2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

nesrin hadi inşallah iyi şeyler söyler ekdokrin uzmanı zor iş şekerle uğraşmak ama canım sabret azıcık kaldı

YÜREĞı GÜZEL ANNELERRR
beni merak eden
haberlerimi bekleyen
sevinçlerimi paylaşan
üzüntülerime ortak olan
benimle endişe duyan
nacizane espürüklerime gülen
sizlerin o güzel yüzünde ufacık tebessüme bıraktırabiliyosam ne mutlu banaa
ıYıKı VARSINIZZZZZZ
hamileliğimin en güzel hediyesinden biride sizlersinizzzz
HEPıNıSııı ÇOK SEVıYORUMMMM opuyorumnanaktan

off nurdanım seni o kadar iyi anlıyorumki benim beslemedğim hayvan türü kalmamıştır heraldee
bi su kaplumbağam vardı gezmeye çıktık onu balkonda unutmuşum güneşin altında eve gelidğimde kurumuş kalmıştı ben ağlaaa ağlaaaa
bi köpeğim vardı yazlıkta yürüyüşe çıktık köy köpekleri saldırdı bizimki kaçtı kucağımdan bütün gece köyde köpek aradık eve geldik kapıda yaralı bekliyo bizi tedavisini yaptırdık babam dedi artık tutamayız bi yere verelim abimde dedi ben veririm iyi bi yere aldı çillimi adı çilliydii dükkanının orda balici çocuklara vermiş manyak yaa anlıyacağın köpeğim önce or... oldu sonra balici ne ağlamıştım :gitme:
sonra tavşanım vardı heryere mıçıyodu bi türlü eğitemedim meğersem tavşanlar eğitlmeyen tek hayvanlarmışş onuda komşuya verdik köye yolladı
civcivim vardı büyüttüm onu tavuk oldu kesip yedi annemler en çokta ona ağlamıştım azğıma bi lokma sürememiştimmm
balıklarım vardı salak yiğeinim elini daldır akvaryuma öldür onlarıı
ahh bi kuşum vardı boncukum oda öldü sebebsiz yere 2 sene bakmıştım
daha aklıma gelmeyen niceeee hayavn maceralım olmuştuuu
ama en acısıda kedişimdiii tam 4 sene kedim vardı benimle otobüs durağına gelir yolcu eder eve dönerdii birlikte yatardık ama bi mart ayında kaçtı gitti şerefsiz azgındı sahibi gibi hey gidi günler heyyyy
bebişim doğsun 3-5 ay sonra kedi alıcammmm eveeee :lepi:

Bence bebişin dogsun.. bız onu senın elınden alalım hayrına, ha.. olma mı?? Ulen senın hayvanın olmaktansa,hayvan kendını köprüden atsın daha ıyı?? bu ne ya.. eskı turk fılmlerı gıbı.. ors.. olan mı ararsın.. kuruyup kalan mı?? kim bvurduya gıden mi?? püüüüüüüü.. bence sen alma bişi... bırak.. sokakta yaşasa kedı, bundan daha ıyıdır :1shok:

mercimekim noldu sana tatlım geçmiş olsun??o kadarda incık cıncık geçmiş okuyorum illa atlanıyo bişilerrr

meltemcim avicennaya gidicem yani kürkçü dükkanı hesabı asıl doktoruma gidicem zaten bugüne kadar takiplerimi hep o kadın yaptı aynen devam edicem mecburen

ok canım erken doğurmazsam gelicem inşallah doğumdan sonra opuyorumnanaktan

YÜREĞİ GÜZEL ANNELERRR
beni merak eden
haberlerimi bekleyen
sevinçlerimi paylaşan
üzüntülerime ortak olan
benimle endişe duyan
İYİKİ VARSINIZZZZZZ
HEPİNİSİİİ ÇOK SEVİYORUMMMM opuyorumnanaktan

Efsane geri döndü :roflol:

off nurdanım seni o kadar iyi anlıyorumki benim beslemedğim hayvan türü kalmamıştır heraldee
bi su kaplumbağam vardı gezmeye çıktık onu balkonda unutmuşum güneşin altında eve gelidğimde kurumuş kalmıştı ben ağlaaa ağlaaaa
bi köpeğim vardı yazlıkta yürüyüşe çıktık köy köpekleri saldırdı bizimki kaçtı kucağımdan bütün gece köyde köpek aradık eve geldik kapıda yaralı bekliyo bizi tedavisini yaptırdık babam dedi artık tutamayız bi yere verelim abimde dedi ben veririm iyi bi yere aldı çillimi adı çilliydii dükkanının orda balici çocuklara vermiş manyak yaa anlıyacağın köpeğim önce or... oldu sonra balici ne ağlamıştım :gitme:
sonra tavşanım vardı heryere mıçıyodu bi türlü eğitemedim meğersem tavşanlar eğitlmeyen tek hayvanlarmışş onuda komşuya verdik köye yolladı
civcivim vardı büyüttüm onu tavuk oldu kesip yedi annemler en çokta ona ağlamıştım azğıma bi lokma sürememiştimmm
ama en acısıda kedişimdiii tam 4 sene kedim vardı benimle otobüs durağına gelir yolcu eder eve dönerdii birlikte yatardık ama bi mart ayında kaçtı gitti şerefsiz azgındı sahibi gibi hey gidi günler heyyyy

ayy anam senden korkulur heee,aman ha uzak dur bizdenkaydirigubbakcemile3 yazık hayvancıklara.hele encokda kaplumbağınıu kurumus olması kötüymüş beeaahh.ben sadece uzaktan sevrım hayvanları,kedılere asla el süremem ama özellıkle tüğlü pamuk gıbı kedılere bayılrım yanı uzaktan kaydirigubbakcemile3,ama evinde bakan bırı varsada huy gelır bana su bıle içemem orda.sankı evde bakılan kedı pis olcak dedıgınızı duyar gıbıyım ama elımde degıl.evde kedı köpek bakılmasına pek sıcak bakmam yanı elimde olan bişe degıl.saçma sapan seyler gelır aklıma.besledıgım tek hayvan türü balıktır kaydirigubbakcemile3 ama kac tane öldü ben bakarken bılmıyorum :kedi: oyüzden evlendıgımızden berı evdekı koca akvaryumla koçişim ilgilenır,banada balık katili der:umursamaz: eve papagan alma konusundada baya bı cebelleştik şükürki hamıle kaldımda ikna oldu almadı.ama suan 4 gözle bebegın dogmasını ve bıraz büyümesini beklıyor almak için.papaganlarıda cok severım ama öel acıkta durunca korkarım ben ufacık kanarya kusundan bıle köşe bucak kacardım küçükken

gözün aydın kuzum ...netteki bilgileri ben de okudum ama illaki aynı durumda olacaksın diye bir kaide yok biliyosun...nedenleri çok farklı olabilir..öncelikle şu testlerinin sonucu bi gelsin..bi görsün dr.un..ona göre karar verecektir..haftada 1 kontrole gidiyosun zaten..
kötü düşünme canım..

Seninde iyi olmana sevindim.Testleri çarşamba yaptırıcam vural beyede perşembe gidicem bakalım 1 haftada ne değişecek. Devlet hastanesinde yapılan testlerde karaciğerle alakalı olan şeyler yüksek çıkmıştı genelde onlar korkuttu gözümü işte. İnşallah 1 haftaya geçerde korktuğumla kalırım sadece. Bide Kemal Çağan o kadar hareketliki strese giriyolarmış ya bu durumda acaba ondanmı diyorum nerdeyse hiç durmuyo. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik diyodum Allahım yüzüme bakar inşallah , hepimizin tabiki sağ salim bi kavuşsak kuzularımıza hayırlısıyla.

canım yaaa olsun sormasan ne olurr mühim diil seni görmekte çok güzeldiii
tek hayvanlarmışş onuda komşuya verdik köye yolladı

esra kuşum sen alma bişii..istihkakını doldurmuşsun annem..bırak hayvanlar özgür yaşasın..:kahve:

mercimekim noldu sana tatlım geçmiş olsun??o kadarda incık cıncık geçmiş okuyorum illa atlanıyo bişilerrr..

dün midemi üşütmüşüm kuzum..allah ne verdiyse çıktı..bugün iyiyim..muck

YÜREĞİ GÜZEL ANNELERRR
beni merak eden
haberlerimi bekleyen
sevinçlerimi paylaşan
üzüntülerime ortak olan
benimle endişe duyan
İYİKİ VARSINIZZZZZZ
HEPİNİSİİİ ÇOK SEVİYORUMMMM opuyorumnanaktan

ama ama ben ağlarım şimdi..:1no2:

Seninde iyi olmana sevindim.Testleri çarşamba yaptırıcam vural beyede perşembe gidicem bakalım 1 haftada ne değişecek. Devlet hastanesinde yapılan testlerde karaciğerle alakalı olan şeyler yüksek çıkmıştı genelde onlar korkuttu gözümü işte. ınşallah 1 haftaya geçerde korktuğumla kalırım sadece. Bide Kemal Çağan o kadar hareketliki strese giriyolarmış ya bu durumda acaba ondanmı diyorum nerdeyse hiç durmuyo. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik diyodum Allahım yüzüme bakar inşallah , hepimizin tabiki sağ salim bi kavuşsak kuzularımıza hayırlısıyla.

karaciğerle ilgili bişey çıkabilir bence de..hemen kötü düşünme işte..başka çözümleri olan şeyler de olabilir..
benim de randevum perşembe 09.45 te.:))

Norra kedini kime verdin. Şu evin adresini bulamayan kadına mı?? Kaçırdım ben.. O da senin bir çocuğun gibi olmuştu değil mi ayrılmak zordur. Ama bebişte alerji çıkmazsa, biraz büyüyünce geri alırsınız üzülme..
yok tatlim ya cok cici bi hamim buldum, cok nazik ve anlayisli, hayvanlarida cok seviyor, gozum hic arkada kalmicak, yoksa o manyaga vermedim canim kedisimi...

Gelelim bana. Bizde dün dr daydık.2700-2800 kilo arasındaymış Kemal Çağan suyumuz iyi hareketleri iyi şükür. Ama anası hiç iyi değil ve bu Kemal Çağanada yansıyabilirmiş netten okuduğum kadarıyla:KK43:
Kaşıntılarım arkadaşlar dayanılmaz seviyelere ulaştı geçen gece 4 e 10 kala uyandım kaşıntı yüzünden 7 ye doğru uyuyabildim.Önceki gecelerde felaket ellerimin ayaklarımın kaşıntısından duramıyorum ayaklarım parmaklarımı parçaladım desem abartı olmaz. Dr u aradım pazartesi cildiyeye git dedi. Gittim salı tahliller yapıldı.Çarşambasonucu aldım karaciğerle alakalı kendi druna göster bide dahiliyeye git dedi.Perşembede kendi druma gittim zaten.Evet karaciğer değerlerinde yükselme var ,hamilelikte bu olabiliyor ve bunun bir çok nedeni olabilir dedi.Cildiyecinin yazdığı kremlere baktı tamam kullanabilirsin bunları , artık haftada bir geliyosun takibinide buna göre yaparız dedi. Bazı tahlillerde o istedi burdan çıkacak sonuçlara göre bir yol izleriz dedi.

masallah bebisine canim

valla alttan muayne olanlar zaten alışıktır sanırım ben pek alışık olmadığım için çekiniyodum zaten
şincik iki ayağını yarıyosun bi sağ bi sol şeklinde malumunuz
poponu deviriyon aşağıya doğruu ki parmaklar kolay girsin bööööğğğ
kendini kasmıyosun relax ol kocanı felan hayal et o an :roflol:
dohtor takıyo eldiveni elini jelliyo hayde bire pehlivan deyip dalış o dalış 10-15 sn sürüyo uzun diil yane dünkü kadın kurcaladı biraz bide dediki bebğin duruşuda uygun ulen dedim bebeğin kafayımı yokladı bu manyak yoksam kimisi çatı muaynesinde ellermiş bebeğin kafasını ne kadar doğru bilemicemmm..
yani eliyle bir nevi ölçüm yapıyor genişliğine felan cetvelsizde olurmuymuş kardeşim bu ölçümm
bide şu kadar cm açılma var derler ya cetvelle ölçüyolar dimee ayy çok merak ettimm şincik laelaelaelaelae

kiz allah senin iyiligini versin, T cetveli soksunlar barikaydirigubbakcemile3parmaklarla hayali yaklasik bi olcum yapiliyor, ne cetvelikaydirigubbakcemile3

Bence bebişin dogsun.. bız onu senın elınden alalım hayrına, ha.. olma mı?? Ulen senın hayvanın olmaktansa,hayvan kendını köprüden atsın daha ıyı?? bu ne ya.. eskı turk fılmlerı gıbı.. ors.. olan mı ararsın.. kuruyup kalan mı?? kim bvurduya gıden mi?? püüüüüüüü.. bence sen alma bişi... bırak.. sokakta yaşasa kedı, bundan daha ıyıdır :1shok:
laelaelaelaelae niemişşş yaa alıcamm iştee :umursamaz:
ok canım erken doğurmazsam gelicem inşallah doğumdan sonra opuyorumnanaktan
ay inşallah canımmm ne harika olurrr opuyorumnanaktan
Efsane geri döndü :roflol:
Şeniz
ayy anam senden korkulur heee,aman ha uzak dur bizdenkaydirigubbakcemile3 yazık hayvancıklara.hele encokda kaplumbağınıu kurumus olması kötüymüş beeaahh.ben sadece uzaktan sevrım hayvanları,kedılere asla el süremem ama özellıkle tüğlü pamuk gıbı kedılere bayılrım yanı uzaktan kaydirigubbakcemile3,ama evinde bakan bırı varsada huy gelır bana su bıle içemem orda.sankı evde bakılan kedı
yaa iyideee ben hayvancıklara bişi yapmadımki hep dış etkenler yüzünden yoksam ben çok severimmm yaaa alıcam bakıcam ecelleri geliyosa ben napimmm :emir_bebek::gitme:
kiz allah senin iyiligini versin, T cetveli soksunlar barikaydirigubbakcemile3parmaklarla hayali yaklasik bi olcum yapiliyor, ne cetvelikaydirigubbakcemile3
t cetveli biraz büyük gelir delikafadulden

allahim komedi filmi gibi ya yarildim gulmektenkaydirigubbakcemile3sırnaşık şey
bencede tatlim sen biis alma, birak onlar dogal ortamlarinda mutlu huzurlu yasasiinlar...

buarada ben sana ozelden msj atmistim aldin mi??

valla alttan muayne olanlar zaten alışıktır sanırım ben pek alışık olmadığım için çekiniyodum zaten
şincik iki ayağını yarıyosun bi sağ bi sol şeklinde malumunuz
poponu deviriyon aşağıya doğruu ki parmaklar kolay girsin bööööğğğ
kendini kasmıyosun relax ol kocanı felan hayal et o an :roflol:
dohtor takıyo eldiveni elini jelliyo hayde bire pehlivan deyip dalış o dalış 10-15 sn sürüyo uzun diil yane dünkü kadın kurcaladı biraz bide dediki bebğin duruşuda uygun ulen dedim bebeğin kafayımı yokladı bu manyak yoksam kimisi çatı muaynesinde ellermiş bebeğin kafasını ne kadar doğru bilemicemmm..
yani eliyle bir nevi ölçüm yapıyor genişliğine felan cetvelsizde olurmuymuş kardeşim bu ölçümm
bide şu kadar cm açılma var derler ya cetvelle ölçüyolar dimee ayy çok merak ettimm şincik laelaelaelaelae

opuyorumnanaktan

belki muayene esnasında cetvelle ölçmüyorlar ama dr. belki her parmağının kaç cm geldini hatta işte 4 parmağınla muayene ediyorsa 4 parmağının kaç cm geldiğini biliyordur:roflol: yoksa eğer göz kararıysa yandık herkesin gözünün kararı farklı yemek yaparken derler ya göz kararı iyide benim gözümün kararı ne ben bilmiyorum ki yada bunun normali nezemuszemus bence senin yakışıklı toktorununda gözünün kararı yokmuş ki senin çatını daracık yapmış yada adamın parmacıkları küçücükmüş o yüzden cm olarak çatın dar çıkmış olabilirkaydirigubbakcemile3

allahim komedi filmi gibi ya yarildim gulmektenkaydirigubbakcemile3sırnaşık şey
bencede tatlim sen biis alma, birak onlar dogal ortamlarinda mutlu huzurlu yasasiinlar...

buarada ben sana ozelden msj atmistim aldin mi??

aldım tatlım cvpta verdimmm opuyorumnanaktan

kız ÇıNGENE ESRA okurken yarıldım valla gülmekten yazık bütün hayvanların başına gelmeyen kalmamış bunca şeye rağmen hala hayvan alıcam diye tutturuyorsan yaa pesss diyecek birşey bulamıyorum bırak hayvanlar doğal ortamında mutlu mesut yaşasınlar güvende kalsınlar:)))))))))

belki muayene esnasında cetvelle ölçmüyorlar ama dr. belki her parmağının kaç cm geldini hatta işte 4 parmağınla muayene ediyorsa 4 parmağının kaç cm geldiğini biliyordur:roflol: yoksa eğer göz kararıysa yandık herkesin gözünün kararı farklı yemek yaparken derler ya göz kararı iyide benim gözümün kararı ne ben bilmiyorum ki yada bunun normali nezemuszemus bence senin yakışıklı toktorununda gözünün kararı yokmuş ki senin çatını daracık yapmış yada adamın parmacıkları küçücükmüş o yüzden cm olarak çatın dar çıkmış olabilirkaydirigubbakcemile3

:roflol: buda farklı bi yaklaşımmm delikafadulden
bence benim yakışıklı dohtor bozmasının parmakları kafam kadardır bu yüzden koca parmağı girmeyince çatımı küçük sandı halbuki sorun onun parmkalarındaaa delikafadulden

X