2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis kocaman alkış esracım sana valla gündemi toparlayıp hepsine teker teker cevabını yazmışsınkaydirigubbakcemile5

canım bende olmuyor ama ben bir keresinde bir yerde okumuştum ama tam olarak hatırlamıyorum nerde okuduğumu kansızlıkta çarpıntı yapabiliyormuş belki bunlada alakalı olabilir.....

evet canım dogru okumussun,hamılelıkte çarpıntı yazdım google ye bır sürü makale cıktı.kansızlık habercısı olabılır die. ama cok sık tekrarlamıyorsa zaten normal kabul edılıyormus,kalbımızin pompaladıgı kan %50 artmıs çünkü.neyse yarın bakalım tekrar bı ölçülünce kac cıkcak kanım

ay yavrum kıyamam sanaaa bebisin dogunca ozlemin azalır biraz hemde dedigin gibi buyuyunce geride alabilirsin hemde istedigin zaman gorebilirsin uzulme tatlım

sancıların nisanların kadını olcaz desene hadi bakalım esram walla senin su tohtor maceralarına kopuyorum:)

geçmişin derinliklerine gömülmüşken uyumuş kalmışımmmm
ben son günler uyuyabiliyorum kendime inanamıyorum ama harbiden uyuyabiliyorum şu günler uyuyabilsem bol bollll

ben geceleri uyuyamıyorum ama gunduz9dan 12ye kadar cok rahat uyuyabiliorum .

Puff.. kıyamam size yaa.. ama gerı alabılırsınız demesı falan cok cok hoş.. en azından ıstedıgınız zaman gerı alabıleceksınız.. bu acıdan dusun.. ıyı tarafından bakmaya calıs.. ya uzak bı yere falan verseydın.. ne yazsam boş bılıyorum.. evdekı akvaryumu koyacak yerımız yok resmen.. Ozy dıoo verelım.. e dıorum tamam.. sonra dıo,nası bakarlar,suyunu falan nası ayarlarlar.. bılırler mı ki.. bız yıne vazgecıyorus.. ki altı ustu balık.. evın ıcınde dolasan hayvan daha da bambaska.. Fıstığı vermemız ıcın baskı var cevreden.. onun huyunu suyunu bız bılıyoruzz.. bı lokma kuş,arka balkona koysam küsüyor hayvan,hadı onu Kuzey den uzak tutabılırız..... nası anlamam senı yaa.. ama vermen en mantıklısı ıdı..

sorunun çözümlenmesine sevindim cnaım içimiz rahatladı

Saol cigerım benım...

Esramm, sana da yorumların ıcın cok cok tesekur ederım kuzum..

:roflol: ay hayal ettım de kedı yuzune yapısmışş.. ben yıne yerlerdeyım sayende.. :roflol:

Kuzum.. bunu gun ıcerısınde en az 3 kere yasayan bır ınsan olarak sana tavsıyem.. oldukca sogukl bır ortamda dur.. sıcaga maruz kalma..

Bu arada basınız sagolsun.. Allah gerıde kalanlara sabır versın.

Dün mideyi üşütmüşüm kızlar..klimalı odadan sauna mutfağa gire çıka oldu sanırım..midede bişey kalmadı...bugün iyiyim ama..nane-limon içtim bol bol..çok iyi geldi..

Çok çok gecmiş olsun kuzum..

Gözümü acmadan dusa gırersem sabah uyanabılıyorum.. ama gece cok yoruluyorum sıcaktan.. ınsan uyumaktan yorulur mu yaa?? Allah yardımcımız olsun cumlemize..

benim yanlarım cok agrıyo..yani geceleri uyurken ne yanımın agrısından uyanırsam oteki tarafa donuyorum oyle oyle vakit gecio sabah oluyo . gecelerim fixlendi 3e kadar yatamıorum zatende.cocuk nezaman durursa ozaman yatıorum

evris aynen bende uyanınca direk dusa giriorum sonra kahvaltı yoksa kendime gelmem zor helede 12de kalktım bugun dunu aratmazdı psikolojim neyseki erken cozdum ama oyle bi halim varki yatsam uyurum resmen. son ayda acaba uykuyamı dalınıyo ilk hamile kaldıgımız zamanlar gibi..?

vallahi deryam ellenmeyen kalmadı bu kadar tırsankenee kadın diyo yatın çatı muaynesi yapalım ben oh rahat yayılıyorum delikafadulden elin herifine açtıktan sonra kadından çekinmiyo insan sositososito
ayrıca dedğin gibii heyecanlı günlerin ödülüüüü kuzum yaaa :sm_cool:
Bugün işyerinde son günüm.. hihoyyyt bugün bir an önce bitsin istiyorum, o kadar sıkıldım yani... gerçi bundan sonra da evde sıcak günler beni bekliyor olacak, hadi bakalım hayırlısı şakkıdı..
hadi hayırlısı canım evde ps var değilmi burada takılmaya devam yaneee
fasulyeko sen çatı muayenesi olmadın değil mi?
bu çatı zıkkımını bi ben oldum yaaa
bildigim kadariyla dogum gününden 15-20 gün önce yapiliyor.Benim doktorum dogumu 15 agustos olarak tahmin ediyor cati muayenesi icin 1 agustosta cagirdi...
yok güzelim 15 gün önce yapılan aslında gereksiz haberin ola sancı gelmeden yapılan bi çatı muaynesinin hiçbi geçerliliği yok bak bana yok yere kaç parmak yedik :mymeka:
güzelim bütün ökzülerde seni buluyo yaa artık izne çıksanda dinlensen evinde pehhh
kediste kaldi aklim, gece tibet ayagini oynattikca o mu geldi yataga diye baktim, yerdeki krem renkli yastigi...
neee verdinmi kedişii puu sanaa nasıl kıyarsınnn mafoldumben
neee kedi yüzünemi yapıştı :roflol: ay gülme geldi birden gusura kalmaaa
kimbilir ne yaptın hayvana bunca kedi besledim hiç yüzüme yapışan kedi olmadı kuyruğuna felan basmışındır bide hayvanlar anlarmış sevilip sevilmedini öyle kıl kıl baktıysan saldırmıştır :roflol:
şimdi içmem zaten esra ısırganotunu..odaya naber diyorum.senin deli deli gezmenden daha akıllıca değil mi yavrum?:))
o kadın doktor korkmuştur senden nasıl doğurturum ben bunu diye.kendi kaybetti boşverrr
laelaelaelaelae
Gyps, senin durumun düzeldi ya Dide sana sarmaya başladı hehe...
evet kuzumm bu arada dün seni görmek ne güzeldiii hala geçmiş okuyorum yazmışsın sanırım,bambiden terlik aldım bendeee süper şeyler varmış yaa bide elbise aldım bütün gün gezdimmm opuyorumnanaktan
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis kocaman alkış esracım sana valla gündemi toparlayıp hepsine teker teker cevabını yazmışsınkaydirigubbakcemile5
Şeniz hiçbi ayrıntıyı atlayamammm olmasssss :lepi:
çaça çaça ayça gel bize katıl bize
delikafadulden ay öyle dedim evet bende ne absürt hatunum yanında kocişi varmış dikkat etmedim bi an rezil oldum valla delikafadulden

esramm çok sevindim iyi haberler aldığına... umarım herşey sağlıkla gönlüne göre olur. parmak olayına alıştığına göre normal doğumun zorluklarından birini aştın demektir. kendini fazla yorma sen yinedeeee....

Dün mideyi üşütmüşüm kızlar..klimalı odadan sauna mutfağa gire çıka oldu sanırım..midede bişey kalmadı...bugün iyiyim ama..nane-limon içtim bol bol..çok iyi geldi..

geçmiş olsun mercimekim...

20li gunlere dustuk yasasınnnn:) dun hesap yaptık annemler nezaman gelio son dr randevumuz nezaman yok topusumuz nezaman gelio die biraz heycanlandım hic heycan yapmıodum hos simdide yok heycanım :)) bide emrah hergece cocugu cagırıo gel artık die dunde demezmi ben seni bugun bekledim bugunde gelmemissin die. guluyimmi aglayimmi bilemedim bitaraftanda ilişkilerini engellemek istemiorum :)) o gidince diorum benim akıllı kızım zamanında gelcek drunu nenelerini bekliycek die :)) kızın keyfi yerinde debelensin dursun :))

mercimekim simdi nasılsın ? miden rahatladımı ?

esraaa catı muayanesi neye benzio jinekolojik muayeneyemi acıyomu bilgi versene kuzum ya . ben cok muayene oldum alttan ondan korkmuyom ama 4-5 parmak dediklerinde tırsıyom biraz. zaten dogum sırası gelen gide bakacak diolar

O soguga yakın suyun altında 5 dk durmazsam.. sonra liflenmezsem.. sanırım yasayamam... düşün artık o kadar berbat bır hal alıyor geceden cıkısım..

Ben de yatsam uyurum ama gündüz uyuma alıskanlıgım hıc yok.. bır de uyursam kesın gece debelenıyorum.. o yuzden mumkun oldugunca uzun uzadıya yatmamaya calısıyorum.

canım kanını ölçtür için rahat olsun belkide normal birşeydir sıcaklar falan malum artık son demlerimizi yaşıyoruz.....

anca başederiz sen de gelÇok üzgünüm çoook

yettttiimmmmm bacıımmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…