2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

canım inan her hamilelikte kucağına alana kadar hep risk vardır hepimiz her şey iyide gitse kaygılanıyoruz ben 4 defa kontrola gittim ultrasona gireceğim an korkudan ölüyorum ne diyecek diye
ben de senin gibi düşüklerin erken doğumların bebek ölümlerinin olduğu bölümlere giriyordum baktım kötü olyorum vazgeçtim etrafımızda ailemizde arkadaşlarımızda sağ salim bir sürü doğum yapanlar var niye güzel sonuçlarla ilgilenmeyip kötüyü kafamıza takalım ki iyi örnekleri düşün bebeklerimiz için herşeyi yapıyoruz doktora gitmeden doğururdu ninelerimiz annelerimiz

merhaba ben de de aynı sorun mevcut.üstelik gece de uyutmuyor bu gazlar.uykusuzummm

fasulyeko, helin hivda, mercimekim, nazlı_03, tuana3434 hepinize günaydın siz de buralardasınız demek.inşallh güzel geçer gününüz.özellikle de bulantısız

herkese günaydın

bencede içini rahat tut aftabru bende okumuyorum artık kötü şeyleri bunun sınırı yok çünkü. Hepimiz birbirimize dua edelim yeter.

kızlar günaydın ben bu hafta 6.haftadayım fakat bende bulantı felan olmuyo sadece bazen tiksinti oluyo birde arada karın ağrıları oluyor illaki bulantı olmalımı uff ya bi kalp atışını duysam bu kadar herşeyi takmayacağım kafama

herkes burada anlatıyorya kalp atışlarını dinledim diye
bende duyucağımı düşünüyordum, eğer bahsedilen doktorun ultrasonda görmesi ise sorun yok : )

hasta olan kendini kötü hisseden arkadaşlara tavsiyem var , boğaz ağrısına öksürüge halsizlige iyi geliiyor

büyük bir bardağa 2 tatlı kaşığı bal koyup sıcak suda eritiyoruz
1 limonu sıkıp üstüne ekliyoruz bardak dolana kadar sıcak su ekliyoruz
karıştırıp sıcak sıcak içiyoruz
tatlı sevenler bal miktarını ekşi sevenler limon miktarını artırabilir
çok iyi geliyor ben her sabah içiyorum

aaa mavişim olmuyo ama bu ne böle sen benide geçtin avham konusundfa cnm benim tiksinti bile olmaya bilir daha öncede söledim cnm dua etki bulantın olmasın sütünü iç suyunu iç sebze yemkleri ye bunlaredann ben mahrumum sabahları bulantım olmuyo hemen bi tos büyük bi bardak süt içiyom okdar sonra başlyı bulantım gece yatana kadar...ağrın olması norml bişi rahim genişliyo regl ağrısı gibi oluyo dimi sorun etme hani dayanamıyosan dr git...kalp atışını duyarsın randevunu ne zaman... relaxxx siterz yok..tadını çıkar olurmu:1hug:

herkeze günaydın kızlar,benım bulantılarım nedense sabah degılde aksama dogru artıoyr.aksam mıdem aclıktan kazınıyor fakat yıyemıyorum.ama gece saat 11 de bulantımın gectıgını farkedınce yemege saldırdım koca bı tabak yedımcokacimcoook oh bu sayede acda kalkmadım sabah yataktan hihoyyyt

canım benım arkadasımın 9 ay boyunca ne tiksinti ne bulantı ne kusma yada herne varsa hcıbırını yasamadı hamılelık belırtısı olarak.sadece kabızlık vardı onda bırde son ayda gaz sancısı.bence kafana takma,anlıyorum senıde ınsan ıllakı acaba diyor.ama içini ferah tut inşallah yolundadır hersey:1hug:

günaydın herkese ben yeni bir kullanıcıyım. aynı zamanda ağustos annesi olacağım iinşallah. benim bebişim de şu anda 45 günlük:))
bende hiçbir beliti yok. okuduğum kadarıyla bazı arkadaşlarda belirtiler pek yokmuş.
ama ben endişelenilecek bir durum olduğunu düşünmüyorum hatta şükrediyorum şuanda inşallaaah sorunsuz bir hamilelik dönemi geçireceğim diye. sizde öyle yapıın

herkeze günaydın kızlar.işlerin yoğunluğundan uzun süredir nete bile giremedim.malum akşamlarıda bebiş sayesinden erkenden rüyalar alemine dalıyorum.umarım herkezin hamileliği iyi gidiyordur.bende biraz şeker problemi çıktı zaten daha öncedende vardı diet yapıyorum.kontrollerinizde iyi geçiyordur.kış sertleşti malum dikkat etmek lazım bende hergün portakalsuyu içmeye çalışıyorum.malum bal falan yememem lazım.

bendede hiç bulantı yok,ALLAHA şükür ediyorum,.hiç aksi bi durumla karşılaşmadım,.ne mide bulantısı ne baş dönmesidün doktora gittim bu arada beş haftalık hamile olduğumu söyledi,.ben altı haftalık sanıyodum,.sanırım eylülün başında bebişim geliyo,.seninle son adet tarihimiz aynıydı maviş 22 kasım,yanlış hatırlamıyosam,.ama sen benden bi hafta önce gidiyosun,.

ben bunu da yaşamıyorum ama doktorum bu belirtiyide söylemişti bana yani doğal endişelenecek bir durum değil:) bu arada benimde son adet tarihim 22 kasımdı şimdi ne kadarlık hamileyim ben anlayamıyorum 5 hatamı 6 haftamı?

Ayni sorun bende de var tatlim, hem alttan hem ustten, igrenc bisi oldum, gorgu kurali falan hakgetirekaydirigubbakcemile3

hoş geldin aramızaa.s....inşallah burada güsel şeyleri paylaşırız...sağlıkla hayırla bebişleirmizi kucaklarımıza alırız

insallah canım ya burda aynen emzirme tekniklerini konusuyor oluruz, bende bir yazı okudum bebeklerin saglıksız olma ihtimali yani anomali dogum vs gibi seyler %3 mus asılnda hersey doga saglıklı bebek dunyaya getirmeye yonelik ama aksilikler oluyor ama zaten nette sagkılkı hamileligi olanlar nadri bulunuyor sorunu olanlar dğisik bir olay yasayanlar yazıyor paylasıyor haliyle bizlerde okuyoruz çok okumamak çok kurcalamamak gerekiyor. insalah kalan ayları saglıkla tamamlayacaız

hosgeldin hayırlı olsun bebegin

Ayni sorun bende de var tatlim, hem alttan hem ustten, igrenc bisi oldum, gorgu kurali falan hakgetirekaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol: aynen öle ben söleyemedim ama ya orda kalsa ne yapardık baskı yapıyo yemek yemiyom fazla ama bi göbek var 4 aylık gibi

evetmalesef kızlar gaz problemi çok oluyo :)bende bu durumdan rahatsız oluyorum.çünkü baskasının yanınd kendimi tutmak zorunda kalıyorum.kurbağa gibi şişip çatlıcağımdan korkuyorum :).
diğr arkadaslara da şunu sölemek istiyorum bence bulantınız olmadığı için şükredin.bunun tadını çıkarın çünkü rahat bir hamilelik geçiriyorsunuz.benimde bulantım yok ve cok mutluyum.

:roflol::roflol: aynen öle ben söleyemedim ama ya orda kalsa ne yapardık baskı yapıyo yemek yemiyom fazla ama bi göbek var 4 aylık gibi

kaydirigubbakcemile3 herkeste aynı sorun var demekkii bnde aynı durumdayım :roflol: bide üstüne kabızlık çekiyorum artık pantolon fermuarı açık bi vaziyette geziyom vallaa:ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…