2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Ayni sorun bende de var tatlim, hem alttan hem ustten, igrenc bisi oldum, gorgu kurali falan hakgetirekaydirigubbakcemile3

kızlar aynı sorundan bende muzdaribim bide bnmkı gelınce ıllakı karnımı kasıgımı ovalıcam özelllıkle yataga gırınce cok oluyo ya eşime ovduruyom bıde önce cok utandım ama ne yapım bırak dedı eşim şimdi dort zort gıdıyo malesef cnmslar of ofklava:klava:

bitanem alttan bakar sen hazırlığını yap ayrıca kalp atışı için erken sanırım cıkmas yanım hani 6 falan olsa bende 6 haftalıktı çünkü mide bulantısına geince aman sakın deme kendıne nazar etme o cok fena bişey adama mahvediyodelikafaduldenbence :Saruboceq: dua et olmasın hadı bakalım haberlerını beklıcez bende cmrtesı gıdıcem

tuanacım cok tsk ayva yedim simdi o rahatlattı midemi tavsiye ederim arkadaslar tuzlayıp yedim gerci ama napayım baska turlu itmio ayva bogaza takilio

yaa kızlar öğlenden berı bı sorun var sitede giremıyorum gırsem yazdıklarım cıkmıyor.ama sız kaynatmıssınız galıba,bı bendemı sorun varkı

:1no2:Kizlar yaa bugun ilk defaa canim bisey cektii o da burda yok:1no2:uff napsam bilemedim kokusu bile burnuma geliyor:çok üzgünüm:

kızlar baya bi gaz problemi yaşayan varmış bende öyleydim hele akşamları balon gibi tutsan tutamıyorsunda beni güldürdünüz sağolun .benim bulantılar baya baya azaldı tamamen olmasada bitti gibi bazen akşama doğru oluyor okadar uyku hali hala var ama şikayetçi değilim.ben 4 kilo almışım sizlerden ne haber kilolar nasıl .

norra aynı dert bendede var benim yapmam lazım ama aksam eve gidincede yorgunluktan yapamıorum dun gecmisti bugun yine hortladı.

trden gelecek kimse yokmu gondersinler kargolasınlar acil

canın çektiği yoksa ona yakın bişey yemeliymişsin canım ona göre mesela dondurma çektiyse o yoksa çikolata yenilebilirmiş

ya izmirli arkadaslar bari benim yerime yesin, canim feci boyoz istiyo, aksam borek falanmi yapsam mifloylu bilmiyorum ki..Gorumcem gelicek bikac hafta sonra ondan istedim ama ozamana gecer, bi bakinayim ne bulabilirim???

Ben 1.5-3kilo arasinda gidip geliyorum gaza gorekaydirigubbakcemile3ama azicik yesem midem karnim geriliyo hemen:CüvCüv:

Ben 1.5-3kilo arasinda gidip geliyorum gaza gorekaydirigubbakcemile3ama azicik yesem midem karnim geriliyo hemen:CüvCüv:

noraa seninle aynı durumdayım en ufak bişi yesem içsem karnım hemen şişiyo nefes alamıyorum. sanırım gaz bu ya evet:CüvCüv: olsun hamileyiz ...
ama tabi çalıştığım için sıkıntı çekiyorum şu anda evde olsam biraz daha rahat olurum herelde yani bu hamilelik belirtilerinin tadını çıkarırım .

slm canım nasılsın ablişkon ilk defa sana mesaj atıyor

ya o bebişlerinizin haftasını gösteren sevimli takvim gibi şeyleri nerden buluyosunuz??

merhaba kızlar nasılsınız ben vildan 2007 annesiyim 15 aylık oğlum var sizin aranızda benim de kardeşim var 9 haftalık hamile onun tavsiyesi ile üye oldum buraya iyi paylaşımlar dilerim

slm canım nasılsın ablişkon ilk defa sana mesaj atıyor

ablacım nasılsın bakıma.s. h.g süprizzzzztecrübelerınden yararlanabılırız bak arkadaşlarım gaz sorunu cok yaşıyo normalmı bıde ne yapabılırız ya cok utanç verici olabılıyo aynı zamandaklava:

eee artıkım seni yakından takip ederim burdan sancı olayına gelince kola falan zaten içmiyonuz demi valla başınıza dadı kesilmeyeyim sonra olur böle valla ben çok özledim o zamanlarımısenağlama

eee artıkım seni yakından takip ederim burdan sancı olayına gelince kola falan zaten içmiyonuz demi valla başınıza dadı kesilmeyeyim sonra olur böle valla ben çok özledim o zamanlarımısenağlama
eee pınoşum diğer formlarıma göre burası daha renkliymiş dur bakalım alışabilecekmiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…