2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

günaydınlarr.... hoş benim için güzel bir sabah olmadı....

sabah sabah açık kuyumcu aradım akşam arkadaşın düğünü var ben gidemeyeceğim bizim patronlar adına altın aldım onlar takacaklar bu akşam dolayısıyla işe biraz geç kaldım.... odamın boşluğundan faydalanan bir bayan oturmuş yerime bir güzel dilekçe yazıyor.... beni gördü hiç istifini bozmuyor halbuki onların odasındada bilgisayar var oturup yazabilirler dedim herhalde çabuk biter ama abartısız yarım saatten fazle benim yerimde oturup dilekçe yazdı ben ayakta kaldım başka arkadaşların odasında beklemek zorunda kaldım ayakta kalmaktan iyidir ..... kadının hiç umrunda değil hani insan bir kusura bakmayın yerinize oturdum az içim var falan filan der bunun bir kelime etme tenezzülünde bile bulanmadı... offffff sinir oldum saçını başını yolasım geldi sabah sabah....

uyumama nedenini öğrenebilir niyim nurdan..ben de uyuyamadım da absürd bir nedenden

kediste kaldi aklim, gece tibet ayagini oynattikca o mu geldi yataga diye baktim, yerdeki krem renkli yastigi o sandim gece wc ye kalkarken, gozum surekli ortalarda dolanan bi tuy yumagi ariyor..alismak zor olucak, sabah tibat dus aldi, her dus sonrasi sevisirlerdi kedisle, o gelir koklardi, bi garip olduk dunden beri yaa...neyse bunada alisicaz, benden cok tibete koydu o ayri, hayirlisi...

EBRUSKAA darisi haftaya dide ile benim basimiza insallah......tadini cikar...

günaydın kızlar herkese hayırlı cumalar
çok kötü geçen b.r gecenin sabahında sersem gibiyim gözümedn uyku akıyor resmen ilk defa dogumla ilgili olmayan bir rüya gördüm oda eski nişanlımla ilgili ay çıldırdım resmen birde kasılmalarım sıklaştı geceleri sancıyla uyanıp kıpırdayamıyorum resmen çıglık attım gece eşim doguruyorum zannetti
valla klimayı açıp akşama kadar uzanıcam hiç iş yapmak gelmiyor içimden birde eşim yarın denize gidelim diye tuturdu annem kızar ne işin var bu halde tansiyonun yüksek zaten kalacan oralarda diye kızım yüzmek ister ben annemsiz gitmem derim annem gelmem der siz karı koca keyfinize bakın der ilk defa yaz ayından nefert ettim

nurdan canım boşuna dememişler evden kedi bile gitse yeri boş kalır diye sana can yoldaşı olmuş bunca zaman ama ne yaparsınki bebeginide düşünmen gerek degilmi canım

selam kızlar hayırlı cumalar
ben bu aralar giremiyorum badana boya temizlik yapılıyor sanırım daha bir hafta giremem merak etmeyin diye haber vareyim dedim
şekerimi hergün düzenli ölçüorum diyetimi yapıyorum aç olarak 100 civarı tok olarakta 170 civarı çıokıyor
sanırım o gün yüksek çıkmasının nedeni bi gün önceki yediğim hamburger kola patatesin etkisi ve o gün yediğim dönerin etkisiydi
ama ben yinede dikakt ediyorum artık düzenli diyetimide yapıyorum haftaya perşembe kontrolüm var sizleri tekrar bilgilendiririm

günaydınlarr.... hoş benim için güzel bir sabah olmadı....

sabah sabah açık kuyumcu aradım akşam arkadaşın düğünü var ben gidemeyeceğim bizim patronlar adına altın aldım onlar takacaklar bu akşam dolayısıyla işe biraz geç kaldım.... odamın boşluğundan faydalanan bir bayan oturmuş yerime bir güzel dilekçe yazıyor.... beni gördü hiç istifini bozmuyor halbuki onların odasındada bilgisayar var oturup yazabilirler dedim herhalde çabuk biter ama abartısız yarım saatten fazle benim yerimde oturup dilekçe yazdı ben ayakta kaldım başka arkadaşların odasında beklemek zorunda kaldım ayakta kalmaktan iyidir ..... kadının hiç umrunda değil hani insan bir kusura bakmayın yerinize oturdum az içim var falan filan der bunun bir kelime etme tenezzülünde bile bulanmadı... offffff sinir oldum saçını başını yolasım geldi sabah sabah....
bir de hamile olduğunu görerek bilerek bunu yapıyor demek..gerçekten pess
kediste kaldi aklim, gece tibet ayagini oynattikca o mu geldi yataga diye baktim, yerdeki krem renkli yastigi o sandim gece wc ye kalkarken, gozum surekli ortalarda dolanan bi tuy yumagi ariyor..alismak zor olucak, sabah tibat dus aldi, her dus sonrasi sevisirlerdi kedisle, o gelir koklardi, bi garip olduk dunden beri yaa...neyse bunada alisicaz, benden cok tibete koydu o ayri, hayirlisi...

gerçekten üzülüyom sizin bu hallerinize ki ben hayvansever bir adam değilimdir.öyle uzaktan severim.çocukken yüzüme kedi yapışmıştı zor ayırdılar.hala iz var yüzümde.arkadaş giderken kaplumbağasını bıraktı onla bile geçinemiyoz..soğuk hayvan.
izn de iyice arama da kediciği..ama alışırsın insan nelere alışmıyor ki.

bir de hamile olduğunu görerek bilerek bunu yapıyor demek..gerçekten pess

gerçekten üzülüyom sizin bu hallerinize ki ben hayvansever bir adam değilimdir.öyle uzaktan severim.çocukken yüzüme kedi yapışmıştı zor ayırdılar.hala iz var yüzümde.arkadaş giderken kaplumbağasını bıraktı onla bile geçinemiyoz..soğuk hayvan.
izn de iyice arama da kediciği..ama alışırsın insan nelere alışmıyor ki.

sorma tatlım ya ne düşüncesiz insanlar var sözde oda bayan yani biraz daha düşünceli ve anlayışlı olmasını beklerdim..... şurda doğuma sayılı günler var zaten işe zor gelip gidiyorum ayakta kalacak halim yok bide gereksiz insanlarla muhattap oluyoruz.... neyse ben izindeyken 40 gün ne yaparlarsa yapsınlar bunlar benim odamıda yok ederler bu süre zarfı içinde:mymeka:

selam kızlar hayırlı cumalar
ben bu aralar giremiyorum badana boya temizlik yapılıyor sanırım daha bir hafta giremem merak etmeyin diye haber vareyim dedim
şekerimi hergün düzenli ölçüorum diyetimi yapıyorum aç olarak 100 civarı tok olarakta 170 civarı çıokıyor
sanırım o gün yüksek çıkmasının nedeni bi gün önceki yediğim hamburger kola patatesin etkisi ve o gün yediğim dönerin etkisiydi
ama ben yinede dikakt ediyorum artık düzenli diyetimide yapıyorum haftaya perşembe kontrolüm var sizleri tekrar bilgilendiririm

e pes dilek ya sende şeker var olduğunu biliyosun hamburger vede colayla kıs colada nekadra şeker olduğunu bilmiyonmu dikkat etmen gerek cnm benim bebğin için ona çok zararı var bu şekerin...topikteki şeker kısların neler yaptığını nelerden vazgeçmek zoprunda kaldıklarını okumuyonmu..cnm umarım iradene korur ve bundan sonra şekerin düzene girer..

Günaydın, hayırlı cumalar herkese.

Ben de Atatürk mah. oturdum 1 yıl. Şu Migrosun karşısından girilen yoldan ilerlerde bir yerlerdi.. Şimdi migrosun oralarda büyük alışveriş merkezi yapıldı sanırım..

Ben de başlarda hiç alışamamıştım. Batıda bir şehrin bu kadar geri kalmışlığı şaşırtıcıydı. Ama sakin ve yaşanılabilir bir kent. Güzel anılarım olduğu için seviyorum balıkesiri. hele Değirmenboğazındaki pikniklerimiz çok güzeldi..

oralarda arkadaşım oturuyodu, altında fırın vardı hatta..taze taze ekmek alırdık...ben de NEF'in köşesindeki apartmanda kalıyodum..karşıda börekçi vardı..ösledim o günleri..

azönce kötü bir haber aldım,düzcede bir akrabamız kaza gecırmıs ve aynı aileden 3ü vefat etmıs.şimdi diğer ogulları yogun bakımda.nolur dua edın kızlar,inşallah kurtulur.murat abıde cok genctı karısıda,ve ölen diğer cocukları daha 3 yasındaydı.Allah ım bu nası bı acı bir aile için,aynı aileden 3 kısı öldü.Allah rahmet eylesın gani ganii

başın saolsun minik..allah kalanlara sabır versin..hastanedeki yavruya acil şifalar versin..

iyi akşamlarr bende biraz uzak kaldım sizden ara ara girsemde yazamıyorumm...
diğer dr.umuza gidicez gene sonraki haftada gene yeni dr.umuza gidicez ve nst 'ye giricezzz....

aayyy bugünn cok mutluyum insan rahatlıyoo yaaaa

maşallah serap...hep böyle mutlu olursun inş.

nurdancım seni çok iyi anlıyorum zor olsa gerek
benimde bir metre yakınımda dolapta çikolata dolu ama ben yiyemiyorum buna ne dersin:B) phaline sukret en azından yeme sansın var birkaç saat geçikmelide olsa:KK66:
kendim ve tum seker anne adaylarına acıyorum valahi neyse sayılı gun çabuk geçer derler çok az kaldı bugun berke ye dedim hastaneye kardesini gormeye gelirken elin bos gelme birkaç magnum falan al gel harclıklarınla dedim tamamg ercektenmi diyor tabi gercekten oglumdedim magnum aseriyorum :))) ..

ah kıyamam sana..

ayy bu sonayda bölemı olcak.gecenlerde bıkackez daha olmustu,resmen kalbim güm güm atıyo.sankı fırlıcak yerınden.acaba gıdıp bı saglık ocagın tansıyonumu ölçtürsemkı? çarpıntı deıklerı bu olsa gerek.gecen gidip ölçtürdüm tansıyon falan normal cıktı.ebe son ayda normal dedı.oluyomu sizede

ayy bu sonayda bölemı olcak.gecenlerde bıkackez daha olmustu,resmen kalbim güm güm atıyo.sankı fırlıcak yerınden.acaba gıdıp bı saglık ocagın tansıyonumu ölçtürsemkı? çarpıntı deıklerı bu olsa gerek.gecen gidip ölçtürdüm tansıyon falan normal cıktı.ebe son ayda normal dedı.oluyomu sizede

canım bende olmuyor ama ben bir keresinde bir yerde okumuştum ama tam olarak hatırlamıyorum nerde okuduğumu kansızlıkta çarpıntı yapabiliyormuş belki bunlada alakalı olabilir.....

Dün mideyi üşütmüşüm kızlar..klimalı odadan sauna mutfağa gire çıka oldu sanırım..midede bişey kalmadı...bugün iyiyim ama..nane-limon içtim bol bol..çok iyi geldi..

Dün mideyi üşütmüşüm kızlar..klimalı odadan sauna mutfağa gire çıka oldu sanırım..midede bişey kalmadı...bugün iyiyim ama..nane-limon içtim bol bol..çok iyi geldi..

geçmiş olsun canım... malesef yaz aylarının kaçınılmaz hastalığı terliyoruz kapı cam açıyoruz, yerlere terliksiz basıyoruz, sıcaklıyoruz soğuk soğuk birşeyler yiyip içiyoruz sonrası ishal ve istifra.... evet nane limon mideye birebir iyi düşünmüşsün..... dikkat et kendine....

allah askinizi muhabbetinizi arttirsin:umursamaz:bizide alin sevgi yumaginizin icine..kiskanirizzzzopuyorumnanaktan
kaydirigubbakcemile3 çok tadlusun sen hatun yaaaaa
Sen yumakla oynayanları ınternetten buldugun manyaklara verıyorsun.. almam ben seni,canıma mı susadım.. :umursamaz:
:roflol:
neyse bugun sanirim tatli bi teyzecik buldum, aksam mulakata cagirdim, gozum tutarsa vericem, bize de yakin oturuyormus, istedigimiz zaman gorebilicez, hadi hayirlisi...
mafoldumben vermeeee noluuurrr vermeee bana yolla kargo ile felan ben bakarımmm mafoldumben
boşluk demişken mucize de girmiyor bu aralar.ben onu da özlüyorum.tadımlık insan
bende özledim mucizeyiii harbidennn
o dolabı açıp koklayanlardan biri de benim..bir de gelip geçerken kızımın odası naber demessem sanki oda küsüyor..
nabermi diyosun odaya delikafadulden hey yarabbim şu hormonlar bizi ne hale getirdi
ben orcinal ısırgan otu alıp onu demleyeceğim.bir de o milupanın çayını içecem
ısırgan otunu doğumdan sonra kullanmak gerekiyor biliyorsun değilmi kuzum erken kasılma yapabiliyormuşş..
Şu geldi aklıma siz şimdi izmir ve istanbul anneleri bebişler biraz serpilince bol bol görüşmeler organize edersiniz :KK43: biz de burda uzakta olanlar bol bol kıskanırız sizi :KK43:
kıskanma ne olur çalış seninde olurrr orda bi avuç balıkesrili buluşamıyosunuz ben orda olsam toplamıştım hepiniz kabiliyetsizz hatunlarrr :mymeka:
kizlar canim birden dehset derecede cukulata istedi, off disardada berbat yagmur var markete gidemem..dolabimdaki stockda bitmis, resmen kriz geldi..
ayyy kıyamam sanaa yollim hemen bendeki stokta mümkün diil bitmezz heralde kıtlık felan olsa 3 aylık çiko vardır delikafadulden
abartısız 2 lokmayla tıkanıyorum artık..umarım yeterli olur..geçmiyo boğazımdan bişi..
haydaa olmasss yeterli olmassss bilesin tatlım
Kırk yıl düşünsem aklıma gelmes cıkolata.. o yusden anlayamıyorum senı yafrum...
ay inanamıyorum sanaaaa çikolatasız hayat neye benzer bi düşünimm CADIARZU
ayransız dürüme benzer hihoooo hoooo delikafadulden tabiki olayı dürümle bağladık
Bu arada bırıcık doktorum Tahır aradı; bu donemlerde sut bezlerının olustugu donemdır... korkma,aklına kotu bısı getırme.. olagan seyler bunlar dedı.. 10 gun sonra geleceksın zatenn.. bakarım o zaman da dedı.. yan yana olsak adamın boynuna sarılacaktım.. sevgılerımı ılettımm kendısıne telefondan da olsa :))
ohh şükürler olsun canım ama doğumdan sonra takip et bu durumu asla ihmal etme
merhaba kızlar. yapmam gerektiğini de bilmiyorum.çaresiz beklicem...Allahım nolur meleklerimiz sağlıkla gelsinler.
arda hoşgeldin sakın bebişinin 2 hafta gelişmemiş vs diye üzülme bendede aynı durum oldu ben antika bi doktora düştüm beni doğurtmaya kalktı bebek gelişmemiş diye sonra başka doktoralara gittim yok öyle birşey telaş etme son güne kadar büyüyorlarmış
topiğin açılışını yapmış biri olarak daha sık uğra buralara canaım..
ya asil ben seni anlamiyorum yavrum ya, cukulatasiz hayat mi olur, nasil canin cekmez, regl donemleri hic mi girmedin krizee...ben o regl donemleri solugu hasan ustada alirdim supangile yemek icin, bol kakaolu, yada extra cukulata soslu profiterol..bide oyle bi yerdimki arkadaslar orgazm oluyorum sanirdi...nutellayla 1 aydir vedalastim kilo yuzunden ama arada 1 gidim cukulata atiyorum agzima haftada 1-2... yoksa nutellasiz hayat dusunemem...
ay benim tombul sosisimmmm öperim seni o güzel yanaklarındannnn dimi yaneee çikosuz olmassss
kiyamam ben sana:KK43:(
buarada senin su avatarina bayiliyorum pervin:))
ay bendee bayılıyorum aynı pervine benziyoo tabee pervinciğimiz şu anda biraz daha enine durumda orası ayrı laelaelaelaelae
esra ayşee hanımı beğendinmi
biz eşimle doğum odalarına da baktık bugün fena değiller bebek hemşiresi bebek yıkarken izledik çok güzeldiiii darısı bizlere:Saruboceq:
valla pek bi kasıntı tip geldi bana yani zaten kadın gittiğim 3. doktor olduğunu öğrenince direk ne dese beğenirsin biz zaten sürekli takip ettiğimiz hastalrımızı doğuma alabiliyoruz programımız çok dolu zaten hani ben orda doğurcak olursam sıkıntı yaşarmışım falan bende dedim zaten size gelmemin sebebi burda doğum yapmak değil 3. bi doktor ağzından bilgi alabilrmek ben arada kaldım dedim..
manyakmı ne çok meraklıyız sanki hastanesineeee
bu arada sendede haberler güzelmiş canım çok sevindim

Norra kedini kime verdin. Şu evin adresini bulamayan kadına mı?? Kaçırdım ben.. O da senin bir çocuğun gibi olmuştu değil mi ayrılmak zordur. Ama bebişte alerji çıkmazsa, biraz büyüyünce geri alırsınız üzülme..

geçmişin derinliklerine gömülmüşken uyumuş kalmışımmmm
ben son günler uyuyabiliyorum kendime inanamıyorum ama harbiden uyuyabiliyorum şu günler uyuyabilsem bol bollll

Günaydın kızlarrr..

Bugün işyerinde son günüm.. hihoyyyt bugün bir an önce bitsin istiyorum, o kadar sıkıldım yani... gerçi bundan sonra da evde sıcak günler beni bekliyor olacak, hadi bakalım hayırlısı şakkıdı
aynı durumdaymışız. benimde öyle..sonra beklemeye başlayacaz çok heyecanlı.

çok iğrenç bir şey mide üşütmesi..geçmiş olsun
nabermi diyosun odaya delikafadulden hey yarabbim şu hormonlar bizi ne hale getirdi

ısırgan otunu doğumdan sonra kullanmak gerekiyor biliyorsun değilmi kuzum erken kasılma yapabiliyormuşş..

valla pek bi kasıntı tip geldi bana yani zaten kadın gittiğim 3. doktor olduğunu öğrenince direk ne dese beğenirsin biz zaten sürekli takip ettiğimiz hastalrımızı doğuma alabiliyoruz programımız çok dolu zaten hani ben orda doğurcak olursam sıkıntı yaşarmışım falan bende dedim zaten size gelmemin sebebi burda doğum yapmak değil 3. bi doktor ağzından bilgi alabilrmek ben arada kaldım dedim..
manyakmı ne çok meraklıyız sanki hastanesineeee
bu arada sendede haberler güzelmiş canım çok sevindim

şimdi içmem zaten esra ısırganotunu..odaya naber diyorum.senin deli deli gezmenden daha akıllıca değil mi yavrum?:))
o kadın doktor korkmuştur senden nasıl doğurturum ben bunu diye.kendi kaybetti boşverrr

geçmişin derinliklerine gömülmüşken uyumuş kalmışımmmm
ben son günler uyuyabiliyorum kendime inanamıyorum ama harbiden uyuyabiliyorum şu günler uyuyabilsem bol bollll

ben de ben de uyumuşum..gece rüzgarlı serin gibiydi ama çok ilginç nem mi var anlamadım yapış yapış oldum uyuyamadım.

canım bende olmuyor ama ben bir keresinde bir yerde okumuştum ama tam olarak hatırlamıyorum nerde okuduğumu kansızlıkta çarpıntı yapabiliyormuş belki bunlada alakalı olabilir.....
hmm anladı canım,bakalım yarın tekrar bı ölçükcek kanım ,gecen ay 11 cıkmıstı.cok sık olmuyor arada oluyo bakalım yarın doktor ne dıycek

gecmıs olsuncanım,aman dikkat et kendıne.klimayı acmadan yapamazsın mutlaka ama mümkün oldugunca normal sevıyede tut barı.gercekten sıcak soguk gir cık carpar senı.

X