavruna canım

Bizde seni seviyoruz - sende bizim neşe kaynağımızsın opuyorumnanaktan

IKINCI COCUKTA tEO GIBI KAZA KURSUNU OLMAZSA KESINLIKLE YAZIN DOGURMAM.. en gec mayista dogcak sekilde olur...

büyük konuşma derim......lmaz:

Güle güle kullansın kuzucuğun inşallah.
saol canım benim

canancım güle güle kullansın bebişin
ben şu cicilere ne zamandır bakmıyorum bi oraları gezeyim barii
teşekkür ederiz çingene teyzemiz :))

Haydın gozun aydın.. gule gule kullanın..
Saolasın Evrimcim - bu arada ben senin odayı hala görmüş değilim - nerden bakacaz - resim koydun mu tatlım

ayy ne komik olurdu yada ramazan koysaydı :roflol:
abim cuma gnü doğmuş annemde cuma koyucam diye tutturmuş ablamlar izin vermemiş düşünsene ne dalga geçerdik cuma olsaydı delikafadulden
ayruca senin için korku film hangisi olurrr tatlımmm söle bakem heee
ayy abimde aynı tarihte doğmuş annem soğuk taşlara yatarmış şimdided menepozdan kafayı sıyırcak

serap yanlız deilsin hepimiz baygın vaziyettteyiz... aldıkların hayırlı olsun bakalım

Akşama dayımlar gelecekmiş. İkeadan mutfağa perde almıştım, onu takacak matkapla. Börek yapayım diyorum ama mutfak çok sıcak nasıl yapsam da yapsam ?

Dün mideyi üşütmüşüm kızlar..klimalı odadan sauna mutfağa gire çıka oldu sanırım..midede bişey kalmadı...bugün iyiyim ama..nane-limon içtim bol bol..çok iyi geldi..

geçmiş olsun canım yaa.. aynısı bana da olacak diye çok korkuyorum.

ay sibell, ben gene evdeyim. Oturup şükrediyorum. sizler için çok daha zor. Kolaylıklar diliyorum canım yaa..

tazeee sen korku filmi seviyodun dimiiii
son durak 4 geliyomuş ağustostaa nasıl izlicem bilmemmm kaçmaz bu film diğer seriler harikaydıııı
fragmanı süpeerrr

Hamileliğim boyunca korku filmi izlemedim. Sadece SUPERNATURAL :)

doğursun doğursun güzel oliyi..

yettim nere yaniyiii

o da korku mu pehhh

her yerim yanıyiii...

gypsy benimkide menopoza girio sanırım gecen babamla msnde konusuyoduk hic yatamıorum vs dedim salon odam nerde serinlersem ordayım dedim annemde senin gibi aynı dedi bi balkonda bi salonda yatıo nerde serinse dedi. soramadım ama caktım kofteyi :))

anlaşıldı herkes sıcaktan jöle kıvamında..kimse bişe yazmıyor

delikafadulden ay öyle dedim evet bende ne absürt hatunum yanında kocişi varmış dikkat etmedim bi an rezil oldum valla delikafadulden

yok bee ne rezili..ben sizi tanıştırdım ama eşim diyo ki ben zaten fotoğraftan hemen tanımıştım... ünlüsün kızım ünlü

pervin buralarda da bir renkli giyinme modası var şaşarsın ya alakasız renkler..makyajlar..topuksuz zaten mimkin değil çıkmaz haspalar..hamile kadınlar bile kalem topuk giyiyor ben korkuyorum onlara bakınca hayatında topuklu giymemiş adamım nerede hamilelikte topuk..bir şey de olmuyor anacım.allah koruyor.

seciiiiilll imdaaattt; senin su tanidik iscileri yolla bana...ay kafayi yicem esim aradi simdi, arkadasi aramis, adamlar 1 hafta 10 gun sonra ancak gircekmis, santiyede isleri bitmemis, bizde yarin malzemeleri alip pztsi baslaticaktik, offf, sinir oldum, baska adamda yok ya tatilde, ya dolu, siyiricam resmen yaa...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…