2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

başın saolsun canım allah sabır versin

gözün aydın canım maşaalllllaaaahhhh kızınada
kizlar canim birden dehset derecede cukulata istedi, off disardada berbat yagmur var markete gidemem..dolabimdaki stockda bitmis, resmen kriz geldi..
aayyyyyyyy nası canım çekti norra sen deyince allahtan evde vardı hemen yumuldum şimdide bogazım feci yanıyo :bbo:
[

basiniz sagolsun canim, yogun bakimdaki yavruyada allah sifa versin biranonce..

masallah kuzucuga...

ESRACIM valla zor durum, ben olsam dayanamazdim heralde, neyse az kaldi...

buarada moralim bozuk baya kizlar, kedisi verdigimden beri cok agliyorum, hic bukadar kotu olacagini dusunmemistim, Tibetde hungur hungur agliyor, heryerde o var evde sanki, yatakta ayagini oynatsa, minumu cikti diye bakiyorum gayriihtiyari(( ama icim bi yanan cok rahat, kadin cok iyi biri, bize cok yakin oturuyor, istediginiz zama gorebilirsiniz dedi, hatta bebek buyuynce 10 aylik falan geri alabilirsiniz dedi, cok anlayisli ve sevecen iyi bakacagina eminim; minud

minuda agladi giderken, bende veiriken cok agladim, hatta kadin bile dayanamadi agladi((
evde surekli gozum ariyor, insallah cabuk alisirim...
tabi bu kafayla seminere gittim ama ayni gunde tanitim semineri koymuslar, ona girdim, sonrada cikamadim, hastane tanitim seminerini izledim, sut verme yerine...
neyse 2 hafta sonra 1 tane daha var ona giderim artik, zaten tibet beni almaya geldi, erken ciktim, hc bisey dinliycek moral yoktu, biseyler atistirdik disarda, eve geldik aglastik bol bol(

nurdancım ya hiç bu denli hayvan sevgim olmadı uzaktan seven tiplerdenim ben ama etraftan duyduklarım kadarı ile nası baglandıgını tahmin edebiliyorum
ama bak geri ede alabilirsin demis hanım uzme bukadar kendini sehir dısında falanda değil gidip gorursunuz, bebek gelince herseyden evel kediyi daha az hatırlarsınemin ol bebegin ilk gunlerdeki saglıgı için uzak kalmanız en iyisi boyle dusunmeye calıs canım

neyse canım canın sagolusun emzirme ile ilgili pekçogumuziki hafta sonra dogum yapacakzaten daha erken olanyokbekleriz

günaydın kızlar
hayırlı cumalarınız olsun
herkes iyidir umarım..geçmişten sadece bir sayfa okudum henüz meltem evelsi gece hastaneye gitmiş umarım iyidir okudukça anlayacağım sonucu..
dünümü kısa bir özet geçeyim bende

bebişiim iyi haftasına göre uyumlu vs..bu doktorda dediki sezeryanlık bir durumun yok henüz bebek gelişmese haftası ile uyumlu olmazdı dedi ben ona anlattım böyle böyleee diye dedi sen kendini doktorunu bırakma takiplerini aynı doktorda yaptırmaya devam et dedi bebek bakım ünitesinide kafana takma her hastanede olmayabilir zaten çok elzem durumlarda ihityaç olur ded..
için rahat etsin gel çatı muaynesi yapalım dediii tmm dedim alıştık anasını satayım parmaklanmaya varsın bide Ayşe parmak atsınnn pehhh
neyse bu 3-5 parmak olayına girdi resmen ama eller narindi Allahtan..dediki;çatında herhangi bi darlık yok zaten bunu söylemeyk için erken yinede herşey sancına ve açılmana bağlı ama çatın dar filan değil dediii..
anlıyacağınız içim raqhat bir şekilde çıktım hastaneden
sancı beklicem su beklicem nişan beklicem bende heyoooo heyooo hihoyyyt (acaba psikopatmıyım ne dersiniz bekledğim şeylere bakın -tatlicadiarzu- )

hastaneden çıktık kaynanacağımız dedi bende gelimm ben şok şok şok ay dedim gel tabeee o gelince yalnız değilim diye araba ile çıktım küçük görümcem Elifte geldi doktordan çıkınca kaynanayı postaladık Elifle gezelim dedik kendimi bi iyi bi dinç hissettimm acayip bi durum yaneeee..çıktık b.köye yiğenlerimide aldım vee buz devrine gittik ordan gez toz trafik falan derken akşam saat 10 du eve girdim..ama artık son noktaya gelmişim topallaya topallaya yürüdm bütün gece benim topuğumda bi sorun var sizdede oluyomu??sol ayağımın topuğunda iki doktorada sordum sadece gebeliğe bağlı olmayalabilir ortopediye gidin dedi..e gidip ne yapıcam film isticek çektiremicem..bu topuk dikeni diye bşi varmış o olabilirmiş acaba çok gezmektenmi pehhh

Kızlar günaydın
dün akşam çok
inşallah haberlerin güzeldir canım hala geçmişi okuyorumda
nihal hnmıda gördüm dün hastanede ama ayşeye muayne oldum sabah saat 10 buçuktaydı benim randevumm
ben de hiç hazzetmem seslendirmeyi..görmeyi çok istediğim bir film bile olsa asla dublajlı izlemem.
bendeee nefret ederim hayatta gitmem hatta mami sinir olur alt yazılı diyee,ama yanında 8 yaşında çocuk olunca kuzu kuzu gidiyosun güzelimmmmm
moviemax de nicole kidman ın aptalca ama sürükleyici bir bilim kurgusuydu. ıSTıLA diye.... saçma bir gerilimdi. ama takıldım kaldım işte.
.
niye sordum hangi film diyee çünkü o saatlerde tnt de tom cruise un harika bi filmi vardı ben onu izledim sende onumu izledin diye merak ettimm
yaz güzelim yazz neden yazmıyorsun ben hep görüyorum senin adını bebişinde doğum kanalına girmiş maşallah çatı konusunda başarılar sana iki kere parmaklanmış biri olaraktan :lepi:
minişimmmm eltimi eltamı ne varya oda tarihin derinliklerine gömüldü silebilirsin bence onu listeden delikafadulden
kesinlikleeee haklısın kuzum artık erken doğum olayımız bitti bizim sadece tarihinden erken gelme olayı olabilir ama bu erken doğum değil en basiti yarın doğuma giriyordum nerdeyse doktor artık içimde bekletmeye bile gerek görmüyor gelişmiş diye düşün artık..telaşlanıcak birşey yok yanee hatta artık her an doğurmamız normal çünkü herkes 9 aylık oldu sayılır çok az sayıda kişi var 9. ayına girmeyennn

sanırım millet gelene kadar ben sayfaları doldurucam meydan bana kaldıı :icecream:

ama bi dusun evris, bikac sene sonra o filme minik bi canavarla gidiceksin, elinde popkonrn heryerlere dagilmis, sinamada konusup surekli soru sorucek:))ne zevkli yaa.....
kuzum sen hiç çocuk baktınmı yiğen vs..ne kadar zevkli olduğunu o günlerden sonra bi konuşalım mümkünse :roflol:
yav ne purcu olursa olsun..hele erkekse boşverin ne derler
erkek adamın burcu olmaz olsa da bilmez
ne alakaaa beaa eskidenmiş o artık erkeklerde ilgileniyo burçlarla felan laelaelaelaelae
valla süpermişşş rüyan koptum aynen :roflol:
açık toto seniii yoksa toton çok büyüdü örtü küçükmü gelmeye başladı ne dersin nurdanım :lepi:
bende bu sabah sapık rüyalar gördüm mübarek gün anlatamıcam burda kalktım abdest aldım töbe estağfurullah hayır olsun :kedi:
işte benim o yakışıklı bozması dohtorumda öyle dedi bana iyide 37. haftada söyelnirmiymiş bu bari 39 olsaydım
kuzum kist olabilirmi umarım öyle birşey değil gebelikle alakalıdır kendimzii yoklayıp muayne etmemiz gerekiyor sürekli tatlım..
süper özet hem ben geri kalırmıyım sinemadann heee :dilcikar:
ayakları gibi narin güzel sesini verene kurban olurum senünnnnnnn
çıtırrrr hatunnnnnnn

günaydınnn kızlarrrr
meltemmm geçmişi okuyorum hala iyisin değilmi tatlımmm

iyiyim canım çok şükür bundan sonra daha sık doktora gidicem haftaya kontrol mesela 23 temmuzda da radyolojiye gönderdi beni ayrıntılı da bebeğin suyuna bakacaklarmış
hamdolsun iyiyim
2 hafta daha kalsın en azından bebek dedi doktor
sen ayşe hanımı sevdin sanırım

herkeze günaydın kızlar,başsaglıgı dileyen herkeze cok tesekkur ederım.

neyse alıntı yapmıstım ama koçiş havadurumuna bakmak içn sayfamı katletmıs oyüzden basa saramıycam.doktordan gelen herkeze özünüz aydın,maşşalahj herkez güzel hbaelerle dönüyor

Esracım bebegın daha senınle anladıgım kadarıyla,çatı muayenende güzel gecmıs :)) zaten ben öbür doktora inanmamıstımm :dilcikar: ne o öle 2 parmagım bıle gırmedı,yuh yanı amma atmıstı.hadı gözünaydın canım

Esrako canım benım listemın pek bı hükmü kalmadı,artık listeyı burko devraldı.doktorda kesınlesen tarıhlerı burko tutuyor.ben sadece listede kımler var kımler yok dıe arada güncellıyorum,okadar.hepimizinki muhtemel dogum tarıhlerı

daha vardı cvp yazcaklarım alıntılarda ama unuttum işte:kedi: neyse öle işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…