2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ay evet ayca ya y az gunu yagmur haberine sevinceğimi hiçtahmin etmezdimç unku hep hafta içi çlısıp haftasonu denizhavuza falang ittigmiziiçin hele haftasonuna yagmur diyine karalar baglardım ama su an çok seviniyorum firtiana çıktı bizim ev e5 yakınında acıklık yuksek binalar falan nası esiyor su anbalkondayım cennet gibi vallaaa

evet canancım bir aydan az sure kaldı msn imde geri sayım yapıyorum tum esim tdostum bu vesile ile nekadar kaldıgın surekli goruyorlar yuz yuze gorustuklerim 34. hafta naber falan diyordu simid gun ile sesleniyorlar bana 25 gun naber falan :)))

Esra doğumdan sonra bu şişler gerçekten iner mi dersin..Ben 10 gün önce doğum yapmış bi anneyi ziyarete gitmiştim ayakları davul gibiydi.. Ben de ohh doğurunca kurtulcaz diyodum ama!!!

Aklıma ne takıldı.. Henüz belli değil ama sezeryan olursam benim dr akşam bakıyor malum. Sezeryanları da akşam 6 dan sonra yapıyor.Hatta muayenelerinin bitmesini bekleyecek en erken gece 11 gibi yapar sanırım. O saatte ameliyat mı olur yaaa. Ağrılar gece daha da depreşmez mi.. Gündüz yap desem, geceden uykusuz olacağı için hiç olmaz.. Gerçi hiç konuşmadık ama öyle kafama takıldı..

ya inmesi lazım ayca yani benim inmisti
mesela ablamın hamile iken çok sis değildi dogurdu hastanede iki gun çok sistiler sonra geçti

bir arkadasımı daha ziyarete gitmistim ayakları doum sonrası sısmisti normalde pek sismemisti yani o anlık gunluk seyler emin ol dogumdan uçbes gun sonra hiç birsey kalmiycak

ama senin nasıldı dersen benim hertur olumsuzlukdoum dan sonra direk bitmistii oh be demistim
evde koridorda falan seke seke yuruyormusum gibi geliyordu ne hafif oldum ya diyordum ki kilom kalmıstı hemen oyle gitmiyortabi tum kilolar amabebek çıkıncaç ok buyuk rahatlama oluyorr
dusunsene bebek su an 3 kilo bir o kadarda suyuplesantası olur derler hani 6-7 kilo karın kısmında one çeken bir agırlıkkk emin ol doumdan sonra fiziken çok daha iyi olacagızzz

nası yaniayca aksam 11 de sezaryanmi olur planlı olarak yani
ameliyatlarıiçin mutlaka farklı ir formul vardır normalde devlette çalsıyor diyemi boyle id isenin dr

cumartesi yapar ohalde ??

nası yaniayca aksam 11 de sezaryanmi olur planlı olarak yani
ameliyatlarıiçin mutlaka farklı ir formul vardır normalde devlette çalsıyor diyemi boyle id isenin dr

cumartesi yapar ohalde ??

yoo özel hastanede hep.. emekli olmuş devlet hastanesinden..benim dr hep 6 dan sonra sabaha kadar orda..başlangıçta çalıştığım için bana iyi oluyordu, akşam gidiyordum.. cumartesi pazar da dahil hep akşam orda..

geçen muayeneye gitmiştim..bi hamile kız geldi..saat 11 gibi sezeryana alacaklardı..

öyle kafama takıldı..gecenin bir yarısı ameliyattan çıkıcam falan, yanımdakiler de perişan olacak.. garip bi durum gibi..

Başınız sağolsun canım. Allah geride kalanlara sabır ve sağlık versin. Bir an önce iyileşirler inşallah. Kimse yaşamasın böyle acı. İçim çok kötü oldu.

ya sorma bende msn de 100. günden bu yana sayıyodum annem bana 3 gün önce bi fırça çekti iyi değilmiş bilmemneymiş sil onu diye konuştu konuştu boğazıma dizdi sildim bende saymıyorum artık yani sayıyorum da içimden :)

bu arada saat 11 de sezeryen konusunda - benim de tarih 17 ağu. tu ancak hafta içi olduu için gece gelmek zorunda kalacaktı doktorum özel hastaneye o yüzden cumartesiye aldı doğumu gündüz olsun diye ama hala saat bildirmedi - arayıp soracakmış hastaneyi saat kaç gibi müsait olcak doğumhane

valla ayca konus bukonuyu ya zor olur yani tum gun ac kalıp mı bekliyceksin sezaryanı birak yanındakileri senin içindezor olur busıcakta hamile iken tum gun ac kalmak aksam sezaryana girmek

normalde sabah olcaklariçinbile aksam belli saatensonra acc susuz bekleniyor sabah birazg eç kalırsan sezaryana girmede birsekilde iyice aclık basa vuruyor kotu oluyor yani umarım daha makul birsaatte olacaktır

allah allah niye kizdi canan acıklamasını yaptımı saymak kotu muymus ?= hani paranı sayma azalır falan derlerde gun sayarsak o da mı azalır acaba o mantıkmı ?? hani azalır derken erken olur falan mantıgımıki ?

ben birazçıkıyorum kızlar meyva saatim sonra yine takılırım gece

canım kimse perişan olmaz merak etme sen - sonuçta orda bir hastalık dolayısıyla gitmicen yavrunu kucağına almak için gidece - yanındakiler zevkle yanında olacak perişan olmaz merak etme sen opuyorumnanaktan

evet tabi konuşcam bakalım ne olur..

ben kaçıyorum, herkese iyi geceler.. serinde güzel bir uyku çekeriz umarım..öptüm hepinizi..

aman ne bilim açıklama da yok - iyi değilmiş sayma etme hani ne bilim erken olur şeytanı dürtme mi demek istiyo - dediğim gibi açıklama da yapmıyo - sil onu yeter saydığın diye kızdı sildim bende napim

selam kızlar uykusuz bir gecede daha sizinleyim :)
gecmisi okudum miniss tanıdıklarınızın basına gelenlere cok uzuldum Allah sabır versin canım.

bugun yat kalk yat kalk bi garip oldum saat 10 gibide azcık koltukta kestirdik simdide cok uykum yok.bastırsın die bekliorum

serap masallah bebefine 2700 cok ii bir kg haftasına gore demekki seninkide atak yapmıs. hadi bakalıma

canan sen takılma boyle seylere he de gec biseycik olmaz yeterki mevlam omur versin

esrako emrahların sirketin istanbulda ofisi var buraya mal yolluyolar burdada satılıo bende netten aldıgım urunlerde teslim adresi orayı yazıorum kargom oraya gidio arkadaslar tıra koyuyolar ve bana ulasıo canım. bazılarınıda annemler gelirken getircek pijama vs. ama buyuk seyler tırla. zaten otokoltuguyla besik ikisi 4kg civarı daha buyuk parcada olsa gelir tırla sorun deil.

uarada bizim komsu meger torununa benim aldıgım besikten almıs kardesim gormus cok guzel abla dedi guzel bisey almıssın simdi iice meraklandım gelsin die :) hos icinde bebek olmadan bi ise yaramıycaklar ama olsun:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…