2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar kalçamda sancı oluyo bunu yaşayan var mı?offf

delikafaduldenben 6. haftadan beri yaşıyorum.buraya yazdım ama herkes kasık ağrılarından bahsetti. ben ayağımın üstüne basamıyorum sancı girdiğinde.hele ikisine birden girince çok feci oluyor.dün gece eşim kucağında taşımak zorunda kaldı beni.seninkiler nasıl oluyor?

delikafaduldenben 6. haftadan beri yaşıyorum.buraya yazdım ama herkes kasık ağrılarından bahsetti. ben ayağımın üstüne basamıyorum sancı girdiğinde.hele ikisine birden girince çok feci oluyor.dün gece eşim kucağında taşımak zorunda kaldı beni.seninkiler nasıl oluyor?

benim sol tarafıma kesik ama şiddetli ağrı giriyo ama senin daha şiddetli galiba .off ya yine oldu şimdi:çok üzgünüm:

ben bunu da yaşamıyorum ama doktorum bu belirtiyide söylemişti bana yani doğal endişelenecek bir durum değil:) bu arada benimde son adet tarihim 22 kasımdı şimdi ne kadarlık hamileyim ben anlayamıyorum 5 hatamı 6 haftamı?

eğer geç ya da erken döllenme olmadıysa 6+4 günlük hamilesin.hayırlı olsun.keseyi gördün mü?

benim sol tarafıma kesik ama şiddetli ağrı giriyo ama senin daha şiddetli galiba .off ya yine oldu şimdi:çok üzgünüm:

ben doktoruma sormayı unuttum bebişimi görünce ultrasonda çok heycanlandım.İnşallah vitamin mineral eksikliğine falan delalet değildir.

ben doktoruma sormayı unuttum bebişimi görünce ultrasonda çok heycanlandım.İnşallah vitamin mineral eksikliğine falan delalet değildir.

benim bugün başladı netten de araştırdım ama pek bişey öğrenemedim.belki de bebek büyüyo ondadır.sen kaç haftalık hamilesin:teselli:

selam kızlar
bende 7+3 günlük hamileyim. bulantılarım yok çok şükür. yanlız sağ kasığıma arada bir ağrı giriyor. gaz problemim var birde. hamile kaldığımdan bu yana var. sizde de oluyor mu? biri varken çok zor oluyo. bağırsaklarım isyan ediyor resmen. yinede çok mutluyum. en azından bulantım yok. bunlar güzel şeyler. bu arada herkese allah bebeğini kucağına almayı nasip etsin. :emir_bebek:

sağ kasıkta ağrı, gaz problemi (alttan ve üstten), akşamlar mide bulantısı ve resmen (afedersiniz) geğiren - osuran bir insan olmanın verdiği utanç.. Ve bir de o gazları çıkaramamanın verdiği balon hissi.. Bence gebelik belirtilerine son 2 cümlem de eklenmeli :))

sağ kasıkta ağrı, gaz problemi (alttan ve üstten), akşamlar mide bulantısı ve resmen (afedersiniz) geğiren - osuran bir insan olmanın verdiği utanç.. Ve bir de o gazları çıkaramamanın verdiği balon hissi.. Bence gebelik belirtilerine son 2 cümlem de eklenmeli :))

süper bi açıklama:roflol::roflol: kaydirigubbakcemile5

Bide benim tirnaklarim cok kirilmaya basladi, kagit gibi incecik oldu, ve hic uzamiyor, uzasada hemen kiriliyor ve inceceik..Sizde durum nedir kizlar???

günaydın herkese ben yeni bir kullanıcıyım. aynı zamanda ağustos annesi olacağım iinşallah. benim bebişim de şu anda 45 günlük:))
bende hiçbir beliti yok. okuduğum kadarıyla bazı arkadaşlarda belirtiler pek yokmuş.
ama ben endişelenilecek bir durum olduğunu düşünmüyorum hatta şükrediyorum şuanda inşallaaah sorunsuz bir hamilelik dönemi geçireceğim diye. sizde öyle yapıın

aramıza hoş geldin annea.s

selam kızlar bu gün giremedım hiç ya ders çalışacaktım hesapta bişey yok ya uyku benı mahvettı :KK43: nasılsınıuz bakım bu gun bebişler nasıl annişleri rahatsız eden varmı :)

ebruli_34 aramiza hosgeldin, insallah bulantisiz rahat bi hamilelik gecirirsin...

Sağolun kızlar ya... burada o kadar çok şey öğreniyorum ki..size bir şey danışacağım cuma günü ilk randevum var 5 haftalık oldum bugün.. alttan mı bakar doktor karında mı.. ona göre hazırlıklı gideyim... bir de kalp atışı duyulur mu çok mu erken... bir soru daha..:)) miğdem henüz bulanmadı ama çok korkuyorum ben bünyem çok zayıftır...

TAZEFASULYE okadar umutsuz girmistimki siteye koptum yazdıklarına cok guldum cok dogru bir tespit.

kızlar ben bugun fenayım sabahtan limon tuzda ictim ama oglene kadar etki etti ogleden sonra yani burda saat 4e gelio cok kotu oldumisyerindeyim yemekler cok kotuydu azar azar yedim azcık uyku bastırdı ondada telefondu msndi kafamı masaya koyamadım bide sekreter kız parfum sıkmıs bugunda yanıma dadanacagi tuttu sormayın benim cektigim eziyeti. suanda ev hanimi olup evde uzanmayı okadar cok isterdimki...

Canım ben de okuldayken tam ders anlatırken başım döndü.. hemen oturdum.. ya o kadar zor ki çocukların önünde.. o şekilde.... hamilelikten korkmaya başladım.....

Sağolun kızlar ya... burada o kadar çok şey öğreniyorum ki..size bir şey danışacağım cuma günü ilk randevum var 5 haftalık oldum bugün.. alttan mı bakar doktor karında mı.. ona göre hazırlıklı gideyim... bir de kalp atışı duyulur mu çok mu erken... bir soru daha..:)) miğdem henüz bulanmadı ama çok korkuyorum ben bünyem çok zayıftır...

slm cnma.s. dr muyanesi ile ilgili o belli olas ama sen yinede temkinli git 5 haftalık kese görünür belki bi ihtimal kalp atışı zor yani bulantı için erken ama dua et ki olmasın fena bişi yani olmsa bile sorun var diye bişi yok değşken bişi.. bu hamilelikte olmas diğer hemilelikte olur..sorun yapma:1hug:

slm cnma.s. dr muyanesi ile ilgili o belli olas ama sen yinede temkinli git 5 haftalık kese görünür belki bi ihtimal kalp atışı zor yani bulantı için erken ama dua et ki olmasın fena bişi yani olmsa bile sorun var diye bişi yok değşken bişi.. bu hamilelikte olmas diğer hemilelikte olur..sorun yapma:1hug:

tamam canım sağol.... allah sana da hayırlı doğumlar nasip etsin

TAZEFASULYE okadar umutsuz girmistimki siteye koptum yazdıklarına cok guldum cok dogru bir tespit.

kızlar ben bugun fenayım sabahtan limon tuzda ictim ama oglene kadar etki etti ogleden sonra yani burda saat 4e gelio cok kotu oldumisyerindeyim yemekler cok kotuydu azar azar yedim azcık uyku bastırdı ondada telefondu msndi kafamı masaya koyamadım bide sekreter kız parfum sıkmıs bugunda yanıma dadanacagi tuttu sormayın benim cektigim eziyeti. suanda ev hanimi olup evde uzanmayı okadar cok isterdimki...

evet ya çalışanlar için çok zor..allahtan evdeyim yoksa ben herkese zindan ederdim haytı mızmızım çok..kokulara karşı aynen hele sigaradan nefert ettim hamile olduğumu bilmeden kokusu gelmesin diyodum ..ki ben 1.5 2 paket içerken yanımda içirtmiyom şimdi..cnm yanında limon bulndur bende öle yapıyom limon ağszımda bulantımı gidermeye çalışıyom ama tuz midemi bulandırıyo

evet görmeden inanmazdım herelde zaten. pazartesi inşallah kalp atışlarınıda görücekmişim.

X