2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

fasulyeko herseyın yolunda olmasın a sevındım canım,zaten ben demıstık hepimiz inş.hersey yolunda cıkcak die.gercekten stres herseyı tetıklıyor bunu bikez daha ögrendık,dedımya sana kesın stres panık yapınca sancın artmıstır dıe.bak öle olmus.hadı tekrraadn gözünaydın canım

sorunun çözümlenmesine sevindim cnaım içimiz rahatladı
arda arda nerelerdesin sen son hafta ölçümlerinde hata oluşabiliyor kafanı takma abur cubur yeme süt iç bol su iç ve sol yana yatış bebeğe daha çok oksijen ve kan gitmesini sağlıyor besliyor güzel haberlerinide alırız inşallah
besigim ve otokoltugum istanbul ofise teslim edildi. cıkacak ilk tırla bakuye ulasacak. bakalım tırın gelmesi 3 gun suruyo insallah bu hafta tır vardır cok heycanlandım :))
hayırlı olsun
az önce ingiltere'deki arkadaşım aradı..aynı iş yerindeki arkadaşı normal doğumla 5 kg..luk çocuk doğurmuş dün akşam..kız da ince yapılı birisiymiş..ben şoklarda tabii
hay maşallah

uykusuz bir gecenin ardindn gunaydin kizlar, sabahin korunde tibet giderken hortladim, birazdan kahvalti yapip cikicam ise(

Günaydın kızlarrr..

Bugün işyerinde son günüm.. hihoyyyt bugün bir an önce bitsin istiyorum, o kadar sıkıldım yani... gerçi bundan sonra da evde sıcak günler beni bekliyor olacak, hadi bakalım hayırlısı şakkıdı

Minik, başınız sağolsun, Allah rahmet eylesin. İnşallah yoğun bakımdaki hastanız iyileşir. Allah geride kalanlara sabır versin..

günaydınn.
26 yıllık ömrğ hayatımda hiç bu kadar sıcak bir gece hatırlamıyorum. güya yagmur yagıyor diye sevinmiştim ama yagmur yagınca resmen yerden buhar çıkmaya başladı ve o buhar gece acaip bi neme dönüştü anltamm neler çektiğimi. sürekli uyandım kanter içinde vantilatör çaliştirdim onun serinliğiyle sızıp uyudum ama o durunca bende tekrar uyandım tekrar çaliştırdım sızdım yine uyandım vs.. tüm gece böyle geçti...Allahım sen yardım et bize. gerçekdende yaz hamileliği çok zormuş bu sıcaklar konusunda...
evde tüm pencereler kapılar açık hiç esinti yok. bu haftaspnu esenköyde biraz serinlicem inş..doktorumla konuştum denize girmek konusunda havuza girme sakın dedi. ama denizde de öylesaatlerce kalma dedi yani yarım saat yüz dinlen yine yarım saat yğüzebilirisn dedi..bakalım denizces ben gibi bir balık için bu nasıl olcaksa ben girdimmi yorulana kadar çıkmazdımda..

canm ben eşimle gidiyorum muayeneye malum bana uzak tek gidemem.randevularım genelde sabah alıyorum 9,30 ydaa 9.50 gibi alıyorum randevunmu herzaman eşim sabahları daha musait oluyor.ben hafta içi uygun bi gun gidicem 34+ oluyorum ya çarşambadan sonrra, belki cumaya randevu alırım.:)haberleşiriz

günaydınlar olsun herkeslere.
inşallah hayırlısı olur.sağlıkla kavuşursun bebeğine.yalnız bu son haftalarda bazılarımızın bebişlerinde gelişim yavaşladı.normal bir durumdur bence de.yemeyle içmeyle ilgisi var mı bilmiyorum.ben mesela ev falan taşıdım çok yoruldum sonra hava çok sıcaktı iştahsızlık oldu çok sonrasında karnımda sncılar oldu midem bağırsağım bozuktu pek bir şey yiyemedim doktora gittiğimde ilerde olan kızım tam haftasında çıktı..ama gelişim geriliği denmedikten sonra sorun yoktur.

az önce ingiltere'deki arkadaşım aradı..aynı iş yerindeki arkadaşı normal doğumla 5 kg..luk çocuk doğurmuş dün akşam..kız da ince yapılı birisiymiş..ben şoklarda tabii
benim annem de öyleydi.olabilir inanırım

süpeer ebruşka
bende haftaya bırakıyorum inşallahhhzemuszemus

uykusuz bir gecenin ardindn gunaydin kizlar, sabahin korunde tibet giderken hortladim, birazdan kahvalti yapip cikicam ise(
uyumama nedenini öğrenebilir niyim nurdan..ben de uyuyamadım da absürd bir nedenden
haftaya aynı gün ben de sevineceğim böyle inşallah..gözün aydın.evden de gir özletme kendini.

ohhh ne güzel gülistan..yarım saat yüzmek dinlenmek için neler vermezdim.15 dkcık da yeterdi be

kaçırmış olabilirim doğum şeklin belli değildi mi yoksa?

35. haftadayım.bu çatı muyenesini ne zaman yapıyorlar acaba?

catı muayenesı doktordan doktora degısıyor sanırım.ama olması gereken hafta aralıgı 38.haftadan önce degıl sanırım.cogu doktor bebek normal dogum pozisyonundaysa ve hersey normalse,sancı gelene kadar yapımıyor.acılma varmı dıe baktıklarında catı muayenıse oluyo galıba tabı sancın geldıgınde.benım doktorumda şimdilk bıse sölemedı bakalım yarın nedıycek bu konuda

hayırlısı olsun fasulyeko..sağlıkları yerin de olsun da.

teşekkür bilgiler için.sizin doğum hangi güne geliyor arkadaşlar.ben ağustos ortası kısmetse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…